Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα μέσα της Άνοιξης ο Απρίλης, πολλά σποράκια στις κοιλίτσες μας να στείλει 🌸🌼


Recommended Posts

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Όλα θα πανε καλά κορίτσι μου❤️ εγώ μια κλαιω μια γελάω ! Αύριο έχω τα γενέθλια μου και σήμερα ο καλός μου μου έκανε έκπληξη μαζί με κάποιους φίλους αλλά και δικούς μας ανθρώπους ! Ήταν τα χειρότερα γενέθλια της ζωής μου, αλλά ταυτόχρονα και τα πιο ομορφα μιας και έχω τον σύντροφο μου, την μεγάλη μου αγαπη να με στηρίζει και να κάνει ότι περνάει από το χέρι του για να με κάνει να χαμογελάω ❤️🙏 η τούρτα που διάλεξε για να μου κάνει την έκπληξη ( την διάλεξε τυχαία χωρίς κάποιο νόημα απλά του άρεσε) για εμένα όμως δεν είναι καθόλου τυχαία ! Μπορεί να είμαι επηρεασμένη από αυτό που μας συνεβει και βιώνουμε αλλά για έμενα σημαίνει πολλα ❤️ σας την ανεβαζω να την δείτε🤍

IMG_8008.jpeg

Χιλιοχρονη κοριτσι μου να εισαι γερη και δυνατη. Μου θυμισες τα γενεθλια μου μετα την αποξεση που ειχα. ναι μεν ειχα τον αντρα μου, τους φιλους μας, ανθρωπους που ξερω οτι με αγαπουν αλλα κατι ελειπε. Και αυτο το κατι ηταν το μωρακι μου. Η ευχη που εκανα τοτε βγηκε δυο χρονια μετα καθως το μωρακι που τοσο θελαμε ηρθε και ηταν το καλυτερο δωρο γενεθλιων. Γιαυτο θα σου ευχηθω του χρονου να εχεις αγκαλια το μωρακι σου η τα μωρακια σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 35 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα μαριλου μου έκανα χθες τεστ κ ήταν αρνητικό οπότε δεν πιάσαμε το σπορακι.... Θα πάω αναγκαστικά να κάνω την χοριακη γιατί είμαι σίγουρη ότι θα το θέλει ο γιατρός για επιβεβαίωση... Όλα καλά θα προσπαθήσουμε ξανά μόνοι μας προς το παρόν ❤️

Ποτε μην λες ποτε. Καμια φορα τα τεστ κανουν λαθη. Ετσι ελεγα και εγω στην εγκυμοσυνη του γιου μου οτι αποκλειεται να ειμαι τοσο καιρο προσπαθω και η χοριακη με διεψευσε πανηγυρικα. Η χοριακη ηταν στο θεο και εγω δεν το πιστευα. Μακαρι να μας πεις καλα νεα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Elk είπε:

Αρα είσαι κομπλέ μωρέ μην το σκέφτεσαι καν γιατί λένε αν έχεις πρόωρο τοκετο είναι το θεματάκι που πρέπει να προσεχείς γιατί αυξάνονται οι πιθανότητες να έχεις ξανά και στο επόμενο πρόωρο τοκετο και ίσως εκεί μετράει και το μήκος του τραχήλου 🤷‍♀️ 

Ναι ναι μετά αυτή στο τέλος μου είπε δε νομίζω να έχουμε πρόβλημα κ το ρίσκο για πρόωρο τοκετό είναι πολύ μειωμένο

 

στις πριν 14 ώρες, ο/η nasia94 είπε:

Χαίρομαι πολύ που χαλαρωσες!! Όλα καλά θα πάνε!! Με το καλό το μωράκι σας!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ❤️ 

στις πριν 14 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια! Ελπίζω να είστε όλες καλά :)

Σήμερα 12η μερα νομίζω πως βρήκα το πικ..η πρώτη ωορρηξια μετά την βιοχημική..νομίζω πως πάνε όλα καλά! Για να δούμε :)

IMG_7328.jpeg

Άντε ξεκινάς επαφουλες ❤️❤️❤️❤️ εύχομαι έναν τυχερό μήνα κορίτσι μου!! 
 

