Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τώρα είν Μάης και Άνοιξη , τώρα ειν το καλοκαίρι , τώρα ειν ο καιρός μωράκια 👶👶 μωράκια να μας φέρει 🤰❤️🧿💖💙🙏🧿


Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσάκι μου εύχομαι να μας πεις και εσυ τα χαρμοσυνα τώρα🙏❤️

μακαρι κορίτσι μου να έρθει το ουράνιο τόξο 🌈🙏

Θα έρθει κοριτσάκι μου σε όλες μας!! Είτε αργά είτε γρήγορα θα έρθει!! Θα μας το στείλουν τα αγγελάκια μας από τον ουρανό όταν είναι η ώρα του!! Το πιστεύω με όλο μου είναι αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Θα έρθει κοριτσάκι μου σε όλες μας!! Είτε αργά είτε γρήγορα θα έρθει!! Θα μας το στείλουν τα αγγελάκια μας από τον ουρανό όταν είναι η ώρα του!! Το πιστεύω με όλο μου είναι αυτό.

Μακαριιιι 🙏🙏🙏🙏μακαριιιιιιι🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Θα έρθει κοριτσάκι μου σε όλες μας!! Είτε αργά είτε γρήγορα θα έρθει!! Θα μας το στείλουν τα αγγελάκια μας από τον ουρανό όταν είναι η ώρα του!! Το πιστεύω με όλο μου είναι αυτό.

κορίτσι μου μόλις συνηδητοποίησα, ψάχνοντας κάτι παλιά μηνύματα στο φόρουμ ότι εγώ και εσύ είμαστε απο τα πρώτα μας παιδάκια που κάναμε τις προσπάθειες μας εδώ στο φόρουμ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Elk είπε:

Πως είσαι κορίτσι μου ; Γέννησες ; 

Όχι ακόμα κορίτσι μου, σήμερα Πέμπτη είμαι 38+6, έχω ραντεβού το απόγευμα με τον γιατρό να δω τι θα μου πει, έχει βολευτεί ο μικρούλης μου φαίνεται δεν νιώθω σημάδια σχεδόν καθόλου😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσι μου μόλις συνηδητοποίησα, ψάχνοντας κάτι παλιά μηνύματα στο φόρουμ ότι εγώ και εσύ είμαστε απο τα πρώτα μας παιδάκια που κάναμε τις προσπάθειες μας εδώ στο φόρουμ... 

Αλήθεια κοριτσάκι μου;;; Πάλι μαζί στην προσπάθεια❤️💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Όχι ακόμα κορίτσι μου, σήμερα Πέμπτη είμαι 38+6, έχω ραντεβού το απόγευμα με τον γιατρό να δω τι θα μου πει, έχει βολευτεί ο μικρούλης μου φαίνεται δεν νιώθω σημάδια σχεδόν καθόλου😅

Πω πω ποτε έφτασε ο καιρός;;; Με το καλό αγάπη!!!

@Ioann89 πήρες άλλο τεστ κοριτσάκι μου;;; Λες να είστε πάλι μαζί με το Κατερινακι εγκυούλες έστω κ για λίγο;;;❤️💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Πω πω ποτε έφτασε ο καιρός;;; Με το καλό αγάπη!!!

@Ioann89 πήρες άλλο τεστ κοριτσάκι μου;;; Λες να είστε πάλι μαζί με το Κατερινακι εγκυούλες έστω κ για λίγο;;;❤️💙

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου ❣️ εύχομαι να ερθει γρήγορα το μωράκι σας κ εσάς!!

Εγώ νομίζω ότι είναι εγκυουλα η Ιωάννα μας😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Όχι ακόμα κορίτσι μου, σήμερα Πέμπτη είμαι 38+6, έχω ραντεβού το απόγευμα με τον γιατρό να δω τι θα μου πει, έχει βολευτεί ο μικρούλης μου φαίνεται δεν νιώθω σημάδια σχεδόν καθόλου😅

