Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια ναι είναι μετά την β επιπέδου κουραστική εξέταση η καμπύλη πρέπει να κάτσεις στο μικροβιολογικό 1,5 ώρα 😤

Εγώ είμαι τυχερή σε αυτό. Το μικροβιολογικό στην Αθήνα είναι "μεσοτοιχία" με το σπίτι μου. Και με τις πυτζάμες πάω αν θέλω. Αχαχαχαχαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλε μόνο εγω δεν έχω κλείσει για β επιπέδου; 😂

Ωραία ημερομηνια έκλεισες για β επιπέδου στα γενέθλια μου 😊

Ααα μειώθηκαν αρκετά οι εμετοί ωραία να ηρεμήσεις θα σταματήσουν όπου ναναι, να είσαι πιο άνετη 

Αλήθεια;;; Α... θα το θυμηθώ!!! Εμένα με βλέπει κάθε 5 βδομάδες όμως. Εσύ τη Δευτέρα δεν είναι να πας τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Αλήθεια;;; Α... θα το θυμηθώ!!! Εμένα με βλέπει κάθε 5 βδομάδες όμως. Εσύ τη Δευτέρα δεν είναι να πας τώρα;

Εμένα κανονικά με βλέπει κάθε 3 εβδ αλλά τώρα έλειπε σε συνέδριο με πήρε τηλ η μαία σήμερα μου είπε να μεταφέρουμε το ραντεβού αντί για 1/4 στις 4/4 😤 δεν έχει γυρίσει μάλλον παίζει να είναι στο εξωτερικό για να λείπει τόσο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Εγώ είμαι τυχερή σε αυτό. Το μικροβιολογικό στην Αθήνα είναι "μεσοτοιχία" με το σπίτι μου. Και με τις πυτζάμες πάω αν θέλω. Αχαχαχαχαχαχαχα 

Ααα μια χαρά τότε θα σε αφηνει να πας σπίτι αν είσαι κοντά γιατί όταν παίρνεις την γλυκόζη δεν κάνει ουτε να περπατάς, εκτός αν πρέπει να αναιβεις  πολλά σκαλιά  αλλιώς είσαι οκ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ..ΑΠΟ ΒΛΕΝΝΕΣ ΕΧΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ?? ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΛΕΥΚΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 2Η ΦΟΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΦΕ-ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ..ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ? Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ ΖΩΗΡΟ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΣΟΤΗΤΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ..ΑΠΟ ΒΛΕΝΝΕΣ ΕΧΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ?? ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΛΕΥΚΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 2Η ΦΟΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΦΕ-ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ..ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ? Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ ΖΩΗΡΟ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΣΟΤΗΤΑ..

Καλημέρα κορίτσι μου,εγώ έχω μόνο λευκές κάποιες μέρες ανά διαστήματα δλδ όχι συνέχεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ..ΑΠΟ ΒΛΕΝΝΕΣ ΕΧΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ?? ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΛΕΥΚΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 2Η ΦΟΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΦΕ-ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ..ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ? Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ ΖΩΗΡΟ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΣΟΤΗΤΑ..

Εγω κορίτσι εγω υγρά πολλά διάφανα και κρεμώδες συνήθως το πρωί μου πάω τουαλέτα μετά δεν βγάζω τόσο 

μηπως είχατε επαφή με το σύζυγο και απλά μπορεί να φταίει αυτό ; Αν ο γιατρός όμως είπε δεν είναι κάτι μην το πολύ δίνεις σημασία απλά το παρακολουθείς πως πάει

εγω είχα στην 7 εβδ με 9 εβδ καφέ ανοιχτά αλλά ήταν επειδή ήταν χαμηλά ο πλακούντας μετά ανέβηκε λίγο όποτε σταμάτησε αν και με είπε ότι μπορεί να ξανά δω εγω μέχρι στιγμής δεν έτυχε να ξανά δω είμαι καθαρη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν είχαμε επαφή αυτή την εβδομάδα..την προηγούμενη φορά υπήρξε επαφή και το συνέδεσα μ αυτό..