στις πριν 12 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μ καλησπέρα! Εμένα λογικά έγινε χθες η ωορρηξια γιατί έγινε πιο αχνό χθες και σήμερα έγινε ακόμα πιο αχνό !!! Για να δούμε σε δυο εβδομάδες τι πουλιά πιάσαμε 😂

AB6A35E6-3A58-4B46-B653-110174C70549.jpeg

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!! Εύχομαι να πιάσατε το ψαράκι σας ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Όλα θα πανε καλά κορίτσι μου❤️ εγώ μια κλαιω μια γελάω ! Αύριο έχω τα γενέθλια μου και σήμερα ο καλός μου μου έκανε έκπληξη μαζί με κάποιους φίλους αλλά και δικούς μας ανθρώπους ! Ήταν τα χειρότερα γενέθλια της ζωής μου, αλλά ταυτόχρονα και τα πιο ομορφα μιας και έχω τον σύντροφο μου, την μεγάλη μου αγαπη να με στηρίζει και να κάνει ότι περνάει από το χέρι του για να με κάνει να χαμογελάω ❤️🙏 η τούρτα που διάλεξε για να μου κάνει την έκπληξη ( την διάλεξε τυχαία χωρίς κάποιο νόημα απλά του άρεσε) για εμένα όμως δεν είναι καθόλου τυχαία ! Μπορεί να είμαι επηρεασμένη από αυτό που μας συνεβει και βιώνουμε αλλά για έμενα σημαίνει πολλα ❤️ σας την ανεβαζω να την δείτε🤍

IMG_8008.jpeg

Χρόνια πολλά κορίτσι μου με υγεία πάνω από όλα!!  Αγάπη ευτυχία και ελπίζω η ευχή σου στο σβήσιμο των καίριων να βγει αληθινή!!!! ❤️❤️❤️❤️ 22/4 εχεις γενέθλια;; Έχω κ εγώ είμαστε μαζί ταυρακια ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Εμένα ήταν 20 στη Β αυχενική και με προγενεστερονη έχουμε φτάσει 31η εβδομάδα 22 χιλιοστά. Κανονικά κάνω τα πάντα εκτός από επαφές και σχολαστικη καθαριότητα. Και εμένα έχει μικρή χοάνη. Απλά το παρακολουθώ ανά δύο εβδομάδες. Στην πρώτη εγκυμοσύνη 32η εβδομάδα είχα 15 χιλιοστά, με προγενεστερονη γέννησα 36 και 6.

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου!! Μακάρι να πάνε όλα καλά κ σε εμένα!!! ❤️ πως είναι το παιδάκι σου;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα μαριλου μου έκανα χθες τεστ κ ήταν αρνητικό οπότε δεν πιάσαμε το σπορακι.... Θα πάω αναγκαστικά να κάνω την χοριακη γιατί είμαι σίγουρη ότι θα το θέλει ο γιατρός για επιβεβαίωση... Όλα καλά θα προσπαθήσουμε ξανά μόνοι μας προς το παρόν ❤️

Να πας για χοριακη ποτέ δεν ξέρεις.Τα τεστακια δεν τα συμπαθω ιδιαίτερα.Οπως και να έχει όμως σε βλέπω συνειδητοποιημένη και ήρεμη και 'χαιρομαι' γι'αυτό.Μην παρεξηγηθω για το ρήμα το λέω με αγάπη.❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσι μου με υγεία πάνω από όλα!!  Αγάπη ευτυχία και ελπίζω η ευχή σου στο σβήσιμο των καίριων να βγει αληθινή!!!! ❤️❤️❤️❤️ 22/4 εχεις γενέθλια;; Έχω κ εγώ είμαστε μαζί ταυρακια ❤️

Χρόνια πολλά και σ' εσένα κορίτσι μου γλυκό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123 χρόνια πολλά και σένα κορίτσι μου ❤️❤️❤️❤️ πάνω από όλα υγεία!!!! 

