Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βλαστοκυστη 4ΒΒ


emar

Recommended Posts

Καλησπέρα και καλή χρονιά όλα τα καλά σε όλες,  θα ήθελα να σας ρωτήσω εάν η βλαστοκυστη 4ΒΒ είναι καλής ποιότητας? Έχει πιθανότητες για εμφύτευση ή είναι μέτρια? Έχει κάποια από εσάς παρόμοια εμπειρία ?

Επίσης σχετικά με τις βλαστοκυστες αργής ανάπτυξης έχει κάποια από εσάς σχετική εμπειρία? Αυξάνεται η δυναμική τους με την κατάψυξη?Στις αργής ανάπτυξης δεν μου έδωσαν αξιολόγηση από όσο θυμάμαι.

Ευχαριστώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/1/2024 at 2:06 ΜΜ, ο/η emar είπε:

Καλησπέρα και καλή χρονιά όλα τα καλά σε όλες,  θα ήθελα να σας ρωτήσω εάν η βλαστοκυστη 4ΒΒ είναι καλής ποιότητας? Έχει πιθανότητες για εμφύτευση ή είναι μέτρια? Έχει κάποια από εσάς παρόμοια εμπειρία ?

Επίσης σχετικά με τις βλαστοκυστες αργής ανάπτυξης έχει κάποια από εσάς σχετική εμπειρία? Αυξάνεται η δυναμική τους με την κατάψυξη?Στις αργής ανάπτυξης δεν μου έδωσαν αξιολόγηση από όσο θυμάμαι.

Ευχαριστώ 

Καλή επιτυχία κοπέλα μου!! Η 4ΒΒ θεωρείται μέτριας ποιότητας, αλλά όλες έχουν πιθανότητες εμφυτευσης, αλλιώς δεν θα τις κράταγαν. Το 4 δείχνει ότι έχει γίνει καλός διαχωρισμός. Σημασία έχει το γενετικό υλικό και κυρίως να είσαι τυχερή και να είχες ποιοτικο-α ωαριο-α. Ελπίζω να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/1/2024 at 9:49 ΠΜ, ο/η emar είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ!

Μια χαρά μπορείς να μείνεις αν η βλαστοκύστη είναι υγειής!!! Εγω έμεινα έγκυος με μια μέτρια βλαστοκύστη 1ΒΑ  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Vicky84 είπε:

Μια χαρά μπορείς να μείνεις αν η βλαστοκύστη είναι υγειής!!! Εγω έμεινα έγκυος με μια μέτρια βλαστοκύστη 1ΒΑ  

Σας ευχαριστώ πολύ! Κ εγώ θέλω ν σκέφτομαι θετικά! Εύχομαι ότι καλύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...