Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΝΑΚΙΑ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ.......ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 9 ΜΕΡΕΣ,ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΝ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ,ΟΜΩΣ ΑΥΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΝΤΟΝΑ ΥΓΡΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ......ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ...ΕΝΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΗΤΑΝ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙΑ ΛΟΓΩΝ ΩΟΡΕΞΙΑΣ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΕ 7 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΚΡΥΩΜΕΝΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ!!!!...ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!:( :( :( .HELPPPPPP!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou bourique...na min ypo8eseis tipota... na kaneis ypomoni k oti einai na ginei exei ginei to kserw oti h agwnia k anamoni den antexontai alla den vgazoume tipota me to agxos...k egw ta idia exw syn 7 meres ka8usterisi.... epeidi ekana ena test tin prwti mera k vgike arnhtiko apofasisa na perimenw ligo akomi...

kala apotelesmata sou eyxomai k kali dynami!!!:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique μου να σου πω εγω τετοια συμπτωματα οπως πριν ερθει η περιοδος ειχα οταν εμεινα εγκυος,μακαρι να εισαι:) ,γιατι πολλες φορες μοιαζουν τα συμπτωματα περιοδου με της εγκυμοσυνης,στο ευχομαι,κανε λιγες μερες υπομονη και θα σιγουρευτεις!:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσακια!!!!!δε ξερω ρε γαμωτο μακαρι να ειμαι.....ομως ποτε δε ξερεις!!!!!!οταν ξαπλωνω στο κρεβατι μου ακουω τις σφυξεις της καρδιας μου!!αυτο το ειχα και στη προηγουμενη εγκυμοσυνη...τι να πω....μακαρι!!!!!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique μου, εύχομαι να ήρθε το μωρουδάκι και τα συμπτώματά σου να οφείλονται εκεί. Αυτό με τους παλμούς της καρδιάς το είχα κι εγώ πολύ έντονα στην αρχή της εγκυμοσύνης και με έκανε να πιστεύω ότι είμαι έγκυος (ακόμη και όταν βγήκε το πρώτο τεστ αρνητικό).

Λίγο υπομονούλα και θα μάθουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique μου γεια σου κι απο μενα!Ειμαι κι εγω στην ιδια φαση...η αληθεια ειναι οτι μια αγωνια την εχω καθε φορα που ειναι να ερθει η περιοδος...απ την αλλη προσπαθω να μην ενθουσιαζομαι γιατι λιγακι με πειραζει μετα...ασε που με τα συμπτωματα ειμαι τσακωμενη...ουτε που τα παρατηρω γιατι ολο και κατι κανουν να με ξεγελασουν χι χι χι!!!Ευχομαι ολοψυχα να εισαι εγκυος καλη μου!!!!!!!!!!!!φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσικα και θα ρθει να εισαι σιγουρη!!!Και ναι να εισαι αισιοδοξη....καλα θα κανεις...εγω ειμαι λιγακι εως και πολυ εγωιστρια με τον εαυτο μου οποτε δυσκολα με πιανει ενθουσιασμος γιατι οταν τρωω ηττα με ενοχλει πολυ ενω αν εχω και μια πισινη το ξεπερναω πιο γρηγορα...ειμαι περιπτωση!Να εισαι παντα αισιοδοξη και η ζωη θα σου φερει πολλαααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique μου καλισπερα μακαρι να εχεις ενα σπορακι στην κυλιτσα σου , εγω ειμαι μολις 5 βδομαδων και εχω και εγω εδω και 1,5 βδομαδα συνεχεια πονακια που μοιαζουν πολυ με την περιοδο ,αφου στην αρχη ενω ηξερα για την εγκυμοσυνη παρόλα αυτα πηγαινα συνεχεια στην τουαλετα να δω μηπως τελικα αδιαθετησα. σου ευχομαι τα καλυτερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique1983

vre koritsi m kai ego stin i idia thesi eimai mazi s

se katalambaino apolita kai ego mesa stin agonia kai to agxos

exo polli liga ponakia polla igra anebasmeni thermokrasia prismeno stithos(den antexa kai ekana test arnitikotato)prepi na mou

erthi stis 17

tha kanume ipomoni ti na kanume;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩΩΩΩΩΩ ;) ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ....ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΜΑΣ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΑΣ!!!!:) :) :) ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΘΕΛΟΥΝ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΝΤΩΣ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΡΑΤΑΕΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΝΕ ΧΑΜΕΝΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΣΟΥ!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...