Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τώρα είν Μάης και Άνοιξη , τώρα ειν το καλοκαίρι , τώρα ειν ο καιρός μωράκια 👶👶 μωράκια να μας φέρει 🤰❤️🧿💖💙🙏🧿


Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

Καλημέρα μας! Πολύ χαίρομαι που βλέπω όλο και περισσότερα θετικά τεστάκια 😍

Χθες το βραδυ ξεκινησα να παιρνω (κολπικα) utrogestan και σημερα ξύπνησα με μια κατήφεια, άλλο πράγμα. Έτσι κι αλλιώς μάλλον λόγω εγκυμοσύνης οι ορμόνες μου δεν είναι στα καλύτερά τους, αλλά πολύ βάρος βρε παιδί μου νιώθω και κούραςη.
Ίσως επειδή πέρασαν κι οι γιορτές που ήμουν με κόσμο και τώρα πάλι περνάω περισσότερες ώρες μόνη. Μετά άρχισα να σκέφτομαι πως όταν γεννήσω θα μαι μόνη με το μωρό και πως θα την παλέψω χαχαχα οτι να ναι!
Παίζει κι απ’ την προγεστερόνη να μην είμαι στα καλά μου 😅

Θα σου πω κι εσένα, εγώ με τη σειρά μου... Δε θα είσαι μόνη σου!!! Θα είμαστε ΌΛΕΣ μαζί! Ηρέμησε κι απόλαυσε την κάθε στιγμή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα οοολη μέρα ααααα!!! 

Σήμερα γελάει όλη η γη!! Το έχω δει εδώ και ώρα αλλά έτρεμαν τα χέρια μου και ήμουν σε τεράστιο σοκ.  Η ζαιρα είπε και ελαλησε..μωρη @Παρασκευαιδου τι να πω. Υποκλίνομαι δημόσια στις ικανότητες σου!!!  Πριν ουρλιαξουμε όλες μαζί θα σας παρακαλέσω να ευχηθούμε να είναι μια όμορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη με ένα γερό μωρό...

Και τώρα ΛΥΣΣΑΞΤΕΕΕΕΕΕΕ  σας λεωωωωω 

Υγ. Συγγνώμη για την κουνημενη εικόνα τρεμωωωω

17152355218938181867306277091803.jpg

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!! Αυτό το σποράκι θα φτάσει στον προορισμό του και θα γίνει ένα αφράτο μωράκι!! Εύχομαι μια τελειομηνη και ανέφελη εγκυμοσύνη!! 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημέρα! Εκανα και από άλλη εταιρια χτες και βγήκε πάλι άχνη τέτοια γραμμή. Και σήμερα εκανα με πρωινά ουρά και η γραμμή είναι πιο έντονη! Απλά και σήμερα έχουν απεργία τα μικροβιολογικά. Στο νοσοκομείο δεν μου έκαναν. Και τώρα σκέφτομαι μήπως να πάω στο Ιασώ; 
Με έχει πιάσει φόβος γιατί με πονάει η κοιλιά μου αρκετά και τώρα και η μέση. 
εσυ κορίτσι τ κανείς; Πως είσαι; 

Συγχαρητήρια και σε σένα κορίτσι μου! Όλα θα πάνε καλά! Πονάκια στις αρχές σχεδόν όλες είχαμε! Εγώ προσωπικά είχα σε όλη την εγκυμοσύνη και όλα πήγαιναν καλά! Ο γιατρός σου ζήτησε χοριακη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα οοολη μέρα ααααα!!! 

Σήμερα γελάει όλη η γη!! Το έχω δει εδώ και ώρα αλλά έτρεμαν τα χέρια μου και ήμουν σε τεράστιο σοκ.  Η ζαιρα είπε και ελαλησε..μωρη @Παρασκευαιδου τι να πω. Υποκλίνομαι δημόσια στις ικανότητες σου!!!  Πριν ουρλιαξουμε όλες μαζί θα σας παρακαλέσω να ευχηθούμε να είναι μια όμορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη με ένα γερό μωρό...

