Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβισει..τις κοιλιτσες θα γεμίσει 🤰🏼


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Τις ίδιες ώρες τα κάνω απλά σήμερα το έκανα 10 και κάτι, δεν ήταν όμως τα πρωινά ουρα 

Στις οδηγίες λέει από τις 10 μέχρι τις 8 το βράδυ,  τι να πω δε ξερω και γω ,τώρα αν πάρω ένα clear blue θα δείξει αραγε ; πριν βέβαια σκουπιστηκα και είδα το ασπράδι αυγου

Ναι δίνει ένα εύρος που μπορείς να τα κανείς αλλά πιστεύω μεσημεράκι επειδή και εγω αυτά χρησιμοποιώ είναι καλύτερα.. εγω έκανα ένα την μέρα όμως δεν χρειαζόταν να κάνω δυο.. το θετικο μου κρατάει 2 μερες όποτε δεν θα το έχανα το πικ και έτσι έκανα μόνο ένα 

clear blue δεν έχω πάρει δεν ξέρω 

εγω αυτά τα υγρά τα έχω πριν κάνω ωορρηξία 

 Αν μετρησεις σαν περίοδο όπως σου είπε ο γιατρός τα καφέ σε πια μερα του κύκλου σου είσαι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ναι δίνει ένα εύρος που μπορείς να τα κανείς αλλά πιστεύω μεσημεράκι επειδή και εγω αυτά χρησιμοποιώ είναι καλύτερα.. εγω έκανα ένα την μέρα όμως δεν χρειαζόταν να κάνω δυο.. το θετικο μου κρατάει 2 μερες όποτε δεν θα το έχανα το πικ και έτσι έκανα μόνο ένα 

clear blue δεν έχω πάρει δεν ξέρω 

εγω αυτά τα υγρά τα έχω πριν κάνω ωορρηξία 

 Αν μετρησεις σαν περίοδο όπως σου είπε ο γιατρός τα καφέ σε πια μερα του κύκλου σου είσαι ;

Είμαι της γνώμης να μην πάρω το ψηφιακό και απλά να κάνω επαφές,  αν πάρω υπόψη την βλεννα αυτή ως περίοδο τότε είμαι 13η μέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Τα τεστ να τα κανείς πάντα την ίδια ώρα και καλυτερα μεσημερι πχ 3 η ωρα για να έχεις σωστό αποτέλεσμα 

δεν θα τα κανείς με πρωινά ούρα δείχνουν λαθος κορίτσι μου 

Κορίτσι μου ίσως ήταν το πικ σου ήταν  το πρωί! Κάνε σίγουρα επαφές σήμερα αύριο και μεθαύριο και ταυτόχρονα συνέχισε τα τεστ κάθε μεσημερι να δεις τι θα δείξουν! Εγώ παντα μεσημερι τα κάνω ή και απογεύματα ποτέ πρωί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maria98 είπε:

Βρε κορίτσια σας τρελαίνομαι αλλά θα τρελαθώ και γω χαχα τι γίνεται με τα τεστ ;

20240202_182747.jpg

Η καλύτερη ώρα για τεστ ωορρηξίας σε ταινίες να ξέρεις είναι το μεσημέρι 2-3-4 !! Κάθε μέρα περίπου τέτοια ώρα! Και όχι πρωινά ούρα! Μετά τις 10 τουλάχιστον! Νομίζω ότι αύριο θα φανεί αν έγινε η ωορρηξία! Αν πέσει και άλλο η ορμόνη τότε το σημερινό που έκανε το πρωί ήταν το πικ! Ίσως εχθές το βράδυ να είχες πικ! Πάντως κάνε επαφές εσύ! Και μέρα παρά μέρα να κάνεις είσαι καλυμμένη! Και λίγο φως παρακαλώ στις φωτογραφίες 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maria98 είπε:

Είμαι της γνώμης να μην πάρω το ψηφιακό και απλά να κάνω επαφές,  αν πάρω υπόψη την βλεννα αυτή ως περίοδο τότε είμαι 13η μέρα 

Εντάξει είσαι δηλαδή δεν έφυγαν οι μερες θα μπορεί να είναι αύριο ή μεθαύριο συνέχισε τα τεστ σου και στείλε μας ξανά 

