Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τώρα είν Μάης και Άνοιξη , τώρα ειν το καλοκαίρι , τώρα ειν ο καιρός μωράκια 👶👶 μωράκια να μας φέρει 🤰❤️🧿💖💙🙏🧿


Recommended Posts

Μπράβο ρε κορίτσια!!!!

Τι όμορφα νέα…τι Ωραια μπήκε αυτός ο μήνας και τι υπέροχο μήνυμα αισιοδοξίας δίνεται και στα υπόλοιπα κορίτσια εδώ μέσα που προσπαθούν! 
 

Τώρα περιμένουμε την @marinamanoulitsaκαι σε 5 μέρες την @Girly

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Naty_ @Θέτις Κ. σας ευχαριστώ για τα μηνύματα σας..με ανεβάσατε λίγο! Ξέρετε είναι η 1η μέρα της κατήφιας..μετά σιγά σιγά παίρνουμε τα πάνω μας και συνεχίζουμε..θα παραγγείλω και τεστ ωορρηξίας να εξοπλιστούμε :P 

χάρηκα πολύ για τους υπερήχους σας κορίτσια ❤️ κα΄θε καλό μέσα από την καρδιά μου!

@Girly κοπέλα μου υπομονή..περιμένουμε σε λίγες μέρες το τεστάκι σου! :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Θέτις Κ. @Naty_ @Kate1992 συγχαρητήρια κοριτσάκια μου!!!! Τι υπέροχα τα νέα σας!! ❤️💙🤰🏼🤰🏼

Εγω 10η μτω σήμερα με ξεκάθαρα αρνητικό τεστ πολλά υγρά κ ενοχλήσεις χαμηλά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kate1992 @Naty_ @Θέτις Κ. συγχαρητήρια κορίτσια , πολύ όμορφα νέα αντε με το καλό και στον επομενο υπέρηχο 🤞❤️

@annie! κορίτσι μου για να δούμε 🤞 στέλνω θετική ενέργεια!!! Πότε ξεκίνησαν ετσι οι διαφορες ενοχλησουλες που εχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η annie! είπε:

@Θέτις Κ. @Naty_ @Kate1992 συγχαρητήρια κοριτσάκια μου!!!! Τι υπέροχα τα νέα σας!! ❤️💙🤰🏼🤰🏼

Εγω 10η μτω σήμερα με ξεκάθαρα αρνητικό τεστ πολλά υγρά κ ενοχλήσεις χαμηλά.. 

Ευχαριστούμε!!!

Πότε περιμένεις περίοδο; Καλό σημάδι είναι πάντως και τα υγρά και οι ενοχλήσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Naty @Θέτις Κ. ποσό χάρηκα με τ όμορφα σας νέα!!!!❤️❤️ έτσι κορίτσια μου βήμα βήμα θ προχωράμε κ οι 3 μαζί! Αυτό γ το σ μ που είπες είναι τόσο σωστό!!! Εγώ ακόμη δν το έχω εμπιστευτεί και θ πρέπει ν αρχίζω ν πιστεύω σε αυτό! Στο σποράκι μου πιστεύω ότι είναι κλ κ θ είναι όλα κλ!!! Σήμερα τ πρωί πριν πάω γ τον υπέρηχο του μιλούσα κ τ έλεγα πως το μόνο δωρο που θέλω ν μ κάνει είναι ν βλέπω στον υπέρηχο ότι μεγαλώνει όμορφα και για όλα τ υπόλοιπα έχει αναλάβει η μαμά κ ο μπαμπάς 🫠🙏❤️

@Girly μουυυυ εγώ είμαι τόσο σίγουρη γ σένα!!!! Στο έχω ξαναπεί!!! Μάλλον η γκρίνια προέρχεται από τις ορμόνες όποτε την αγαπάμε 😜😍😍