Και τώρα ΛΥΣΣΑΞΤΕΕΕΕΕΕΕ  σας λεωωωωω 

Υγ. Συγγνώμη για την κουνημενη εικόνα τρεμωωωω

17152355218938181867306277091803.jpg

Εεεελλαααα κορίτσι μου μπράβο μπράβο 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι θα πάνε οοοολα καλά ήρθε για να μείνει αυτό το μωρακι σου 

Συγχαρητήρια 🌈

Σε πια μέρα είσαι τώρα ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημέρα! Εκανα και από άλλη εταιρια χτες και βγήκε πάλι άχνη τέτοια γραμμή. Και σήμερα εκανα με πρωινά ουρά και η γραμμή είναι πιο έντονη! Απλά και σήμερα έχουν απεργία τα μικροβιολογικά. Στο νοσοκομείο δεν μου έκαναν. Και τώρα σκέφτομαι μήπως να πάω στο Ιασώ; 
Με έχει πιάσει φόβος γιατί με πονάει η κοιλιά μου αρκετά και τώρα και η μέση. 
εσυ κορίτσι τ κανείς; Πως είσαι; 

Κορίτσι μου είναι θετικό τότε το τεστ σου συγχαρητήρια 🥳🥳🥳🥳🥳 σε πια μέρα είσαι ; Λογικά θα κάνουν στο Ιασώ χοριακη δεν ξέρω κιολας σίγουρα αλλά μπορείς να ρωτήσεις αν πάρεις κάποιο τηλ θα σου πουν για να μην πηγαίνεις άδικα 

τα πονακια είναι νορμαλ μίλησες με γιατρό ;

Αν μπορείς στείλε μας καμία φωτο από το τεστ σου χαιρόμαστε πολύ με τα θετικά να τα βλέπουμε 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεέ μου δες μέρα που βρήκε να μου πει ότι τελείωσαν οι αντιδράσεις μου!!! Σας στέλνω καρδιές από δω όμως ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σας ευχαριστώ τόσο πολύ κορίτσια μου γιαα τις ευχές σας. Εύχομαι να πιάσουν οι ευχές σας και θα πιάσουν γιατί δωθηκαν με αγάπη και είναι ειλικρινείς...σας ευχαριστώ από τα βάθη της καρδιάς μου ❣️

 Χοριακη δεν θα κάνω πριν την Δευτέρα. Ξέρω ότι σήμερα θα δω πολύ χαμηλό νούμερο και θα αγχωθω και δεν το θέλω αυτό. Σήμερα είμαι 10η μέρα μετά την σπερματεγχυση. Είναι πολύ πολύ νωρίς ακόμη . Αλλά εύχομαι να πάνε όλα καλά! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα οοολη μέρα ααααα!!! 

Σήμερα γελάει όλη η γη!! Το έχω δει εδώ και ώρα αλλά έτρεμαν τα χέρια μου και ήμουν σε τεράστιο σοκ.  Η ζαιρα είπε και ελαλησε..μωρη @Παρασκευαιδου τι να πω. Υποκλίνομαι δημόσια στις ικανότητες σου!!!  Πριν ουρλιαξουμε όλες μαζί θα σας παρακαλέσω να ευχηθούμε να είναι μια όμορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη με ένα γερό μωρό...

Και τώρα ΛΥΣΣΑΞΤΕΕΕΕΕΕΕ  σας λεωωωωω 

Υγ. Συγγνώμη για την κουνημενη εικόνα τρεμωωωω

17152355218938181867306277091803.jpg

Γιουπιιιιιιιιιιιιι 😍😍❤️🤞🤞

Μια υπέροχη, ομαλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη και ένα γερό μωρό!!!! 