Απλά κορίτσι μου εχε στο πίσω μερος του μυαλού σου αν συνεχίσει έτσι να ρίξεις μια μάτια ακόμα ίσως σε καποια εξέταση ή σε κάποιον γιατρό να σε ξανά δει.. μην το αμελήσεις πολύ ακόμα με αγάπη στο λέω γιατί εγω αν ήμουν στην θέση δεν θα έψαχνα με τα τεστ ωορρηξιας να βρω ωορρηξια αλλά θα κοιτούσα αν μπορούσα να βρω γιατί δεν μου ήρθε η περιοδος και πως θα την κάνω για να έρθει ώστε να ρυθμιστεί ο κύκλος μου ξανά για να αρχίσω τις επαφες πιο στοχευμένα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η annie! είπε:

 

Μπράβο κοριτσάκι μου!! Υπέροχη η χοριακη σου!! Με το καλοοοο

Θα παω το μεσημέρι με το που σχολάσω στο πρώτο μικροβιολογικό κ αν έχει μείνει η ίδια ή έχει ανεβεί έστω κ λίγο θα παω Σ ένα εφημερεύον να με δει γιατρός να δούμε τι γίνεται. Ο γιατρός μου λείπει Παρασκευές κ θέλω κάποιος να με δει, να μου πει έχω ελπίδες; Αποβάλλω τι γίνεται; Αν έχει πέσει οκ το παίρνω απόφαση κ περιμένω αίμα. 

Κορίτσι μου τι κανείς ; Είχες κανένα νέο ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Φαντάζομαι θα μου πει την δεύτερη μέρα της περιόδου πάλι... Μου είπε να πάρω τηλέφωνο όταν μου μείνουν τρία χαπακια από το cyclacur δεν ξέρω γιατί... Τώρα έχω ακόμα 7 να πιω... Μήπως να θέλει να με δει νωρίτερα? Αλλά περίοδο λογικά θα έχω σε δύο εβδομάδες... Έχω διαβάσει ότι φεύγει με την περίοδο αλλά εγώ δεν έχω πολύ αίμα... Να παίζει ρόλο? Μπερδεμένη είμαι...

Καμία σχέση δεν έχει η ποσότητα του αίματος και εμένα με λιγο αίμα έφευγαν τον επόμενο μηνα. Μη το σκέφτεσαι.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Φαντάζομαι θα μου πει την δεύτερη μέρα της περιόδου πάλι... Μου είπε να πάρω τηλέφωνο όταν μου μείνουν τρία χαπακια από το cyclacur δεν ξέρω γιατί... Τώρα έχω ακόμα 7 να πιω... Μήπως να θέλει να με δει νωρίτερα? Αλλά περίοδο λογικά θα έχω σε δύο εβδομάδες... Έχω διαβάσει ότι φεύγει με την περίοδο αλλά εγώ δεν έχω πολύ αίμα... Να παίζει ρόλο? Μπερδεμένη είμαι...

Κοίταξε γλυκιά μου κατ. Είχα και εγώ κύστη στην εγκυμοσύνη την πρώτη 5cm και έφυγε μέσα σε 2 μήνες το πολύ. Γενικά να ξες και οι ορμόνες μπορεί να δημιουργήσουν κύστες. Αλλά συνήθως φεύγουν από μόνες τους το πολύ 3 μηνο. Ειδικά αν έχουμε και αιματακι ακόμα πιο γρήγορα. Θέλει να σε δει νωρίτερα μάλλον για να δει εάν έφυγε . 

Το έχω πει και στην Γκερλι και γενικά το λέω..όσες φορές πήγα να κάνω κάτι και βιάστηκα τελικά έφαγα τα μούτρα μου , όταν έδωσα το χρόνο που έπρεπε και είπα ένα βήμα τη φορά τότε μου χάρισε 2 παιδάκια αυτό το σώμα που εγώ η ίδια το κατηγορούσα κτλ  για αυτό μην βιάζεσαι ,( ξέρω την ανυπομονησία σου  την κατανοώ αλλά σκέψου αυτά που σου είπα δώσε χρόνο στο σώμα σου και σε εσένα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου ίσως ήταν το πικ σου ήταν  το πρωί! Κάνε σίγουρα επαφές σήμερα αύριο και μεθαύριο και ταυτόχρονα συνέχισε τα τεστ κάθε μεσημερι να δεις τι θα δείξουν! Εγώ παντα μεσημερι τα κάνω ή και απογεύματα ποτέ πρωί!

