Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ


KITTY1981

Recommended Posts

Λοιπον ανοιγω αυτο το θεμα για να με βοηθησετε οσες ξερετε μπας και ησυχασω λιγο.Ειχα ωορηξια 28/2,ηρθαμε σε επαφη 27/2-28/2 και 1/3.Απο την 1/3 εχω πολλα υγρα,πονο στη μεση(οχι συνεχεια)τοσο που νομιζω οτι εχω μια βρυση και συνεχεια τρεχει.Εκανα τεστ σημερα(παρα πολυ νωρις ξερω αλλα δεν κρατιομουνα)βγηκε αρνητικο φυσικα.Το αρνητικο δεν ξερω γιατι το λεω...Περιοδο περιμενω 14-16/3 Δεν ξερω τι να πιστεψω και να το πιστεψω αλλα αν αδιαθετησω θα με παρουν τα κλαμματα το ξερω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) axxx kitty mou kali

tora me tis imerominies vlepo oti exeis meres akomi mprosta sou

pos eisai sigouri oti eixes 28/2 oriksia ?

pados an sinexisouen ta ygra isos k na einai afto pou epi8imeis os sini8os eiparxoun ygra otan eisai egyos tora ti na sou po efxomai na einai pragmati egimosini . to test nai noris to ekanes alla se merikes meres 8a diksi

ksero oti oi meres 8a sou fenode ateliotes

alla na sou po riksto ekso k pes oti einai 8a fanei xoris na se anxonei :P :P :P :P ti leo tooooooora e nai to ksero vlakeies leo les k ego ka8e mhna den me pianei to anxos tespa ksexna to na min anxonese k piase to 8etikiiiiiiiiiiiiii skepsi k isos ola na er8oun etsi opos ta 8eleis an k ta ygra emena mou lene kati alla den 8elona se ksesikono giati einai poli noris aaaaaaaaaaaaaaaa k to pio simadiko k etsi na min einai e den xa8ike k o kosmos mikroula eisai den xreiazete panikos an den einai afto to mhna 8a einai ton allo giafto kalitera na skeptomaste 8etikaaaaaaaaaaaaaaa filia k sou dino oloi mou ti 8etiki energeia pou exo aftes tis meres k oles tis 8ermees mou efxes na eisai egyoula filakia kali mou:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KITTY1981

koritsi m an s po oti eimai stin idia thesi me esena tha to pistepsi;

kai ego perimeno na adiathetiso 17/3 exo liga igra kai ligous ponus stin mesi.

alla akouseme min apogoteuese apo toso noris perimene na perasoun oi meres pou tha paei tha perasoun;)

kai as elpisoume oti ta kataferame

filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε KITTY μου εγω στο εχω ξαναπει νομιζω....γιατι φορτωνεις τον εαυτο σου με τοση ανυπομονησια και αγχος?κανε υπομονη και ναι νομιζω ειναι νωρις για συμπτωματα...

Θα σε παρουν τα κλαματα γιατι προσπαθεις να πεισεις τον εαυτο σου ασε την φυση να κανει δουλεια...δεν μπορεις να κανεις κατι αλλο....εισαι στην τσιτα...ηρεμησε...

Μακαρι να επιασε το σπορακι!!!Μακαρι στο ευχομαι ολοψυχα!!ΑΛΛΑ χαλαρωσε με την αγωνια και το αγχος δεν αλλαζει κατι απλα χαλιεσαι εσυ...οσο για τα υγραδεν ξερω!!Να ενημερωσεις τον γιατρο σου!και τοσα πολλα!!!!Περιεργο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κιττυ ειναι ακομη 6/3 .προσπαθησε να μην το σκεφτεσαι μεχρι να περασουν λιγο οι μερες .το τεστ φυσικα δεν ειναι αξιοπιστο αφου ειναι πολυ νωρις.

