Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τώρα είν Μάης και Άνοιξη , τώρα ειν το καλοκαίρι , τώρα ειν ο καιρός μωράκια 👶👶 μωράκια να μας φέρει 🤰❤️🧿💖💙🙏🧿


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Θεέ μου δες μέρα που βρήκε να μου πει ότι τελείωσαν οι αντιδράσεις μου!!! Σας στέλνω καρδιές από δω όμως ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σας ευχαριστώ τόσο πολύ κορίτσια μου γιαα τις ευχές σας. Εύχομαι να πιάσουν οι ευχές σας και θα πιάσουν γιατί δωθηκαν με αγάπη και είναι ειλικρινείς...σας ευχαριστώ από τα βάθη της καρδιάς μου ❣️

 Χοριακη δεν θα κάνω πριν την Δευτέρα. Ξέρω ότι σήμερα θα δω πολύ χαμηλό νούμερο και θα αγχωθω και δεν το θέλω αυτό. Σήμερα είμαι 10η μέρα μετά την σπερματεγχυση. Είναι πολύ πολύ νωρίς ακόμη . Αλλά εύχομαι να πάνε όλα καλά! 

 

ΑΑΑΑΧΧΧΧΧ συγχαρητήρια κορίτσι μου! Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!! Καλύτερα να περιμένεις όντως λίγες μέρες για τη χοριακή! ΌΛΑ θα πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/5/2024 at 9:20 ΠΜ, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα καλό μήνα ν έχουμε με πολλά πολλά πολλά θετικά τεστακια!!!! Και αφού κατάφερα εγώ ν δω το θετικό μ κορίτσια μ που είμαι η έννοια της απαισιοδοξιας και του αγχους θα τα καταφέρετε όλες !!!! ΟΛΕΣ!!!🙏❤️🧿❤️

@Girly @Mpourmpoulo @annie @marinamanoulitsa @Θέτις Κ. @Melikara86 @Elk @elbe @anna_30 @Παρασκευαιδουη ζαιρα μας ❤️ 

ξεχναω πολλές αλλά βιάζομαι ν πάω γ χοριακη !!! Συγχωρέστε με ❤️❤️❤️

Kαλο μηνα σε ολα τα κοριτσια....ευχομαι σε ολες μας γρηγορα αυο το μηνα με πολλα θετικα τεστακια ....θα ερθουν τα μωρα μας σε ολες μας οπως ερχεται κ το καλοκαιριιιιι με αισιοδοξια.....κοριτσια οσες ακομη προσπαθουμε υπομονηηηηη θα φτασει❤️στις εγκυουλες μας μια υπεροχη τελειομηνη γερη εγκυμοσυνηηηηη❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μάντεψε ποια ακολουθεί μετά την γκερλι... Εσύ.. κυριουλα μου γλυκιά . Ετοιμάσου.

Ζαηρα μου ζαηρα μου! Τι να πω κορίτσι μου ότι λες βγαίνει επακριβώς❤️❤️❤️ κάλε μήπως να το κανεις επαγγέλμα;;;;;;; Αχ μακάρι να είμαι η επόμενη❤️🙏

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα οοολη μέρα ααααα!!! 

Σήμερα γελάει όλη η γη!! Το έχω δει εδώ και ώρα αλλά έτρεμαν τα χέρια μου και ήμουν σε τεράστιο σοκ.  Η ζαιρα είπε και ελαλησε..μωρη @Παρασκευαιδου τι να πω. Υποκλίνομαι δημόσια στις ικανότητες σου!!!  Πριν ουρλιαξουμε όλες μαζί θα σας παρακαλέσω να ευχηθούμε να είναι μια όμορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη με ένα γερό μωρό...

Και τώρα ΛΥΣΣΑΞΤΕΕΕΕΕΕΕ  σας λεωωωωω 

Υγ. Συγγνώμη για την κουνημενη εικόνα τρεμωωωω

17152355218938181867306277091803.jpg

Ααααααααα τι βλέπω τι βλεπωωωωω🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 ήμουν σιγουρηηηη🥳🥳🥳🥳κοριτσάκι μου συγχαρητηριααααααα🥳🥳🥳🥳 την Δευτέρα θα έχεις μια τελεια χοριακη και την μεθεπόμενη εβδομάδα θα δεις και εσυ την κουκίδιτσα  σου❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Στην κόρη μου 37+3 είχαν σπάσει τα νερά, δεν περίμενα ότι θα πήγαινα πάνω από αυτό να πω την αλήθεια😅 να είναι καλά κ οπότε θελει ας έρθει😊