Έχει ακόμα χρόνο!!! Δε νιώθει έτοιμος να σας δει απο κοντά ακόμα!😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά συγχαρητήρια και άπειρες ευχές σ' όλες τις εγκυούλες. Να μας δώσετε τις ευχούλες σας για να πιάσει κι σ' μας. ❤️ Κορίτσια σύντομα θα έχουμε κι εμείς τα ουράνια τόξα μας. 🌈Όλες προσπαθούμε με όση δύναμη έχουμε και αυτό μετράει! @Girlyείμαι σίγουρη ότι κάτι ετοιμάζεται!!! Σας διαβάζω καθημερινά αλλά δεν προλαβαίνω πολλές φορές να σας γράψω. Δεύτερος κύκλος από την απόξεση και χθες είδα το αρνητικό τεστάκι😭Δεν το περίμενα, είχα πολλά συμπτώματα και νόμιζα είχε έρθει 🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Τι υπεροχα νέα κοριτσάκια μου @Kate1992 @Naty_ @Θέτις Κ. πολύ χαρηκαααααα ❤️❤️❤️ να έχετε μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη 🥳🥳🥳 τώρα ακολουθεί και η @Girlyμας και ας γκρινιαζειιιιι καθώς οι ορμόνες έχουν βαρέσει κόκκινο ❤️❤️❤️ σε λίγες μέρες θα μας λες και εσυ για την κουκιδιτσα σου🥰

εχω και εγώ κάποια νέα και εν μέρη είναι  χαρούμενα ! Οι καρυοτυποι μας βγήκαν φυσιολογικοι εκτός από του εμβρύου που είχε πρόβλημα και ο γιατρός μας είπε ότι ήταν τυχαίο γεγονός αφού οι δικοί μας είναι φυσιολογικοί! Αύριο έχουμε ραντεβού όποτε θα τον ρωτήσω τι βρέθηκε στο μωρο αλλά και το φύλο του που θέλω πολύ να μάθω! Αύριο θα σας γράψω τα υπόλοιπα νέα από τον γιατρό για το πως θα προχωρησουμε κτλ!

Μάντεψε ποια ακολουθεί μετά την γκερλι... Εσύ.. κυριουλα μου γλυκιά . Ετοιμάσου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Όχι ακόμα κορίτσι μου, σήμερα Πέμπτη είμαι 38+6, έχω ραντεβού το απόγευμα με τον γιατρό να δω τι θα μου πει, έχει βολευτεί ο μικρούλης μου φαίνεται δεν νιώθω σημάδια σχεδόν καθόλου😅

Κατσε 38+6 έχεις ακόμα . Τα αγοράκια θέλουν τον χρόνο τους.  🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα οοολη μέρα ααααα!!! 

Σήμερα γελάει όλη η γη!! Το έχω δει εδώ και ώρα αλλά έτρεμαν τα χέρια μου και ήμουν σε τεράστιο σοκ.  Η ζαιρα είπε και ελαλησε..μωρη @Παρασκευαιδου τι να πω. Υποκλίνομαι δημόσια στις ικανότητες σου!!!  Πριν ουρλιαξουμε όλες μαζί θα σας παρακαλέσω να ευχηθούμε να είναι μια όμορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη με ένα γερό μωρό...

Και τώρα ΛΥΣΣΑΞΤΕΕΕΕΕΕΕ  σας λεωωωωω 

Υγ. Συγγνώμη για την κουνημενη εικόνα τρεμωωωω

17152355218938181867306277091803.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα οοολη μέρα ααααα!!! 

Σήμερα γελάει όλη η γη!! Το έχω δει εδώ και ώρα αλλά έτρεμαν τα χέρια μου και ήμουν σε τεράστιο σοκ.  Η ζαιρα είπε και ελαλησε..μωρη @Παρασκευαιδου τι να πω. Υποκλίνομαι δημόσια στις ικανότητες σου!!!  Πριν ουρλιαξουμε όλες μαζί θα σας παρακαλέσω να ευχηθούμε να είναι μια όμορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη με ένα γερό μωρό...

Και τώρα ΛΥΣΣΑΞΤΕΕΕΕΕΕΕ  σας λεωωωωω 

Υγ. Συγγνώμη για την κουνημενη εικόνα τρεμωωωω

17152355218938181867306277091803.jpg

Συγχαρητήρια!!!!!!!! Ολόψυχα μια όμορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη με ένα γερό μωρό!!! Το πίστευα, αλήθεια το πίστευα!!!! ❤️❤️ @Παρασκευαιδουέλα κάνε update για τις υπόλοιπες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα οοολη μέρα ααααα!!! 

