Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτη που φέρνεις τους ανθούς, τα όμορφα λουλούδια, φέρε και στις κοιλίτσες μας όμορφα μπουμπουλούδια!🤰💝👶🏻🌼🍼


Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλά έκανες!!! Ένας γυναικολόγος μου έλεγε μετά την ωορρηξία αν θέλω να παίρνω κάθε μέρα φολικό ότι δεν υπάρχει πρόβλημα κ εσύ που είδες αυτή τη γραμμή καλά έκανες κ ξεκίνησες κ εγώ το ίδιο θα έκανα! Εγώ θα κάνω ωοληψια σε λίγες μέρες κ πάλι από την αρχή... Απλά κάνω σε φυσικό κύκλο να πάρω λίγα κ ίσως πιο ποιοτικά... Θα δείξει 😊

Με το καλό κοριτσάκι μου. Εύχομαι να είναι η τυχερή σου αυτή !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια πήρα την χοριακη..είναι 173 ❤️❤️ μου φαίνεται λίγο χαμηλή βέβαια αλλα θα περιμένω να μιλησω με την γυναικολόγο να δούμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου δεν έχω διαβάσει τα μνματα σας αλλά είμαι πολύ στεναχωρημένη και όλη μέρα κλαιω! Πήγα χθες στο γιατρό και στον υπερηχο είδε αυξημένο υγρό στον αυχένα ! Με έστειλε το πρωί σε έμβρυο μητρικό όπου και αυτός μου είπε ότι είναι αυξημένο 2,9 χιλιοστά αλλά έχει δει πολλές τέτοιες περιπτώσεις όπου στην πορεια μειωνόταν σε φυσιολογικές τιμές ! Μου είπε σε δυόμιση εβδομάδες επανέλεγχο με αυχενική διαφάνεια και αν συνεχίσει να είναι αυξημένο θα κάνουμε ( βιοψία τροφοβλαστη ή αμνιο) για χρωμοσομικες ανώμαλιες! Ενδιάμεσα από τις 2μιση εβδομάδες θα πάω και στον γιατρό μου για να δούμε αν μειώθηκε το υγρό και να ακούσουμε πάλι την καρδουλα ! Επίσης σήμερα έκλεισα για δεύτερη γνώμη και σε έναν άλλον έμβρυο μητρικό ! Έχω στεναχωρηθεί παρά πολύ 😢😢😢

διαβαζω διαφορα για σύνδρομα λόγω αυξημένου αυχενικού υγρου( αυχενική διαφάνεια) και έχω τρελαθεί!

Nipt έχετε κάνει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Δυστυχώς κοριτσια τα νέα από τον δεύτερο εμβρυομητρικο ήταν χάλια και πιο χάλια δεν γινετε ! Μπυ είπε ότι το μωρο έχει θέμα και η μέτρηση που μου έκανε είχε τεράστια απόκλιση με την χθεσινη του γυναικολόγου μου και του εμβρυομητρικου που με έστειλε ο γυναικολόγος μου ! Μέτρηση του γυναικολόγου μου χθες (2,85 mm) μετρηση του εμβρυομητρικου που με έστειλε ο γυναικολόγος μου (2,93mm)  και μετρηση του δεύτερου  που πήγα εγώ (4.20mm) όπου μου είπε ότι το μωρο έχει πρόβλημα και ότι η καρδιά θα σταματήσει και αν δεν σταματήσει είναι σίγουρος ότι η αυχενική θα βγει χάλια και αν κάνω και τροφοβλαστη θα βγει προβληματική! Με παρότρυνε να κάνω απόξεση όσο πιο νωρίς γινετε και ότι δεν υπάρχουν ελπίδες ! Επίσης αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν η μεγάλη απόκλιση στα χιλιοστά από τους προηγούμενους αλλά και ότι μου έκανε ενδοκοιλιακο υπερυχο και όχι ενδοκολπικο όπως ο Δικος μου γιατρός και ο εμβρυομητρικος του! Πήρα αμέσως το γιατρό μου και του είπα ότι πήρα κιαλλη γνώμη και μου είπε όλα αυτά ! Ο γιατρός μου λοιπόν μου είπε ότι δεν σκοτώνει ενώ μωρο με καρδιακό παλμό και ότι είναι νωρίς να αξιολογήσει την αύξηση αυτή που υπάρχει στο υγρό ! Μου είπε να με δει την άλλη Δευτέρα αν όλα βαίνουν καλώς για να δούμε αν το υγρό μειώθηκε και αν υπάρχει καρδιακός παλμός και σε δυόμιση βδομάδας να κάνουμε αυχενική και αν είναι ανεβασμένη να κάνουμε τροφοβλαστη όπου αν η τροφοβλαστη βγει προβληματική να πάμε σε απόξεση! Ο εμβρυομητρικος του γιατρού μου μου είπε ότι έχει δει αρκετές περιπτώσεις σε αυτές τις εβδομάδες πριν την αυχενική να είναι αυξημενο το υγρό και μέχρι την αυχενική να έχει μειωθεί , επίσης μου είπε ότι έχει δει και πολλές περιπτώσεις η αυχενική να είναι ανεβασμένη και κάνοντας τροφοβλαστη το μωρο να μην είχε κάποιο σύνδρομο ! 
εχω το ελαθειιιι και εγώ και ο σύντροφος  και μάλιστα  λιποθύμησα μετά την επίσκεψη από τον δεύτερο εμβρυομητρικο 😢