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημέρα! Εκανα και από άλλη εταιρια χτες και βγήκε πάλι άχνη τέτοια γραμμή. Και σήμερα εκανα με πρωινά ουρά και η γραμμή είναι πιο έντονη! Απλά και σήμερα έχουν απεργία τα μικροβιολογικά. Στο νοσοκομείο δεν μου έκαναν. Και τώρα σκέφτομαι μήπως να πάω στο Ιασώ; 
Με έχει πιάσει φόβος γιατί με πονάει η κοιλιά μου αρκετά και τώρα και η μέση. 
εσυ κορίτσι τ κανείς; Πως είσαι; 

Βάλτο ντε να το δούμε να πανηγυρίσουμε μαζί σου!!!!!!!!

 

 

 

Εγώ γιατί χαίρομαι τόσο που μένετε έγκυες;;; 😂😂😂❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Girly συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Εννοείται ευχόμαστε ολες να πανε ολα τελεια! Και θα πανε. Αν θυμαμαι καλα εισαι αρκετά πριν την καθυστέρηση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημέρα! Εκανα και από άλλη εταιρια χτες και βγήκε πάλι άχνη τέτοια γραμμή. Και σήμερα εκανα με πρωινά ουρά και η γραμμή είναι πιο έντονη! Απλά και σήμερα έχουν απεργία τα μικροβιολογικά. Στο νοσοκομείο δεν μου έκαναν. Και τώρα σκέφτομαι μήπως να πάω στο Ιασώ; 
Με έχει πιάσει φόβος γιατί με πονάει η κοιλιά μου αρκετά και τώρα και η μέση. 
εσυ κορίτσι τ κανείς; Πως είσαι; 

Κορίτσι μου, που μένεις κι έχουν απεργία; Εδώ στο Μαρούσι πάντως είναι ανοιχτά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα οοολη μέρα ααααα!!! 

Σήμερα γελάει όλη η γη!! Το έχω δει εδώ και ώρα αλλά έτρεμαν τα χέρια μου και ήμουν σε τεράστιο σοκ.  Η ζαιρα είπε και ελαλησε..μωρη @Παρασκευαιδου τι να πω. Υποκλίνομαι δημόσια στις ικανότητες σου!!!  Πριν ουρλιαξουμε όλες μαζί θα σας παρακαλέσω να ευχηθούμε να είναι μια όμορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη με ένα γερό μωρό...

Και τώρα ΛΥΣΣΑΞΤΕΕΕΕΕΕΕ  σας λεωωωωω 

Υγ. Συγγνώμη για την κουνημενη εικόνα τρεμωωωω

17152355218938181867306277091803.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου θετικοοοοο ❤️❤️❤️❤️ σου εύχομαι ότι καλύτερο 💕💕💕

@Ioann89συγχαρητηρια και για εσένα!!! Σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα οοολη μέρα ααααα!!! 

Σήμερα γελάει όλη η γη!! Το έχω δει εδώ και ώρα αλλά έτρεμαν τα χέρια μου και ήμουν σε τεράστιο σοκ.  Η ζαιρα είπε και ελαλησε..μωρη @Παρασκευαιδου τι να πω. Υποκλίνομαι δημόσια στις ικανότητες σου!!!  Πριν ουρλιαξουμε όλες μαζί θα σας παρακαλέσω να ευχηθούμε να είναι μια όμορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη με ένα γερό μωρό...

Και τώρα ΛΥΣΣΑΞΤΕΕΕΕΕΕΕ  σας λεωωωωω 

Υγ. Συγγνώμη για την κουνημενη εικόνα τρεμωωωω

17152355218938181867306277091803.jpg

Τι έγινε;;;;; Σήμερα δεν έχει γκρίνια;;;;; Εεεεεε;;;; 

Άντε με το καλό κοριτσάρα μου!!!!!

Να είναι η πιο γερή και η πιο τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κάνει χαμούλη ο Μαϊος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Τι έγινε;;;;; Σήμερα δεν έχει γκρίνια;;;;; Εεεεεε;;;; 

Άντε με το καλό κοριτσάρα μου!!!!!

Να είναι η πιο γερή και η πιο τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κάνει χαμούλη ο Μαϊος....

