Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτη που φέρνεις τους ανθούς, τα όμορφα λουλούδια, φέρε και στις κοιλίτσες μας όμορφα μπουμπουλούδια!🤰💝👶🏻🌼🍼


Recommended Posts

στις πριν 9 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

@cat12 εγώ έκανα τεστακι... περιμένω και από εσένα τώρα 🙏😘

Δύο ημέρες πριν είμαι....hometest...

Κάτι πολύ αχνό έβγαλε αλλά είναι εξάτμισης κατά πάσα πιθανότητα ....

 

Γιατί να είναι εξάτμισης; Είσαι και 2 ημέρες πριν και εμφάνισε;;; Ξανακάνε σε 2-3 μέρες να μας το στείλεις! Εύχομαι να είναι θετικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Demisar είπε:

Καλησπέρα!

Α τόσο μεγάλους; Εγώ κάνω συνήθως 35-40 ημέρες. Άντε μια φορά να μου έχει αργήσει 60 μέρες. Τώρα είμαι στις 69 ημέρες. Έχω κι εγώ πονάκια. Τι να πω! Λογικά όπου να ναι πρέπει να έρθει αλλιώς πάω για χάπι κι εγώ!

Δεν ξέρω πότε είχατε ελευθερη επαφή τελευταία φορά αλλά εύχομαι να έχεις θετικό τεστακι τελικά!!!!

Πόσα παιδάκια έχεις; 

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσι μου... τελευταία επαφή είχαμε 6/3 !!! Γτ μετά εγώ έφυγα ταξίδι κ ήμουν εκτός!! Πονακια που κ που έχω κ εγώ....και υγρά!! 

Μακάρι 🙏🏼 εσύ γτ δεν κάνεις ένα τεστακι ακόμα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου αρνητικοτατη κ η χοριακη!!! Τζιφός αυτή η προσπάθεια!! Το έχω πάρει καλά προς το παρόν κ ο γιατρός είπε να κάνουμε με φυσικό κύκλο αυτήν την φορά χωρίς φάρμακα... Θα δείξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Melikara86 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσι μου... τελευταία επαφή είχαμε 6/3 !!! Γτ μετά εγώ έφυγα ταξίδι κ ήμουν εκτός!! Πονακια που κ που έχω κ εγώ....και υγρά!! 

Μακάρι 🙏🏼 εσύ γτ δεν κάνεις ένα τεστακι ακόμα;;

Έχω καάνει 2-3 και ήταν αρνητικά... Θα ξανακάνω αύριο ή σε 2-3 μέρες μήπως και... αλλά σήμερα πο΄νάω παραπάνω, οπότε μάλλον κοντοζυγώνει η έλευση της 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου αρνητικοτατη κ η χοριακη!!! Τζιφός αυτή η προσπάθεια!! Το έχω πάρει καλά προς το παρόν κ ο γιατρός είπε να κάνουμε με φυσικό κύκλο αυτήν την φορά χωρίς φάρμακα... Θα δείξει...

Έτσι! Πάμε δυναμικά για τον επόμενο κ΄ύκλο! Θα έρθει το σποράκι σου είμαι σίγουρη!

Απλά αφέσου (είναι δύσκολο το ξέρω), χαλάρωσε και πέρνα καλα!!! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου αρνητικοτατη κ η χοριακη!!! Τζιφός αυτή η προσπάθεια!! Το έχω πάρει καλά προς το παρόν κ ο γιατρός είπε να κάνουμε με φυσικό κύκλο αυτήν την φορά χωρίς φάρμακα... Θα δείξει...

Αχ κορίτσι μου δεν το περίμενα καθόλου πως θα είχες αρνητικό αποτέλεσμα 😔

ευχομαι όμως να έρθει σύντομα με φυσικο κύκλο το μωρακι σας η ψυχολογία είναι το παν το ότι το έχεις πάρει καλά είναι πολύ θετικο μπράβο σου , σου στέλνω μια αγκαλιά και να είσαι σίγουρη πως θα έρθει το μωρακι σας 🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Αχ κορίτσι μου δεν το περίμενα καθόλου πως θα είχες αρνητικό αποτέλεσμα 😔

ευχομαι όμως να έρθει σύντομα με φυσικο κύκλο το μωρακι σας η ψυχολογία είναι το παν το ότι το έχεις πάρει καλά είναι πολύ θετικο μπράβο σου , σου στέλνω μια αγκαλιά και να είσαι σίγουρη πως θα έρθει το μωρακι σας 🌈

Η αλήθεια πίστευα ότι θα ήμουν πολύ χειρότερα αλλά το έχω πάρει καλά... Σε ευχαριστώ πολύ ελκ μου... Ίσως να τα καταφέρουμε με αυτόν τον τρόπο ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Demisar είπε:

Έτσι! Πάμε δυναμικά για τον επόμενο κ΄ύκλο! Θα έρθει το σποράκι σου είμαι σίγουρη!

