Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτη που φέρνεις τους ανθούς, τα όμορφα λουλούδια, φέρε και στις κοιλίτσες μας όμορφα μπουμπουλούδια!🤰💝👶🏻🌼🍼


Recommended Posts

στις πριν 19 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια...

8η ημέρα καθυστέρησης έφτασα αισίως....

Απόγευμα θα πάρω τεστ που θα κατέβω κέντρο 😘

 

Αντε να έχουμε και άλλα καλά νεα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Είμαι σε μια κατάσταση σοκ/άρνησης 🤪 που λέτε είδα ένα όνειρο ότι έκανα τεστ και βγήκε θετικό και ήμασταν σ ένα παραλήρημα χαράς με το σύντροφό μου - ξύπνησα λοιπόν Μ ένα χαζό χαμόγελο και έτρεξα στο μπάνιο επειδή κατουριομουν λες κι είχα να πάω τουαλέτα απο προχθες 😅 

Ιδού τα αποτελέσματα του τέστ! Πώς σας φαίνεται; Εγώ την περίμενα πιο ροζ τη γραμμουλα και φοβάμαι μήπως είναι εξάτμισης 🤞🤞🤞 @Παρασκευαιδου Ζαΐρα μου τα φώτα σου 🙏

IMG_20240330_065650.jpg

IMG_20240330_064825.jpg

Σοκκκκκκ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ!!!ΕΛΑ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΤΑ ΘΕΤΙΚΆ ΒΡΟΧΉ 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Χοριακη δε μπορώ να κάνω σήμερα περιμένω κόσμο. Θα κάνω ένα τεστ κ αύριο κ αν δείξει Δευτέρα βουρ για χοριακη!!

Δε φαίνεται στη φωτό γι αυτό λέω μήπως κάνουν πουλάκια τα μάτια μου ή είναι εξαχνωσης.. Σας ανεβάζω μια μπας κ δείτε. Θα σας βγάλω τα μάτια..🤣🤣🤣

IMG_6190.jpeg

Σαν κάτι να φαίνεται... αλλά δεν είναι ξεκάθαρο..  εύχομαι να είναι θετικό 🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Είμαι σε μια κατάσταση σοκ/άρνησης 🤪 που λέτε είδα ένα όνειρο ότι έκανα τεστ και βγήκε θετικό και ήμασταν σ ένα παραλήρημα χαράς με το σύντροφό μου - ξύπνησα λοιπόν Μ ένα χαζό χαμόγελο και έτρεξα στο μπάνιο επειδή κατουριομουν λες κι είχα να πάω τουαλέτα απο προχθες 😅 

Ιδού τα αποτελέσματα του τέστ! Πώς σας φαίνεται; Εγώ την περίμενα πιο ροζ τη γραμμουλα και φοβάμαι μήπως είναι εξάτμισης 🤞🤞🤞 @Παρασκευαιδου Ζαΐρα μου τα φώτα σου 🙏

IMG_20240330_065650.jpg

IMG_20240330_064825.jpg

Και αλλο θετικο;;;;; Θα τρελαθώ! Είναι θετικό κορίτσι μου, απλά ίσως είναι νωρίς ακόμα! Κάνε Δευτέρα μια χοριακή και εύχομαι όλα να πάνε υπέροχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Demisar είπε:

Καλημέρα κορίτσια,

Ούτε κι εγώ έχω πολύ καλά νέα. Η 2η χοριακή βγήκε 180. Ανέβηκε περίπου 40%.☹️ Η προγεστερόνη μου βέβαια είναι 16, που είναι καλή. Η γιατρός μου είπε να επαναλάβω χοριακή κ προγεστερόνη την Δευτέρα και να πάω να με δει 8/4. Διαβάζω διάφορα εδώ μέσα και φοβάμαι . Κ΄άποια με ανάλογη εμπειρία; Εντωμετξύ αγχώνομαι παραπάνω γιατί έχω αρκετά πονάκια περιόδου. Θα σκάσω μέχρι την Δευτέρα....