αποφασίσαμε λοιπόν με τον σύντροφο να περιμενουμε και να μην πάρουμε μια απόφαση την οποία θα σκεφτόμαστε όλοι μας την ζωή! Σας μαύρισα το ξερω και συγνώμη 😢

Δεν ξέρω γιατί στα είπε τόσο μαύρα ο 2ος εμβρυολογος.  Κι εγώ ξέρω ότι η αυχενική δίνει πιθανότητες. Προσωπικά θα πήγαινα κατευθείαν σε λήψη τροφοβλάστης ή/και αμνιοπαρακέντηση. Αυτές είναι πιο σίγουρες εξετάσεις. Γιατί να τις καθυστερήσεις; Αν όντως χρειαστεί να πάρεις τη δύσκολη απόφαση, καλύτερα πιστεύω να την πάρεις όσο πιο νωρίς γίνεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Κορίτσια πήρα την χοριακη..είναι 173 ❤️❤️ μου φαίνεται λίγο χαμηλή βέβαια αλλα θα περιμένω να μιλησω με την γυναικολόγο να δούμε..

Καλή μου φαίνεται εμένα κορίτσι μου με βάση τις τιμές που είχαν άλλες κοπέλες θύμισε μας, σε ποια μέρα του κύκλου είσαι περίπου; 

Καλούς διπλασιασμους 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου συγχαρητήρια!!! Περιμένουμε νέα σου!!!

Ψάξε ψάξε σίγουρα θα βγει κ αυτό θετικό!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Καλά έκανες!!! Ένας γυναικολόγος μου έλεγε μετά την ωορρηξία αν θέλω να παίρνω κάθε μέρα φολικό ότι δεν υπάρχει πρόβλημα κ εσύ που είδες αυτή τη γραμμή καλά έκανες κ ξεκίνησες κ εγώ το ίδιο θα έκανα! Εγώ θα κάνω ωοληψια σε λίγες μέρες κ πάλι από την αρχή... Απλά κάνω σε φυσικό κύκλο να πάρω λίγα κ ίσως πιο ποιοτικά... Θα δείξει 😊

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ❤️ ακόμα δε το πιστεύω, ίσως επειδή κι η γραμμή δε βγήκε νταν καρανταν και είμαι σε "δύσπιστος Θωμάς" mood 🤣🤣

Χαίρομαι και με τα νεακια σου αγάπη, πας κατευθείαν για τον επόμενο κύκλο δυναμικά! Εύχομαι να είναι αυτή η τυχερή σου και να είμαστε μαζί με τα σπορακια μας να λέμε τα της εγκυμοσύνης 🤞💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Εγώ παντως ξεκίνησα το φυλλικό οξύ καλού κακού.. Μακάρι Παναγία μου!!! Εσυ σε τι φάση είσαι τώρα κορίτσι μου;

