Μετάβαση σε περιεχόμενο

φολικό οξύ


bubite

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα.

Είμαι καινούργια στο site και θέλω να σας ρωτήσω κάτι.

Ο γιατρός μου, μου είπε να ξεκινήσω τα filicine πριν μείνω έγγυος γιατί σε βοηθάει να κατέβασεις γερά ωάρια.

Το πρόβλημα μου όμως είναι το εξής: Δεν μπορώ να καταπιώ χάπια..

Αποφάσισα λοιπόν να το σπάω πρώτα μέσα σε μια χαρτοπετσέτα.

Ξέρετε αν πειράζει που το παίρνω κατά αυτόν τον τρόπο? 'Η πρέπει να ανοίγει στο στομάχι μου?

Ξέρω οτι οι περισσότερες θα γελάτε τώρα.. αλλά τι να κάνω αφου έχω προσπαθήσει και το μόνο που καταφέρνω είναι να κατεβαίνει όλο το φαγητό αλλά το χάπι να μένει στη γλώσσα:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣΗΛΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΠΙΝΕΙΣ ΧΑΠΙΑ,ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΙ ΑΛΛΑ!

ΚΙ ΕΓΩ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ,ΒΓΑΖΟΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΑΤΑΠΙΝΩ ΧΑΠΙ.ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ.ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΛΙΓΟ.

ΠΑΝΤΩΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΙΕΙΣ,ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΝΑΙ.ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα μηπως βγαινει και σε αμπουλες εγω τον σιδηρο που μου δινει της ειπα οχι χαπι γιατι εχω το ιδιο προβλημα με σενα και μου το εγραψε σε αμπουλες τωρα για το φολικο δεν ξερω δεν μου δινει λεει ειναι πολυ καλες οι εξετασεις μου και δεν το χρειαζομαι τι να πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΝΩ FILICINE ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΠΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΠΙΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΡΚΕΤΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΟΡΦΗ ΧΑΠΙΟΥ, ΛΟΙΠΟΝ ΞΕΚΙΝΑ ΤΩΡΑ ΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ,

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bubite mou kalimera...

Kai kalos mas vrikes agapi mou...

Den mporw na se voitheisw se auto,,,

Wmos an einai pes to sto giatro sou an uparxoun alla na pinneis me pio eukolia...

Kali sunexeia agapi mou...

Kai suntoma ena mwraki stin kilia sou...

O thoes mazi...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΟ FELICINE ΤΟ EΣΠΑΓΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΠΙΩ...

ΣΙΔΗΡΟ ΣΕ ΑΜΠΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΣΕ ΑΝΑΒΡΑΖΟΥΣΑ ΜΟΡΦΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΓΡΑΨΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ

ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΠΙΩΧΑΠΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ..

ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΟΛΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΤΑ ΜΑΣΑΩ... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...