Κορίτσι μου στο ίδιο μικροβιολογικο ηταν ; μην σκέφτεσαι τόσο αρνητικά, ακολούθησε τα βηματάκια της γιατρού και βλέπετε πης θα κινηθείτε... είναι περίεργο το ξερω καταλαβαίνω την στεναχώρια σου και την αγωνία σου , λιγάκι υπομονή 🤞 όσον αφορά τα πονακια κι εγώ είχα αρκετά γιαυτό δεν περίμενα πως θα έβλεπα και το θετικο τεστ, πήρα βέβαια και μαγνήσιο και είχαν σταματήσει,  εννοείται και η προγεστερονη μου ήταν χαμηλή τότε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσι μου στο ίδιο μικροβιολογικο ηταν ; μην σκέφτεσαι τόσο αρνητικά, ακολούθησε τα βηματάκια της γιατρού και βλέπετε πης θα κινηθείτε... είναι περίεργο το ξερω καταλαβαίνω την στεναχώρια σου και την αγωνία σου , λιγάκι υπομονή 🤞 όσον αφορά τα πονακια κι εγώ είχα αρκετά γιαυτό δεν περίμενα πως θα έβλεπα και το θετικο τεστ, πήρα βέβαια και μαγνήσιο και είχαν σταματήσει,  εννοείται και η προγεστερονη μου ήταν χαμηλή τότε 

Στο ίδιο ήταν ναι! Κορίτσι μου, δεν μπορώ να κάνω και κάτι άλλο έτσι κι αλλιώς, μόνο υπομονή... Πόσο ήταν εσένα η προγεστερόνη; Και γενικά οι τιμές σου; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Είμαι σε μια κατάσταση σοκ/άρνησης 🤪 που λέτε είδα ένα όνειρο ότι έκανα τεστ και βγήκε θετικό και ήμασταν σ ένα παραλήρημα χαράς με το σύντροφό μου - ξύπνησα λοιπόν Μ ένα χαζό χαμόγελο και έτρεξα στο μπάνιο επειδή κατουριομουν λες κι είχα να πάω τουαλέτα απο προχθες 😅 

Ιδού τα αποτελέσματα του τέστ! Πώς σας φαίνεται; Εγώ την περίμενα πιο ροζ τη γραμμουλα και φοβάμαι μήπως είναι εξάτμισης 🤞🤞🤞 @Παρασκευαιδου Ζαΐρα μου τα φώτα σου 🙏

IMG_20240330_065650.jpg

IMG_20240330_064825.jpg

Καλημέρα κορίτσια !!! 
καλε πήρε φωτιά το θεματάκι του Μαρτίου μπράβο κορίτσια !!! 

Αυτά τα τεστ δεν τα  ξέρω αλλά το βλέπω πως είναι θετικό 🥳🥳 έχει χρώμα η γραμμουλα πιστεύω πως είσαι εγκυος και σου έδειξε αρκετά νωρίς εμένα μου έδειξε 10 ημέρα μετά την ωορρηξία το home test 

η γνωμη μου είναι να μην πάρεις clear blue καλύτερα predictor 

Και θα περιμένουμε με αγωνία την χοριακη σου 😊

κοριτσια άλλη που περιμενει να κάνει τεστ ;;; Τώρα που γυρίζει 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Demisar είπε:

Στο ίδιο ήταν ναι! Κορίτσι μου, δεν μπορώ να κάνω και κάτι άλλο έτσι κι αλλιώς, μόνο υπομονή... Πόσο ήταν εσένα η προγεστερόνη; Και γενικά οι τιμές σου; 

 

Εμένα ήταν 8.72 και την ανεβάσαμε στο 15.86 μετά δεν είχα κάνει ξανά μετρηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maria98 είπε:

