Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτη που φέρνεις τους ανθούς, τα όμορφα λουλούδια, φέρε και στις κοιλίτσες μας όμορφα μπουμπουλούδια!🤰💝👶🏻🌼🍼


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Τελικά όχι απ' ότι φάνηκε... Κάνω στη χειρότερη 3-4 εμετούς την ημέρα... Ξεκίνησα να βάζω λίγο λεμόνι στο νερό και να πίνω γουλιά-γουλιά... Μου είπαν και να τρώω συχνά, μικρά, στεγνά και ελαφριά γεύματα.

Εγώ εμετούς δεν είχα στην πρώτη εγκυμοσύνη πολλούς αλλά γενικά είχα ναυτίες έτρωγα μόνο στεγνά προσπαθούσα κανένα κράκερ κάθε 2 ώρες βασικά μέχρι το τελος του α τριμήνου ετρωα πατάτα τοστ αυτά 😂 συζητά το με τον γιατρο σου ομως γιατί είναι σοβαρό να κάνουμε εμετούς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Πως είμαστε σήμερα;;; Εγώ μίλησα πάλι με τη μαία εχθές και μου είπε αν θέλω να πάρω υπόθετο για να σταματήσω τους εμετούς! Αλλά δε θέλω... Σε 2 βδομαδές που έχουμε το ραντεβού θα τα συζητήσουμε απο κοντά με το γιατρό... 

Καλησπέρα Κατιάνα! Κι εγώ είχα θέμα με εμετούς τους πρώτους μήνες. Μπορεί να έκανα μια μέρα πχ 6 εμετούς κ μετά τις επόμενες τπτ, όχι κάθε μέρα. Ο γιατρός μου είχε πει ότι πάνω από 8 εμετούς την ίδια ημέρα ανησυχούμε. 
Εγώ έχω κ γενικά ευαίσθητο στομάχι πολύ. Ειδικά με αντιβιωσεις, βιταμίνες κτλ. Με βοήθησε ότι όταν έκανα εμετό μετά για 2 ώρες δεν έβαζα τίποτα στο στόμα μου για να σταματήσουν οι συσπάσεις του στομαχιού. Σταδιακά ανά μισή ώρα έπινα μια γουλιά νερό. 

Όμως κάποιες ημέρες που είχε γίνει πιο συχνό και δε γινόταν να μην πίνω νερά, μην πάθω αφυδάτωση, μου έδωσε τα χάπια Nuperal. Δεν τα πήρα για μεγάλο χρονικό διάστημα αλλά εκεί ειδικά τα Χριστούγεννα που είχαμε κόσμο σπίτι μας ένιωθα άσχημα να είμαι συνέχεια με εμετούς. 

Υπομονή! Ξέρω είναι πολύ ενοχλητικό αλλά θα περάσει! Με το καλό όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια γύρισα από την γιατρό 

Όλα καλά ευτυχως εκεί μέσα!!! Ακούσαμε καρδούλα 148 παλμοί με βγάζει λίγο μικρότερο αλλά μ είπε την επόμενη φορά π θα είναι μεγαλύτερο θα το μετρήσει πιο καλά είναι περίπου 8mm! Θα ξανά πάω σε 1.5 εβδομάδα  

 

Τέλεια κορίτσι μου... Μια χαρά να σου πάνε όλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια γύρισα από την γιατρό 

Όλα καλά ευτυχως εκεί μέσα!!! Ακούσαμε καρδούλα 148 παλμοί με βγάζει λίγο μικρότερο αλλά μ είπε την επόμενη φορά π θα είναι μεγαλύτερο θα το μετρήσει πιο καλά είναι περίπου 8mm! Θα ξανά πάω σε 1.5 εβδομάδα  

 

Τελεια κορίτσι μου μπραβοοο❤️ ίσως έγινε καθυστερημένη συλληψη! Με το καλοο❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Ααα εσενα σε πήγε ανάποδα τώρα που υποτίθεται λενε ότι σταματάνε  εσενα σε έπιασαν για τα καλά 

