Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτη που φέρνεις τους ανθούς, τα όμορφα λουλούδια, φέρε και στις κοιλίτσες μας όμορφα μπουμπουλούδια!🤰💝👶🏻🌼🍼


Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Demisar είπε:

@annie!

Ναι ίσως να είσαι ! Γιατί οχι; Στο εύχομαι 🙏

Εγώ δεν έχω αδιαθετησει ακόμα! Θέλω να κάνω και άλλο τεστ αλλά φοβάμαι 🤣

Ποτε περιμένεις κανονικά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Demisar είπε:

@annie!

Ναι ίσως να είσαι ! Γιατί οχι; Στο εύχομαι 🙏

Εγώ δεν έχω αδιαθετησει ακόμα! Θέλω να κάνω και άλλο τεστ αλλά φοβάμαι 🤣

Έχεις μπει σε καθυστέρηση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

 

@annie! @Maria98

12 Ιανουαρίου είχα τελευταία περίοδο  . Περίμενα ότι θα μου καθυστερήσει τον επόμενο μήνα καθώς είχα πολλή ροή τοτε. Εντωμεταξυ Φεβρουάριο δεν ήρθε καθολου και Μάρτιο αρχές είχαμε 2 3 ελεύθερες επαφές. Αλλά τελείως φλου γιατί ούτε ωορρηξιες παρακολουθούσα ούτε τίποτα. Γενικά είχα κάνει κ παλαιότερα μεγάλους κύκλους αλλά μέχρι 60 όχι παραπανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Demisar είπε:

@annie! @Maria98

12 Ιανουαρίου είχα τελευταία περίοδο  . Περίμενα ότι θα μου καθυστερήσει τον επόμενο μήνα καθώς είχα πολλή ροή τοτε. Εντωμεταξυ Φεβρουάριο δεν ήρθε καθολου και Μάρτιο αρχές είχαμε 2 3 ελεύθερες επαφές. Αλλά τελείως φλου γιατί ούτε ωορρηξιες παρακολουθούσα ούτε τίποτα. Γενικά είχα κάνει κ παλαιότερα μεγάλους κύκλους αλλά μέχρι 60 όχι παραπανω

Πολυκυστικες; Ο γιατρός σου τι λέει γι αυτό; Δε σε βοηθάει με κάποιο τρόπο να το ρυθμίσεις ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Demisar είπε:

@Melikara86 κορίτσι μου τι κάνεις; τι έγινε τελικά;πηγές γυναικολόγο; εγώ έχω ραντεβού την Πέμπτη!

Καλησπέρα κορίτσι μου ...θα μιλήσω αύριο μαζί της να μου πει ποτέ να πάω!! Πω πω είχα τρελαθεί που δεν μπορούσα να μπω...μου λείψατε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε;;; Πω πω τρελάθηκα που δεν μπορούσα να μπω....έστειλα μνμ μέχρι κ στην σελίδα στο φβ!! Είσαστε η συντροφιά μου σε όλο αυτό το ταξίδι κ την αναμονή!! Και σας ευχαριστώ 🙏🙏🙏🥰🥰 

Μου λείψατε 🥰

Είχαμε κανένα θετικό τέστ;; Καμία καθυστέρηση;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου ! Τι ήταν αυτό τόσες μέρες??? 🤣 

Εγώ κορίτσια μου αδιαθετησα πάλι χθες !

Κλείσαμε 14 μήνες προσπάθειας! Και ενώ πήρα τα Φεμαρα να τα ξεκινήσω σήμερα! Για να κάνουμε σπερματέγχυση! Το ξανά συζήτησα με την γυναικολόγο, και μου είπε να δώσουμε άλλη μια ευκαιρία να παρακολουθήσουμε μαζί τον κύκλο να δούμε με υπερήχους αν όλα πάνε καλά! Και να παμε στον επόμενο κύκλο για σπερματέγχυση! Δε ξέρω ακόμα αν πήρα τη σωστή απόφαση! Αλλά ένας μήνας ακόμη, δεν είναι και κάτι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η flowerv είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου ! Τι ήταν αυτό τόσες μέρες??? 🤣 

Εγώ κορίτσια μου αδιαθετησα πάλι χθες !

Κλείσαμε 14 μήνες προσπάθειας! Και ενώ πήρα τα Φεμαρα να τα ξεκινήσω σήμερα! Για να κάνουμε σπερματέγχυση! Το ξανά συζήτησα με την γυναικολόγο, και μου είπε να δώσουμε άλλη μια ευκαιρία να παρακολουθήσουμε μαζί τον κύκλο να δούμε με υπερήχους αν όλα πάνε καλά! Και να παμε στον επόμενο κύκλο για σπερματέγχυση! Δε ξέρω ακόμα αν πήρα τη σωστή απόφαση! Αλλά ένας μήνας ακόμη, δεν είναι και κάτι! 