Εμένα ήταν 8.72 και την ανεβάσαμε στο 15.86 μετά δεν είχα κάνει ξανά μετρηση 

Οι χοριακές σου; Συγνώμη αν γίνομαι αδιάκριτη απλά έχω αγχωθεί αρκετά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Δυστυχώς κοριτσια τα νέα από τον δεύτερο εμβρυομητρικο ήταν χάλια και πιο χάλια δεν γινετε ! Μπυ είπε ότι το μωρο έχει θέμα και η μέτρηση που μου έκανε είχε τεράστια απόκλιση με την χθεσινη του γυναικολόγου μου και του εμβρυομητρικου που με έστειλε ο γυναικολόγος μου ! Μέτρηση του γυναικολόγου μου χθες (2,85 mm) μετρηση του εμβρυομητρικου που με έστειλε ο γυναικολόγος μου (2,93mm)  και μετρηση του δεύτερου  που πήγα εγώ (4.20mm) όπου μου είπε ότι το μωρο έχει πρόβλημα και ότι η καρδιά θα σταματήσει και αν δεν σταματήσει είναι σίγουρος ότι η αυχενική θα βγει χάλια και αν κάνω και τροφοβλαστη θα βγει προβληματική! Με παρότρυνε να κάνω απόξεση όσο πιο νωρίς γινετε και ότι δεν υπάρχουν ελπίδες ! Επίσης αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν η μεγάλη απόκλιση στα χιλιοστά από τους προηγούμενους αλλά και ότι μου έκανε ενδοκοιλιακο υπερυχο και όχι ενδοκολπικο όπως ο Δικος μου γιατρός και ο εμβρυομητρικος του! Πήρα αμέσως το γιατρό μου και του είπα ότι πήρα κιαλλη γνώμη και μου είπε όλα αυτά ! Ο γιατρός μου λοιπόν μου είπε ότι δεν σκοτώνει ενώ μωρο με καρδιακό παλμό και ότι είναι νωρίς να αξιολογήσει την αύξηση αυτή που υπάρχει στο υγρό ! Μου είπε να με δει την άλλη Δευτέρα αν όλα βαίνουν καλώς για να δούμε αν το υγρό μειώθηκε και αν υπάρχει καρδιακός παλμός και σε δυόμιση βδομάδας να κάνουμε αυχενική και αν είναι ανεβασμένη να κάνουμε τροφοβλαστη όπου αν η τροφοβλαστη βγει προβληματική να πάμε σε απόξεση! Ο εμβρυομητρικος του γιατρού μου μου είπε ότι έχει δει αρκετές περιπτώσεις σε αυτές τις εβδομάδες πριν την αυχενική να είναι αυξημενο το υγρό και μέχρι την αυχενική να έχει μειωθεί , επίσης μου είπε ότι έχει δει και πολλές περιπτώσεις η αυχενική να είναι ανεβασμένη και κάνοντας τροφοβλαστη το μωρο να μην είχε κάποιο σύνδρομο ! 
εχω το ελαθειιιι και εγώ και ο σύντροφος  και μάλιστα  λιποθύμησα μετά την επίσκεψη από τον δεύτερο εμβρυομητρικο 😢

αποφασίσαμε λοιπόν με τον σύντροφο να περιμενουμε και να μην πάρουμε μια απόφαση την οποία θα σκεφτόμαστε όλοι μας την ζωή! Σας μαύρισα το ξερω και συγνώμη 😢

Κορίτσι μου εγω δεν θα πω πολλά ( μιλήσαμε και με προσωπικό ) 

Εγω θυμάμαι 8 εβδ έκανε υπέρηχο από κάτω αλλά στις 9 εβδ δεν ξέρω δεν θυμάμαι από κάνουν υπέρηχο ίσως να έπαιξε ρόλο ότι το νούμερο βγήκε με τοση διαφορά επειδή έγινε από την κοιλιά για αυτό να φάνηκε τόσο μεγάλο 🤷‍♀️