Απλά αφέσου (είναι δύσκολο το ξέρω), χαλάρωσε και πέρνα καλα!!! 🙏

Δυναμικά εννοείται γιατί κάπου με περιμένει το σπορακι μου να το φέρω στον κόσμο...♥️🙏 Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Δυναμικά εννοείται γιατί κάπου με περιμένει το σπορακι μου να το φέρω στον κόσμο...♥️🙏 Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!

Ακριβώς! Κάπου είναι το δικό σου αγγελάκι και περιμένει την κατάλληλη στιγμή για να έρθει! 😏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Δυναμικά εννοείται γιατί κάπου με περιμένει το σπορακι μου να το φέρω στον κόσμο...♥️🙏 Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!

Μπράβο κορίτσι μου ....είμαι σίγουρη ότι θα έρθει πολύ σύντομα!!! 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Demisar είπε:

Έχω καάνει 2-3 και ήταν αρνητικά... Θα ξανακάνω αύριο ή σε 2-3 μέρες μήπως και... αλλά σήμερα πο΄νάω παραπάνω, οπότε μάλλον κοντοζυγώνει η έλευση της 😅

Μακάρι το επόμενο που θα κάνεις να είναι θετικό αλλά κ αν όχι πάμε γερά για τον επόμενο!!! 

Και εγώ έχω κάτι πινάκια κ νιώθω κ μια αναμπουμπουλα στο στομάχι....κατά βάθος έχω μια ελπίδα μήπως έχει γίνει καθυστερημένη σύλληψη η άργησε η ωορρηξία μου και ίσως τα τεστ να δείχνουν αρνητικά!!! Είμαι πολύ μπερδεμένη 😢😢😢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου ....είμαι σίγουρη ότι θα έρθει πολύ σύντομα!!! 🙏🙏🙏

Μακάρι 🥰🥰🥰 θα έρθει κ εμένα αυτή η στιγμή δεν μπορεί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@cat12 λυπάμαι πολυ κοριτσι μου. Ημουβ πολυ σιγουρη οτι θα τα καταφερεις. Ωστόσο πιστευω οτι σύντομα θα μας πεις ευχαριστα νεα. Εχω πολυ καλο προαισθημα για σενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@cat12 λυπάμαι πολυ κοριτσι μου. Ημουβ πολυ σιγουρη οτι θα τα καταφερεις. Ωστόσο πιστευω οτι σύντομα θα μας πεις ευχαριστα νεα. Εχω πολυ καλο προαισθημα για σενα.

Σε ευχαριστώ πολύ diwni μου... Μακάρι να γίνει σύντομα κ να σας στείλω θετικά τεστ ❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Melikara86 είπε:

Μακάρι το επόμενο που θα κάνεις να είναι θετικό αλλά κ αν όχι πάμε γερά για τον επόμενο!!! 

Και εγώ έχω κάτι πινάκια κ νιώθω κ μια αναμπουμπουλα στο στομάχι....κατά βάθος έχω μια ελπίδα μήπως έχει γίνει καθυστερημένη σύλληψη η άργησε η ωορρηξία μου και ίσως τα τεστ να δείχνουν αρνητικά!!! Είμαι πολύ μπερδεμένη 😢😢😢

Στην ίδια φάση είμαστε ακριβώς! Όπως είπες κι εσύ εύχομαι να έχει γίνει καθυστερημενη σύλληψη και να δεις θετικό! Αλλά και εάν όχι πάμε για τον επόμενο 💪💪💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Demisar είπε:

Στην ίδια φάση είμαστε ακριβώς! Όπως είπες κι εσύ εύχομαι να έχει γίνει καθυστερημενη σύλληψη και να δεις θετικό! Αλλά και εάν όχι πάμε για τον επόμενο 💪💪💪