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια Καλησπερα!!!  Με το καλό σε όλες που περιμένετε τα μωράκια σας και με το καλό να γεμίσουν οι κοικιτσεσ Σε όσες περιμένουν! D1E6FCC6-B021-4272-9366-F3A213BDE13E.thumb.jpeg.c102183cb614349e12bda9bdd75d0bdb.jpegΈχω μια μέρα καθυστέρηση και σήμερα έκανα ενα τεστ (όλα τα μικροβιολογικά είναι κλειστά λόγω απεργίας). Βλέπετε και εσείς την άχνη γραμμή; Από κοντά την βλέπω καθαρά . Υπάρχει περίπτωση να έδειξε λάθος αυτό το τεστ; 936AE8CA-A8D2-4D1B-8738-CF5C5065A827.thumb.jpeg.4f8919425f54525e7057167f048b0a2c.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια Καλησπερα!!!  Με το καλό σε όλες που περιμένετε τα μωράκια σας και με το καλό να γεμίσουν οι κοικιτσεσ Σε όσες περιμένουν! D1E6FCC6-B021-4272-9366-F3A213BDE13E.thumb.jpeg.c102183cb614349e12bda9bdd75d0bdb.jpegΈχω μια μέρα καθυστέρηση και σήμερα έκανα ενα τεστ (όλα τα μικροβιολογικά είναι κλειστά λόγω απεργίας). Βλέπετε και εσείς την άχνη γραμμή; Από κοντά την βλέπω καθαρά . Υπάρχει περίπτωση να έδειξε λάθος αυτό το τεστ; 936AE8CA-A8D2-4D1B-8738-CF5C5065A827.thumb.jpeg.4f8919425f54525e7057167f048b0a2c.jpeg

Ιωάννα μου και εγώ την βλέπω, με προβληματίζει μόνο ότι τα συγκεκριμένα τεστ κάποιες φορές βγάζουν εξάτμισης αλλά θα έλεγα ότι δεν φαίνεται έτσι αυτή! Νομίζω είναι θετικό αλλά αν έχεις δυνατότητα να πάρεις ένα predictor θα σιγουρευτείς❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ιωάννα μου και εγώ την βλέπω, με προβληματίζει μόνο ότι τα συγκεκριμένα τεστ κάποιες φορές βγάζουν εξάτμισης αλλά θα έλεγα ότι δεν φαίνεται έτσι αυτή! Νομίζω είναι θετικό αλλά αν έχεις δυνατότητα να πάρεις ένα predictor θα σιγουρευτείς❣️

Θα πάρω ναι.,, εντωμεταξύ λέει ότι είναι λεπτού και εγώ το κοίταξα στα 5 λεπτά! Και ήταν έτσι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Θα πάρω ναι.,, εντωμεταξύ λέει ότι είναι λεπτού και εγώ το κοίταξα στα 5 λεπτά! Και ήταν έτσι. 

Στην κόρη μου πάντως με τέτοιο είχα δει την εγκυμοσύνη😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Στην κόρη μου πάντως με τέτοιο είχα δει την εγκυμοσύνη😊

Και εγώ στον μικρό μου το ίδιο! Μπορεί και πιο άχνη! Αλλά τι να κάνουμε που τα μικροβιολογικά είναι κλειστά! Λες αν πάω σε νοσοκομείο και πω ότι έχω θρομβοφιλια να μου κάνουν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι υπεροχα νέα κοριτσάκια μου @Kate1992 @Naty_ @Θέτις Κ. πολύ χαρηκαααααα ❤️❤️❤️ να έχετε μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη 🥳🥳🥳 τώρα ακολουθεί και η @Girlyμας και ας γκρινιαζειιιιι καθώς οι ορμόνες έχουν βαρέσει κόκκινο ❤️❤️❤️ σε λίγες μέρες θα μας λες και εσυ για την κουκιδιτσα σου🥰

εχω και εγώ κάποια νέα και εν μέρη είναι  χαρούμενα ! Οι καρυοτυποι μας βγήκαν φυσιολογικοι εκτός από του εμβρύου που είχε πρόβλημα και ο γιατρός μας είπε ότι ήταν τυχαίο γεγονός αφού οι δικοί μας είναι φυσιολογικοί! Αύριο έχουμε ραντεβού όποτε θα τον ρωτήσω τι βρέθηκε στο μωρο αλλά και το φύλο του που θέλω πολύ να μάθω! Αύριο θα σας γράψω τα υπόλοιπα νέα από τον γιατρό για το πως θα προχωρησουμε κτλ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annie! δεν προσπαθούμε πολύ καιρό... ο δεύτερος μήνας είναι αυτός και γενικά το έχουμε αφήσει στο πολύ χαλαρό.. αν έρθει ήρθε.. κάπως έτσι... 

