Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μουυυ 😊😊😊

Πώς είστε???? Αισίως 19 εβδομάδων σήμερα..Νομίζω έχω αρχίσει να νιώθω κάποια μικρούλια "χτυπηματάκια"..Την Παρασκευή έχω β' επιπέδου και δε φαντάζεστε ποοοοοσο ανυπομονώ 🤗🧿🤗🧿🤗🧿....Κατά τα άλλα φτου φτου δεν έχω απολύτως τίποτα,μόνο λίγη κούραση και μια μικρή αναγουλα με την οδοντόκρεμα!!!

Πωπω εφτασαν οι μερες για β επιπέδου ε; Εγω Απρίλιο θα την κάνω αλλά δεν ξέρω κλείσει ραντεβού είναι νωρίς ακόμα άντε καλά αποτελέσματα να έχεις και να μαθετε και το φύλο που σας κρύβετε 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Εγω να πω την αλήθεια όταν είχε μεγαλώσει πολύ η κοιλιά έβαζα μαξιλάρι ανάμεσα στα πόδια και έβαζα ένα απλό μαξιλάρι από το σαλόνι μου και έβγαλα έτσι όλη την εγκυμοσύνη δοκιμασε πρώτα απλά μαξιλάρια μην πετάς τα λεφτά σου τζάμπα μπορεί να σε βολέψει 

θα το δοκιμάσω ναι!

ευχαριστώ πολύ😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/3/2024 at 3:15 ΜΜ, ο/η Elk είπε:

Άντε με το καλό λοιπόν το αγορακι σας 🩵 

ααα κοντά ειμαστε εσυ 20/8.. εμείς ΠΗΤ 23/8 μαζί με την @Katiana1987

δεν μου έχει τύχει κάτι παρόμοιο καλά εκανες και πήρες τον γιατρό σου τηλ ποτε δεν ξέρεις και εγω με δυσκολία τον παίρνω τηλ αλλά αν φοβηθώ για κάτι αναγκαστικά τον ενοχλώ… ευτυχώς πήγαν όλα καλα, εγω τα έκοψα την προγεστερονη με χαλούσε πολύ 😅

οποτε ένα και ένα τα παιδάκια σου μπράβο 😊

Περαστικα και γρήγορη ανάρρωση να έχετε… δεν υπάρχει δυνατότητα να την κρατήσεις σπίτι μέχρι να ανοιξει λίγο ο καιρός που θα ηρεμήσουν και ιώσεις ; Να μην ταλαιπωρηστε και τόσο είναι ζόρικο 😕

Ξεκινάω δουλειά σε 10 μέρες για αυτό και πήγαμε. Δεν είχα άλλη επιλογή.Έπρεπε να προσαρμοστεί.

Δεν ήθελα να την πάω τόσο μικρή αλλά βλέπω ότι περνάει καλά με τα παιδάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Christine Pilates είπε:

Ξεκινάω δουλειά σε 10 μέρες για αυτό και πήγαμε. Δεν είχα άλλη επιλογή.Έπρεπε να προσαρμοστεί.

Δεν ήθελα να την πάω τόσο μικρή αλλά βλέπω ότι περνάει καλά με τα παιδάκια.

Ααα εντάξει τότε αν δουλεύεις δεν γινόταν διαφορετικά πολλές κοπέλες τα πάνε αναγκαστικά επειδή εργάζονται το κακο είναι οτι εχεις πολλες ιωσεις τώρα αλλά καποια στιγμή θα περάσουν και από αυτά δεν μπορουμε να το αποφύγουμε .. 

εμένα εδώ στο χωριό δεν έχει βρεφικό δεν τα παίρνουν από νωρίς, από 2,5 ετών και πάνω δέχονται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Επειδή είσαι καινούριο μέλος αργούν πολύ να φανούν τα μηνύματα σου. Μόλις φτάσεις τις 20 δημοσιεύσεις θα εμφανίζονται αμέσως. Εγώ σήμερα 16+1 δεν το έχω νιώσει ακόμα. Αλλά ως πρωτότοκη είναι φυσιολογικό.