ευχομαι ολοψυχα να μην σου ερθει η περιοδος και να γινεις συντομα μανουλα. μην απογοητευεσαι,λιγο ακομη υπομονη,μην αγχωνεσαι απο τωρα;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανω διαφορα για να ξεχαστω αλλα και αυτες οι ρημαδες οι μερες δεν περνανε με τιποτα.Λεω δεν μπορει καπου θα το τσακωσω το ατιμο το σπορακι και μετα θα βγω στο μπαλκονι και θα το φωναζω.Χθες πηγαμε Παρνηθα με το ταλεφερικ και μου ηρθε μια ζαλαδα..ευτυχως με κρατησε ο αντρας μου.Μου λεει μου κρυβεις κατι και του λεω θα δειξει δεν ξερω.Μονο να βλεπατε το πρωσοπο του κοριτσια.Μου λεει εισαι και ειμαι σιγουρος!!!Καλα αλλα αν οχι αγαπη μου εσενα θα κυνηγαω που εχεις και προαισθηση!!!!!!Το ριξαμε στην πλακα και το βραδυ κοριτσια με πηρε ο υπνος και καποια στιγμη που ξυπνησα καθοταν στο σαλονι και εκλαιγε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KITTY ayta poy perigrafeis perissotero se symptwmata worhksias moy kanoyn... Eisai sigoyrh oti htan stis 28? Th brhkes me test? Giati an metroyses meres mporei kai na kaneis lathos giati aploystata mporei na metatopisthke! Sto lew oxi gia na se apogohteysw, alla gia na synexiseis tis prospatheies kai na mh xaseis tis meres se periptwsh poy einai twra. Egw to Febroyario ekana worhksia 5 meres argotera apo otan perimena, opote kai h periodos tha arghsei 5 meres logika. Ginontai ayta kai ta prokalei kai to agxos mas.

Egw lew synexise tis agkalitses me ton antra soy kai eyxomai na einai aytos o mhnas o tyxeros soy!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω σταθερο κυκλο 28 ημερων απο τοτε που καταπολεμησαμε καπως τις πολυκυστικες και εκεινες τις μερες ειχα λιγο παραπανω θερμοκρασια και υγρα.Λετε να ειναι ωορηξια και να εκανα τετοιο λαθος?μου βαζεις ιδεες τωρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax, giati eklaige o antras soy KITTY moy? Moy fainetai pio poly sthriksh xreiazetai aytos para esy. Den exete na xasete tipota na dokimasete mia - dyo meres akoma - malista kalytera na mhn toy peis tipota kai ton agxwseis. Apla sto lew epeidh egw thn exw pathsei me to thema...

Filia kai kalh tyxh;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙΤΤΥ, σε παρακαλώ μην αγχώνεσαι τόσο. Βέβαια, όσο και να στο λέμε αυτό η αλήθεια είναι ότι όλες μας έχουμε αγχωθεί και έχουμε γεμίσει αγωνία, μέχρι να κρατήσουμε ένα θετικό τεστ στα χέρια μας. Και κάθε μήνα είχαμε το ίδιο ακριβώς καρδιοχτύπι.

Όμως, όσο μπορείς χαλάρωσε, βάλε μπροστά την επιθυμία και την αγάπη για τον άντρα σου και θα έρθει το μωρουδάκι!

Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στεναχωριεται πιο πολυ απο μενα για μενα που με βλεπει να ανχονομαι γι'αυτο κι εγω σταματησα να μιλαμε για το θεμα αλλα και μια ματια του φτανει για να καταλαβει τι νιωθω.Απο αγκαλιες αλλο τιποτα αλλα λιγο η δουλεια λιγο η κουραση τωρα μερα παρα μερα(και παλι καλα λεω!!!)δεν χανουμε ευκαιρια.Τον καταλαβαινω και το ριχνουμε εξω και στην πλακα και του λεω τωρα που μπορουμε γιατι αν ερθει μωρο δεν με βλεπω να ξεκουνιεμαι:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε kitty μου, πολύ με συγκίνησες!

Είσαι μικρή ακόμη και δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι!

Προσπαθείτε πολύ καιρό;

Το καταλαβαίνω οτι η αγωνία είναι τεράστια και οι μέρες περνάνε πολύ αργά!

Προσπάθησε να απασχολείς το μυαλό σου με άλλα πράγματα!

Καμιά φορά οι άνδρες έχουν ένστικτο!

& μένα ακριβώς το ίδιο μου είχε πει...

Σου το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανουκα μου 2 χρονια σχεδον αλλα εχω πολυ πεισμα.Υπομονη δεν εχω.Που θα μου παει ομως μεχρι που λεω να παω να αγορασω ενα καινουριο GPS στον πελαργο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κιττυ μου

θα τα καταφέρει ο πελαργούκος σας..................

....................θα βρει τον δρόμο!!!!!!!!!!!!

Λίγη κατανόηση βρε παιδιά........!

Μπορεί να του έπεσε μαζεμένη δουλειά

και να ξεφυτρώνει ακόμα τα μωρά απ'τα λάχανα..............!!!

