Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεκέμβρη μόνο θετικά να μας τα δείχνεις όλα το δέντρο να γεμίσουμε με μπάλες και με δώρα 🎄🎄🎀🎀🤰🤰🧿🧿🧡🧡💙💙


Demy93

Recommended Posts

στις πριν 11 ώρες, ο/η Νινα85 είπε:

Καλησπέρα!!!

Εδώ κ πολύ καιρό προσπαθώ να αποκτήσω παιδάκι, αλλά μέχρι τώρα η τύχη δεν μου είχε χαμογελάσει. Οι περισσότερες δεν με γνωρίζετε, αλλά εγώ παρακολουθώ τα ποστ και τις αγωνίες σας, τόσα χρόνια έχω χαρεί με τις κοπέλες που τα κατάφεραν, έχω στενοχωρηθεί με κάποια ποστ, έχω νιώσει τις ίδιες αγωνίες με κάποιες κοπέλες, αλλά δεν είχα τη δύναμη να γράψω "τα δικά μου".......

Θέλησα όμως να γράψω σήμερα για να σας δώσω όση περισσότερη δύναμη και μπεμπεδόσκονη μπορώ!!!

Μην απελπίζεστε....κ αν απελπιστείτε πάρτε μια βαθιά ανάσα και το κεφάλι ψηλά....το μωράκι σας είναι κάπου εκεί κ έρχεται!!!

403636729_251508174458938_3450596646354386248_n(1).jpg

409386643_888563859428881_5305437803810341748_n(1).jpg

Συγχαρητήρια 😃 Εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη.Ολα να πάνε καλά.🙏🙏❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Περαστικά κορίτσι μου εύχομαι να γίνει γρήγορα καλά μην είναι αρρωστουλης μέσα στις γιορτές 

Ηταν ολόλευκα δηλαδή ; Τι να πω.. 😕

με το καλό να έρθει με την καινούργια την χρόνια 

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου!!!ναι ήταν αρνητικά και σήμερα έχω κανονικά αίμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μουυυυυυ!!!

@Νινα85  κορίτσι μου σου εύχομαι μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Όλα θα πάνε υπεροχα!!! Αυγουστιατικο μωράκι είναι στον δρόμο!!! Με το καλό!!!

Εγώ Κορίτσια μου είχα άλλο ένα αρνητικό τέστ σήμερα και μόλις μιλήσαμε με τον γιατρό μου! Σταματώ την προγεστερόνη και ότι παίρνω και με το καλό περιμένω περίοδο. Δεν μου άφησε περιθώρια!! Μου λέει δεύτερη μέρα ξεκινάς χάπια! Πάμε άλλη μια φορά?? Λέω ναιιιι! Πάμε με 1000!!! Το 2024 θα είναι υπέροχο για όλες μας κορίτσια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου!!!ναι ήταν αρνητικά και σήμερα έχω κανονικά αίμα 

Μαρίνα μου, αγωνιστικούς χαιρετισμούς! Πάμε γερά για το νέο έτος!!! Θα τα καταφέρουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μουυυυυυ!!!

@Νινα85  κορίτσι μου σου εύχομαι μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Όλα θα πάνε υπεροχα!!! Αυγουστιατικο μωράκι είναι στον δρόμο!!! Με το καλό!!!

Εγώ Κορίτσια μου είχα άλλο ένα αρνητικό τέστ σήμερα και μόλις μιλήσαμε με τον γιατρό μου! Σταματώ την προγεστερόνη και ότι παίρνω και με το καλό περιμένω περίοδο. Δεν μου άφησε περιθώρια!! Μου λέει δεύτερη μέρα ξεκινάς χάπια! Πάμε άλλη μια φορά?? Λέω ναιιιι! Πάμε με 1000!!! Το 2024 θα είναι υπέροχο για όλες μας κορίτσια μου!!!

Λατρεύω τη θετική σου ενέργεια!!! Έτσι είμαι κι εγώ απο την ήμερα που πήρα το θετικό αποτέλεσμα... Με το καλό να έρθει και το δικό σας μικρούλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Λατρεύω τη θετική σου ενέργεια!!! Έτσι είμαι κι εγώ απο την ήμερα που πήρα το θετικό αποτέλεσμα... Με το καλό να έρθει και το δικό σας μικρούλι...