Καλά έκανες κορίτσι μου με το φυλλικό! Εγώ σήμερα δε πήρα την ινοσιτολη γιατί το κουτί γράφει να διακοπεί η χρήση της σε περίπτωση εγκυμοσύνης. Βεβαία σκέφτομαι τώρα μήπως πρέπει να πάρω προγεστερόνη; Μου την είχε γράψει η γιατρός με οδηγία 1 χαπακι κάθε 12 ώρες απ' τη στιγμή που θα έχω θετικό τεστ. Να περιμένω λίγο ν ανέβει η γραμμή; Δε ξέρω - περιμένω να μου απαντήσει κι η ίδια βέβαια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Καλή μου φαίνεται εμένα κορίτσι μου με βάση τις τιμές που είχαν άλλες κοπέλες θύμισε μας, σε ποια μέρα του κύκλου είσαι περίπου; 

Καλούς διπλασιασμους 🙏

Σε ευχαριστω 🙏❤️ τον μαρτη είχα αδιαθετησει 19/3 και τον φλεβαρη 22/2.. ωορρηξια είχα 3-4/3…🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Σε ευχαριστω 🙏❤️ τον μαρτη είχα αδιαθετησει 19/3 και τον φλεβαρη 22/2.. ωορρηξια είχα 3-4/3…🤷‍♀️

Άρα είσαι 37η του κύκλου και αρκετές μέρες μετά την ωορρηξία, πιστεύω είναι καλή! Με το διπλασιασμό θα μπορούμε να συγκρίνουμε καλύτερα αλλά εμένα μου φαίνεται πολύ θετικό το αποτέλεσμα ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Σε ευχαριστω 🙏❤️ τον μαρτη είχα αδιαθετησει 19/3 και τον φλεβαρη 22/2.. ωορρηξια είχα 3-4/3…🤷‍♀️

Κάτι δεν μου κολλάει....

19 Μαρτίου περίοδο και τώρα έγκυος;;πως γίνεται αυτό;🙄🙄🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κάτι δεν μου κολλάει....

19 Μαρτίου περίοδο και τώρα έγκυος;;πως γίνεται αυτό;🙄🙄🙄

Ίσως δεν ήταν κανονική περίοδος και πρέπει να μετρήσω από την περίοδο που είχα τον φλεβαρη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Καλά έκανες κορίτσι μου με το φυλλικό! Εγώ σήμερα δε πήρα την ινοσιτολη γιατί το κουτί γράφει να διακοπεί η χρήση της σε περίπτωση εγκυμοσύνης. Βεβαία σκέφτομαι τώρα μήπως πρέπει να πάρω προγεστερόνη; Μου την είχε γράψει η γιατρός με οδηγία 1 χαπακι κάθε 12 ώρες απ' τη στιγμή που θα έχω θετικό τεστ. Να περιμένω λίγο ν ανέβει η γραμμή; Δε ξέρω - περιμένω να μου απαντήσει κι η ίδια βέβαια.

Θα ξεκινήσεις εννοείται!!! Χωρίς δεύτερη σκέψη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Ίσως δεν ήταν κανονική περίοδος και πρέπει να μετρήσω από την περίοδο που είχα τον φλεβαρη 

Προφανώς ναι...μάλλον έκανες αργά ωορρηξία....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eliza Kats είπε:

Δεν ξέρω γιατί στα είπε τόσο μαύρα ο 2ος εμβρυολογος.  Κι εγώ ξέρω ότι η αυχενική δίνει πιθανότητες. Προσωπικά θα πήγαινα κατευθείαν σε λήψη τροφοβλάστης ή/και αμνιοπαρακέντηση. Αυτές είναι πιο σίγουρες εξετάσεις. Γιατί να τις καθυστερήσεις; Αν όντως χρειαστεί να πάρεις τη δύσκολη απόφαση, καλύτερα πιστεύω να την πάρεις όσο πιο νωρίς γίνεται...