Χαχαχαχαχαχ χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα 

Οχιιι σήμερα τουμπεκιιιιιιι χαχαχαχαχαχαχχαχαχα ούτε γκρίνια ούτε τίποτα!! Σήμερα γιορτάζει όλη η γηηηη! Χαχααχχα ευχαριστώωωωω ευχαριστώ πολυυυυ!!! Κλαιω βρε κορίτσια κλαίωωωωω από χαρά φυσικά! Βουρκωνω συνέχεια! Αχχχ θα δείτε κορίτσια μου καμία δεν θα μείνει έτσι. Όλες θα μείνουμε εγκυουλες. Καλά να είναι η Ζαιρα μας να μας δίνει προβλέψεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ εγώ θα σας δείξω το τεστ της @Girly ! Αυτή είναι κουνημένη! Εμένα μ στείλε καλύτερη!!! Δείτε δείτε π βγάζει ματι!!! 
 

εγω στο έχω πει !!!! Πολλές φορές!!! Παρά πολλές φορές!!!! Στα πανηγυρια θ έχουμε κοιλιές 🤰🏼🤰🏼 @Παρασκευαιδου ζαιρα μααααααας αλήθεια τι να πω για σένα!!! Μόνο ότι υποκλίνομαι στις μαγικες και μαντικές σου ικανότητες!!!! Μας έχεις γεμίσει τόση χαρά σε όλες μας!!!! 
@Mpourmpoulo είσαι η επόμενη!!!!Η τριάδα 🔥🔥🔥 περιμένουμε νέα από το γιατρό σ σήμερα!!!! 
 

αχχχχ ποσό όμορφα νεαααααα!!!!! 

EC9A5BD5-C62B-420B-9AE5-48A676204638.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Κορίτσι μου, που μένεις κι έχουν απεργία; Εδώ στο Μαρούσι πάντως είναι ανοιχτά!

@Ioann89 κορίτσι μ ανεβασε κ εσυ το τεστακι σου να γίνει χαμουλης!!! Και ν πας για χοριακη εφόσον σου βγαίνουν θετικά τ τεστακια!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα τι χαρά ειναι αυτή!!! Τι χαμός έχει γίνει τον Μάιο;! Μην είναι ο ανάδρομος Ερμής που έφυγε επιτέλους;! 
Εγώ είμαι από τις καινούργιες εδώ, δεν γνώριζα για αυτές τις μαντικές ικανότητες!Μήπως η Ms @Παρασκευαιδου γνωρίζει να μας πει και τι φύλο θα έχει το μπεμπέ μας;; 😅😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Θεέ μου δες μέρα που βρήκε να μου πει ότι τελείωσαν οι αντιδράσεις μου!!! Σας στέλνω καρδιές από δω όμως ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σας ευχαριστώ τόσο πολύ κορίτσια μου γιαα τις ευχές σας. Εύχομαι να πιάσουν οι ευχές σας και θα πιάσουν γιατί δωθηκαν με αγάπη και είναι ειλικρινείς...σας ευχαριστώ από τα βάθη της καρδιάς μου ❣️

 Χοριακη δεν θα κάνω πριν την Δευτέρα. Ξέρω ότι σήμερα θα δω πολύ χαμηλό νούμερο και θα αγχωθω και δεν το θέλω αυτό. Σήμερα είμαι 10η μέρα μετά την σπερματεγχυση. Είναι πολύ πολύ νωρίς ακόμη . Αλλά εύχομαι να πάνε όλα καλά! 

 

  εγω στης 10 ημέρα που είχα κάνει τεστ κάπως έτσι ηταν αυτά πια τεστ είναι τα one ;

θα συμφωνήσω μαζί σου μην πας ακόμα για χοριακη, άσε λιγες μερες ακόμα να έχεις πιο ξεκάθαρη εικόνα και εγω δεν είχα πάει αμέσως τότε περίμενα να φτάσω στις 15 μερες και μετά πήγα 