Εκανες την ένεση ?? Πώς πήγε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου, ναι έχω νεότερα @Elk η χοριακη πάλι στα ίδια επίπεδα 455. Πήγα νοσοκομείο μου έκαναν υπέρηχο, δεν είδαν τίποτα κ μου μίλησαν για υποψία εξωμήτριου. Πήρα το γιατρό μου κ μου είπε πως δεν μπορούν να πουν κάτι τέτοιο είναι πολύ νωρίς κ δεν έχουν καμμία εικόνα να σηκωθώ να φυγω κ αν δεν αποβάλλω μέχρι την άλλη Δευτέρα να παω να με δει στο ραντεβού που είχαμε κλείσει ούτως ή άλλως. Ελπίδες για να προχώρηση αυτή η κύηση πάντως δεν υπάρχουν. Αυτά… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, ναι έχω νεότερα @Elk η χοριακη πάλι στα ίδια επίπεδα 455. Πήγα νοσοκομείο μου έκαναν υπέρηχο, δεν είδαν τίποτα κ μου μίλησαν για υποψία εξωμήτριου. Πήρα το γιατρό μου κ μου είπε πως δεν μπορούν να πουν κάτι τέτοιο είναι πολύ νωρίς κ δεν έχουν καμμία εικόνα να σηκωθώ να φυγω κ αν δεν αποβάλλω μέχρι την άλλη Δευτέρα να παω να με δει στο ραντεβού που είχαμε κλείσει ούτως ή άλλως. Ελπίδες για να προχώρηση αυτή η κύηση πάντως δεν υπάρχουν. Αυτά… 

Πολύ κρίμα τελικά Annie 😪 πάντως χωρίς να θέλω καθόλου να αμφισβητήσω τον γιατρό σου, εγώ θεωρώ ότι έχουνε δίκιο στο νοσοκομείο που σου μίλησαν από νωρίς για υποψία έξωμητριου, γιατί φυσικά και στην αρχή δεν έχουνε εικόνα (όλα είναι μικροσκοπικά), αλλά ένα από τα πρώτα συμπτώματα της εξωμητριας είναι η περίεργη χοριακη που η μένει στάσιμη η ανεβαίνει και κατεβαίνει σαν Rollercoaster. Και στην τελική είναι καλύτερο που σε προειδοποίησαν ότι μπορεί να συμβαίνει κάτι τέτοιο, παρά να το αγνοούσαν και να σου έλεγαν είναι πολύ νωρίς να δούμε κάτι, πήγαινε σπίτι. Εύχομαι τα καλύτερα (όσο μπορώ σε αυτή την περίπτωση) και πρόσεχε άμα έχεις πόνο από την μία μεριά, διαρροια κλπ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, ναι έχω νεότερα @Elk η χοριακη πάλι στα ίδια επίπεδα 455. Πήγα νοσοκομείο μου έκαναν υπέρηχο, δεν είδαν τίποτα κ μου μίλησαν για υποψία εξωμήτριου. Πήρα το γιατρό μου κ μου είπε πως δεν μπορούν να πουν κάτι τέτοιο είναι πολύ νωρίς κ δεν έχουν καμμία εικόνα να σηκωθώ να φυγω κ αν δεν αποβάλλω μέχρι την άλλη Δευτέρα να παω να με δει στο ραντεβού που είχαμε κλείσει ούτως ή άλλως. Ελπίδες για να προχώρηση αυτή η κύηση πάντως δεν υπάρχουν. Αυτά… 

Τι να πω πραγματικά είναι λυπηρό κορίτσι μου αφού δεν ανέβηκε δεν προχωράει δυστηχως😢

τώρα υπομονή αν μπορέσει και φύγει μόνο του, αυτο είναι το καλύτερο για το σώμα σου να μην ταλαιπωρηθείς πολύ  