το μόνο που έκανα χθές ήταν αρκετή ώρα στο μπάνιο για ξύρισμα κλπ..σκέφτομαι μήπως κρύωσα ή έκανα καμιά απότομη κίνηση...βέβαια αν ήταν κάτι κακό δεν θα είχα κ τίποτ άλλο σαν σύμπτωμα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια ναι είναι μετά την β επιπέδου κουραστική εξέταση η καμπύλη πρέπει να κάτσεις στο μικροβιολογικό 1,5 ώρα 😤

αλήθεια; γιατί τόσο πολύ;😱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ..ΑΠΟ ΒΛΕΝΝΕΣ ΕΧΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ?? ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΛΕΥΚΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 2Η ΦΟΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΦΕ-ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ..ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ? Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ ΖΩΗΡΟ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΣΟΤΗΤΑ..

εγω προς το παρόν δεν έχω κάτι...που και που έχω λίγα υγρά... αλλά μέχρι εκει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Barbiee είπε:

αλήθεια; γιατί τόσο πολύ;😱

Ναι είναι αρκετή ώρα σου παίρνει αίμα όταν πας, μετά σου δίνει την γλυκόζη σε παίρνει αίμα στα 60 λεπτά, μετά στα 90 λεπτά και φεύγεις.. απλά δεν κάνει να περπατήσεις για αυτό πρέπει να περιμένεις εκεί.. 😒

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

δεν είχαμε επαφή αυτή την εβδομάδα..την προηγούμενη φορά υπήρξε επαφή και το συνέδεσα μ αυτό..

το μόνο που έκανα χθές ήταν αρκετή ώρα στο μπάνιο για ξύρισμα κλπ..σκέφτομαι μήπως κρύωσα ή έκανα καμιά απότομη κίνηση...βέβαια αν ήταν κάτι κακό δεν θα είχα κ τίποτ άλλο σαν σύμπτωμα? 

Στον γιατρό ποτε είπες πας; Την Δευτέρα; 
Μήπως αλλάζεις βδομαδα όταν τα βλέπεις αυτά ; Ή μήνα ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

Ααα μια χαρά τότε θα σε αφηνει να πας σπίτι αν είσαι κοντά γιατί όταν παίρνεις την γλυκόζη δεν κάνει ουτε να περπατάς, εκτός αν πρέπει να αναιβεις  πολλά σκαλιά  αλλιώς είσαι οκ 

Καλέ ακριβώς η διπλανή πόρτα είναι σου λέω. Ούτε έξω, ούτε σκάλες, ούτε τίποτα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλέ ακριβώς η διπλανή πόρτα είναι σου λέω. Ούτε έξω, ούτε σκάλες, ούτε τίποτα!!! 

Αααα μιλάμε για τοοοσο κοντά 😂 δεν το κατάλαβα 😂🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες , με το καλό τα μωράκια μας !!! Είμαι στην 20η εβδομάδα  και δυσκολεύομαι αρκετά με τις κινήσεις μου !! Όταν πάω να ντυθώ , να βάλω τα παπούτσια μου , να κάνω απλές καθημερινές δουλειές , να κάτσω στο πάτωμα κλπ αισθάνομαι πονάκια στην περιοχή της κοιλιάς ( σαν πίεση , τράβηγμα ). Είναι μια ενόχληση που περνάει αμέσως όταν σταματήσω την κίνηση κάθε φορά συνήθως  . Φοβάμαι όμως μην κάνω κακό στο μωράκι . Πχ αποκόλληση όταν νιώθω αυτή την ενόχληση . Πολλές φορές βάζω το σύντροφο μου να με βοηθάει αλλά δεν μου αρέσει να εξαρτώνται όλες πι κινήσεις μου από εκείνον εξαιτίας του φόβου μου 😩😩

εσείς όταν κάνετε αυτές τις κινήσεις νιώθετε περίεργα , είναι φυσιολογικό ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Markia είπε:

Καλησπέρα μανούλες , με το καλό τα μωράκια μας !!! Είμαι στην 20η εβδομάδα  και δυσκολεύομαι αρκετά με τις κινήσεις μου !! Όταν πάω να ντυθώ , να βάλω τα παπούτσια μου , να κάνω απλές καθημερινές δουλειές , να κάτσω στο πάτωμα κλπ αισθάνομαι πονάκια στην περιοχή της κοιλιάς ( σαν πίεση , τράβηγμα ). Είναι μια ενόχληση που περνάει αμέσως όταν σταματήσω την κίνηση κάθε φορά συνήθως  . Φοβάμαι όμως μην κάνω κακό στο μωράκι . Πχ αποκόλληση όταν νιώθω αυτή την ενόχληση . Πολλές φορές βάζω το σύντροφο μου να με βοηθάει αλλά δεν μου αρέσει να εξαρτώνται όλες πι κινήσεις μου από εκείνον εξαιτίας του φόβου μου 😩😩

εσείς όταν κάνετε αυτές τις κινήσεις νιώθετε περίεργα , είναι φυσιολογικό ;;;

Καλημέρα κορίτσι μου. Εγώ 18+6 σήμερα. Δε δυσκολεύομαι ακόμα απλά προσέχω να κάνω μαλακές κινήσεις και όσο γίνεται να μην πιέζω την κοιλιά μου. Μήπως σε κλωτσάει όταν πιέζεται και γι' αυτό νιώθεις ενόχληση; Γιατί να καθίσεις στο πάτωμα; Είναι αρκετά προστατευμένο το μωράκι σου εκεί μέσα αλλά μια προσοχή χρειάζεται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Εγω 19 εβδομάδων σημερα! Πώς είστε; Εγω δεν άρχισα ακομα να νιώθω το μωράκι μου, κι ανυπομονώ! Περιμενω πως κ πως να περασει ο καιρός, κι εσεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Elk είπε:

Στον γιατρό ποτε είπες πας; Την Δευτέρα; 
Μήπως αλλάζεις βδομαδα όταν τα βλέπεις αυτά ; Ή μήνα ; 

καλημέρα σε όλες..

εχθές ενώ όλη μέρα δεν είδα ξανά αυτά τα υγρά, αργά το απόγευμα είχα περισσότερα απο όλη την ημέρα και θορυβήθηκα..βέβαια σαν σύσταση ήταν πολύ πιο αραιά και όχι τόσο σκούρα.. ξαναεπικοινώνησα με το γιατρό και του έστειλα και φώτο..μου είπε πως δεν είναι τίποτα απολύτως και είναι πολύ λίγα για να φοβάμαι..έκτοτε δεν ξαναείδα αλλά το άγχος μ έπιασε..βέβαια απο χθές είμαι τελείως καθαρή..

το ραντεβού μου είναι τη δευτέρα..

εσείς πως είστε σήμερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

καλημέρα σε όλες..

εχθές ενώ όλη μέρα δεν είδα ξανά αυτά τα υγρά, αργά το απόγευμα είχα περισσότερα απο όλη την ημέρα και θορυβήθηκα..βέβαια σαν σύσταση ήταν πολύ πιο αραιά και όχι τόσο σκούρα.. ξαναεπικοινώνησα με το γιατρό και του έστειλα και φώτο..μου είπε πως δεν είναι τίποτα απολύτως και είναι πολύ λίγα για να φοβάμαι..έκτοτε δεν ξαναείδα αλλά το άγχος μ έπιασε..βέβαια απο χθές είμαι τελείως καθαρή..

το ραντεβού μου είναι τη δευτέρα..

εσείς πως είστε σήμερα?