Καλημερα κορίτσι μου! Κι εγω πρωτότοκη ειμαι γι’αυτο δεν το ένιωσα ακόμη. Ανυπομονώ … 🥹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου... Τελικά δεν άντεξα βρε κορίτσια και πήρα φάρμακο για να σταματήσουν οι εμετοί! 2 μέρες δεν μπορούσα να φάω τίποτα αλλά ούτε να πιω!!! Φοβήθηκα μην αφυδατωθώ ή προκαλέσω τίποτα στο μπιζελάκι μου! Σήμερα, 1η μέρα με το φάρμακο και έφαγα και πίνω κανονικά. Έχω λίγη αναγούλα αλλά παραμένοντας ξαπλωμένη και ήρεμη δεν έκανα εμετό. Πως είστε εσείς κοπέλες μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/3/2024 at 11:24 ΠΜ, ο/η Χρύσακι είπε:

Στην Αυχενική ειπε η γιατρός 60% κοριτσάκι Αλλα δεν είναι σίγουρο. Θελω να κανω gender reveal γιατι είναι το πρώτο μου μωράκι 😊

Με το καλό κορίτσι μου και σ' εσένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Benar είπε:

Γεια σας κορίτσια!  Είμαι κι εγώ έγκυος και γεννάω τις πρώτες μέρες του Αυγούστου! :)

Με το καλό, μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Benar είπε:

Γεια σας κορίτσια!  Είμαι κι εγώ έγκυος και γεννάω τις πρώτες μέρες του Αυγούστου! :)

Με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι 😊 είναι το πρώτο σου παιδάκι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως είστε ;

Καλημέρα καλημέρα 😊

19+3 σήμερα εγώ όμως δεν ξύπνησα καθόλου καλά!!!Έχω τρομερή ζαλάδα και επειδή σε όλη την διάρκεια δεν είχα ιδιαίτερα συμπτώματα μου φαίνεται περίεργο 😒..

Κατά τα άλλα είμαι καλά,έχω Παρασκευή β' επιπέδου και εύχομαι όλα να είναι τέλεια με το φασολάκι μας 👣🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως είστε ;

Καλημέρα!!! Εγώ τελικά εχθές, παρ' όλο που πήρα ξανά το σιρόπι το απόγευμα είχα πολύ χάλια ύπνο... Με δυσκολεύει και η αλλεργία τώρα και τα νιώθω λίγο όλα μαζί... Αλλά δεν πειράζει... Το μωράκι μου να είναι καλά και όλα θα περάσουν κάποια στιγμή! Σήμερα μέχρι στιγμής είμαι καλά. Πήγα και για κούρεμα και είπαμε με την κομμώτρια μου να μην κάνουμε καθόλου παρέμβαση στο χρώμα τώρα ούτε με ρεφλέ... Οπότε άσπρα κι ότι να 'ναι... @Demy93εγώ ένα θα σου πω... δεν έχει καμία σημασία απ' ότι καταλαβαίνω τελικά πόσων εβδομάδων είμαστε για τα συμπτώματα... Π.χ. με το που μπήκα στον 4ο ξεκίνησαν φουλ οι εμετοί ενώ θα έπρεπε να σταματάνε!!! 🤣 Με το καλό να δεις το φασολάκι σας κορίτσι μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως είστε ;

Καλημέρα!

εγω χθες ειχα γιατρό.. όλα καλα με τον μπεμπάκο μου ευτυχώς!

μεγάλωσε πολύ κιόλας!

17/4 έχω την β επιπέδου!

σκέφτομαι να βγω σε αναρρωτική ομως κορίτσια!

πολύ πίεση στη δουλειά και πλέον δεν αντέχω το 8ωρο😔

κουράζομαι παρα πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Καλημέρα καλημέρα 😊

19+3 σήμερα εγώ όμως δεν ξύπνησα καθόλου καλά!!!Έχω τρομερή ζαλάδα και επειδή σε όλη την διάρκεια δεν είχα ιδιαίτερα συμπτώματα μου φαίνεται περίεργο 😒..

Κατά τα άλλα είμαι καλά,έχω Παρασκευή β' επιπέδου και εύχομαι όλα να είναι τέλεια με το φασολάκι μας 👣🧿

Εμένα υπάρχουν μέρες που είμαι οκ σήμερα με έπιασε ναυτία τώρα το απόγευμα δεν βλέπω να ξεμπερδεύουμε εύκολα με τα συμπτώματα 😅

πιστευω αύριο θα είσαι καλύτερα 

θα περιμένουμε τα νέα σου από την β επιπέδου 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Barbiee είπε:

Καλημέρα!

εγω χθες ειχα γιατρό.. όλα καλα με τον μπεμπάκο μου ευτυχώς!

μεγάλωσε πολύ κιόλας!

17/4 έχω την β επιπέδου!

σκέφτομαι να βγω σε αναρρωτική ομως κορίτσια!

πολύ πίεση στη δουλειά και πλέον δεν αντέχω το 8ωρο😔

κουράζομαι παρα πολύ!