δεν ξέρω τι να πω μόνο υπομονή και σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα τα τεστακια μου είναι έτσι μέχρι στιγμής, τα κάνω γύρω στη 1 και μισή το μεσημέρι βέβαια γιατί εκείνη την ώρα βρίσκομαι σίγουρα σπίτι... νομίζω έχω ακόμα μερούλες αρκετές 

20240330_091838.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η annie! είπε:

 

Βλέπεις κ συ ε;;; Δεν κάνουν λοιπόν τα μάτια μου πουλάκια.. όχι καλε μια χαρά είναι!! Σκέψου ότι στη βιοχημική με 450 χοριακη τα δικά μου τεστ ήταν άχνα. Λίγο πιο έντονα από αυτό που έχεις τώρα αλλά άχνα πάλι. Μόνο το predictor early ήταν πιο σκούρο απ όλα αλλά κ πάλι όχι όσο η γραμμή ελέγχου.

Το βλέπω και το δικό σου, ναι! Από πάνω προς τα κάτω φαίνεται πιο έντονη η σκιά - ελπίζω να εξελιχθεί σε ροζ γραμμουλα κορίτσι μου 🙏💞

Θα ψάξω κι εγώ το predictor early αν είναι αφού το προτείνετε κορίτσια. Αυτή τη μάρκα που έχω είναι καλή για τεστ ωορρηξίας αλλά για εγκυμοσύνης δε ξέρω διότι δεν έχω εμπειρία (τλχ μέχρι τώρα!)😅 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maria98 είπε:

Εμένα τα τεστακια μου είναι έτσι μέχρι στιγμής, τα κάνω γύρω στη 1 και μισή το μεσημέρι βέβαια γιατί εκείνη την ώρα βρίσκομαι σίγουρα σπίτι... νομίζω έχω ακόμα μερούλες αρκετές 

20240330_091838.jpg

Συνέχισε κορίτσι μου πάει καλά 😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Demisar είπε:

Οι χοριακές σου; Συγνώμη αν γίνομαι αδιάκριτη απλά έχω αγχωθεί αρκετά...

Οι χοριακες είχαν καλό διπλασιασμό,  εμένα ήταν πολύ περίεργος ο κύκλος δεν ξέρω καν πότε επιασα , η πρώτη χοριακη ήταν 479.8 στις 10/11 αλλά περίοδο είχα τελευταία 14/9 και μετά πήγε στο 2824 ....νομίζω όμως είναι ένας αριθμός κι αυτές,  μη το σκέφτεσαι τόσο 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Πίστεψε το κορίτσι μου ❤️ εγώ θα έκανα κι ακόμα κανένα τεστακι μέχρι τη χοριακη ναι 🤞🤞🤞🤞 

 

στις πριν 22 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σοκκκκκκ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ!!!ΕΛΑ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΤΑ ΘΕΤΙΚΆ ΒΡΟΧΉ 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

 

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Demisar είπε:

Και αλλο θετικο;;;;; Θα τρελαθώ! Είναι θετικό κορίτσι μου, απλά ίσως είναι νωρίς ακόμα! Κάνε Δευτέρα μια χοριακή και εύχομαι όλα να πάνε υπέροχα!!!

 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια !!! 
καλε πήρε φωτιά το θεματάκι του Μαρτίου μπράβο κορίτσια !!! 

Αυτά τα τεστ δεν τα  ξέρω αλλά το βλέπω πως είναι θετικό 🥳🥳 έχει χρώμα η γραμμουλα πιστεύω πως είσαι εγκυος και σου έδειξε αρκετά νωρίς εμένα μου έδειξε 10 ημέρα μετά την ωορρηξία το home test 

η γνωμη μου είναι να μην πάρεις clear blue καλύτερα predictor 

Και θα περιμένουμε με αγωνία την χοριακη σου 😊

κοριτσια άλλη που περιμενει να κάνει τεστ ;;; Τώρα που γυρίζει 😂

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου ❤️❤️❤️

Θα ψάξω αν βρω το predictor που προτείνατε, δεν έχω πολύ εμπειρία με τεστ εγκυμοσύνης η αλήθεια είναι! Πέρυσι είχα κάνει το ηλεκτρονικό της clearblue με 3 μέρες καθυστέρηση και μετά είχα πάρει κάτι άσχετα απ' το Αμαζον, οπότε δεν το χω και πολύ 😅 