Θα έρθει!!! Είμαι σίγουρη!! Ας είμαστε ευγνώμονες για ότι έχουμε κερδίσει ως σήμερα στη ζωή μας..έχουμε υγεία το μοναδικό αγαθό που δεν εξαγοράζεται ούτε χαρίζεται..είμαστε απλά τυχεροί! Ας είμαστε αγαπημένοι με τους ανθρώπους μας και δεν μπορεί!!! Τα μωράκια μας θα έρθουν όταν είναι η σωστότερη ώρα! Αυτά άλλωστε ξέρουν καλύτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Μαρίνα μου, αγωνιστικούς χαιρετισμούς! Πάμε γερά για το νέο έτος!!! Θα τα καταφέρουμε!!!!

Και εγώ το πιστεύω απόλυτα κορίτσι μου...για αυτό τον χρόνο !!!!Μέσα στο 2024 και οι δύο και ολεςςςςςς εδώ οι Μαθουσάλες που τα λέμε χρόνια και παλεύουμε για αυτό θα έχουμε μωρό στην αγκαλιά μας 💝  πάμε γερά για τον Γενάρη 😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Νινα85 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ!!! 🥰

Νόμιζα ότι δεν θα κρατήσω ποτέ στα χέρια μου θετικά τεστ κ ακόμα δεν το έχω πιστέψει, αναρωτιέμαι ολη μέρα τί πρέπει να κάνω!!!

Τις πρώτες προσπάθειες τις έκανα στα 25 με το σύντροφο που ήμουν τότε, προσπαθούσαμε 2 χρόνια, αλλά τίποτα!

Μετά στα 31 με τον επόμενο για 4 χρόνια κ πάλι τίποτα!!

Και ερχόμαστε στο σήμερα με τον σύντροφο που είμαι τα τελευταία 2 χρόνια προσπαθούμε τους τελευταίους 8 μήνες. Στον γιατρό πήγαινα μόνο για τις κλασσικές εξετάσεις, φοβόμουν να το ψάξω περαιτέρω ( ακούγεται ηλίθιο κ ανεύθυνο το ξέρω ).Μέχρι τον περασμένο μήνα που άρχισα να χρησιμοποιώ τεστ ωορρηξίας κ πήγαμε και σε γυναικολόγο. Μου έκανε υπέρηχο κ τα βρήκε όλα κα΄λα και είδαμε κ αρκετά ωάρια στην αριστερή πλευρά. Μου έγραψε αιματολογικές εξετάσεις από τις οποίες περιμένω τα αποτελέσματα ακόμα ,αλλά ο σύντροφος μου δεν πρόλαβε να κάνει το σπερμοδιάγραμμα!!

Μπράβο σου κοπέλα μου!!! Σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου τα καλύτερα! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@GirlyΈτσι σε θέλω να είσαι πάντα τέρμα θετική!!!

Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές σας !!!

Ψηλά το κεφάλι, να είσαστε θετικές κ όλα θα πάνε καλά!Ξέρω ότι κάποιες κοπέλες πρέπει να προσπαθήσετε σκληρά για το πολυπόθητο αποτέλεσμα, αλλά η σκέψη μου και οι προσευχές μου να ξέρετε ότι είναι πάντα μαζί σας!!

Έκλεισα ραντεβού με γυναικολόγο για τις 9/01 και αν όλα είναι καλά και συνεχίσω με μαία, έχω ραντεβού στις 22/01 μαζί της, μέχρι τότε ξεκούραση ( γιατί έχω ελάχιστο αιματάκι ) και βιταμίνες που μου είπε να πάρω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια..ελπίζω να είστε όλες καλά! 

Ακόμη στην αναμονή,περίμενα χθες-σήμερα..δεν κρατήθηκα και έκανα ένα τεστ χθες (predictor early) και βγήκε αρνητικό..σήμερα έχω κάποιες ενοχλήσεις στην κοιλιά και πολλά μπεζ υγρά..δεν νομ΄ίζω να έκανε λάθος το τεστ καθώς ήταν πρώιμης ανίχνευσης.. αναμένω λοιπόν.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια πήγα γιατρό η κουκκίδα μεγάλωσε ειδαμε σακο και λεκιθικο

σε μια βδομαδα πάλι ραντεβού για καρδούλα 🙏

Μπράβο κορίτσι μου τέλεια.Ποσων Εβδομάδων είσαι ;❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Μπράβο κορίτσι μου τέλεια.Ποσων Εβδομάδων είσαι ;❤️

Ευχαριστώ κορίτσι μου 5 εβδομάδων και 4 μερες είμαι τωρα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elk βδομαδα βδομαδα προχωραμε δυνατα! Ολα καλα θα σου πανε να εισαι σίγουρη!