Με το καλό να κανείς την β επιπέδου 😊

τι ωραία που είδατε το μωρακι σας εγω θα αργήσω λίγο να πάω γιατρό θα λείπει όποτε μάλλον θα με δει 1/4 θα με πάρουν τηλ για σίγουρα 

αχ μπράβο σας βρε κορίτσια που μπορείτε και πηγαίνετε στην δουλειά σας εγω δεν δουλεύω και πάλι κουράζομαι 

Αν μπορείς να βγεις σε άδεια  μην το σκέφτεσαι βγες σε άδεια να ξεκουραστείς γιατί όσο περναει ο καιρός θα κουράζεσαι ακόμα πιο πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα!!! Εγώ τελικά εχθές, παρ' όλο που πήρα ξανά το σιρόπι το απόγευμα είχα πολύ χάλια ύπνο... Με δυσκολεύει και η αλλεργία τώρα και τα νιώθω λίγο όλα μαζί... Αλλά δεν πειράζει... Το μωράκι μου να είναι καλά και όλα θα περάσουν κάποια στιγμή! Σήμερα μέχρι στιγμής είμαι καλά. Πήγα και για κούρεμα και είπαμε με την κομμώτρια μου να μην κάνουμε καθόλου παρέμβαση στο χρώμα τώρα ούτε με ρεφλέ... Οπότε άσπρα κι ότι να 'ναι... @Demy93εγώ ένα θα σου πω... δεν έχει καμία σημασία απ' ότι καταλαβαίνω τελικά πόσων εβδομάδων είμαστε για τα συμπτώματα... Π.χ. με το που μπήκα στον 4ο ξεκίνησαν φουλ οι εμετοί ενώ θα έπρεπε να σταματάνε!!! 🤣 Με το καλό να δεις το φασολάκι σας κορίτσι μου! 

Αν βλεπεις ότι είσαι πολύ χάλια πίνε το σιρόπι αφού σε βοηθάει να μην ταλαιπώρησε.. εγω βλέπω ότι δεν έχω ξεμπερδέψει με τα συμπτώματα εμετό δεν κάνω αλλά κάπου κάπου με πιάνει στο στομάχι μου μια ναυτία.. στη κόρη μου είχα ξεμπερδέψει σε αυτήν την βδοαμδα ενώ τώρα βλέπω τραβάει ακόμα για να δούμε μέχρι ποτε 🤷‍♀️

Εγω σκέφτομαι να τα βαψω το Πάσχα βαφτίζει η κουμπαρα μου το παιδάκι της και ειπα να το κάνω μια φορά για τότε .. τον γιατρό που ρώτησε με είπε οκ και για μαλλιά και για νύχια.. μέχρι τότε θα το σκεφτώ ξανά 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Αν βλεπεις ότι είσαι πολύ χάλια πίνε το σιρόπι αφού σε βοηθάει να μην ταλαιπώρησε.. εγω βλέπω ότι δεν έχω ξεμπερδέψει με τα συμπτώματα εμετό δεν κάνω αλλά κάπου κάπου με πιάνει στο στομάχι μου μια ναυτία.. στη κόρη μου είχα ξεμπερδέψει σε αυτήν την βδοαμδα ενώ τώρα βλέπω τραβάει ακόμα για να δούμε μέχρι ποτε 🤷‍♀️

Εγω σκέφτομαι να τα βαψω το Πάσχα βαφτίζει η κουμπαρα μου το παιδάκι της και ειπα να το κάνω μια φορά για τότε .. τον γιατρό που ρώτησε με είπε οκ και για μαλλιά και για νύχια.. μέχρι τότε θα το σκεφτώ ξανά 🤷‍♀️

Όντως τελικά δε μας βλέπω να ξεμπερδεύουμε εύκολα... Τσούπρα θα είναι κι εμένα!!! Δεν παίζει αγόρι με τόση τζαναμπετιά! Δε θέλω να παίρνω φάρμακα!!!🥺Θέλω να κάνω το καλύτερο που μπορώ για να είναι ασφαλές και υγιές το μώρο μου!!! Εγώ τα νύχια μου τα φτιάχνω αλλά τέλος του μήνα θα τα φτιάξω για τελευταία φορά ημιμόνιμο. Μετά είπαμε με την κοπέλα να τα αφήσουμε γιατί θα πρέπει μπαίνοντας στον 7ο να είναι "καθαρά"!!! Για τα μαλλιά, να σου πω την αλήθεια... λόγω ξανθού, έκανα πάντα μόνο αντάυγιες. Έκανα το Νοέμβριο πριν φύγω για το ταξίδι που έμεινα έγκυος... οπότε... σε λίγο που θα ανοίξει ο καιρός θα αρχίσουν να ξανθένουν και απο μόνα τους... Λέω να τα αφήσω... Εννοείται να κάνεις ότι σε κάνει να αισθάνεσαι καλύτερα αφού ο γιατρός σου είναι σύμφωνος. 