Αυτό με το λεμόνι και με το νερό δεν το ήξερα θα το δοκίμαζα να έβλεπα αν βοηθούσε.. υπομονή τώρα δεν μπορείς να κανείς και κάτι κορίτσι μου που θα πάει θα περάσουν, εμένα 7 εβδομάδες μου είχαν κρατήσει οι εμετοί δεν πιστεύω να σε τραβήξει τόσο πολυ 

Δεν ξέρεις ποτέ σε μια εγκυμοσύνη πως και πότε θα σου έρθουν και ποιά συμπτώματα απ' ότι κατάλαβα!!! Δεν πειράζει... Όσο είναι υποφερτό και δεν κινδυνεύει το μωράκι μου... χαλάλι του!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Πως είμαστε σήμερα;;; Εγώ μίλησα πάλι με τη μαία εχθές και μου είπε αν θέλω να πάρω υπόθετο για να σταματήσω τους εμετούς! Αλλά δε θέλω... Σε 2 βδομαδές που έχουμε το ραντεβού θα τα συζητήσουμε απο κοντά με το γιατρό... 

υπομονηηη κορίτσι μου🙏 ποτέ σου ξεκινησαν οι εμετοί; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η MayiaKa είπε:

Καλησπέρα Κατιάνα! Κι εγώ είχα θέμα με εμετούς τους πρώτους μήνες. Μπορεί να έκανα μια μέρα πχ 6 εμετούς κ μετά τις επόμενες τπτ, όχι κάθε μέρα. Ο γιατρός μου είχε πει ότι πάνω από 8 εμετούς την ίδια ημέρα ανησυχούμε. 
Εγώ έχω κ γενικά ευαίσθητο στομάχι πολύ. Ειδικά με αντιβιωσεις, βιταμίνες κτλ. Με βοήθησε ότι όταν έκανα εμετό μετά για 2 ώρες δεν έβαζα τίποτα στο στόμα μου για να σταματήσουν οι συσπάσεις του στομαχιού. Σταδιακά ανά μισή ώρα έπινα μια γουλιά νερό. 

Όμως κάποιες ημέρες που είχε γίνει πιο συχνό και δε γινόταν να μην πίνω νερά, μην πάθω αφυδάτωση, μου έδωσε τα χάπια Nuperal. Δεν τα πήρα για μεγάλο χρονικό διάστημα αλλά εκεί ειδικά τα Χριστούγεννα που είχαμε κόσμο σπίτι μας ένιωθα άσχημα να είμαι συνέχεια με εμετούς. 

Υπομονή! Ξέρω είναι πολύ ενοχλητικό αλλά θα περάσει! Με το καλό όλα!

Εγώ ευτυχώς δεν έχω ευαίσθητο στομάχι αλλά δεν πειράζει... Κι εγώ έτσι είμαι... Μια μέρα μπορεί να κάνω 4 και μια μέρα καθόλου. Στις 19 που έχουμε το ραντεβού θα τα συζητήσουμε όλα απο κοντά! Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

ααα το στήθος το έχω κι εγω  το ξεχασα😂 αλλά με πονάνε μόνο οι θυλες όχι όλο 

για οικονομικούς λόγους το σκέφτομαι πιο πολυ έχουν ξεφύγει οι τιμες στα ιδιωτικά 

Όταν πήγα για αποξεση στο δημόσιο έμεινα ευχαριστημένη με τον γιατρό με τις μαίες ευγενικές το μπάνιο καθαρο 

και ένας λόγος που το σκέφτομαι είναι ότι το δημόσιο είναι 1,5 ώρα από το σπίτι μου ενώ η Αθήνα 4 ώρες.. το παιδί θα είναι σπίτι με την μαμα μου θέλω να είμαστε κοντά να ξέρω ότι μπορεί να πάει ο αντρας μου αν χρειαστούν κάτι θα νιωθω και εγω πιο ήρεμη να ξέρω ότι είμαστε πιο κοντά της και ότι θα μπορεί να πάει

εσυ που γέννησες το πρώτο παιδάκι ; Σε ιδιωτικό ;