@Girly3η και τυχερη ευχομαι! 

@marinamanoulitsa εγω στα τεστ π εστειλες δ ειδα γραμμη για θετικο τεστ γι αυτο δ σ σχολιασα νωρίτερα. Αλλαααα τωρα που εκανες και τη σαλπιγγογραφια εισαι πανετοιμη! Πολύ συντομα να δεις πως θα μας στείλεις ενα ξεκάθαρο θετικό τεστ. 

@Mpourmpouloθα κανεις στο καπακι και 2η? Νομιζω ναι αλλα δ θυμαμαι 100%

@Νινα85 συγχαρητήρια! Μια όμορφη εγκυμοσύνη ευχομαι και ενα γερο μωρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Girly μου πάμε δυναμικα για την Τρίτη και τυχερη σπερματεγχυνση 🙏 δεν μπορεί να έπεσα τόσο έξω όποτε τώρα θα ερθειιιιιιι❤️

@marinamanoulitsaκοριτσι μου κει εσυ ψηλά το κεφαλι και ήρθε ο καινούργιος κύκλος που θα είναι και σε εσενα ο τυχερος σου❤️

@Elk μου τι υπεροχα νεααααα🥳🥳🥳🥳 μπραβο κοριτσάκι μου όλα πανε κατευχην🙏 σε λίγες μέρες θα ακούσεις και την καρδουλααααα τι ωραιαααααα💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Elk βδομαδα βδομαδα προχωραμε δυνατα! Ολα καλα θα σου πανε να εισαι σίγουρη!

@Girly3η και τυχερη ευχομαι! 

@marinamanoulitsa εγω στα τεστ π εστειλες δ ειδα γραμμη για θετικο τεστ γι αυτο δ σ σχολιασα νωρίτερα. Αλλαααα τωρα που εκανες και τη σαλπιγγογραφια εισαι πανετοιμη! Πολύ συντομα να δεις πως θα μας στείλεις ενα ξεκάθαρο θετικό τεστ. 

@Mpourmpouloθα κανεις στο καπακι και 2η? Νομιζω ναι αλλα δ θυμαμαι 100%

@Νινα85 συγχαρητήρια! Μια όμορφη εγκυμοσύνη ευχομαι και ενα γερο μωρο!

Ναι κορίτσι μου στο καπάκι για 2η σπερματεγχυνση! Έχω ξεκινήσει ήδη χάπια διέγερσης ! 3 του μηνα θα πάω να με δει για να δούμε ποσά αυγουλακια έκανα και τι μέγεθος έχουν ! Πιστεύω με βάση την προηγούμενη φορά πως θα γίνει 10 με 11 του μηνα και εύχομαι να είμαι τυχερη, να έρθει το σπορακι αλλά και να μεινει αυτή τη φορά🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια πήγα γιατρό η κουκκίδα μεγάλωσε ειδαμε σακο και λεκιθικο

σε μια βδομαδα πάλι ραντεβού για καρδούλα 🙏

Μπράβο κοριτσάκι μου, χαίρομαι πολύ για σένα,όλα θα πάνε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

@Elk βδομαδα βδομαδα προχωραμε δυνατα! Ολα καλα θα σου πανε να εισαι σίγουρη!

@Girly3η και τυχερη ευχομαι! 

@marinamanoulitsa εγω στα τεστ π εστειλες δ ειδα γραμμη για θετικο τεστ γι αυτο δ σ σχολιασα νωρίτερα. Αλλαααα τωρα που εκανες και τη σαλπιγγογραφια εισαι πανετοιμη! Πολύ συντομα να δεις πως θα μας στείλεις ενα ξεκάθαρο θετικό τεστ. 

@Mpourmpouloθα κανεις στο καπακι και 2η? Νομιζω ναι αλλα δ θυμαμαι 100%

@Νινα85 συγχαρητήρια! Μια όμορφη εγκυμοσύνη ευχομαι και ενα γερο μωρο!