Σήμερα γελάει όλη η γη!! Το έχω δει εδώ και ώρα αλλά έτρεμαν τα χέρια μου και ήμουν σε τεράστιο σοκ.  Η ζαιρα είπε και ελαλησε..μωρη @Παρασκευαιδου τι να πω. Υποκλίνομαι δημόσια στις ικανότητες σου!!!  Πριν ουρλιαξουμε όλες μαζί θα σας παρακαλέσω να ευχηθούμε να είναι μια όμορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη με ένα γερό μωρό...

Και τώρα ΛΥΣΣΑΞΤΕΕΕΕΕΕΕ  σας λεωωωωω 

Υγ. Συγγνώμη για την κουνημενη εικόνα τρεμωωωω

17152355218938181867306277091803.jpg

Τόσα πολλά συγχαρητήρια και τι όμορφη εικόνα! Να ξέρεις σε ένα χρόνο θα βλέπεις τη φωτογραφία στο κινητό σου και ακόμα θα θυμάσαι πως νιώθεις τώρα! :) Εύχομαι μια όμορφη εγκυμοσύνη με ένα στρουμπουλό μωράκι στο τέλος της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα οοολη μέρα ααααα!!! 

Σήμερα γελάει όλη η γη!! Το έχω δει εδώ και ώρα αλλά έτρεμαν τα χέρια μου και ήμουν σε τεράστιο σοκ.  Η ζαιρα είπε και ελαλησε..μωρη @Παρασκευαιδου τι να πω. Υποκλίνομαι δημόσια στις ικανότητες σου!!!  Πριν ουρλιαξουμε όλες μαζί θα σας παρακαλέσω να ευχηθούμε να είναι μια όμορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη με ένα γερό μωρό...

Και τώρα ΛΥΣΣΑΞΤΕΕΕΕΕΕΕ  σας λεωωωωω 

Υγ. Συγγνώμη για την κουνημενη εικόνα τρεμωωωω

17152355218938181867306277091803.jpg

ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩΩΩΩΩΩΩ ❤️ συγχαρητήρια κοπέλα μουυυυυυ!!! Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη ευχομαι!!! γρηγορα για χοριακηηηηηη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα οοολη μέρα ααααα!!! 

Σήμερα γελάει όλη η γη!! Το έχω δει εδώ και ώρα αλλά έτρεμαν τα χέρια μου και ήμουν σε τεράστιο σοκ.  Η ζαιρα είπε και ελαλησε..μωρη @Παρασκευαιδου τι να πω. Υποκλίνομαι δημόσια στις ικανότητες σου!!!  Πριν ουρλιαξουμε όλες μαζί θα σας παρακαλέσω να ευχηθούμε να είναι μια όμορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη με ένα γερό μωρό...

Και τώρα ΛΥΣΣΑΞΤΕΕΕΕΕΕΕ  σας λεωωωωω 

Υγ. Συγγνώμη για την κουνημενη εικόνα τρεμωωωω

17152355218938181867306277091803.jpg

Ουααααα!! Τελεια!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!
Κι άλλη εγκυούλα 😍

Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι; Πώς νιώθεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα οοολη μέρα ααααα!!! 

Σήμερα γελάει όλη η γη!! Το έχω δει εδώ και ώρα αλλά έτρεμαν τα χέρια μου και ήμουν σε τεράστιο σοκ.  Η ζαιρα είπε και ελαλησε..μωρη @Παρασκευαιδου τι να πω. Υποκλίνομαι δημόσια στις ικανότητες σου!!!  Πριν ουρλιαξουμε όλες μαζί θα σας παρακαλέσω να ευχηθούμε να είναι μια όμορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη με ένα γερό μωρό...

Και τώρα ΛΥΣΣΑΞΤΕΕΕΕΕΕΕ  σας λεωωωωω 

Υγ. Συγγνώμη για την κουνημενη εικόνα τρεμωωωω

17152355218938181867306277091803.jpg

Ωωωωωωω συγχαρητήρια girly μου!!!!! Ήρθε το σπορακι κ θα μεινειιιιι!!!! Πόσο χάρηκα κορίτσι μου!!! Εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη ❤️🥰❤️🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα οοολη μέρα ααααα!!! 