Ναι κορίτσι μου....και εγώ πήρα άλλα δύο τέστ κ λέω να κάνω ένα αύριο με πρωινά ούρα γτ τα άλλα τα είχα κάνει απόγευμα!! Και βλέπουμε! Μια ελπίδα μου δίνουν τα καφέ που είδα (δεν ξέρω αν θυμάσαι) εσύ τελευταία επαφή πότε είπες ότι είχες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου ! Προσπάθεια για μωράκι και εμείς ! Ήθελα να σας ρωτήσω !! Περιμένω περίοδο αύριο 21/3 . Είχα θετικό τεστ ωορρηξιας 7/3 . Από τις 19/3 όσα τεστακια της home test κάνω βγάζουν μια άχνη γραμμή! Δε μππρω να Καταλάβω τι γίνεται !!!! Με το καλό όλες να έχουμε μωράκια 🌸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου αρνητικοτατη κ η χοριακη!!! Τζιφός αυτή η προσπάθεια!! Το έχω πάρει καλά προς το παρόν κ ο γιατρός είπε να κάνουμε με φυσικό κύκλο αυτήν την φορά χωρίς φάρμακα... Θα δείξει...

Πάρε το χρόνο σου κοριτσάκι μου γλυκό, να ηρεμήσεις κ σωματικά κ ψυχολογικά κ θα έρθει το σποράκι σου!! Με τον έναν ή με τον άλλον τρόπο. Σύντομα θα είσαι εγκυουλα κ θα ζητοκραυγάζουμε όλες εδώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου αρνητικοτατη κ η χοριακη!!! Τζιφός αυτή η προσπάθεια!! Το έχω πάρει καλά προς το παρόν κ ο γιατρός είπε να κάνουμε με φυσικό κύκλο αυτήν την φορά χωρίς φάρμακα... Θα δείξει...

 Πφ πφ αλήθεια λυπάμαι, ξέρεις είναι αυτή η φάση που ότι και να πω ξέρω ότι δε θα σε κάνει να νιώσεις καλύτερα. Πάρε το χρόνο σου και να θυμάσαι δεν ξέρεις πόσο κοντά είσαι στο όνειρο μωρό Μάρτιο 2022 έκανα τη δεύτερη εξωσωματική μου , πέρασα έναν Γολγοθά (δεν μιλάμε για αρνητική χοριακη αλλά για κάτι πολύ χειρότερο) , έπεσα έκλαψα , πήγα σε ειδικό (ναι γτ χρειζομουν) και σηκώθηκα είπα πάμε διακοπές..  Αυγούστο 2022  έγκυος από φυσική σύλληψη με μόλις 1% πιθανότητα (χάλια σπέρμα )  .. δεν ήξερα πόσο κοντά ήμουν στο όνειρο. Εύχομαι και εσύ έτσι να έρθει και να μας λες σύντομα πόσο κοντά ήσουν και το ήξερες . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Πάρε το χρόνο σου κοριτσάκι μου γλυκό, να ηρεμήσεις κ σωματικά κ ψυχολογικά κ θα έρθει το σποράκι σου!! Με τον έναν ή με τον άλλον τρόπο. Σύντομα θα είσαι εγκυουλα κ θα ζητοκραυγάζουμε όλες εδώ!!

Annie μου σε ευχαριστώ πολύ... Ελπίζω να έρθει σε όλες μας σύντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσι μου ότι επιθυμείς!!! Υγεία και χαρά 🥰🥰 κ το δώρο σου είναι on the way να το δεχθείς 💕

Πολύ σωστά τα λες. Θα το λάβω λίγο καθυστερημένα φέτος αλλά θα είναι ανεκτίμητης αξίας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katiana1987 είπε:

Πολύ σωστά τα λες. Θα το λάβω λίγο καθυστερημένα φέτος αλλά θα είναι ανεκτίμητης αξίας!!!

Κοριτσακι ..  μμμ τι υπέροχα.. με το καλό , 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσι μου....με το καλό!!! 🙏🙏🙏🙏

Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου. Να είσαι καλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

@Katiana1987 χρονια πολλά κορίτσι μου! Υγεία εύχομαι και κάθε καλό! :)

Κορίτσια εγώ όπως σας είπα αδιαθέτησα χθες..την προηγούμενη εβδομαδα πήρα τα αποτελέσματα του ΠΑΠ και είναι όλα καλά! Κάτι με τρώει όμως με την γυναικολόγο και έκλεισα ραντεβού με μια άλλη για να συζητήσουμε τις ορμονολογικές μου εξετάσεις..  Για να δούμε :)

Ευχαριστώ πάρα πολύ. Να είσαι καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Demisar είπε:

Μπράβο! Με το καλό και με έναν πόνο να κρατήσεις την μπέμπα σου αγκαλιά! Χρόνια σου πολλά! Ότι ποθείς!!!

Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου. Να είσαι καλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...