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

@Girly μου πάμε δυναμικα για την Τρίτη και τυχερη σπερματεγχυνση 🙏 δεν μπορεί να έπεσα τόσο έξω όποτε τώρα θα ερθειιιιιιι❤️

@marinamanoulitsaκοριτσι μου κει εσυ ψηλά το κεφαλι και ήρθε ο καινούργιος κύκλος που θα είναι και σε εσενα ο τυχερος σου❤️

@Elk μου τι υπεροχα νεααααα🥳🥳🥳🥳 μπραβο κοριτσάκι μου όλα πανε κατευχην🙏 σε λίγες μέρες θα ακούσεις και την καρδουλααααα τι ωραιαααααα💝

 

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου, χαίρομαι πολύ για σένα,όλα θα πάνε καλά!!

Μακάρι βρε κορίτσια μου να ακούσω αυτήν την φορά 💕🙏

Πέμπτη απόγευμα με έχει βάλει ξανά ραντεβού άντε να δούμε !  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια πήγα γιατρό η κουκκίδα μεγάλωσε ειδαμε σακο και λεκιθικο

σε μια βδομαδα πάλι ραντεβού για καρδούλα 🙏

Μπράβο βρε κορίτσι μου!!! Είμαστε πολύ κοντά. Εγώ σήμερα είμαι 6 βδομάδων και μου έκλεισε για Παρασκευή 5/1... Λες ν' ακούσω κι εγώ καρδούλα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Μπράβο βρε κορίτσι μου!!! Είμαστε πολύ κοντά. Εγώ σήμερα είμαι 6 βδομάδων και μου έκλεισε για Παρασκευή 5/1... Λες ν' ακούσω κι εγώ καρδούλα;;;

Λογικά θα ακούσουμε κορίτσι μου εσυ θα είσαι και πιο μπροστά από εμένα όποτε πιστεύω 7 έβδομων θα ακούσεις σίγουρα 

ναι είμαστε κοντά  😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια πήγα γιατρό η κουκκίδα μεγάλωσε ειδαμε σακο και λεκιθικο

σε μια βδομαδα πάλι ραντεβού για καρδούλα 🙏

Μπραβοοοοοοο!!! Τι υπέροχα νέα!! Όχι ότι πίστευα κάτι διαφορετικό βέβαια!! Άντε κορίτσι μου λίγο έμεινε ! Την επόμενη φορά θα ακούσεις μια όμορφη ζωηρή καρδούλα να χτυπά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναι κορίτσι μου στο καπάκι για 2η σπερματεγχυνση! Έχω ξεκινήσει ήδη χάπια διέγερσης ! 3 του μηνα θα πάω να με δει για να δούμε ποσά αυγουλακια έκανα και τι μέγεθος έχουν ! Πιστεύω με βάση την προηγούμενη φορά πως θα γίνει 10 με 11 του μηνα και εύχομαι να είμαι τυχερη, να έρθει το σπορακι αλλά και να μεινει αυτή τη φορά🙏

Θα πάει σφαίρα ο Ιανουάριος καλεεεεε!!! Πάμε να κάνουμε χαμοοοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια μου είμαι πολύ χαρούμενη για όλες μας ,για όσες έχουν το σποράκι τους αλλά και για μας που δεν χάνουμε την θετική σκέψη και την αισιοδοξία μας 🤞🤞

Εγώ σήμερα πήγα στη γιατρό να με δει 22 μέρες μετά την αποξεση, τα βρίσκει όλα όπως πρέπει! Πήρε κολπικο επίχρισμα για να δούμε το ουρεοπλασμα αν έχει κάνει την εμφάνιση του και μου έγραψε εξετάσεις για την πήξη του αίματος + ακόμα κάποιες αιματολογικες!! Δεν χρειάζεται να κάνουμε υπομονή να έρθουν 2 περίοδοι. Έκανα ωορρηξία εχθές από ότι είδε οπότε περιμένουμε την περίοδο και τις εξετάσεις που θα κάνω και αν είναι όλα καλά βουρρρρρρ❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Λογικά θα ακούσουμε κορίτσι μου εσυ θα είσαι και πιο μπροστά από εμένα όποτε πιστεύω 7 έβδομων θα ακούσεις σίγουρα 

ναι είμαστε κοντά  😊

Μακάρι κοπέλα μου γιατί με θορύβησε ελαφρώς η 2η χοριακή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...