Σήμερα γελάει όλη η γη!! Το έχω δει εδώ και ώρα αλλά έτρεμαν τα χέρια μου και ήμουν σε τεράστιο σοκ.  Η ζαιρα είπε και ελαλησε..μωρη @Παρασκευαιδου τι να πω. Υποκλίνομαι δημόσια στις ικανότητες σου!!!  Πριν ουρλιαξουμε όλες μαζί θα σας παρακαλέσω να ευχηθούμε να είναι μια όμορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη με ένα γερό μωρό...

Και τώρα ΛΥΣΣΑΞΤΕΕΕΕΕΕΕ  σας λεωωωωω 

Υγ. Συγγνώμη για την κουνημενη εικόνα τρεμωωωω

17152355218938181867306277091803.jpg

Συγχαρητήρια 🎉 🎉 🎉 🎉 κορίτσι μου ❤️ Με το καλό!Χαίρομαι πολύ για σένα.Ολα να σου πάνε καλά.Ηρθεεεεε 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα οοολη μέρα ααααα!!! 

Σήμερα γελάει όλη η γη!! Το έχω δει εδώ και ώρα αλλά έτρεμαν τα χέρια μου και ήμουν σε τεράστιο σοκ.  Η ζαιρα είπε και ελαλησε..μωρη @Παρασκευαιδου τι να πω. Υποκλίνομαι δημόσια στις ικανότητες σου!!!  Πριν ουρλιαξουμε όλες μαζί θα σας παρακαλέσω να ευχηθούμε να είναι μια όμορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη με ένα γερό μωρό...

Και τώρα ΛΥΣΣΑΞΤΕΕΕΕΕΕΕ  σας λεωωωωω 

Υγ. Συγγνώμη για την κουνημενη εικόνα τρεμωωωω

17152355218938181867306277091803.jpg

Ήμουν σίγουρη ο,τι κάτι μαγειρευοταν εκεί τόσες μέρες 🤭🤭🤭

ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ ΚΟΡΊΤΣΙ!!! Όλα να πάνε καλά εύχομαι, μια τελειομηνη και ομαλή εγκυμοσύνη ❤️❤️❤️❤️ έφυγες για χοριακή 🏃🏃🏃

Τι όμορφα μας έχει πάει ο Μάιος βρε κορίτσια 😍😍😍 πολύ χαίρομαι για όλες !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια Καλησπερα!!!  Με το καλό σε όλες που περιμένετε τα μωράκια σας και με το καλό να γεμίσουν οι κοικιτσεσ Σε όσες περιμένουν! D1E6FCC6-B021-4272-9366-F3A213BDE13E.thumb.jpeg.c102183cb614349e12bda9bdd75d0bdb.jpegΈχω μια μέρα καθυστέρηση και σήμερα έκανα ενα τεστ (όλα τα μικροβιολογικά είναι κλειστά λόγω απεργίας). Βλέπετε και εσείς την άχνη γραμμή; Από κοντά την βλέπω καθαρά . Υπάρχει περίπτωση να έδειξε λάθος αυτό το τεστ; 936AE8CA-A8D2-4D1B-8738-CF5C5065A827.thumb.jpeg.4f8919425f54525e7057167f048b0a2c.jpeg

Κι εγώ τη βλέπω τη γραμμουλα κορίτσι μου!! Εγώ θα έλεγα να επαναλάβεις το τεστ ή να πας κατευθείαν για χοριακή αν έχεις την ευκαιρία ❤️ με το καλό, εύχομαι ολοένα και ν ανεβαίνει 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η annie! είπε:

Φούσκωμα τρελό είχα από την Μ. Πέμπτη, σήμερα είμαι κάπως καλύτερα. Ενοχλήσεις έχω εδώ κ 3-4 μέρες πιο έντονες σήμερα που λέω τώρα θα έρθει, υγρά περισσότερα σήμερα θα έλεγα.