 

@marinamanoulitsa πότε θα κάνεις τεστ;; Περιμένω 🙈💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Εμένα τα τεστακια μου είναι έτσι μέχρι στιγμής, τα κάνω γύρω στη 1 και μισή το μεσημέρι βέβαια γιατί εκείνη την ώρα βρίσκομαι σίγουρα σπίτι... νομίζω έχω ακόμα μερούλες αρκετές 

20240330_091838.jpg

Πολύ καλά πάει κορίτσι μου! Εγώ πιστεύω είσαι κοντά, σε 2-3 μέρες θα έχεις θετικό πιστεύω 🤞 φαίνεται να σταθεροποιείται ο κύκλος, πολύ καλό αυτό ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Demisar είπε:

Καλημέρα κορίτσια,

Ούτε κι εγώ έχω πολύ καλά νέα. Η 2η χοριακή βγήκε 180. Ανέβηκε περίπου 40%.☹️ Η προγεστερόνη μου βέβαια είναι 16, που είναι καλή. Η γιατρός μου είπε να επαναλάβω χοριακή κ προγεστερόνη την Δευτέρα και να πάω να με δει 8/4. Διαβάζω διάφορα εδώ μέσα και φοβάμαι . Κ΄άποια με ανάλογη εμπειρία; Εντωμετξύ αγχώνομαι παραπάνω γιατί έχω αρκετά πονάκια περιόδου. Θα σκάσω μέχρι την Δευτέρα....

Κορίτσι μου η αλήθεια είναι το ιδανικό που θέλουν είναι διπλασιασμό στην χοριακη.. ή έστω αύξηση ένα 60% 

κανε ότι σου είπε η γιατρός σου και εύχομαι ότι καλύτερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Οι χοριακες είχαν καλό διπλασιασμό,  εμένα ήταν πολύ περίεργος ο κύκλος δεν ξέρω καν πότε επιασα , η πρώτη χοριακη ήταν 479.8 στις 10/11 αλλά περίοδο είχα τελευταία 14/9 και μετά πήγε στο 2824 ....νομίζω όμως είναι ένας αριθμός κι αυτές,  μη το σκέφτεσαι τόσο 🤞

Καλά ούτε κι εγώ ξέρω πότε έγινε η σύλληψη. Και δεν πίστευα κιόλας ότι θα γίνει. Έχεις δίκιο, πρέπει να χαλαρώσω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσι μου η αλήθεια είναι το ιδανικό που θέλουν είναι διπλασιασμό στην χοριακη.. ή έστω αύξηση ένα 60% 

κανε ότι σου είπε η γιατρός σου και εύχομαι ότι καλύτερο 

Ναι αυτό ξέρω κι εγώ. Στην 1η μου εγκυμοσύνη ήταν η πρώτη χοριακή 311 και η 2η 750.... Τώρα όπως είπες ακολουθώ οδηγίες και βλέπουμε. 'Ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Χοριακη δε μπορώ να κάνω σήμερα περιμένω κόσμο. Θα κάνω ένα τεστ κ αύριο κ αν δείξει Δευτέρα βουρ για χοριακη!!

Δε φαίνεται στη φωτό γι αυτό λέω μήπως κάνουν πουλάκια τα μάτια μου ή είναι εξαχνωσης.. Σας ανεβάζω μια μπας κ δείτε. Θα σας βγάλω τα μάτια..🤣🤣🤣

IMG_6190.jpeg

Κορίτσι μου δεν βλέπω κάτι με χρώμα μάλλον για εξατμίσεις την βλέπω αλλά επειδή είναι και νωρίς μην χανεις τις ελπιδες σου 8 ημέρα μετά είναι νωρίς  πια τεστ κανείς ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Demisar είπε:

Καλημέρα κορίτσια,

Ούτε κι εγώ έχω πολύ καλά νέα. Η 2η χοριακή βγήκε 180. Ανέβηκε περίπου 40%.☹️ Η προγεστερόνη μου βέβαια είναι 16, που είναι καλή. Η γιατρός μου είπε να επαναλάβω χοριακή κ προγεστερόνη την Δευτέρα και να πάω να με δει 8/4. Διαβάζω διάφορα εδώ μέσα και φοβάμαι . Κ΄άποια με ανάλογη εμπειρία; Εντωμετξύ αγχώνομαι παραπάνω γιατί έχω αρκετά πονάκια περιόδου. Θα σκάσω μέχρι την Δευτέρα....

Αχ κορίτσι μου ❤️ εγώ δεν έχω εμπειρία με χοριακες να σε βοηθήσω γιατί στην παλινδρόμη πέρυσι δεν έκανα καν χοριακη, δεν ήξερα που πάν τα τέσσερα γενικά... 60% αύξηση δε λένε ότι είναι το ελάχιστο που θέλουμε; Αν ναι, το 40 δεν είναι πολύ μακριά, καταλαβαίνω βέβαια απόλυτα την ανησυχία σου. Ξέρω ότι είναι δύσκολο, αλλά κάνε υπομονή μέχρι τη Δευτέρα και πραγματικά εύχομαι να πάει καλύτερα! Έχουμε δει και περιπτώσεις που η 2η χοριακη ήταν περίεργη αλλά μετά όλα καλά. Εύχομαι το καλύτερο 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Demisar είπε:

Ναι αυτό ξέρω κι εγώ. Στην 1η μου εγκυμοσύνη ήταν η πρώτη χοριακή 311 και η 2η 750.... Τώρα όπως είπες ακολουθώ οδηγίες και βλέπουμε. 'Ευχαριστώ πολύ!

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Demisar είπε:

Καλά ούτε κι εγώ ξέρω πότε έγινε η σύλληψη. Και δεν πίστευα κιόλας ότι θα γίνει. Έχεις δίκιο, πρέπει να χαλαρώσω! 

Να χαλαρώσεις και να ηρεμήσεις,  μη σε βλέπει και ο άνδρας σου με στρες🤞🤞🤞🤞 είστε μαζί σε όλο αυτό 🌹

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Αχ κορίτσι μου ❤️ εγώ δεν έχω εμπειρία με χοριακες να σε βοηθήσω γιατί στην παλινδρόμη πέρυσι δεν έκανα καν χοριακη, δεν ήξερα που πάν τα τέσσερα γενικά... 60% αύξηση δε λένε ότι είναι το ελάχιστο που θέλουμε; Αν ναι, το 40 δεν είναι πολύ μακριά, καταλαβαίνω βέβαια απόλυτα την ανησυχία σου. Ξέρω ότι είναι δύσκολο, αλλά κάνε υπομονή μέχρι τη Δευτέρα και πραγματικά εύχομαι να πάει καλύτερα! Έχουμε δει και περιπτώσεις που η 2η χοριακη ήταν περίεργη αλλά μετά όλα καλά. Εύχομαι το καλύτερο 🤞

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! Μακάρι....

Μου δώσατε κουράγιο! Σας ευχαριστώ όλες! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

 

Να χαλαρώσεις και να ηρεμήσεις,  μη σε βλέπει και ο άνδρας σου με στρες🤞🤞🤞🤞 είστε μαζί σε όλο αυτό 🌹

 

Ο άντρας μου εννοείται δεν το ξέρει καν για την εγκυμοσύνη. όπως και στην 1η μου έτσι και τώρα , θα του το πω αφού σιγουρευτώ ότι όλα είναι καλά! Είναι πολύ ευαίσθητος και υπερβολικός σε αυτ΄ά τα θέματα. Προτιμώ να μην τον ταράξω τώρα...

Σε ευχαριστώ πολύ !!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...