@cat12  μακάρι η χοριακη να το διαψεύσει κορίτσι μου,  το εύχομαι 🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@cat12 μην χάνεις την ελπίδα σου μπορεί η χοριακη να δείξει κάτι!! 
κοριτσια σας ανεβάζω το σημερινό τεστ από μου… δυστυχώς είναι λιγότερο έντονη η γραμμή άρα χθες ήταν το πικ , η εφαρμογή το βγάζει 0.54.. 

εχω ετοιμαστεί κ περιμένω πως κ πως τον σύζυγο από τη δουλειά… εύχομαι να μην το έχασα….

ωστοσο όντως θεωρώ ότι με βοήθησαν τα τεστ γιατί ανακάλυψα ποσό πιο αργά κάνω ωορρηξία όπως φάνηκε , από αυτό που προηγουμένως νόμιζα ..

image.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου!! Μακάρι να πάνε όλα καλά κ σε εμένα!!! ❤️ πως είναι το παιδάκι σου;; 

Όλα καλά θα πάνε, η κούραση με το πρώτο παιδί δε σου αφήνει χρόνο να αγχώνεσαι για το δεύτερο τόσο όσο αν δεν έχεις άλλο παιδί. Καλά είναι ο μικρούλης μέσα στην κοιλιά, κλωτσάει όταν ησυχάζει η αδερφή του 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

@anna_30 κορίτσι μ είναι πικ ναι! Το σώμα σου επανηλθε και είσαι έτοιμη για νέες περιπέτειες !!! Βουυυυυυρ 🙏🙏🙏

@Θέτις Κ. μου τι κανείς εσυ;;;; 

Καλά είμαι κορίτσι μου - 4η ΜΤΩ σήμερα, εξακολουθώ να έχω φουλ κρεμώδη υγρά. Ρώτησα την ειδικό γονιμότητας και λέει ότι είναι φυσιολογικό επειδή παίρνω προγεστερόνη ενδοκολπικά κι αυτό σημαίνει ότι λειτουργεί το συμπλήρωμα 🙌 οι επισκέπτες φεύγουν αύριο αλλά έχω κανονίσει να δω φίλους τις επόμενες ημέρες για να μην υπεραναλυω καταστάσεις και συμπτώματα 😅 επίσης την άλλη βδομάδα έρχομαι Ελλάδα για το Πάσχα και τη βάπτιση της κόρης της καλύτερης μου φίλης όπου γίνομαι νονά οπότε απασχολούμαι με τα τελευταία της οργάνωσης 😂 fake it till you make it είναι η φάση 😂😂😂

Εύχομαι σε 2 βδομαδουλες να δούμε θετικά τεστακια 🤞🤞

Επίσης πήγα και σε αιματολογο που μου εξήγησε τα επόμενα βήματα αν έμεινα σ αυτό τον κύκλο έγκυος και αν όχι. Το συμπέρασμα είναι ότι επειδή έκανα την πρόκληση με γονοδοτροπινες δε μπορώ να κάνω τον πλήρη έλεγχο για θρομβοφιλια και πρέπει να περιμένουμε 3 μήνες μέχρι να αποβληθούν πλήρως απ' τον οργανισμό. Αλλά στην περίπτωση που είμαι έγκυος μπορούμε να κάνουμε κάποιες απ' τις εξετάσεις λόγω του ότι πλέον, με βάση το ιστορικό μου, θα θεωρείτο υψηλού ρίσκου. Για να δούμε 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά @Raf123 και @Mpourmpoulo!!!!!! 