Και πας στον γιατρό σου να σε δει 

Θα έρθει και το 3 παιδάκι σας κορίτσι μου είμαι σίγουρη πως θα τα κατάφερε είναι θέμα χρόνου 😊

τωρα τα παιδάκια σου ποσο είναι ;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

Είμαι της γνώμης να μην πάρω το ψηφιακό και απλά να κάνω επαφές,  αν πάρω υπόψη την βλεννα αυτή ως περίοδο τότε είμαι 13η μέρα 

Δεν ξέρω ότι θες εσύ...εγώ σου λέω τον επόμενο μήνα αν δεν πιάσεις τώρα ...να πάρεις το ηλεκτρονικό και θα ησυχάσει το κεφάλι σου ..

Εγώ που κάνω κύκλο 30αρη τα αρχίζω 14η ημέρα....και βρίσκω πάντα χαμογελάκι... Από 14η έως 17η ημέρα... Τώρα αν έχεις 28αρη κύκλο άρχισε τα 11η...με 12η ημέρα και μέχρι να σου χαμογελάσει...μετά δεν χρειάζεται άλλο τεστ...κάνεις επαφές για 2 ημέρες συνεχόμενα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κοίταξε γλυκιά μου κατ. Είχα και εγώ κύστη στην εγκυμοσύνη την πρώτη 5cm και έφυγε μέσα σε 2 μήνες το πολύ. Γενικά να ξες και οι ορμόνες μπορεί να δημιουργήσουν κύστες. Αλλά συνήθως φεύγουν από μόνες τους το πολύ 3 μηνο. Ειδικά αν έχουμε και αιματακι ακόμα πιο γρήγορα. Θέλει να σε δει νωρίτερα μάλλον για να δει εάν έφυγε . 

Το έχω πει και στην Γκερλι και γενικά το λέω..όσες φορές πήγα να κάνω κάτι και βιάστηκα τελικά έφαγα τα μούτρα μου , όταν έδωσα το χρόνο που έπρεπε και είπα ένα βήμα τη φορά τότε μου χάρισε 2 παιδάκια αυτό το σώμα που εγώ η ίδια το κατηγορούσα κτλ  για αυτό μην βιάζεσαι ,( ξέρω την ανυπομονησία σου  την κατανοώ αλλά σκέψου αυτά που σου είπα δώσε χρόνο στο σώμα σου και σε εσένα

Έχεις δίκιο... Σίγουρα θέλω να είναι όλα καλά στο σώμα μου για να δεχτεί τα εμβρυακια να έχω πιο πολλές πιθανότητες... Εγώ που δεν έχω γενικά αίμα δλδ μπορεί κ να αργήσει να φύγει... Είναι συχνό δλδ Μάτα την διέγερση η κύστη?Θα κάνω υπομονή αλλά μου έκατσαν οι γιορτές με πήγαν έναν μήνα μετά κ τώρα τσουπ κύστη ουφ...  Θα τρελαθώωω😜 αλλά θα κάνω αυτό που λες υπομονουλα!!!! 😊😊😊 Κ μακάρι να φύγει σύντομα να μην με αργήσει πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, ναι έχω νεότερα @Elk η χοριακη πάλι στα ίδια επίπεδα 455. Πήγα νοσοκομείο μου έκαναν υπέρηχο, δεν είδαν τίποτα κ μου μίλησαν για υποψία εξωμήτριου. Πήρα το γιατρό μου κ μου είπε πως δεν μπορούν να πουν κάτι τέτοιο είναι πολύ νωρίς κ δεν έχουν καμμία εικόνα να σηκωθώ να φυγω κ αν δεν αποβάλλω μέχρι την άλλη Δευτέρα να παω να με δει στο ραντεβού που είχαμε κλείσει ούτως ή άλλως. Ελπίδες για να προχώρηση αυτή η κύηση πάντως δεν υπάρχουν. Αυτά… 

Αυτό το 3ο μωρό μας παιδεύει πολύ....και εμένα το ίδιο αλλά θα έρθει κορίτσι μου!!!!καλή δύναμη σου εύχομαι 😥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Τι να πω πραγματικά είναι λυπηρό κορίτσι μου αφού δεν ανέβηκε δεν προχωράει δυστηχως😢