Καλησπέρα κορίτσι μου....και να δεις που αυτόν τον μήνα που θα έχεις στο μυαλό σου ότι κ να μην πετύχει τον επόμενο μήνα πας για σπερματεγχυση ,θα μείνεις εγκυουλα 🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου....και να δεις που αυτόν τον μήνα που θα έχεις στο μυαλό σου ότι κ να μην πετύχει τον επόμενο μήνα πας για σπερματεγχυση ,θα μείνεις εγκυουλα 🙏🙏🙏🙏

Mακάρι κορίτσι μου μακάρι 🙏🙏 σ'ευχαριστώ τόσο πολύ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Πολυκυστικες; Ο γιατρός σου τι λέει γι αυτό; Δε σε βοηθάει με κάποιο τρόπο να το ρυθμίσεις ; 

Εχω ελαφριάς μορφης όμως συνήθως η περίοδος μου είναι 3 4 μέρες πάνω κάτω! Το μόνο που Μ είχε δώσει πριν μείνω έγκυος στην κόρη μου ήταν τα ινοφερτ! Κατά τα άλλα δεν είχα αλλο θέμα . Κ έμεινα και έγκυος αμέσως τότε εννοώ είχαμε 3 επαφές ελεύθερες σε διάστημα 3 μηνών χωρίς να κοιτάζω ωορρηξιες.... μου είπε να πάω να δπυμεηπως υπάρχει καμία κύστη . Αλλά να σ πω θα κάνω ένα τεστ όταν πάω στο σπίτι γιατί τώρα με τρώει! Αν και το αποκλείω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου ...θα μιλήσω αύριο μαζί της να μου πει ποτέ να πάω!! Πω πω είχα τρελαθεί που δεν μπορούσα να μπω...μου λείψατε!! 

Ναι η αλήθεια κι εγώ έμπαινα συνεχώς αλλά δεν φόρτωνε και ξενέρωσα! Αλλά όλα καλά τώρα!

Άντε να κλείσεις να δούμε!☺️ Έχεις κάνει άλλο τεστ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Θέτις Κ.

Σου εύχομαι να τα έχετε καταφέρει ήδη, αλλά και έτσι να μην ειναι με μια τόσο αποφασιστική γιατρό με πλάνο μη φοβάσαι τίποτα! ❤️

Εμάς ποντάρουν στην ηλικία μας και το μόνο που μας λένε είναι δώστε και άλλο χρόνο αφού όλα είναι φυσιολογικά! Αλλά δεν μου αρκεί θέλω κάτι πιο άμεσο! Και έτσι καταλήξαμε σε παρακολούθηση κύκλου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Νόμιζα μονο εμενα δεν με άφηνε να μπω!!

Τι κάνετε; Έχουμε κάποια με καθυστέρηση; Χάθηκα στα μηνύματα δεν ξερω τι περιμένει και ποια 🥰🤷 

Εγώ μπηκα στον 6ο μηνα και ξεκίνησαν οι εμετοι που δεν είχα μέχρι τώρα. Κατά τα άλλα ο μικρός κλωτσαει πολύ όλη μέρα! 

Στις 8/04 έχουμε ραντεβού 🥰🥰

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Demisar είπε:

Ναι η αλήθεια κι εγώ έμπαινα συνεχώς αλλά δεν φόρτωνε και ξενέρωσα! Αλλά όλα καλά τώρα!

Άντε να κλείσεις να δούμε!☺️ Έχεις κάνει άλλο τεστ;

Εκανα την Κυριακή δεν άντεξα!!! Αλλά αρνητικό 😥😥 έχω μια μικρή ελπίδα μήπως και τελικά είναι νωρίς κ δεν έχει δείξει 🙏🙏🙏 εσύ κορίτσι μου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Εκανα την Κυριακή δεν άντεξα!!! Αλλά αρνητικό 😥😥 έχω μια μικρή ελπίδα μήπως και τελικά είναι νωρίς κ δεν έχει δείξει 🙏🙏🙏 εσύ κορίτσι μου;;

τωρΑ πάω σπίτι και θα κάνω γιατί μου μπήκε τώρα στο μυαλό 

Μακάρι να έκανες καθυστερημένα 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Demisar είπε:

τωρΑ πάω σπίτι και θα κάνω γιατί μου μπήκε τώρα στο μυαλό 

Μακάρι να έκανες καθυστερημένα 🙏

Αχχχ μακάρι να βγεί θετικό κορίτσι μου....να πάρω κ εγώ παραπάνω ελπίδες! Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου....θα περιμένω με αγωνία❤️❤️❤️ στέλνω οοοολη μου την θετική ενέργεια 💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η flowerv είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου ! Τι ήταν αυτό τόσες μέρες??? 🤣 

Εγώ κορίτσια μου αδιαθετησα πάλι χθες !

Κλείσαμε 14 μήνες προσπάθειας! Και ενώ πήρα τα Φεμαρα να τα ξεκινήσω σήμερα! Για να κάνουμε σπερματέγχυση! Το ξανά συζήτησα με την γυναικολόγο, και μου είπε να δώσουμε άλλη μια ευκαιρία να παρακολουθήσουμε μαζί τον κύκλο να δούμε με υπερήχους αν όλα πάνε καλά! Και να παμε στον επόμενο κύκλο για σπερματέγχυση! Δε ξέρω ακόμα αν πήρα τη σωστή απόφαση! Αλλά ένας μήνας ακόμη, δεν είναι και κάτι! 