@Θέτις Κ.εύχομαι όλα να πάνε κατ' ευχή....προς το παρόν απόλαυσε τον χρόνο με τους φίλους και πάντα άξια να είσαι!!!!!

Όσον αφορά τα τεστ και τις χοριακές να πω....ότι στην δεύτερη εγκυμοσύνη στις 20 μέρες καθυστέρηση κράτησα θετικό τεστ και χοριακή!!!! 

Είχα 3 αρνητικά τεστ και μια οριακά αρνητική χοριακή τις πρώτες 10 ημέρες.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

Χρόνια πολλά γλυκούλα μου ....να είσαι γερή κ ευτυχισμένη και σύντομα  θα έρθει ένα γερό μωράκι!! 🫶🏼🙏🧿🫶🏼🙏🧿 Είναι σημαντικό να έχεις ανθρώπους δίπλα σου που σε αγαπούν κ σε στηρίζουν και πόσο μάλλον ο άνθρωπος σου αυτός που εσύ διάλεξες να είναι δίπλα σου στο υπόλοιπο της ζωής σου κ μαζί να μοιράζεστε χαρές κ λύπες!! Εύχομαι να είστε γεροί και ευτυχισμένοι να γιορτάζετε μαζί και να στηρίζει ο ένας τον άλλον τα υπόλοιπα ερχονται!!! Και να θυμάσαι τα καλύτερα είναι στο δρόμο και πλησιάζουν 🙏🫶🏼🙏🫶🏼

Κορίτσι μου σε ευχαριστωωωωω παραααα πολύ❤️❤️❤️ μακάρι να είναι κοντα ο τερματισμός του δρόμου🙏

και σε εσενα εύχομαι τα καλύτερα❤️❤️❤️

στις πριν 7 ώρες, ο/η Elenaki12 είπε:

Χρόνια πολλά !!! Να είσαι γερη κ εύχομαι από καρδιάς κ καλότυχη ! Η τούρτα κ εμένα μου φαίνεται σημαδιακή κ το θα το περίμενα από έναν άντρα να μην το δει αλλά εγώ είδα νομίζω αυτό που είδες κ εσύ …όλα θα έρθουν! ! Είναι όμορφο να έχεις τέτοιο άνθρωπο δίπλα σου που κάνει όμορφες κινήσεις πάντοτε γιατί πάνω από όλα πρέπει να είστε αγαπημένοι γιατί τα παιδιά θα πετάξουν σαν πουλιά εκείνοι θα μας μείνουν 😝

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️ και εσυ ότι επιθυμείς να έρθει πολύ συντομα❤️ μακάρι να γίνει και πραγματικότητα το σχέδιο της τούρτας❤️

στις πριν 5 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου γλυκό!!!! Χρόνια πολλάααααα!!!! Να είσαι γερή και δυνατή και πολύ σύντομα τριπλή!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ❤️ και σε εσενα εύχομαι γρηγορα το πολυπόθητο❤️

στις πριν 5 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

Χρόνια πολλά κοπέλα μου! Να τα εκατοστήσεις! Υγεία εύχομαι και κάθε καλό! Σύντομα με ένα γερο σποράκι ❤️

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου και σε εσενα εύχομαι ότι ποθείς ❤️

στις πριν 5 ώρες, ο/η nobody είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσι μου. Ταυρινα ε; Δικιά μου είσαι!! Κι εγώ σε μήνα μήνα περίπου έχω γενέθλια!!!! Εύχομαι να έρθει γρηγορα το σπορακι σου. Υγεία και ευτυχία!!! ❤️🎂

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️ και σε εσενα εύχομαι να έρθει γρηγορα το σπορακι σου❤️ και εσυ ταύρινα ; 🥰

στις πριν 5 ώρες, ο/η nobody είπε:

Καλημέρα σε όλες. Εγώ σήμερα είμαι 5η μέρα του κύκλου κι έχω ραντεβού με τον γιατρό μου για το τι θα κάνουμε πλέον. Θα είναι ο 7ος μήνας με πρόκληση 😔 Να δω τι χάπια θα μου πει να παρω. Σκέφτομαι όλο και πιο πολύ την εξωσωματική. Βέβαια το @Mpourmpoulo μου είπε να δω και την σπερματεγχυση. Θα το συζητήσω μαζί του.