τώρα υπομονή αν μπορέσει και φύγει μόνο του, αυτο είναι το καλύτερο για το σώμα σου να μην ταλαιπωρηθείς πολύ  

Και πας στον γιατρό σου να σε δει 

Θα έρθει και το 3 παιδάκι σας κορίτσι μου είμαι σίγουρη πως θα τα κατάφερε είναι θέμα χρόνου 😊

τωρα τα παιδάκια σου ποσο είναι ;

 

3 χρονών είναι τα αστεράκια μου. Κ γω αυτό πιστεύω ότι αφού δούλεψε μια φορά ο οργανισμός θα τα καταφέρει κ πάλι. Τώρα έχω τουλάχιστον μια φυσιολογική σύλληψη στο ιστορικό μου. Τόσα χρόνια δεν είχα. Αλλά κ να μην έρθει μόνο του το δρόμο τον ξέρω.. Εσυ πως είσαι με το μωρό ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αυτό το 3ο μωρό μας παιδεύει πολύ....και εμένα το ίδιο αλλά θα έρθει κορίτσι μου!!!!καλή δύναμη σου εύχομαι 😥

Θα έρθει φίλη μου κ στις 2!! Όταν θα είναι θέλημα Θεού. Για κάποιο λόγο γίνονται όλα. Δοκιμαζομαστε αλλά θα τα καταφέρουμε που θα πάει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η annie! είπε:

3 χρονών είναι τα αστεράκια μου. Κ γω αυτό πιστεύω ότι αφού δούλεψε μια φορά ο οργανισμός θα τα καταφέρει κ πάλι. Τώρα έχω τουλάχιστον μια φυσιολογική σύλληψη στο ιστορικό μου. Τόσα χρόνια δεν είχα. Αλλά κ να μην έρθει μόνο του το δρόμο τον ξέρω.. Εσυ πως είσαι με το μωρό ;

Ααα μικρούλια είναι μωρέ τα παιδάκια σου να σας ζήσουν 

είχες την πρώτη σου σύλληψη εγω πιστεύω θα τα κατάφερε με φυσική σύλληψη το σώμα σου έχει πάρει μπρος 😊

εμένα η μικρή μου είναι 17 μηνών και εχει έρθει η μαμα μου εδώ να με βοηθάει γιατί ακόμα με ταλαιπωρούν εμετοί 😮💨

δεν μπορω να κάνω και πολλά πράγματα είναι η αλήθεια όποτε ακόμα την χρειάζομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εκανες την ένεση ?? Πώς πήγε??

Καλημερα κοριτσια μου @Elk την έκανα με τα βίας βέβαια😂 αυτό που με δυσκόλεψε ήταν να την φτιάξω και όχι να την κάνω! Μου έσπασε ο πρώτος διαλυτής και έγινε κομματάκια όπως τον άνοιγα όποτε το πέταξε το μπουκαλάκι αυτό! Και το δεύτερο ψιλό έσπασε αλλά το χρησιμοποίησα γτ δεν είχαν πέσει γυαλιά μέσα στο υγρό! Με δυσκολεύει να ανοίξω το γυάλινο μπουκαλάκι ! Κατά τα αλλά την έκανα μια χαρα δεν πόνεσα καθόλου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, ναι έχω νεότερα @Elk η χοριακη πάλι στα ίδια επίπεδα 455. Πήγα νοσοκομείο μου έκαναν υπέρηχο, δεν είδαν τίποτα κ μου μίλησαν για υποψία εξωμήτριου. Πήρα το γιατρό μου κ μου είπε πως δεν μπορούν να πουν κάτι τέτοιο είναι πολύ νωρίς κ δεν έχουν καμμία εικόνα να σηκωθώ να φυγω κ αν δεν αποβάλλω μέχρι την άλλη Δευτέρα να παω να με δει στο ραντεβού που είχαμε κλείσει ούτως ή άλλως. Ελπίδες για να προχώρηση αυτή η κύηση πάντως δεν υπάρχουν. Αυτά… 

Λυπαμαι πολύ κορίτσι μου😢 κρατάμε όμως το θετικο της υπόθεσης ότι είχες φυσιολογική συλληψη🙏 όπως και να έχει το τρίτο μπεμπακι σου θα έρθει καθώς έχεις και ενναλακτικη❤️ σου στέλνω μια αγκαλια🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ααα μικρούλια είναι μωρέ τα παιδάκια σου να σας ζήσουν 