Υ.Γ. Συγγνώμη για το σεντόνι!😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια! Κι εγω δουλευω και κουράζομαι πολυυυ! Κατά τα αλλα μια χαρα όμως. Κάποιες μερες ένιωθα ζαλάδες κι άρχισα σίδηρο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Καλημέρα καλημέρα 😊

19+3 σήμερα εγώ όμως δεν ξύπνησα καθόλου καλά!!!Έχω τρομερή ζαλάδα και επειδή σε όλη την διάρκεια δεν είχα ιδιαίτερα συμπτώματα μου φαίνεται περίεργο 😒..

Κατά τα άλλα είμαι καλά,έχω Παρασκευή β' επιπέδου και εύχομαι όλα να είναι τέλεια με το φασολάκι μας 👣🧿

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Αν βλεπεις ότι είσαι πολύ χάλια πίνε το σιρόπι αφού σε βοηθάει να μην ταλαιπώρησε.. εγω βλέπω ότι δεν έχω ξεμπερδέψει με τα συμπτώματα εμετό δεν κάνω αλλά κάπου κάπου με πιάνει στο στομάχι μου μια ναυτία.. στη κόρη μου είχα ξεμπερδέψει σε αυτήν την βδοαμδα ενώ τώρα βλέπω τραβάει ακόμα για να δούμε μέχρι ποτε 🤷‍♀️

Εγω σκέφτομαι να τα βαψω το Πάσχα βαφτίζει η κουμπαρα μου το παιδάκι της και ειπα να το κάνω μια φορά για τότε .. τον γιατρό που ρώτησε με είπε οκ και για μαλλιά και για νύχια.. μέχρι τότε θα το σκεφτώ ξανά 🤷‍♀️

Κ εμενα ειπε οκ για νύχια και μαλλια. Κανω μονο νύχια προς το παρόν. Σκέφτομαι κι εγω για Πάσχα να τα βάψω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Όντως τελικά δε μας βλέπω να ξεμπερδεύουμε εύκολα... Τσούπρα θα είναι κι εμένα!!! Δεν παίζει αγόρι με τόση τζαναμπετιά! Δε θέλω να παίρνω φάρμακα!!!🥺Θέλω να κάνω το καλύτερο που μπορώ για να είναι ασφαλές και υγιές το μώρο μου!!! Εγώ τα νύχια μου τα φτιάχνω αλλά τέλος του μήνα θα τα φτιάξω για τελευταία φορά ημιμόνιμο. Μετά είπαμε με την κοπέλα να τα αφήσουμε γιατί θα πρέπει μπαίνοντας στον 7ο να είναι "καθαρά"!!! Για τα μαλλιά, να σου πω την αλήθεια... λόγω ξανθού, έκανα πάντα μόνο αντάυγιες. Έκανα το Νοέμβριο πριν φύγω για το ταξίδι που έμεινα έγκυος... οπότε... σε λίγο που θα ανοίξει ο καιρός θα αρχίσουν να ξανθένουν και απο μόνα τους... Λέω να τα αφήσω... Εννοείται να κάνεις ότι σε κάνει να αισθάνεσαι καλύτερα αφού ο γιατρός σου είναι σύμφωνος. 

Υ.Γ. Συγγνώμη για το σεντόνι!😁

Εντάξει και εγω συμφωνώ για τα φάρμακα αλλά καμία φορά αν είναι να πάθεις καμία αφυδατώνει καλύτερα λίγο σιρόπι να γλυτώσεις τα χειρότερα και εγω το χάπι δεν το ηθελα αλλά δεν γινόταν διαφορετικά με τόσους εμετούς που είχα όποτε τα ζύγισα τι ήταν χειρότερο και έτσι πήρα το χάπι για 3 βδομαδες.. βλέπεις πως είσαι κάθε μέρα και αναλόγως το παίρνεις  αν το χρειάζεσαι ή όχι 

εγω τα μαλλιά μου τα έχω μπαλαγιαζ ξανθό αλλά τώρα πήγα τα έκοψα πολυ κοντο καρέ και έχει μείνει λίγο ακόμα φαίνεται χάλια είναι η αλήθεια.. όποτε θα βάλω μια φυτική βαφή μαύρο χρώμα να τα κάνω όλα μια φορά και τέλος, πλέον δεν υπάρχει χρόνος για να πηγαίνω κομμωτήριο και να κάθομαι 4-5 ώρες για να κάνω μπαλαγιαζ και όταν με το καλό έρθει το μωρο και ξεκινήσω τον θηλασμό ; Κλάφτα μετα  😂

ΥΓ : εγω πάντα γράφω σεντόνια 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια μου!!!εγώ 18+2 σήμερα..υπολόγιζα 17+2 αλλά ο γιατρός μετά τα αποτελέσματα της αυχενικής μου είπε να μετράω με βάση το μέγεθος του εμβρύου και όχι την τελευταία περίοδο.