Βάσει τεστ ωορρηξίας την Κυριακή. Εάν δεν είχα κάνει τεστ θα έλεγα ότι έχω ήδη καθυστέρηση αλλά άργησε πολύ η ωορρηξία αυτό το μήνα.

Κορίτσι μου κ γω τη βλέπω κ εύχομαι να είσαι έγκυος!! Πήρες άλλο να δεις αν όντως είναι θετικό;;; 

όποτε θα έρθει κοριτσάκι μου να είσαι σίγουρη!!

@Mpourmpoulo ωραία κοριτσάκι μου!! Πολύ σημαντικό το ότι ήταν τυχαίο γεγονός🙏🏻🙏🏻 Θα έρθει κ το ουράνιο τόξο σας σύντομα🌈🌈❤️💙❤️💙

Καλημέρα! Εκανα και από άλλη εταιρια χτες και βγήκε πάλι άχνη τέτοια γραμμή. Και σήμερα εκανα με πρωινά ουρά και η γραμμή είναι πιο έντονη! Απλά και σήμερα έχουν απεργία τα μικροβιολογικά. Στο νοσοκομείο δεν μου έκαναν. Και τώρα σκέφτομαι μήπως να πάω στο Ιασώ; 
Με έχει πιάσει φόβος γιατί με πονάει η κοιλιά μου αρκετά και τώρα και η μέση. 
εσυ κορίτσι τ κανείς; Πως είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Κι εγώ τη βλέπω τη γραμμουλα κορίτσι μου!! Εγώ θα έλεγα να επαναλάβεις το τεστ ή να πας κατευθείαν για χοριακή αν έχεις την ευκαιρία ❤️ με το καλό, εύχομαι ολοένα και ν ανεβαίνει 🙏🙏🙏

Ευχαριστώ παρά πολύ!!!! ❤️❤️❤️❤️

Εσύ κορίτσι μου σε τι φάση είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημέρα! Εκανα και από άλλη εταιρια χτες και βγήκε πάλι άχνη τέτοια γραμμή. Και σήμερα εκανα με πρωινά ουρά και η γραμμή είναι πιο έντονη! Απλά και σήμερα έχουν απεργία τα μικροβιολογικά. Στο νοσοκομείο δεν μου έκαναν. Και τώρα σκέφτομαι μήπως να πάω στο Ιασώ; 
Με έχει πιάσει φόβος γιατί με πονάει η κοιλιά μου αρκετά και τώρα και η μέση. 
εσυ κορίτσι τ κανείς; Πως είσαι; 

καλημέρα κοπέλα μου! Αθήνα είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά!!! Συγχαρητήρια σε όλες τις εγκυούλες μας! @Θέτις Κ. πόσο χάρηκα και πόσο κουράγιο μας δίνεις. @Girly ήμουν σίγουρη. @Kate1992 πράγματι ο επιμένων νικά!!!!! Πολλά πολλά συγχαρητήρια σε όλες σας, εύχομαι ολόψυχα τελειόμηνες εγκυμοσύνες και υγιή μωράκια!!!!! @Κατερίνα!!! καλή λευτεριά εύχομαι και με έναν πόνο 🙏🙏 

Υστ: Θα μπούμε και οι υπόλοιπες στο club, που θα πάει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μας! Πολύ χαίρομαι που βλέπω όλο και περισσότερα θετικά τεστάκια 😍

Χθες το βραδυ ξεκινησα να παιρνω (κολπικα) utrogestan και σημερα ξύπνησα με μια κατήφεια, άλλο πράγμα. Έτσι κι αλλιώς μάλλον λόγω εγκυμοσύνης οι ορμόνες μου δεν είναι στα καλύτερά τους, αλλά πολύ βάρος βρε παιδί μου νιώθω και κούραςη.
Ίσως επειδή πέρασαν κι οι γιορτές που ήμουν με κόσμο και τώρα πάλι περνάω περισσότερες ώρες μόνη. Μετά άρχισα να σκέφτομαι πως όταν γεννήσω θα μαι μόνη με το μωρό και πως θα την παλέψω χαχαχα οτι να ναι!
Παίζει κι απ’ την προγεστερόνη να μην είμαι στα καλά μου 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...