είχες την πρώτη σου σύλληψη εγω πιστεύω θα τα κατάφερε με φυσική σύλληψη το σώμα σου έχει πάρει μπρος 😊

εμένα η μικρή μου είναι 17 μηνών και εχει έρθει η μαμα μου εδώ να με βοηθάει γιατί ακόμα με ταλαιπωρούν εμετοί 😮💨

δεν μπορω να κάνω και πολλά πράγματα είναι η αλήθεια όποτε ακόμα την χρειάζομαι 

Καλά κανεις. Να δεχτείς απλόχερα τη βοήθεια απ όπου σου δίνεται κοριτσάκι μου 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Λυπαμαι πολύ κορίτσι μου😢 κρατάμε όμως το θετικο της υπόθεσης ότι είχες φυσιολογική συλληψη🙏 όπως και να έχει το τρίτο μπεμπακι σου θα έρθει καθώς έχεις και ενναλακτικη❤️ σου στέλνω μια αγκαλια🤗

Σ ευχαριστώ πολύ!! Πήρες κ το κολαι με τις ενέσεις κ τώρα θα σου είναι πιο εύκολο!!❤️💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Θα έρθει φίλη μου κ στις 2!! Όταν θα είναι θέλημα Θεού. Για κάποιο λόγο γίνονται όλα. Δοκιμαζομαστε αλλά θα τα καταφέρουμε που θα πάει.

Ότι πιο όμορφο αυτό που έγραψες....

Σε σκέφτομαι πολύ αυτές τις μέρες....πόσα ανάμεικτα συναισθήματα μέσα σε μια εβδομάδα!!!!

@Mpourmpouloγια πες τώρα που έκανες την ένεση τι έχει σειρά.;;;; 

 

Εγώ κοριτσάρες είμαι χάλια. Από χθες το βράδυ έχω ένα φοβερό μπούκωμα και ενώ δεν έχω πυρετό καθόλου νοιώθω κομμάτια!! Με τα χίλια ζόρια σηκώθηκα αλλά έχω και 2 μικρά παιδιά στο σπίτι και με χρειάζονται!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Ότι πιο όμορφο αυτό που έγραψες....

Σε σκέφτομαι πολύ αυτές τις μέρες....πόσα ανάμεικτα συναισθήματα μέσα σε μια εβδομάδα!!!!

@Mpourmpouloγια πες τώρα που έκανες την ένεση τι έχει σειρά.;;;; 

 

Εγώ κοριτσάρες είμαι χάλια. Από χθες το βράδυ έχω ένα φοβερό μπούκωμα και ενώ δεν έχω πυρετό καθόλου νοιώθω κομμάτια!! Με τα χίλια ζόρια σηκώθηκα αλλά έχω και 2 μικρά παιδιά στο σπίτι και με χρειάζονται!  

 Ω περαστικά κορίτσι μουυυυυυ🙏 υπομονηηηηη! Δεν παίρνεις κανένα gold and flu μπας και σε βοηθήσει; 
Σειρά τώρα έχει ο γιατρός που θα πάω αύριο να με δει και να μου ποτέ θα κάνω πάλι ενεση και πόσες! Λογικα τώρα θα πηγαίνω ανα δυο μέρες να με βλέπει! Εγώ υπολογίζω να γίνει Παρασκευή Σάββατο ή Δευτέρα  η σπερματεγχυνση! Την προηγούμενη φορά 17η μέρα την είχα κάνει και τώρα 17η θα είμαι Κυριακή ! Βέβαια ανάλογα ποσό θα είναι τ@ ωαρι@!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλά κανεις. Να δεχτείς απλόχερα τη βοήθεια απ όπου σου δίνεται κοριτσάκι μου 

Σ ευχαριστώ πολύ!! Πήρες κ το κολαι με τις ενέσεις κ τώρα θα σου είναι πιο εύκολο!!❤️💙

Με το να την κάνω δεν έχω θέμα! Με το να την φτιάξω δυσκολεύομαι αλλά εντάξει τα κατάφερα προς το παρών! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...