Όχι δεν εχουμε κάνει νιπτ! Δεν μπορούμε να κάνουμε ακόμη τροφοβλαστη η τροφοβλαστη γινετε μετά την 12η εβδομάδα και παραπάνω και η αμνιοπαρακέντηση γινετε από την 16η εβδομάδα και μετά! Η κανονική εξέταση αυχενικής διαφάνειας είναι να γίνει 12η εβδομαδα και εγώ είμαι στην 9η ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Όχι δεν εχουμε κάνει νιπτ! Δεν μπορούμε να κάνουμε ακόμη τροφοβλαστη η τροφοβλαστη γινετε μετά την 12η εβδομάδα και παραπάνω και η αμνιοπαρακέντηση γινετε από την 16η εβδομάδα και μετά! Η κανονική εξέταση αυχενικής διαφάνειας είναι να γίνει 12η εβδομαδα και εγώ είμαι στην 9η ! 

Έχοντας κάνει δύο παιδιά...αλήθεια δεν θυμάμαι 9η εβδομάδα να μετρούσαν υγρό...αυτό γινόταν στην αυχενική διαφάνεια...9η εβδομάδα μας είχε πει φύλο να φανταστείς και πάλι βγήκε λάθος!!!! οπότε... είναι όλα πάρα πολύ νωρίς ακόμα για να το δέσεις κόμπο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Έχοντας κάνει δύο παιδιά...αλήθεια δεν θυμάμαι 9η εβδομάδα να μετρούσαν υγρό...αυτό γινόταν στην αυχενική διαφάνεια...9η εβδομάδα μας είχε πει φύλο να φανταστείς και πάλι βγήκε λάθος!!!! οπότε... είναι όλα πάρα πολύ νωρίς ακόμα για να το δέσεις κόμπο....

Μέτρησαν το υγρό γιατί φαινετε αυξημενο στον απλό υπερηχο όποτε ο γιατρός μου ήθελε να με δει ειδικός ! Όντως είναι αυξημενο απλά στην αυχενική θα δειξει αν υπάρχει θέμα ή όχι γνώμη του γιατρού μου! Δεν δεχετε να μου κάνει απόξεση από την στιγμή που δεν έχω κάνει ακόμη την αυχενική για να δειξει αν το μωρο έχει θέμα και προπάντων καθώς η καρδουλα του προς το παρών χτυπάει! Αν δειξει και η αυχενική αυξημένη τοτε θα με βάλει να κάνω λήψη τροφοβλαστη α για να σιγουρευτούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

Κορίτσια πήρα την χοριακη..είναι 173 ❤️❤️ μου φαίνεται λίγο χαμηλή βέβαια αλλα θα περιμένω να μιλησω με την γυναικολόγο να δούμε..

Αρα θεωρητικά είσαι 5 εβδομάδων αν είχες περίοδο 22/2…. 3-4/3 μάλλον δεν θα εκανες ωορρηξία θα ήταν πιο μετά 


Καλούς διπλασιασμούς σου εύχομαι 😊

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Αρα θεωρητικά είσαι 5 εβδομάδων αν είχες περίοδο 22/2…. 3-4/3 μάλλον δεν θα εκανες ωορρηξία θα ήταν πιο μετά 


Καλούς διπλασιασμούς σου εύχομαι 😊

 

Ναι ποιος ξέρει..εύχομαι να ανεβεί η χοριακη για να δούμε σύντομα στον υπέρηχο τι γίνεται :) 

για το αίμα μου είπε ότι αν είναι λίγο ν μην πάρω κάτι..αν συνεχιστεί να πάρω 1 utrogestan το βράδυ..

Εχει συμβεί σε καμία να έχει αίμα και να σταματήσει χωρίς τα χάπια αυτά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μέτρησαν το υγρό γιατί φαινετε αυξημενο στον απλό υπερηχο όποτε ο γιατρός μου ήθελε να με δει ειδικός ! Όντως είναι αυξημενο απλά στην αυχενική θα δειξει αν υπάρχει θέμα ή όχι γνώμη του γιατρού μου! Δεν δεχετε να μου κάνει απόξεση από την στιγμή που δεν έχω κάνει ακόμη την αυχενική για να δειξει αν το μωρο έχει θέμα και προπάντων καθώς η καρδουλα του προς το παρών χτυπάει! Αν δειξει και η αυχενική αυξημένη τοτε θα με βάλει να κάνω λήψη τροφοβλαστη α για να σιγουρευτούμε!