@Kate1992 @Θέτις Κ. @Naty_ συγχαρη΄τήρια κορίτσια μου!!! καλές και τελειόμηνες εγκυμοσύνες να έχετε!! χαρείτε το!!! 

@marilouu εύχομαι να μας πεις τα θετικά σου νέα σε λίγες μέρες!! 

@ditaki ναι προσπαθώ να μην το σκέφτομαι και ότι αν είναι να έρθει θα μας έρθει!! 

@Girly νομίζω πως κάτι καλό ετοιμάζεται... 

 

@Ioann89 κορίτσι μακάρι να είναι θετικό αλλά νομίζω στο θετικό φαίνεται πιο έντονα η γραμμή... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια Χρπνια πολλά Χριστος Ανέστη 

δοαβασα τα νέα σας πολύ χάρηκα @Kate1992 @Naty_ @Θέτις Κ. όλα καλά θα πάνε να έχετε πίστη κ να είστε αισιόδοξες ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ioann89 κατι βλεπω αλλα δ εχω εμπειρία απο αυτα τα τεστ οπότε δε μπορώ να σ πω αν είναι γραμμη εγκυμοσυνης η εξατμισης. Αύριο τ πρωι μια χοριακη και θα ξερεις στα σίγουρα!

@Mpourmpoulo πολυ ανακουφιστικο οτι ηταν τυχαίο γεγονος νομίζω. Σ ηρθε περιοδος? Μαλλον οχι, θα μας το ελεγες πιστευω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια Καλησπερα!!!  Με το καλό σε όλες που περιμένετε τα μωράκια σας και με το καλό να γεμίσουν οι κοικιτσεσ Σε όσες περιμένουν! D1E6FCC6-B021-4272-9366-F3A213BDE13E.thumb.jpeg.c102183cb614349e12bda9bdd75d0bdb.jpegΈχω μια μέρα καθυστέρηση και σήμερα έκανα ενα τεστ (όλα τα μικροβιολογικά είναι κλειστά λόγω απεργίας). Βλέπετε και εσείς την άχνη γραμμή; Από κοντά την βλέπω καθαρά . Υπάρχει περίπτωση να έδειξε λάθος αυτό το τεστ; 936AE8CA-A8D2-4D1B-8738-CF5C5065A827.thumb.jpeg.4f8919425f54525e7057167f048b0a2c.jpeg

Κορίτσι μου παρε ένα άλλο τεστ γιατί αυτά βγάζουν και γραμμή εξατμίσεις και μπερδεύουν εύχομαι να είναι θετικό 🤰😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Τι υπεροχα νέα κοριτσάκια μου @Kate1992 @Naty_ @Θέτις Κ. πολύ χαρηκαααααα ❤️❤️❤️ να έχετε μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη 🥳🥳🥳 τώρα ακολουθεί και η @Girlyμας και ας γκρινιαζειιιιι καθώς οι ορμόνες έχουν βαρέσει κόκκινο ❤️❤️❤️ σε λίγες μέρες θα μας λες και εσυ για την κουκιδιτσα σου🥰

εχω και εγώ κάποια νέα και εν μέρη είναι  χαρούμενα ! Οι καρυοτυποι μας βγήκαν φυσιολογικοι εκτός από του εμβρύου που είχε πρόβλημα και ο γιατρός μας είπε ότι ήταν τυχαίο γεγονός αφού οι δικοί μας είναι φυσιολογικοί! Αύριο έχουμε ραντεβού όποτε θα τον ρωτήσω τι βρέθηκε στο μωρο αλλά και το φύλο του που θέλω πολύ να μάθω! Αύριο θα σας γράψω τα υπόλοιπα νέα από τον γιατρό για το πως θα προχωρησουμε κτλ!

Μπράβο κορίτσι μου πολύ θετικά νέα αυτά αφού οι εξετάσεις ήταν καθαρές 

θα περιμένουμε νέα σου από τον γιατρό 

Πως είσαι εσυ ; Ήρθε η περιοδος ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Ioann89 κατι βλεπω αλλα δ εχω εμπειρία απο αυτα τα τεστ οπότε δε μπορώ να σ πω αν είναι γραμμη εγκυμοσυνης η εξατμισης. Αύριο τ πρωι μια χοριακη και θα ξερεις στα σίγουρα!