Όλα θα πανε τελεια! Συζητήστε και την σπερματεγχυνση και εύχομαι ο καινούργιος κύκλος να φέρει το σπορακι σας❤️❤️❤️

στις πριν 5 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσι μου πολύχρονη με υγεία πανω από όλα, εύχομαι αυτό που επιθυμείς να πραγματοποιηθεί πολύ πολύ σύντομα ❤️

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου❤️ και σε εσενα εύχομαι ακριβώς το ίδιο❤️🙏❤️

στις πριν 5 ώρες, ο/η Elk είπε:

Κορίτσι μου χρόνια σου πολλά ότι επιθυμείς με υγεία και ευτυχία εύχομαι να έρθει σύντομα το μωρακι σας και να γιορτάσεις τους χρόνου τα καλύτερα γενέθλια σου 🌈🥰

και εγω ταυρακι είμαι  😂!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου❤️ αχ μακαριιιι του χρονου να είναι τα καλύτερα γενέθλια της ζωής μου❤️❤️❤️❤️ ταυρακι και εσυ❤️❤️❤️ τι ωραία ευαίσθητες και επίμονες❤️💪

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Πολύχρονη κοριτσάκι μου, υγεία  πάντα θα ευχηθώ και είμαι σίγουρη ότι σε λίγο θα έρθει το ουράνιο τόξο σας και θα απαλύνει οτι μέσα σας πονάει🌺🌻🎉 

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Tina23 είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσι μου 🎂🎂🎂 να είσαι και να είστε πάντα γέροι και ευτυχισμένοι. Σου εύχομαι μέσα απ την καρδιά μου του χρόνου τέτοια μέρα το δώρο σου 🌈🌈 να το κρατάς αγκαλιά ❤️

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️ και σε εσενα εύχομαι ότι ποθείς ❤️❤️❤️

στις πριν 4 ώρες, ο/η Rena92 είπε:

Χρόνια πολλά κοριτσάκι μου!! Του χρόνου αυτήν την μέρα θα την γιορτάζεις αγκαλιά με το μωράκι σου!! Να είσαι σίγουρη! ❤️❤️❤️❤️

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου❤️αχ μακάρι η ευχή σου και η ευχή μου αλλά και οι ευχές όλων σας να μου στείλουν το σπορακι μου❤️και σε εσενα εύχομαι τα καλύτερα ❤️

στις πριν 3 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Κοριτσάκι μου γλυκό χρόνια σου πολλά και καλά! Υγεία πάνω απ' όλα... σωματική και ψυχική!!! Να ζήσεις κοπέλα μου. Να σε χαίρονται όλοι όσοι σε αγαπούν... Και σύντομα τριπλή αγάπη μου!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου❤️και σε εσενα εύχομαι κάθε καλό❤️❤️❤️

στις πριν 3 ώρες, ο/η marilouu είπε:

@MpourmpouloΧρονια πολλά κορίτσι μου ❤️ Να τα εκατοστήσεις.Να είσαι γερη δυνατή και ευτυχισμένη.Συντομα με γεμάτη κοιλίτσα 🙏🙏 @cat12 περιμένουμεεεεε...🤰

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου❤️και εσενα εύχομαι ότι καλύτερο❤️❤️❤️

στις πριν 3 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσι μου γλυκό πολύχρονη ότι επιθυμείς ♥️🥰 εύχομαι σύντομα να έρθει το μωράκι σας!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου❤️ εύχομαι σήμερα να γίνει το θαυμα και η χοριακη να τα ανατρέψει όλα ❤️ πολύ συντομα να τυρί και το δικό σας μωρακι❤️❤️❤️