Έχεις απόλυτο δίκιο! Δεν έχει να ζηλέψει πιστεύω τίποτα το δημόσιο από το ιδιωτικό! Οι λόγοι που περιγράφεις είναι απόλυτα λογικοί όποτε αυτό να κανεις κορίτσι μου! Όποτε σκέφτεσαι να σε αναλάβει ο γιατρός που σε έκανε τοτε την απόξεση; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

υπομονηηη κορίτσι μου🙏 ποτέ σου ξεκινησαν οι εμετοί; 

Είχα κάτι λίγα στον 3ο μήνα αλλά με το που μπήκα στον 4ο έγινε χειρότερο!!! Πως είσαι εσύ γλυκούλι μου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τι κάνετε; Εγώ χθες έκανα τις εξετάσεις που μου έβαλε ο γιατρός και μου είπε σήμερα να παρω τηλ στο ιατρειο για να μου δώσει χάπι για τον θυρεοειδή καθώς η tsh πήγε στο 3 ! Πριν την εγκυμοσυνη ήταν στο 2! Κάτι διάβασα για αποβολη αν είναι η tsh είναι ανεβασμένη και με έχει πιάσει ένα άγχος! Ελπιζω να δράσει γρηγορα το χάπι και να πανε όλα καλά🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katiana1987 είπε:

Είχα κάτι λίγα στον 3ο μήνα αλλά με το που μπήκα στον 4ο έγινε χειρότερο!!! Πως είσαι εσύ γλυκούλι μου;;;

Τόσο άργα Ε; Ενώ λένε ότι συνήθως στο τρίτο με τέταρτο σταματάνε! Για αυτό λοιπόν λένε ότι κάθε εγκυμοσυνη είναι διαφορετική! Υπομονουλα🙏 

καλα είμαι κορίτσι μου! Εγώ κρος το παρών δεν έχω τίποτα από συμπτώματα περα από κάτι κράμπες που κάποιες φορές μπορώ να πω ότι είναι δυνατές και κάποια τσιμπήματα ! Έκανα χθες εξετάσεις και η tsh είναι 3 όποτε θα παρω τηλ μετά στο ιατρειο για να μου δώσει χάπι ο γιατρός! Επίσης και ερυθρά είναι λίγο πιο κατω από τις φυσιολογικές τιμές αλλά δεν μου είπε κάτι ο γιατρός γ αυτό παρά μόνο για τον θυρεοειδή ! Πριν την εγκυμοσυνη η tsh ήταν 2!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια γύρισα από την γιατρό 

Όλα καλά ευτυχως εκεί μέσα!!! Ακούσαμε καρδούλα 148 παλμοί με βγάζει λίγο μικρότερο αλλά μ είπε την επόμενη φορά π θα είναι μεγαλύτερο θα το μετρήσει πιο καλά είναι περίπου 8mm! Θα ξανά πάω σε 1.5 εβδομάδα  

 

Τέλεια κορίτσι μου, εύχομαι να πάνε όλα καλά και στα επόμενα ραντεβού ❤️ :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου τι κάνετε; Εγώ χθες έκανα τις εξετάσεις που μου έβαλε ο γιατρός και μου είπε σήμερα να παρω τηλ στο ιατρειο για να μου δώσει χάπι για τον θυρεοειδή καθώς η tsh πήγε στο 3 ! Πριν την εγκυμοσυνη ήταν στο 2! Κάτι διάβασα για αποβολη αν είναι η tsh είναι ανεβασμένη και με έχει πιάσει ένα άγχος! Ελπιζω να δράσει γρηγορα το χάπι και να πανε όλα καλά🙏

Έτσι ξεφεύγει δυστυχώς ο θυροειδής ζορίζεται αρκετά με μια εγκυμοσύνη - αλλά ευτυχώς ο γιατρός σου είναι γρήγορος στο να αναλάβει δράση και θα πάρεις τα χάπια άμεσα. Να μη σε ανησυχεί, με τα χάπια ρυθμίζεται πολύ άμεσα!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου 31η μέρα κύκλου,  έκανα τεστ αλλά είναι λευκό ακόμα 🤞🤞🤞🤞🌈🌈🌈🌈