@Mpourmpoulo πολυ ανακουφιστικο οτι ηταν τυχαίο γεγονος νομίζω. Σ ηρθε περιοδος? Μαλλον οχι, θα μας το ελεγες πιστευω.

 

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Μπράβο κορίτσι μου πολύ θετικά νέα αυτά αφού οι εξετάσεις ήταν καθαρές 

θα περιμένουμε νέα σου από τον γιατρό 

Πως είσαι εσυ ; Ήρθε η περιοδος ; 

Η αλήθεια είναι πως ανακουφιστικά με λίγο! Όχι η ρουφιανα ακόμη να φανεί σήμερα ειμαι 35η μερα μετά την απόξεση ! Βέβαια με συμφέρει να έρθει την επόμενη εβδομάδα μπας και προλαβουμε τις γόνιμες και είναι εδώ ο σύντροφος αλλά από την άλλη θα προτιμούσα να κάνουμε σπερματεγχυνση στον καινούργιο κύκλο 🙏 θα δούμε τι θα μας πει αυτιο ο γιατρός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, εύχομαι να είστε όλες καλά. Εγώ βρίσκομαι στο ξεκίνημα της προσπάθειας με πολλά συναισθήματα και λίγο άγχος είναι η αλήθεια. Προσπαθώ να παρακολουθώ τις εξελίξεις στην παρέα για να γνωρίσω τα μέλη της μέχρι να ομαλοποιηθεί κάπως η κατάσταση με τα μηνύματα ώστε να μπορούμε να τα λέμε κανονικά πλέον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

 

Η αλήθεια είναι πως ανακουφιστικά με λίγο! Όχι η ρουφιανα ακόμη να φανεί σήμερα ειμαι 35η μερα μετά την απόξεση ! Βέβαια με συμφέρει να έρθει την επόμενη εβδομάδα μπας και προλαβουμε τις γόνιμες και είναι εδώ ο σύντροφος αλλά από την άλλη θα προτιμούσα να κάνουμε σπερματεγχυνση στον καινούργιο κύκλο 🙏 θα δούμε τι θα μας πει αυτιο ο γιατρός!

Πολύ καλά τα νεα σας χάρηκα πολύ κ για εσας ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

 

Η αλήθεια είναι πως ανακουφιστικά με λίγο! Όχι η ρουφιανα ακόμη να φανεί σήμερα ειμαι 35η μερα μετά την απόξεση ! Βέβαια με συμφέρει να έρθει την επόμενη εβδομάδα μπας και προλαβουμε τις γόνιμες και είναι εδώ ο σύντροφος αλλά από την άλλη θα προτιμούσα να κάνουμε σπερματεγχυνση στον καινούργιο κύκλο 🙏 θα δούμε τι θα μας πει αυτιο ο γιατρός!

Που θα πάει τώρα στα κοντά θα έρθει κορίτσι μου εμένα στης 37 μερες αν θυμάμαι μάλα πρέπει να μου ήρθε λίγο υπομονή ακόμα και θα έρθει… δες τι θα σου προτείνει και ο γιατρός 
τι ώρα θα πας αύριο στον γιατρό ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Που θα πάει τώρα στα κοντά θα έρθει κορίτσι μου εμένα στης 37 μερες αν θυμάμαι μάλα πρέπει να μου ήρθε λίγο υπομονή ακόμα και θα έρθει… δες τι θα σου προτείνει και ο γιατρός 
τι ώρα θα πας αύριο στον γιατρό ;

Ότι θα ανυμοπομονουσα  να έρθει η περίοδος δεν το περιμενα😂 ναι ναι έχω αγωνία να δω τι θα μας πει🙏 10 το βράδυ μας έκλεισε ραντεβού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

@Kate1992 @Naty_ @Θέτις Κ. συγχαρητήρια κορίτσια , πολύ όμορφα νέα αντε με το καλό και στον επομενο υπέρηχο 🤞❤️

@annie! κορίτσι μου για να δούμε 🤞 στέλνω θετική ενέργεια!!! Πότε ξεκίνησαν ετσι οι διαφορες ενοχλησουλες που εχεις;

Φούσκωμα τρελό είχα από την Μ. Πέμπτη, σήμερα είμαι κάπως καλύτερα. Ενοχλήσεις έχω εδώ κ 3-4 μέρες πιο έντονες σήμερα που λέω τώρα θα έρθει, υγρά περισσότερα σήμερα θα έλεγα.