στις πριν 2 ώρες, ο/η eva96 είπε:

Χιλιοχρονη κοριτσι μου να εισαι γερη και δυνατη. Μου θυμισες τα γενεθλια μου μετα την αποξεση που ειχα. ναι μεν ειχα τον αντρα μου, τους φιλους μας, ανθρωπους που ξερω οτι με αγαπουν αλλα κατι ελειπε. Και αυτο το κατι ηταν το μωρακι μου. Η ευχη που εκανα τοτε βγηκε δυο χρονια μετα καθως το μωρακι που τοσο θελαμε ηρθε και ηταν το καλυτερο δωρο γενεθλιων. Γιαυτο θα σου ευχηθω του χρονου να εχεις αγκαλια το μωρακι σου η τα μωρακια σου.

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️❤️❤️ και εγώ ακριβώς αυτό ενοιωσα χθες αλλά και νοιωθω🙏🌈 εύχομαι να έρθει και σε εμας και να πραγματοποιηθεί η ευχή μου❤️❤️❤️ ότι ποθείς και εσυ❤️

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσι μου με υγεία πάνω από όλα!!  Αγάπη ευτυχία και ελπίζω η ευχή σου στο σβήσιμο των καίριων να βγει αληθινή!!!! ❤️❤️❤️❤️ 22/4 εχεις γενέθλια;; Έχω κ εγώ είμαστε μαζί ταυρακια ❤️

ΕυχΡιστω πολύ κοριτσάκι μου❤️❤️❤️ μακάρι κορίτσι μου μακάρι🙏🌈🥰 χρόνια πολλα και σε εσενα να έχεις ότι επιθυμείς με υγεια αγαπη και χαρα και με το καλό το μωρακι σου κορίτσι μου👶🏻🙏

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elenaki12 είπε:

@cat12 μην χάνεις την ελπίδα σου μπορεί η χοριακη να δείξει κάτι!! 
κοριτσια σας ανεβάζω το σημερινό τεστ από μου… δυστυχώς είναι λιγότερο έντονη η γραμμή άρα χθες ήταν το πικ , η εφαρμογή το βγάζει 0.54.. 

εχω ετοιμαστεί κ περιμένω πως κ πως τον σύζυγο από τη δουλειά… εύχομαι να μην το έχασα….

ωστοσο όντως θεωρώ ότι με βοήθησαν τα τεστ γιατί ανακάλυψα ποσό πιο αργά κάνω ωορρηξία όπως φάνηκε , από αυτό που προηγουμένως νόμιζα ..

image.jpg

Είσαι μέσα στο γόνιμο παράθυρο και δεν το έχασες κορίτσι μου❤️καλή επιτυχια εύχομαι ! Σου εύχομαι να έρθει το πασχαλιάτικο σπορακι σου❤️❤️❤️

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Καλά είμαι κορίτσι μου - 4η ΜΤΩ σήμερα, εξακολουθώ να έχω φουλ κρεμώδη υγρά. Ρώτησα την ειδικό γονιμότητας και λέει ότι είναι φυσιολογικό επειδή παίρνω προγεστερόνη ενδοκολπικά κι αυτό σημαίνει ότι λειτουργεί το συμπλήρωμα 🙌 οι επισκέπτες φεύγουν αύριο αλλά έχω κανονίσει να δω φίλους τις επόμενες ημέρες για να μην υπεραναλυω καταστάσεις και συμπτώματα 😅 επίσης την άλλη βδομάδα έρχομαι Ελλάδα για το Πάσχα και τη βάπτιση της κόρης της καλύτερης μου φίλης όπου γίνομαι νονά οπότε απασχολούμαι με τα τελευταία της οργάνωσης 😂 fake it till you make it είναι η φάση 😂😂😂

