Μετάβαση σε περιεχόμενο

θερμοκρασια??


tzouliana

Recommended Posts

κοριτσια γεια σας!απο σημερα ειμαι στην αναμονη να μου ερθει περιοδος.αλλα η θερμοκρασια μου δεν πεφτει.εδω και 5 μερες ειναι 37 ή 36.9 πιο κατω δεν παει.ποσο πρεπει να ειναι η θερμοκρασια οταν ειναι να αδιαθετησεις?

εχω πολλες ελπιδες να ειμαι όντως εγκυουλα με βαση αυτο το γεγονος της θερμοκρασιας??:woohoo: :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia soy tzuliana,

otan einai na mas erthei periodos h thermokrasia peftei, alla to poso eksartatai apo ton kathe organismo. Tsimphmenh fenetai pantws h dikh soy... Bre les? :silly: Perimenoyme nea! Eyxomai na eisai h epomenh eggyoyla ths listas!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ.ΓΕΝΙΚΑ ΟΜΩΣ ΜΗ ΣΤΗΡΙΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ.ΕΜΕΝΑ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΠΕΦΤΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΑΔΙΑΘΕΤΟΥΣΑ.ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΙΧΑ ΥΨΗΛΗ.ΣΤΑΜΑΤΑ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΜΕΤΡΑΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΑΓΧΟΣ.ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΑΠΟ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ!!ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο μενα Τζουλιανα!Η θερμοκρασια παραμενει ανεβασμενη εκει που λες 36,9-37 μεχρι να ερθει η περιοδος....μια μερα πριν η την μερα που θα ερθει πεφτει...τουλαχιστον ετσι συμβαινει με μενα....

Καλο ειναι να μην πολυ δινεις σημασια στην θερμοκρασια για συμπτωμα εγκυμοσυνης!

Παντως σου Ευχομαι λοιπον να μην πεσει και να παραμεινει ετσι και να εισαι εγκυουλα!Στο ευχομαι ολοψυχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...