Με το καλό και πάλι 😊🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Κορίτσι μου είναι θετικό τότε το τεστ σου συγχαρητήρια 🥳🥳🥳🥳🥳 σε πια μέρα είσαι ; Λογικά θα κάνουν στο Ιασώ χοριακη δεν ξέρω κιολας σίγουρα αλλά μπορείς να ρωτήσεις αν πάρεις κάποιο τηλ θα σου πουν για να μην πηγαίνεις άδικα 

τα πονακια είναι νορμαλ μίλησες με γιατρό ;

Αν μπορείς στείλε μας καμία φωτο από το τεστ σου χαιρόμαστε πολύ με τα θετικά να τα βλέπουμε 😊

Μίλησα με την γυναικολόγο μου! Νορμαλ είναι μου είπε.,, θέλει να με δει όταν θα έχω 10 μέρες καθυστέρηση, σήμερα είμαι στην δεύτερη,

Αύριο θα κάνω χοριακη που θα ανοίξουν και θα ξέρω σίγουρα! Να μιλήσω και με τον ενδοκρινολόγο να μου δώσει εξετάσεις  (είχα στην προηγούμενη εγκυμοσύνη ελειψη προγεστερονης). 
οποτε αύριο update από εμένα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κατσε 38+6 έχεις ακόμα . Τα αγοράκια θέλουν τον χρόνο τους.  🥰

Στην κόρη μου 37+3 είχαν σπάσει τα νερά, δεν περίμενα ότι θα πήγαινα πάνω από αυτό να πω την αλήθεια😅 να είναι καλά κ οπότε θελει ας έρθει😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα οοολη μέρα ααααα!!! 

Σήμερα γελάει όλη η γη!! Το έχω δει εδώ και ώρα αλλά έτρεμαν τα χέρια μου και ήμουν σε τεράστιο σοκ.  Η ζαιρα είπε και ελαλησε..μωρη @Παρασκευαιδου τι να πω. Υποκλίνομαι δημόσια στις ικανότητες σου!!!  Πριν ουρλιαξουμε όλες μαζί θα σας παρακαλέσω να ευχηθούμε να είναι μια όμορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη με ένα γερό μωρό...

Και τώρα ΛΥΣΣΑΞΤΕΕΕΕΕΕΕ  σας λεωωωωω 

Υγ. Συγγνώμη για την κουνημενη εικόνα τρεμωωωω

17152355218938181867306277091803.jpg

Μπράβο ρε κορίτσι μου, συγχαρητήρια, να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους μια ήρεμη και καλή εγκυμοσύνη να έχεις, και ένα γερό μωράκι🥰🥰🙏🙏🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημέρα! Εκανα και από άλλη εταιρια χτες και βγήκε πάλι άχνη τέτοια γραμμή. Και σήμερα εκανα με πρωινά ουρά και η γραμμή είναι πιο έντονη! Απλά και σήμερα έχουν απεργία τα μικροβιολογικά. Στο νοσοκομείο δεν μου έκαναν. Και τώρα σκέφτομαι μήπως να πάω στο Ιασώ; 
Με έχει πιάσει φόβος γιατί με πονάει η κοιλιά μου αρκετά και τώρα και η μέση. 
εσυ κορίτσι τ κανείς; Πως είσαι; 

Πήγαινε κορίτσι μου λογικά θα σου κάνουν εκεί χοριακή, μίλησες με τον γιατρό σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα κοριτσάρες μου..πόσο ωραία και δυναμικά έχει μπει ο μήνας αυτός..

Εύχομαι σε όλα τα κοριτσία με τα ευχάριστα νεά μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και με γερά μωράκια στην αγκαλιά σας ❤️❤️❤️❤️

@Παρασκευαιδου έχεις κάνει π΄΄άταγο με τις προβλέψεις σου χιχιχιχι😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kate1992 φαινεται ξεκαθαρα η γραμμη στο τεστ της @Girly.  Εγω αμα δ ειμαο σιγουρη οτι την βλεπω δ σχολιαζω ποτε.

@Ioann89συγχαρητήρια κορίτσι μου! Περιμενουμε update εννοειται.

Εκανε χαμο ο Μάιος κορίτσια. Και δ ειμαστε ουτε στα μισα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...