Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεκέμβρη μόνο θετικά να μας τα δείχνεις όλα το δέντρο να γεμίσουμε με μπάλες και με δώρα 🎄🎄🎀🎀🤰🤰🧿🧿🧡🧡💙💙


Demy93

Recommended Posts

Καλή χρόνια κορίτσια με υγεία και πολύ μπεμπεδοσκονη 🥰🌈

ποια κοπέλα θέλει να ξεκινήσει το καινούργιο θεματάκι του Ιανουαρίου ;  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Εγώ όταν πήγα ήμουν 5εβδ κ 3 ημερών.. δεν ακούσαμε καρδούλα.. απ ότι έχω διαβάσει η καρδιά ακούγεται από την 6εβδ κ 5ημ..οπότε μπορεί να είσαι λίγο οριακά αλλα πιστευω θα ακουσεις..🥰🥰🥰τώρα που μ έκλεισε πάλι ραντεβού θα είμαι 7εβδ κ 4ημερες..οπότε περιμένουμε κανονικά να ακούσουμε..

Περα απ τα λιγα συμπτωματα μου, η δυσκοιλιοτητα είναι αυτή που με ταλαιπωρεί αλλά θα ρωτήσω μήπως υπάρχει κάτι για βοήθεια.. 

Καλή χρονιά εύχομαι σε όλες.. να σας φέρει το νέο έτος οοοοοτι επιθυμείτε!!! 

Να και εγω 5εβδ και 4 μερ μόνο σακο είδαμε.. πιστεύω έπρεπε να με βάλει λίγο αργότερα γιατί παίζει να πάω τζάμπα την Πέμπτη αλλά τέλος πάντων.. εσυ 7 εβδ και 4 θα ακούσεις σίγουρα 😊

Τελευταία η μέρα της πρωτης σου περιόδου μαζί είχαμε 11/11;

και εγω δεν έχω πολλά συμπτώματα μέχρι στιγμής.. εμένα πάλι δυσκοιλιότητα δεν με πιάνει, το ακριβώς αντίθετο θα έλεγα έχω 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/12/2023 at 12:08 ΠΜ, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Προφανώς και ο θρήνος είναι δύσκολος. Δεν ξεχνάς ποτέ μα ποτέ . Έχω στο ενεργητικό μου 2 βιοχημικές . Μια παλινδρόμη σε δίδυμα και μια ιατρικό λάθος. Το τελευταίο μου στοίχησε πίστεψέ με πολλά βράδυα αϋπνίας , και ψυχοθεραπείας. Φυσικά μέσα σε όλα αυτά δεν ξεχνάω τις βιοχημικές. 

Μη το βάζεις κάτω μετά από όλα αυτά έχω τον μπεμπη μου . Ένα θαύμα, μια τύχη , μια ηρεμία ψυχής.. δεν ξέρω τι ήταν όλο αυτό που έγινε αλλά έγινε . Εύχομαι σε όλες πραγματικά να έρθουν τα μωράκια στην αγκαλιά τους σύντομα. 

Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου που μοιράστηκες το πώς το πέρασες αυτό! Πόσο σε νιώθω! Κι εγώ με ψυχοθεραπεία και πολύ δουλειά με το σύντροφό μου προσπαθούμε να κρατάμε το ηθικό μας ψηλά και να συνεχίζουμε στο στόχο μας να γίνουμε γονείς 🙏 Μία τεράστια αγκαλιά για όλες εμάς που χάσαμε τα αγγελούδια μας και περιμένουμε να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας τα μωράκια μας 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κ χρόνια πολλά 

έχω απαντήσει εδώ και μέρες και εγώ σε αυτό το θέμα αλλά δεν έχει πάρει έγκριση . 
ποσο καιρό χρειάζεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Αννουλα Κ. είπε:

Καλησπέρα κ χρόνια πολλά 

έχω απαντήσει εδώ και μέρες και εγώ σε αυτό το θέμα αλλά δεν έχει πάρει έγκριση . 
ποσο καιρό χρειάζεται 

Είσαι νέο μέλος και αργούν οι δημοσιεύσεις σου θέλει να κανείς 20 δημοσιεύσεις για να βγεις από δοκιμαστικό μέλος και να εμφανίζονται αμέσως τα μηνύματα σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/1/2024 at 11:58 ΠΜ, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου που μοιράστηκες το πώς το πέρασες αυτό! Πόσο σε νιώθω! Κι εγώ με ψυχοθεραπεία και πολύ δουλειά με το σύντροφό μου προσπαθούμε να κρατάμε το ηθικό μας ψηλά και να συνεχίζουμε στο στόχο μας να γίνουμε γονείς 🙏 Μία τεράστια αγκαλιά για όλες εμάς που χάσαμε τα αγγελούδια μας και περιμένουμε να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας τα μωράκια μας 💖

Καλη χρονιά με ΥΓΕΙΑ και αισιοδοξία. Προσωπικά μετά απ' όλα όσα πέρασα κατάλαβα οτι δεν ήμουν η μόνη.. 1 στις 4 καθόλου χαμηλό ποσοστό. Όμως πολλές αποκτήσαμε τα μωράκια με τον έναν ή τον άλλο τρόπο. 

Αγκαλίτσες πολλά φιλάκια 

Και μια ευχή από μια γουρλου.. με το καλό να έρθει ένα υγιές μωράκι σύντομα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλη χρονιά με ΥΓΕΙΑ και αισιοδοξία. Προσωπικά μετά απ' όλα όσα πέρασα κατάλαβα οτι δεν ήμουν η μόνη.. 1 στις 4 καθόλου χαμηλό ποσοστό. Όμως πολλές αποκτήσαμε τα μωράκια με τον έναν ή τον άλλο τρόπο. 

Αγκαλίτσες πολλά φιλάκια 

Και μια ευχή από μια γουρλου.. με το καλό να έρθει ένα υγιές μωράκι σύντομα. 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου 💖 Όπως το είπες, καμία μόνη - δυστυχώς είμαστε πολλές που βιώσαμε αυτό τον πόνο της απώλειας. 

Τα καλύτερα έρχονται 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...