Εύχομαι σε 2 βδομαδουλες να δούμε θετικά τεστακια 🤞🤞

Επίσης πήγα και σε αιματολογο που μου εξήγησε τα επόμενα βήματα αν έμεινα σ αυτό τον κύκλο έγκυος και αν όχι. Το συμπέρασμα είναι ότι επειδή έκανα την πρόκληση με γονοδοτροπινες δε μπορώ να κάνω τον πλήρη έλεγχο για θρομβοφιλια και πρέπει να περιμένουμε 3 μήνες μέχρι να αποβληθούν πλήρως απ' τον οργανισμό. Αλλά στην περίπτωση που είμαι έγκυος μπορούμε να κάνουμε κάποιες απ' τις εξετάσεις λόγω του ότι πλέον, με βάση το ιστορικό μου, θα θεωρείτο υψηλού ρίσκου. Για να δούμε 🤞

Καλή επιτυχια κορίτσι μου❤️ σου εύχομαι να έρθει και σε εσενα το πασχαλιάτικο σπορακι σου ❤️❤️❤️ με το καλό η βαφτηση και να είσαι πάντα αξία❤️ οι μέρες σου θα ειναι χαρούμενες και θα περάσουν πολύ γρηγορα🙏❤️ όλα θα πανε κατευχην🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Χρόνια πολλά @Raf123 και @Mpourmpoulo!!!!!! 

@Θέτις Κ.εύχομαι όλα να πάνε κατ' ευχή....προς το παρόν απόλαυσε τον χρόνο με τους φίλους και πάντα άξια να είσαι!!!!!

Όσον αφορά τα τεστ και τις χοριακές να πω....ότι στην δεύτερη εγκυμοσύνη στις 20 μέρες καθυστέρηση κράτησα θετικό τεστ και χοριακή!!!! 

Είχα 3 αρνητικά τεστ και μια οριακά αρνητική χοριακή τις πρώτες 10 ημέρες.

 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️ εύχομαι και σε εσενα ότι καλύτερο ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Πολύχρονη κοριτσάκι μου, υγεία  πάντα θα ευχηθώ και είμαι σίγουρη ότι σε λίγο θα έρθει το ουράνιο τόξο σας και θα απαλύνει οτι μέσα σας πονάει🌺🌻🎉 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️❤️❤️ αχχχχ μακάρι να έρθει κορίτσι μου και ο πόνος αυτός να απαλύνει🙏 δεν περάσει ποτέ αλλά τουλάχιστον θα απαλύνει με τον ερχομό του μωρού μας🙏❤️ το περιμενω πως και πως το ουράνιο τόξο μας🌈 

ευχομαι και σε εσενα ότι επιθυμείς με υγεια αγαπη και χαρα❤️🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσι μου με υγεία πάνω από όλα!!  Αγάπη ευτυχία και ελπίζω η ευχή σου στο σβήσιμο των καίριων να βγει αληθινή!!!! ❤️❤️❤️❤️ 22/4 εχεις γενέθλια;; Έχω κ εγώ είμαστε μαζί ταυρακια ❤️

Χρόνια σου πολλά και σε εσενα κορίτσι μου να σε χαίρεται η οικογένεια σου και με το καλό να έρθει και το καινούργιο μέλος στην οικογένεια σας 🎂🎈🥳 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elenaki12 είπε:

@cat12 μην χάνεις την ελπίδα σου μπορεί η χοριακη να δείξει κάτι!! 
κοριτσια σας ανεβάζω το σημερινό τεστ από μου… δυστυχώς είναι λιγότερο έντονη η γραμμή άρα χθες ήταν το πικ , η εφαρμογή το βγάζει 0.54.. 

εχω ετοιμαστεί κ περιμένω πως κ πως τον σύζυγο από τη δουλειά… εύχομαι να μην το έχασα….

