Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ ΚΑΙ Ο ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΜΟΥ.


Recommended Posts

:laugh: :laugh: :laugh: ΧΑΡΑ τι πλακα εχουνε χι χι χι,βρε τι ομορφη κοκκινοσκουφιτσα ειναι αυτη!!!!!αλλα κι ο πειρατης:laugh: :laugh: :laugh: κουκλος!!!!καλα βρε φαινεται μεγαλος ο μπεμπης σου,μονο 40 ημερων ειναι?φτου.. φτου..:silly: !γλυκες τα παιδακια σου,να τα χαιρεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΧΑΡΩ ΕΓΩ!!!!!ΦΤΟΥ ΤΟΥ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ!!!η μικρη μου θυμησε εμενα κοκκινοσκουφιτσα με ειχαν ντυσει και εμενα!!Ειναι κουκλιτσα και εχει ενα υφος η κουκλιτσα μου!!χα χα χα!!!Αλλα κι ο πειρατης ολα τα λεφτα χα χα!!!τρομοκρατημενος σου λεει τι ειναιαυτα που μου φορανε χα χα!!!

Να τα χαιρεσαι τα αγγελουδια σου!!:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

harap τα ζουζούνια σου είναι σκέτη γλύκα!!!

Η κοκκινοσκουφίτσα σου πολύ τσαχπίνα! Για τον πειρατή σου τι να πω? Είναι γνωστή η αδυναμία μου στα αγοράκια!!! Εκφραστικότατη φατσούλα! Και θα συμφωνήσω.. μοιάζει μεγαλύτερο μωρό!

Φτου φτου φτου μην τα ματιάξω!

Και του χρόνου Χαρά.. με χαρά! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ. Εσείς τα ντύσατε τα μικρά σας? (όσες έχετε φυσικά).

Ασχετο, αλλά, ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:cheer: :cheer: :cheer:

ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΚΟΥΚΛΙΑ ΤΑ ΒΛΑΣΤΑΡΙΑ ΣΑΣ!!!!

ΚΑΛΑ Ο ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΚΑΙ....ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ ΙΔΙΟΣ ΕΣΥ ΠΛΕΟΝ, ΑΑΑΑΑ ΠΕΣ ΣΤΟ ΒΑΣΙΛΗ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ....!!!!;) ;) ;)

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!:woohoo: :silly: :cheer::kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ. Αντε, και του χρόνου, θα τα ντύσουμε όλα μαζί να τα πάμε στο καρναβάλι. Θα πέσουν και τα γενέθλιά τους μέσα στις απόκριες, μια χαρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...