Μακάρι κορίτσι να δείξει αύριο 🤞🤞αυτός ο κύκλος είναι ο πρώτος που είχες μετά την απόξεση αν θυμάμαι καλά οπότε μπορεί η ωορρηξία να έγινε καθυστερημένα, μέχρι να βρει το σώμα σου τους ρυθμούς του 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου τι κάνετε; Εγώ χθες έκανα τις εξετάσεις που μου έβαλε ο γιατρός και μου είπε σήμερα να παρω τηλ στο ιατρειο για να μου δώσει χάπι για τον θυρεοειδή καθώς η tsh πήγε στο 3 ! Πριν την εγκυμοσυνη ήταν στο 2! Κάτι διάβασα για αποβολη αν είναι η tsh είναι ανεβασμένη και με έχει πιάσει ένα άγχος! Ελπιζω να δράσει γρηγορα το χάπι και να πανε όλα καλά🙏

Βρε δεν είπαμε να μην αγχώνεσαι και θα πάνε όλα καλά;;; Ακολούθησε τις οδηγίες των γιατρών σου και μη φοβάσαι. Αλλά έχω μια απορία... συνήθως πριν τη σύλληψη θέλουν κοντά στο 1,5... εσένα γιατί σε άφησαν μέχρι τώρα χωρίς χάπι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Έτσι ξεφεύγει δυστυχώς ο θυροειδής ζορίζεται αρκετά με μια εγκυμοσύνη - αλλά ευτυχώς ο γιατρός σου είναι γρήγορος στο να αναλάβει δράση και θα πάρεις τα χάπια άμεσα. Να μη σε ανησυχεί, με τα χάπια ρυθμίζεται πολύ άμεσα!  

Ναι ευτυχως με έβαλε αμέσως για εξετάσεις! Αχ τελεια🙏

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Βρε δεν είπαμε να μην αγχώνεσαι και θα πάνε όλα καλά;;; Ακολούθησε τις οδηγίες των γιατρών σου και μη φοβάσαι. Αλλά έχω μια απορία... συνήθως πριν τη σύλληψη θέλουν κοντά στο 1,5... εσένα γιατί σε άφησαν μέχρι τώρα χωρίς χάπι;

Πριν την συληψη μέχρι 2 είναι στα φυσιολογικά πλαίσια! Πάνω από 2 εμποδίζει συληψη όποτε γ αυτό και δεν μου είχε δώσει κάτι ! Προσπαθώ να μην αγχώνομαι😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Βασικά μέσα στον εγκέφαλο μου επικρατεί ένα μυστήριο για το ποτέ τελικά έκανα ωορρηξία ποτέ έγινε σύλληψη 😂 με βγάζει 6&5 αλλά με τη περίοδο είμαι 7&2 μου έκανε κοιλιακό υπέρηχο 

Εεε στην αυχενική πιστεύω πως θα έχετε μια καλύτερη εικόνα για το τι γίνετε ποσο εβδ είσαι εγω είμαι μια βδομαδα πίσω σε σχέση με την περίοδο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Έχεις απόλυτο δίκιο! Δεν έχει να ζηλέψει πιστεύω τίποτα το δημόσιο από το ιδιωτικό! Οι λόγοι που περιγράφεις είναι απόλυτα λογικοί όποτε αυτό να κανεις κορίτσι μου! Όποτε σκέφτεσαι να σε αναλάβει ο γιατρός που σε έκανε τοτε την απόξεση; 

Έτσι λέω να πάω σε αυτόν πρέπει να κλεισω ραντεβού να πάω να με δει να δω αν μπορεί να με αναλάβει και μετά να πω τον άλλον ότι θα πάω σε δημόσιο ντρέπομαι λίγο πως θα του πω βέβαια αλλά και τι να κάνω αυτός θέλει 1500 ευρώ και η κλινική 2100 ευρώ + βενζίνες και τα γύρο γύρο που θα χρειαστώ..  τα έδωσα μια φορά αλλά τώρα το σκέφτομαι να πάω πάλι σε κλινική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Εεε στην αυχενική πιστεύω πως θα έχετε μια καλύτερη εικόνα για το τι γίνετε ποσο εβδ είσαι εγω είμαι μια βδομαδα πίσω σε σχέση με την περίοδο 