Θα έρθει κοριτσάκι μου, αυτόν τον άλλο

τον παρ'άλλο μήνα.................!!!

Συνεχίστε τις αγκαλιές ΔΙΧΩΣ ΤΕΛΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KITTY MOY-EIMAI H ΜΑΡΙΝΑ 28 ΕΤΩΝ ΑΠΟ ΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 4ο ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ-ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΔΕΙΑΘΕΤΗΣΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 3/3 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΩΝ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ ΜΟΥ,ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ,ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ 2/3 ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ (ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ) ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΕΣ-ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ, ΟΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΘΟΤΑΝ ΜΑΚΡΥΑ ΟΤΑΝ ΚΑΠΝΙΖΕ :lol: :lol: --ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙΠΟΤΑ--ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΤΑ ΠΙΟ ΕΥΑΣΙΘΗΤΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ 5 ΜΕΡΑ ΣΥΛΛΗΨΗΣ---ΟΠΟΤΕ ΚΑΝΕ ΛΙΓΑΚΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΚΟΜΑ--ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ Ε??--ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ???:lol: :lol: ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΜΗ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙΣ--ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....Σου εύχομαι πολύ γρήγορα να μας γράψεις τα ευχάριστα νέα σου...

Μέχρι τότε όμως, προσπάθησε να είσαι όσο γίνεται πιο "χαλαρή" και απόλαυσε τις "αγκαλίτσες" με τον αντρούλη σου!!!!

Φιλιά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινακι αδιαθετησες τελικα ε?δεν πειραζει κοπελα μου!!!εσυ να σαι καλα και να τα εκατοστησεις!!!Αυτο που επιθυμεις να ρθει γρηγορα!!!!Μην απογοητευεστε ειπαμε το καλο πραγμα αργει να γινει!!!!

marimari χα χα χα!!!

KITTY μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου και αυτος εσενα!....μωρε πως σου συμπαραστεκεται!!!Μπραβο που ειστε τοσο κοντα και νοιαζεστε ο ενας για τον αλλον!!Ειναι το σημαντικοτερο αυτο που εχετε...πιστεψε με δεν θα αργησει να ερθει και ο καρπος της αγαπης σας!!!ετσι να προσπαθεις και δεν θα αργησει θα δεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιστευω πως η αγαπη και η κατανοηση ειναι απαραιτητη προυποθεση για ενα ζευγαρι και αισθανομαι πολυ τυχερη.Μαρινακι εγω δεν εχω υγρα με αιμα μονο πολλα σαν βλενες και διαφανη.Οτι και να ειναι θα δειξει και προσευχομαι για μια εγκυμοσυνη οπως ολες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Kitty. Εχω την ιδια αγωνια με σενα. Κι εγω περιμενω στις 14/02. Ειχα επαφη με τον αντρα μου την 17η μερα του κυκλου μου, βεβαια ο κυκλος μου δεν εχει σταθεροποιηθει ακομα(ειχα μια παλινδρομη τον δεκεμβρη), ομως εχω την ιδια λαχταρα για μωρακι οπως εσυ. Μη βασιζεσαι στα τεστ του φαρμακειου ομως, ειδικα την μερα που εκανες το τεστ ηταν πολυ νωρις. Εχεις πολλες πιθανοτητες να εισαι εγκυος, περιμενε μια βδομαδουλα ακομα κι αν εχεις εστω και μια μερα καθυστερηση τρεξε για χοριακη!!!! Σου ευχομαι μεσα απ' την καρδια μου εισαι εγκυος και να εχεις την καλυτερη εγκυμοσυνη που υπαρχει. Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KITTY1981 έγραψε:

Πιστευω πως η αγαπη και η κατανοηση ειναι απαραιτητη προυποθεση για ενα ζευγαρι και αισθανομαι πολυ τυχερη.Μαρινακι εγω δεν εχω υγρα με αιμα μονο πολλα σαν βλενες και διαφανη.Οτι και να ειναι θα δειξει και προσευχομαι για μια εγκυμοσυνη οπως ολες μας.
Κιττυ μου και ηαδερφη μου ειχε πολλα υγρα και τελικα προχτες εκανε τεστ φαρμακειου με 2 μερες καθυστερηση και βγηκε θετικο...δευτερα θα παμε στο γιατρο....σου ευχομαι να εισαι και εσυ...περιμενουμε νεα σου..φιλακια πολλα
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...