Καλημέρα κι απο μένα κορίτσι μου. Εγώ έχω αρχίσει να ηρέμω επιτέλους λίγο απο τα συμπτώματα. Ηρέμησε και άκου το γιατρό σου... Όλα θα πάνε καλά!!! Έχω μπει σε δίλλημα αν θα κάνω τη NIPT ή όχι. Θα περιμένω και τη β' επιπέδου στις 23/4 και θα αποφασίσω εκείνη την ώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κι απο μένα κορίτσι μου. Εγώ έχω αρχίσει να ηρέμω επιτέλους λίγο απο τα συμπτώματα. Ηρέμησε και άκου το γιατρό σου... Όλα θα πάνε καλά!!! Έχω μπει σε δίλλημα αν θα κάνω τη NIPT ή όχι. Θα περιμένω και τη β' επιπέδου στις 23/4 και θα αποφασίσω εκείνη την ώρα.

καλημέρα...γιατί σκέφτεσαι να κάνεις ΝΙΠΤ? σου το πρότεινε ο γιατρός σου, έχεις κάποια κληρονομικότητα ή κάποιο υποκείμενο νόσημα?

ρωτάω γιατί σ εμένα δεν είπε κάτι για επιπλέον εξετάσεις ούτε ο γιατρός που μου έκανε την αυχενική ουτε ο γυναικολόγος μου ακόμη και αν είμαι διαβητική τύπου 1 και κάνω ινσουλίνη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

καλημέρα...γιατί σκέφτεσαι να κάνεις ΝΙΠΤ? σου το πρότεινε ο γιατρός σου, έχεις κάποια κληρονομικότητα ή κάποιο υποκείμενο νόσημα?

ρωτάω γιατί σ εμένα δεν είπε κάτι για επιπλέον εξετάσεις ούτε ο γιατρός που μου έκανε την αυχενική ουτε ο γυναικολόγος μου ακόμη και αν είμαι διαβητική τύπου 1 και κάνω ινσουλίνη.. 

Μόνο λόγω ηλικίας μου είπε αν θέλω να την κάνω... (37 έκλεισα πριν 8 μέρες)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Μόνο λόγω ηλικίας μου είπε αν θέλω να την κάνω... (37 έκλεισα πριν 8 μέρες)

χρόνια πολλα κιόλας..εντάξει..η ηλικία σου είναι τέλεια..δεν νομίζω να είναι απαραίτητο..σκεψου το καλά γιατί μπορεί η όλη διαδικασία να σου προκαλέσει άγχος χωρίς λόγο.. :) και φυσικά να ακούσεις κ ότι σου πούν οι γιατροί σου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

χρόνια πολλα κιόλας..εντάξει..η ηλικία σου είναι τέλεια..δεν νομίζω να είναι απαραίτητο..σκεψου το καλά γιατί μπορεί η όλη διαδικασία να σου προκαλέσει άγχος χωρίς λόγο.. :) και φυσικά να ακούσεις κ ότι σου πούν οι γιατροί σου :)

Ευχαριστώ κορίτσι μου. Μου είπε ο γιατρός μου ότι όλα είναι φυσιολογικά και ΜΌΝΟ λόγω ηλικίας αν θέλω να προχωρήσω. Συνήθως απο 35 και πάνω ζητούν NIPT. Γι' αυτό και είπα ότι αν και η Β' επιπέδου είναι όλα φυσιολογικά δε θα την κάνω μάλλον γιατί κοστίζει και πολύ και είμαι μόνη μου ουσιαστικά σε όλο αυτό οικονομικά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου. Μου είπε ο γιατρός μου ότι όλα είναι φυσιολογικά και ΜΌΝΟ λόγω ηλικίας αν θέλω να προχωρήσω. Συνήθως απο 35 και πάνω ζητούν NIPT. Γι' αυτό και είπα ότι αν και η Β' επιπέδου είναι όλα φυσιολογικά δε θα την κάνω μάλλον γιατί κοστίζει και πολύ και είμαι μόνη μου ουσιαστικά σε όλο αυτό οικονομικά. 

όλα καλά θα πάνε..μην το σκέφτεσαι καθόλου!!!

κοντεύουν οι μέρες που θα κάνουμε τη β επιπέδου ❤️ κ εγώ περιμένω να πάω στις 9/4 :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...