Καλησπέρα κορίτσι μου, δεν έχουμε γνωριστεί , αλλά καταλαβαίνω πόσο ψυχοφθορο και στεναχωρω είναι όλο αυτό ,  αλλά μην σε παίρνει από κάτω, να είσαι δυνατή όσο δυνατά χτυπάει και η καρδούλα απ το μωράκι σου, και είμαι σίγουρη ότι στο τέλος της μέρας όλα θα πάνε καλά.. 

Όπως βλέπεις έχεις τις ευχές απ όλες μας εδώ..

Εύχομαι σύντομα να έχουμε τα ευχάριστα νέα σου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

Κορίτσια πήρα την χοριακη..είναι 173 ❤️❤️ μου φαίνεται λίγο χαμηλή βέβαια αλλα θα περιμένω να μιλησω με την γυναικολόγο να δούμε..

Καλούς διπλασιασμους εύχομαι.. Ο Μάρτης φεύγει και αφήνει ωραία πινελιά πίσω σου 🤭🤭🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Είμαι σε μια κατάσταση σοκ/άρνησης 🤪 που λέτε είδα ένα όνειρο ότι έκανα τεστ και βγήκε θετικό και ήμασταν σ ένα παραλήρημα χαράς με το σύντροφό μου - ξύπνησα λοιπόν Μ ένα χαζό χαμόγελο και έτρεξα στο μπάνιο επειδή κατουριομουν λες κι είχα να πάω τουαλέτα απο προχθες 😅 

Ιδού τα αποτελέσματα του τέστ! Πώς σας φαίνεται; Εγώ την περίμενα πιο ροζ τη γραμμουλα και φοβάμαι μήπως είναι εξάτμισης 🤞🤞🤞 @Παρασκευαιδου Ζαΐρα μου τα φώτα σου 🙏

IMG_20240330_065650.jpg

IMG_20240330_064825.jpg

🥳🥳🥳🥳 Τι ωραία ευχάριστα νέα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Ναι ποιος ξέρει..εύχομαι να ανεβεί η χοριακη για να δούμε σύντομα στον υπέρηχο τι γίνεται :) 

για το αίμα μου είπε ότι αν είναι λίγο ν μην πάρω κάτι..αν συνεχιστεί να πάρω 1 utrogestan το βράδυ..

Εχει συμβεί σε καμία να έχει αίμα και να σταματήσει χωρίς τα χάπια αυτά;

Μπράβο κορίτσι μου! Καλή είναι η χοριακή σου! Εγώ δεν είχα οπότε δεν μπορώ να σου απαντήσω . Εύχομαι όμως όλα να σου πάνε τέλεια 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Ναι ποιος ξέρει..εύχομαι να ανεβεί η χοριακη για να δούμε σύντομα στον υπέρηχο τι γίνεται :) 

για το αίμα μου είπε ότι αν είναι λίγο ν μην πάρω κάτι..αν συνεχιστεί να πάρω 1 utrogestan το βράδυ..

Εχει συμβεί σε καμία να έχει αίμα και να σταματήσει χωρίς τα χάπια αυτά;

Εγώ στα δίδυμα είχα κάνει 2 καλές αιμορραγίες κ είχα καφέ/αιματακι μέχρι τον 4ο αλλά έπαιρνα ουτρο. Όλα πήγαν καλά! Δεν είναι κάτι το ουτρο μόνο καλό κάνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

Κορίτσια πήρα την χοριακη..είναι 173 ❤️❤️ μου φαίνεται λίγο χαμηλή βέβαια αλλα θα περιμένω να μιλησω με την γυναικολόγο να δούμε..

Συγχαρητήρια κοριτσιιιι...καλούς διπλασιασμούς🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια όσον αφορά τα σημερινά τεστακια 15η ημέρα ... το ένα το έκανα με πρωινά ούρα (αν και δεν το προτιμούμε) και το άλλο το μεσημεράκι 1 και μισή

Τι λετε; πλησιάζω σιγά σιγά;

20240330_133210.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...