πολύ καλή εβδομάδα και αυτή όπως και όλες οι προηγούμενες αλλά διαπιστώνω οτι αρχίζω να μην κοιμάμαι καλά λόγω της κοιλίτσας μου, η οποία είναι αρκετά φουσκωμένη..κατα τ άλλα τη δευτέρα που μας είδε ο γιατρος μας είπε ότι όλα φαίνονται καλά και ο μπουμπούκος μεγαλώνει όπως πρέπει..αν και θα ξαναπάω στο γυναικολόγο στη 1/4 αναμένω περισσότερο για την β επιπέδου στις 9/4.. ❤️ ❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

καλησπέρα κορίτσια μου!!!εγώ 18+2 σήμερα..υπολόγιζα 17+2 αλλά ο γιατρός μετά τα αποτελέσματα της αυχενικής μου είπε να μετράω με βάση το μέγεθος του εμβρύου και όχι την τελευταία περίοδο.

πολύ καλή εβδομάδα και αυτή όπως και όλες οι προηγούμενες αλλά διαπιστώνω οτι αρχίζω να μην κοιμάμαι καλά λόγω της κοιλίτσας μου, η οποία είναι αρκετά φουσκωμένη..κατα τ άλλα τη δευτέρα που μας είδε ο γιατρος μας είπε ότι όλα φαίνονται καλά και ο μπουμπούκος μεγαλώνει όπως πρέπει..αν και θα ξαναπάω στο γυναικολόγο στη 1/4 αναμένω περισσότερο για την β επιπέδου στις 9/4.. ❤️ ❤️❤️ 

Μπράβο κορίτσι μου. Με το καλό να τον κράτησεις στα χέρια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

καλησπέρα κορίτσια μου!!!εγώ 18+2 σήμερα..υπολόγιζα 17+2 αλλά ο γιατρός μετά τα αποτελέσματα της αυχενικής μου είπε να μετράω με βάση το μέγεθος του εμβρύου και όχι την τελευταία περίοδο.

πολύ καλή εβδομάδα και αυτή όπως και όλες οι προηγούμενες αλλά διαπιστώνω οτι αρχίζω να μην κοιμάμαι καλά λόγω της κοιλίτσας μου, η οποία είναι αρκετά φουσκωμένη..κατα τ άλλα τη δευτέρα που μας είδε ο γιατρος μας είπε ότι όλα φαίνονται καλά και ο μπουμπούκος μεγαλώνει όπως πρέπει..αν και θα ξαναπάω στο γυναικολόγο στη 1/4 αναμένω περισσότερο για την β επιπέδου στις 9/4.. ❤️ ❤️❤️ 

Μπράβο κορίτσι μου όλα πάνε καλά 🩵

δοκιμασε να βάζεις ένα μαξιλάρι ανάμεσα στα πόδια σου βοηθάει όταν έχει μεγαλώσει η κοιλιτσα 

δηλαδή στο βγάζει μια βδομαδα μεγαλύτερο ; 
Και εγω μάλλον 1/4 θα πάω γιατρό με το καλό η β επιπέδου 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Χρύσακι είπε:

 

Κ εμενα ειπε οκ για νύχια και μαλλια. Κανω μονο νύχια προς το παρόν. Σκέφτομαι κι εγω για Πάσχα να τα βάψω. 

Συνήθως δίνουν το οκ για τέτοια

εγω νύχτα δεν βάφω είναι η αλήθεια μόνο όταν έχω να πάω σε κανένα γάμο -βάφτιση αλλιώς πολύ σπανια τώρα γενικα χρόνο δεν έχω καθόλου για τέτοια με την μικρή στο σπίτι δεν έχω και βοήθεια όποτε όλα αυτά τα έχω ξεχάσει είναι η αλήθεια 

αχ μπράβο που δουλεύετε κορίτσια αλήθεια το θεωρώ δύσκολο πράγμα με εγκυμοσύνη να έχεις να πας και στην δουλειά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...