ωστοσο όντως θεωρώ ότι με βοήθησαν τα τεστ γιατί ανακάλυψα ποσό πιο αργά κάνω ωορρηξία όπως φάνηκε , από αυτό που προηγουμένως νόμιζα ..

image.jpg

Αρα λογικά σήμερα είναι η μέρα της ωορρηξιας σου.. βουρ σήμερα , αυριο και αν μπορείτε και μεθαύριο🥰

σε πια μέρα του κύκλου σου είσαι σήμερα ;
καλα και εγω μην νομίζεις λαθος μερες έκανα επαφες στην αρχή έκανα νωρίς 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ όλες σας ♥️♥️♥️ μου έστειλαν την χοριακη είναι αρνητική δυστυχώς αλλά ξεκινάμε μετά την περίοδο δυναμικά 🥰 έχω έτοιμα τα τεστ ωορρηξίας 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ όλες σας ♥️♥️♥️ μου έστειλαν την χοριακη είναι αρνητική δυστυχώς αλλά ξεκινάμε μετά την περίοδο δυναμικά 🥰 έχω έτοιμα τα τεστ ωορρηξίας 🤞

Κορίτσι μου σου εύχομαι ότι καλύτερο να έρθει το μωρακι σας σύντομα 

δεν περίμενα 2/2 να μην πετύχει χαίρομαι γιατί το έχεις πάρει ψύχραιμα και προχωράς παρά κάτω 

αρχισε τις προσπάθειες σου ξανά με τεστ και προχωρά δυναμικά 💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσι μου με υγεία πάνω από όλα!!  Αγάπη ευτυχία και ελπίζω η ευχή σου στο σβήσιμο των καίριων να βγει αληθινή!!!! ❤️❤️❤️❤️ 22/4 εχεις γενέθλια;; Έχω κ εγώ είμαστε μαζί ταυρακια ❤️

Χρόνια πολλά και σε σένα Raf μου, πάντα γερή να είσαι και με το καλό να έρθει το μικρό σας 🌈💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elenaki12 είπε:

@cat12 μην χάνεις την ελπίδα σου μπορεί η χοριακη να δείξει κάτι!! 
κοριτσια σας ανεβάζω το σημερινό τεστ από μου… δυστυχώς είναι λιγότερο έντονη η γραμμή άρα χθες ήταν το πικ , η εφαρμογή το βγάζει 0.54.. 

εχω ετοιμαστεί κ περιμένω πως κ πως τον σύζυγο από τη δουλειά… εύχομαι να μην το έχασα….

ωστοσο όντως θεωρώ ότι με βοήθησαν τα τεστ γιατί ανακάλυψα ποσό πιο αργά κάνω ωορρηξία όπως φάνηκε , από αυτό που προηγουμένως νόμιζα ..

image.jpg

Νομίζω ότι είναι η καταλληλότερη στιγμή τώρα! Εκεί που αρχίζει να πέφτει η ορμόνη βγαίνει το ωάριο! Καλή επιτυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ όλες σας ♥️♥️♥️ μου έστειλαν την χοριακη είναι αρνητική δυστυχώς αλλά ξεκινάμε μετά την περίοδο δυναμικά 🥰 έχω έτοιμα τα τεστ ωορρηξίας 🤞

Καλή επιτυχία!! Εύχομαι να πετύχετε πολύ σύντομα το τυχερό σας ωάριο και σπερματοζωάριο!! Μια γνωστή μου στην τρίτη εξωσωματική πέτυχε δίδυμα!! Ελπίζω να τα καταφέρετε μόνοι σας και να μη χρειαστεί! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ όλες σας ♥️♥️♥️ μου έστειλαν την χοριακη είναι αρνητική δυστυχώς αλλά ξεκινάμε μετά την περίοδο δυναμικά 🥰 έχω έτοιμα τα τεστ ωορρηξίας 🤞

Κορίτσι μου σε θαυμάζω για το ηθικό σου που είναι ακμαιοτατο. Εύχομαι να είναι ο τυχερός σου μήνας. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...