Χαχαχα κάνει την έκπληξη ο γιος δεν θέλει να βγει 😂 

συνηθως τα πρώτα αργούν πιο πολυ εσενα έγινε το ανάποδο 😂

αντε πλησιάζει σιγά σιγά η μεγάλη μέρα 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ζαηρα μου ζαηρα μου! Τι να πω κορίτσι μου ότι λες βγαίνει επακριβώς❤️❤️❤️ κάλε μήπως να το κανεις επαγγέλμα;;;;;;; Αχ μακάρι να είμαι η επόμενη❤️🙏

Ααααααααα τι βλέπω τι βλεπωωωωω🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 ήμουν σιγουρηηηη🥳🥳🥳🥳κοριτσάκι μου συγχαρητηριααααααα🥳🥳🥳🥳 την Δευτέρα θα έχεις μια τελεια χοριακη και την μεθεπόμενη εβδομάδα θα δεις και εσυ την κουκίδιτσα  σου❤️❤️❤️❤️

Είσαι η επόμενη!!!! Εγώ είμαι η βοηθός της Ζαιρας 😂😂😂 έχουμε πει! Τριάδα εμείς!!!! ❤️❤️❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Είσαι η επόμενη!!!! Εγώ είμαι η βοηθός της Ζαιρας 😂😂😂 έχουμε πει! Τριάδα εμείς!!!! ❤️❤️❤️🙏

😂😂😂😂 μακάρι κορίτσι μου μακάρι🙏🙏🙏🌈 το βράδυ θα έχω νέα και μακάρι να μας πει να κάνουμε σπερματεγχυνση συντομα🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

😂😂😂😂 μακάρι κορίτσι μου μακάρι🙏🙏🙏🌈 το βράδυ θα έχω νέα και μακάρι να μας πει να κάνουμε σπερματεγχυνση συντομα🙏

Θα πάνε όλα τέλεια! Θα το δεις!! 🤞 Περιμ΄ενουμε να μας ενημερώσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Θα πάνε όλα τέλεια! Θα το δεις!! 🤞 Περιμ΄ενουμε να μας ενημερώσεις.

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου❤️🙏 και σε εσενα εύχομαι συντομα το πολυπόθητο🥰❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα οοολη μέρα ααααα!!! 

Σήμερα γελάει όλη η γη!! Το έχω δει εδώ και ώρα αλλά έτρεμαν τα χέρια μου και ήμουν σε τεράστιο σοκ.  Η ζαιρα είπε και ελαλησε..μωρη @Παρασκευαιδου τι να πω. Υποκλίνομαι δημόσια στις ικανότητες σου!!!  Πριν ουρλιαξουμε όλες μαζί θα σας παρακαλέσω να ευχηθούμε να είναι μια όμορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη με ένα γερό μωρό...

Και τώρα ΛΥΣΣΑΞΤΕΕΕΕΕΕΕ  σας λεωωωωω 

Υγ. Συγγνώμη για την κουνημενη εικόνα τρεμωωωω

17152355218938181867306277091803.jpg

Τρέλανε μεεεεεεε!!!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μουυυυυυ!!!!😍😍😍😍😍 Με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Τι χαρά είναι αυτή Θεέ μου!!!

 

@Ioann89 Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!! Με το καλοοοοοο❤️💙❤️💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Girly γλυκό κορίτσι τα καταφέρατε 🎉

είσαι έγκυος, συγχαρητήρια!🥳🥳

Σου εύχομαι μια τελειόμηνη κύηση με ένα γερό μωράκι 💕 αυτή τη φορά όλα θα πάνε υπέροχα 💕

@Παρασκευαιδου υποκλίνομαι στις μαντικές σου ικανότητες! Συνέχισε ετσι κάνεις κόσμο ευτυχισμένο🙏🫶  δίνεις ελπίδα και κουράγιο! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσι.... χαίρομαι τόσο μα τόσο πολύ με τα θετικά τεστακια!! 💗💗💗 Μπράβο κορίτσια μου.... συγχαρητήρια ❤️❤️

Εγώ σταμάτησα τα τεστακια ωορρηξία με έπιασε μια απογοήτευση!! Αυτός ο μήνας πήγε χαμένος!! 

Αχχχχχ ακούω τόσα λόγια για την γυάλα της ζαιρας μας .. @Παρασκευαιδου....ρίξε μια ματιά κ για εμάς σε παρακαλώ... βλέπεις τίποτα στο μέλλον;;; 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια. Χρόνια πολλά, Χριστός Ανέστη! 

Συγχαρητήρια για όλες τις εγκυουλες της παρέας! Εύχομαι ανέμελες και τελειομηνες εγκυμοσύνες!