Μόνο εγώ είμαι ακριβώς μέχρι τώρα; Βρε για δες τι θαύματα κάνει η εφαρμοφή της samsung!!! αχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Έτσι λέω να πάω σε αυτόν πρέπει να κλεισω ραντεβού να πάω να με δει να δω αν μπορεί να με αναλάβει και μετά να πω τον άλλον ότι θα πάω σε δημόσιο ντρέπομαι λίγο πως θα του πω βέβαια αλλά και τι να κάνω αυτός θέλει 1500 ευρώ και η κλινική 2100 ευρώ + βενζίνες και τα γύρο γύρο που θα χρειαστώ..  τα έδωσα μια φορά αλλά τώρα το σκέφτομαι να πάω πάλι σε κλινική 

Να μην ντρέπεσαι καθόλου!!! Είναι καθαρά δικαίωμα σου που και πως θα γεννήσεις όποιος κι αν είναι ο λόγος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου τι κάνετε; Εγώ χθες έκανα τις εξετάσεις που μου έβαλε ο γιατρός και μου είπε σήμερα να παρω τηλ στο ιατρειο για να μου δώσει χάπι για τον θυρεοειδή καθώς η tsh πήγε στο 3 ! Πριν την εγκυμοσυνη ήταν στο 2! Κάτι διάβασα για αποβολη αν είναι η tsh είναι ανεβασμένη και με έχει πιάσει ένα άγχος! Ελπιζω να δράσει γρηγορα το χάπι και να πανε όλα καλά🙏

Καλε όλα καλά είναι θα παρεις και το χάπι σου κομπλέ θα είσαι μην σκέφτεσαι τέτοια αμέσως θα σε πιάσει το χάπι και θα στο ρυθμίσει και θα το παρακολουθείτε 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα.....πείτε μου λίγο την γνώμη σας για τα inofert Plus έχετε καμία εμπειρία;; Βοήθησε κάποια κοπέλα;; Γτ μου τα πρότεινε μια κοπέλα που τα έπαιρνε μια φίλη της και την βοήθησαν....κ είπα να τα δοκιμάσω!!! 🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα.....πείτε μου λίγο την γνώμη σας για τα inofert Plus έχετε καμία εμπειρία;; Βοήθησε κάποια κοπέλα;; Γτ μου τα πρότεινε μια κοπέλα που τα έπαιρνε μια φίλη της και την βοήθησαν....κ είπα να τα δοκιμάσω!!! 🤗🤗

Εγω τα πήρα πιστεύω πως είναι καλά και βοηθανε εγω και στις δυο εγκυμοσύνες μου τα είχα πάρει.. επισης έχω διαβάσει και καλές κριτικές για το inofert στο skroutz.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Μόνο εγώ είμαι ακριβώς μέχρι τώρα; Βρε για δες τι θαύματα κάνει η εφαρμοφή της samsung!!! αχαχαχαχαχα

Χαχαχα αν έχεις σταθερό κύκλο το υπολογίζει η εφαρμογή καλά αν έχεις σαν εμένα αστα να πάνε μόνο με τεστ ωορρηξιας την έβρισκα 

αυτο είναι το καλύτερο να σου βγάζει το ίδιο με την βδομαδα που είσαι.. γιατί εμένα ο γιατρός το μετράει με βάση την περίοδο μου, εγω το μετράω με βάση την αυχενική.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Μακάρι κορίτσι να δείξει αύριο 🤞🤞αυτός ο κύκλος είναι ο πρώτος που είχες μετά την απόξεση αν θυμάμαι καλά οπότε μπορεί η ωορρηξία να έγινε καθυστερημένα, μέχρι να βρει το σώμα σου τους ρυθμούς του 

Ναι είναι η πρωτη περιοδος μετα την αποξεση , εγώ έκανα και τεστακια ωορρηξίας έτσι να χω μια εικόνα και θεωρητικά είδα ωορρηξία...αν προσθέσω τις 14 μέρες για να έρθει η περιοδος βγαίνει αύριο μεθαύριο πως θα ρθει 

Μακάρι να μην έρθει βέβαια χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...