Να δεις που θα τα καταφέρετε αυτό το μήνα!! 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Demisar είπε:

Εχω ελαφριάς μορφης όμως συνήθως η περίοδος μου είναι 3 4 μέρες πάνω κάτω! Το μόνο που Μ είχε δώσει πριν μείνω έγκυος στην κόρη μου ήταν τα ινοφερτ! Κατά τα άλλα δεν είχα αλλο θέμα . Κ έμεινα και έγκυος αμέσως τότε εννοώ είχαμε 3 επαφές ελεύθερες σε διάστημα 3 μηνών χωρίς να κοιτάζω ωορρηξιες.... μου είπε να πάω να δπυμεηπως υπάρχει καμία κύστη . Αλλά να σ πω θα κάνω ένα τεστ όταν πάω στο σπίτι γιατί τώρα με τρώει! Αν και το αποκλείω!

Μια χαρά όποτε κ τώρα θα έρθει το σποράκι γρήγορα!! Άντε περιμενουμεεεεεε

στις πριν 48 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Νόμιζα μονο εμενα δεν με άφηνε να μπω!!

Τι κάνετε; Έχουμε κάποια με καθυστέρηση; Χάθηκα στα μηνύματα δεν ξερω τι περιμένει και ποια 🥰🤷 

Εγώ μπηκα στον 6ο μηνα και ξεκίνησαν οι εμετοι που δεν είχα μέχρι τώρα. Κατά τα άλλα ο μικρός κλωτσαει πολύ όλη μέρα! 

Στις 8/04 έχουμε ραντεβού 🥰🥰

 

Πω πω πως περνάει ο καιρός !! Κουράγιο κορίτσι μου!! Με το καλοοοοο❤️💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια μου... τι καλά που ξανά βρισκόμαστε!!! Τι έπαθε το forum;;; Ξέρει καμία;;; @marinaPκι εγώ νόμιζα πως είναι μόνο δικό μου πρόβλημα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

@Demisarκορίτσι μου τι έγινε;;; 🙏🙏🙏💪🏼💪🏼💪🏼💪🏼💪🏼🤗🤗🤗🤗🤗🙏🙏🙏🙏

αποφάσισα να περιμένω 🤣 Άσε αφού έχω ραντεβού την Πέμπτη με τη γιατρό θα δούμε τότε! Σε ευχαριστώ για την θετικότατα σου 🥰

Ανταποδίδω δίπλα και τριπλά! 🙏💪🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Demisar είπε:

αποφάσισα να περιμένω 🤣 Άσε αφού έχω ραντεβού την Πέμπτη με τη γιατρό θα δούμε τότε! Σε ευχαριστώ για την θετικότατα σου 🥰

Ανταποδίδω δίπλα και τριπλά! 🙏💪🥰

Χαχαχα θα με σκάσεις 😂😂😂😂 εντάξει εσύ ξέρεις!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ ❤️❤️❤️ 

Μακάρι να έχουμε μαζι θετικά νεαααα 🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους τα καταφδρα και εγώ να μπω και σας είχα στο μυαλό μου. Λέω έχει γούστο να έχουμε θετικά τεστ και να μην μπορούμε να χαρούμε σαν άνθρωποι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/3/2024 at 8:03 ΠΜ, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Φαίνεται ναι..αλλά θα φανεί...και στα επόμενα τεστ...και κυρίως αν θα υπάρξει καθυστέρηση!!αύριο περιμενω περίοδο!!!

Πες μας τα νέα σου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Επιτέλους βλ΄επω το σάιτ επανήλθε!! Πώς μου έλειψε η παρέα μας αυτές τις μέρες 😍

@cat12 προσπαθώ να διαβάσω ό,τι έχασε απ τις τελευταίες μέρες και βλέπω τώρα τα νέα σου... Ειλικρινά λυπάμαι κορίτσι μου για την εξέλιξη αλλά μη το βάζεις κάτω σε καμία περίπτωση! Μόνη σου το είπες, κι εσύ είσαι ένα παιδ΄ι που οι δικοί σου πάλεψαν πολύ να αποκτήσουν και τα κατάφεραν στο τέλος! Είσαι η ζωντανή απόδειξη της αγάπης δύο ανθρώπων που δε το βαλαν κατω και ήρθε το θαυματάκι τους, εσύ ❤️ 

Τόσες μέρες έμπαινα να δω τρελάθηκα 😭 λέω πάει η παρεούλα τι να κάνουν τα κορίτσια πως είναι κάποιο θετικό τεστακι τι γίνεται? Ναι κορίτσι μου θα το παλέψω εννοείται!! Τώρα κάνω φυσικό κύκλο κ θα πάω σε λίγες μέρες για υπέρηχο να μου πουν πως πάει! 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...