Στα δικά μου νέα, μου ήρθε περίοδος σήμερα, κύκλος 29 ημερών, από Δεκέμβριο που είχα την βιοχημική δεν είχα σχετικά νορμάλ κύκλο σε διάρκεια. Ίσως τώρα που έχω μόνο έναν θηλασμό να επανέρχεται το σώμα, θα δείξει. Ελπίζω σε μία καλή ωορρηξία για να έχω ελπίδες για το δικό μου θαύμα 🙌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια επειδη ειμαι καιμουργια στο φορουμ κ καθυστερουν οι δημοσιευεσεις μου δεν ξερω πια ειναι αυτγ η κοπελα η μαντισσα χαχαχα η @Παρασκευαιδουαλλα με τοσα μηνυματα π βλεπω εδω στη συνομιλια καντο επαγγελμα ,γινε life coaching δινε κουραγιο σε ολες ❤️❤️❤️ συγχαρητηρια σε ολες τις εγκυουλες κοριτσια μου🙏🙏🙏🙏 για εμας π δεν ηρθε ακομη πιστεψτε το θα ρθει❤️❤️🙏🙏🙏δε το βαζουμε κατω ψηλα το κεφαλι κ προχωραμε κοριτσια

..εγω ξεκιναω 2ο κυκλο προκλησης αυριο μπας και γιατι ο προηγουμενος μηνας ατυχος ,ανοωρρηκτικος κ τωρα σημερα ταλαιπωρουμαι απο μια ιωση κ εχω τα κατω μου πολυ

..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Ioann89 αυτο μάλιστα! Μας εβγαλε τα ματια! Με το καλο κορίτσι μου.

Ευχαριστώ!!! Έχω άγχος μέχρι να κάνω την χοριακη αύριο! Και έχω και πόνο στην μέση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ioanna η χοριακη σου θα ειναι θετικη οπως και να έχει. Λογικά μετα θα επαναλάβεις τη Δευτέρα να δεις αν αυξανεται. Ολα καλα θα πανε. Πετυχες το 50%, τη συλληψη, κάτι που γυναίκες προσπαθουν μηνες ισως κ χρονια. Τωρα το επομενο 50% βημα βημα, μηνα το μηνα θα παει τελεια και το νεο ετος θα σε βρει με ενα μπεμπακι στην αγκαλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@ioanna η χοριακη σου θα ειναι θετικη οπως και να έχει. Λογικά μετα θα επαναλάβεις τη Δευτέρα να δεις αν αυξανεται. Ολα καλα θα πανε. Πετυχες το 50%, τη συλληψη, κάτι που γυναίκες προσπαθουν μηνες ισως κ χρονια. Τωρα το επομενο 50% βημα βημα, μηνα το μηνα θα παει τελεια και το νεο ετος θα σε βρει με ενα μπεμπακι στην αγκαλια.

Ναι απόλυτο δικαιο έχεις σε όλα αυτά που είπες .,, απλά στην προηγούμενη εγκυμοσύνη δεν είχα τέτοιους πόνους.., κάτι πονάκια περιόδου μόνο! Έχω ακριβώς ίδια τελευταία ημερομηνία περιόδου όπως είχα και στον γιο μου! Έπαθα ένα σοκ μόλις το συνηδητοποιησα,,, βήμα βήμα και βλέπουμε ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Ευχαριστώ!!! Έχω άγχος μέχρι να κάνω την χοριακη αύριο! Και έχω και πόνο στην μέση! 

Είναι φυσιολογικό αυτό που νιωθεις!!! Θα περιμένουνε αύριο τη χοριακη σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

D7513ADE-AD8C-405F-8623-FA3BC51D27A2.thumb.jpeg.7d79422fc9c0f26e6fbdbdf2bfc852e1.jpeg

Ε τώρα μάλιστα!!!!! Μια μεγάλη χοριακη ευχομαι αύριο !!! Θα πάνε όλα καλά!!! Καλώς ήρθες κ συ στο κλαμπ των αιγοκαιρων ❤️🙏🧿 σφαίρα πάει ο Μάιος!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Είναι φυσιολογικό αυτό που νιωθεις!!! Θα περιμένουνε αύριο τη χοριακη σου 

Δεν έχω άλλες αντιδράσεις! Ευχαριστώ πολύ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Ε τώρα μάλιστα!!!!! Μια μεγάλη χοριακη ευχομαι αύριο !!! Θα πάνε όλα καλά!!! Καλώς ήρθες κ συ στο κλαμπ των αιγοκαιρων ❤️🙏🧿 σφαίρα πάει ο Μάιος!!!! 

Ευχαριστώ πολύ!!!! Έχω και άλλο έναν Αιγόκερω 3,5 χρόνων! Ήμουν τότε μαζί με την @Κατερίνα!!! Και την @annie!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...