στις πριν 5 ώρες, ο/η Naty_ είπε:

Ευχαριστούμε!!!

Πότε περιμένεις περίοδο; Καλό σημάδι είναι πάντως και τα υγρά και οι ενοχλήσεις!

Βάσει τεστ ωορρηξίας την Κυριακή. Εάν δεν είχα κάνει τεστ θα έλεγα ότι έχω ήδη καθυστέρηση αλλά άργησε πολύ η ωορρηξία αυτό το μήνα.

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια Καλησπερα!!!  Με το καλό σε όλες που περιμένετε τα μωράκια σας και με το καλό να γεμίσουν οι κοικιτσεσ Σε όσες περιμένουν! D1E6FCC6-B021-4272-9366-F3A213BDE13E.thumb.jpeg.c102183cb614349e12bda9bdd75d0bdb.jpegΈχω μια μέρα καθυστέρηση και σήμερα έκανα ενα τεστ (όλα τα μικροβιολογικά είναι κλειστά λόγω απεργίας). Βλέπετε και εσείς την άχνη γραμμή; Από κοντά την βλέπω καθαρά . Υπάρχει περίπτωση να έδειξε λάθος αυτό το τεστ; 936AE8CA-A8D2-4D1B-8738-CF5C5065A827.thumb.jpeg.4f8919425f54525e7057167f048b0a2c.jpeg

Κορίτσι μου κ γω τη βλέπω κ εύχομαι να είσαι έγκυος!! Πήρες άλλο να δεις αν όντως είναι θετικό;;; 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

@annie! δεν προσπαθούμε πολύ καιρό... ο δεύτερος μήνας είναι αυτός και γενικά το έχουμε αφήσει στο πολύ χαλαρό.. αν έρθει ήρθε.. κάπως έτσι... 

@Kate1992 @Θέτις Κ. @Naty_ συγχαρη΄τήρια κορίτσια μου!!! καλές και τελειόμηνες εγκυμοσύνες να έχετε!! χαρείτε το!!! 

@marilouu εύχομαι να μας πεις τα θετικά σου νέα σε λίγες μέρες!! 

@ditaki ναι προσπαθώ να μην το σκέφτομαι και ότι αν είναι να έρθει θα μας έρθει!! 

@Girly νομίζω πως κάτι καλό ετοιμάζεται... 

 

@Ioann89 κορίτσι μακάρι να είναι θετικό αλλά νομίζω στο θετικό φαίνεται πιο έντονα η γραμμή... 

όποτε θα έρθει κοριτσάκι μου να είσαι σίγουρη!!

@Mpourmpoulo ωραία κοριτσάκι μου!! Πολύ σημαντικό το ότι ήταν τυχαίο γεγονός🙏🏻🙏🏻 Θα έρθει κ το ουράνιο τόξο σας σύντομα🌈🌈❤️💙❤️💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Φούσκωμα τρελό είχα από την Μ. Πέμπτη, σήμερα είμαι κάπως καλύτερα. Ενοχλήσεις έχω εδώ κ 3-4 μέρες πιο έντονες σήμερα που λέω τώρα θα έρθει, υγρά περισσότερα σήμερα θα έλεγα.

Βάσει τεστ ωορρηξίας την Κυριακή. Εάν δεν είχα κάνει τεστ θα έλεγα ότι έχω ήδη καθυστέρηση αλλά άργησε πολύ η ωορρηξία αυτό το μήνα.

Κορίτσι μου κ γω τη βλέπω κ εύχομαι να είσαι έγκυος!! Πήρες άλλο να δεις αν όντως είναι θετικό;;; 

όποτε θα έρθει κοριτσάκι μου να είσαι σίγουρη!!

@Mpourmpoulo ωραία κοριτσάκι μου!! Πολύ σημαντικό το ότι ήταν τυχαίο γεγονός🙏🏻🙏🏻 Θα έρθει κ το ουράνιο τόξο σας σύντομα🌈🌈❤️💙❤️💙

Κοριτσάκι μου εύχομαι να μας πεις και εσυ τα χαρμοσυνα τώρα🙏❤️

μακαρι κορίτσι μου να έρθει το ουράνιο τόξο 🌈🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...