Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεκέμβρη μόνο θετικά να μας τα δείχνεις όλα το δέντρο να γεμίσουμε με μπάλες και με δώρα 🎄🎄🎀🎀🤰🤰🧿🧿🧡🧡💙💙


Demy93

Recommended Posts

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

9.1 θα πάω πάλι λόγω των ημερών..Ο γιατρός μου και στο προηγούμενο ραντεβού που του ανέφερα ότι δεν είχα κάτι χτυπητό σε σύμπτωμα μου είπε ότι δε πειράζει και να μην αγχώνομαι καθόλου...

Δεν έχει ραντεβού πιο κοντά να πας ; Δεν πιστεύω ότι έχει γίνει κάτι απλά για να ηρεμήσεις εσυ να σου φύγει το άγχος 

εμένα μου έβαλε ραντεβού ξανά αύριο και δεν ξέρω τώρα αν με ξανά βάλει την άλλη βδομαδα πάλι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Δεν έχει ραντεβού πιο κοντά να πας ; Δεν πιστεύω ότι έχει γίνει κάτι απλά για να ηρεμήσεις εσυ να σου φύγει το άγχος 

εμένα μου έβαλε ραντεβού ξανά αύριο και δεν ξέρω τώρα αν με ξανά βάλει την άλλη βδομαδα πάλι 

Όχι δεν έχει...Εντάξει την παλεύω απλά κάποιες φορές που το σκέφτομαι με πιάνει ένας πανικούλης 😋..Θα το παλέψω 😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

9.1 θα πάω πάλι λόγω των ημερών..Ο γιατρός μου και στο προηγούμενο ραντεβού που του ανέφερα ότι δεν είχα κάτι χτυπητό σε σύμπτωμα μου είπε ότι δε πειράζει και να μην αγχώνομαι καθόλου...

Κορίτσι μου εγώ στην 8η εβδομάδα είχα ακριβώς το ίδιο…είχαν σταματήσει τα συμπτώματα για 3-4 μέρες νομίζω και με είχε πιάσει πανικός στην κυριολεξία. Γιατρό είχα 5 μέρες μετά, αλλά επειδή δεν άντεχα και ήταν Κυριακή, πήγα σε μια ιδιωτική κλινική κ έκανα έναν απλό υπέρηχο που με καθησύχασε. Μόλις βγήκα από τον υπέρηχο ξεκίνησαν σιγά σιγά όλα τα συμπτώματα μου πάλι. Θα σου πρότεινα να πας κ εσύ κάπου, γιατί είναι κρίμα να χαλάσεις αυτές τις μέρες και να έχεις τόσο άγχος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Demy93 είπε:

Όχι δεν έχει...Εντάξει την παλεύω απλά κάποιες φορές που το σκέφτομαι με πιάνει ένας πανικούλης 😋..Θα το παλέψω 😊😊

Είναι λογικό μωρέ σε καταλαβαίνω 100% δεν εχουμε και μεγάλη διαφορά 3 βδομαδες μόνο και εγω έτσι είμαι κάπως ηρέμησα λίγο που πήρα  την προγεστερονη όχι ότι κάνει θαύματα αλλά εεε λέω κάτι προσπαθώ να κάνω για να βοηθησω να πω ότι κάτι διαφορετικό κάναμε γιατί την προηγούμενη φορά δεν είχα πάρει 🤷‍♀️ 

ακούσατε καρδούλα ε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Ναι κορίτσι μου ακριβώς θα κάνουμε σπερμοδιαγραμμα τώρα στις 8 η στις 10 Ιανουαρίου και  μόλις βγουν τα αποτελέσματα κατευθείαν ραντεβού σε κέντρο εξωσωματικής!! Φυσικά θα πάρει αρκετό καιρό φαντάζομαι μέχρι να μαζέψω τα χαρτιά τις επιτροπής αλλά έχω υπομονή ♥️😁

Μπράβο κορίτσι μου άντε με το καλό και σιγά σιγά χωρίς άγχος θα μαζέψεις τα απαραίτητα χαρτιά και θα ξεκινήσετε και που ξέρεις μπορεί και να σας προλάβει το σπορακι σας πριν πάτε 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annitakiannaεύχομαι περαστικά κορίτσι μου και να περάσεις τελεια την πρωτοχρονιά με ένα πρωτοχρονιατικο δωρο ,όπως ελπίζω και για μένα ❣️🤞

@Demy93να σου πω και γω πως στη δική μου εγκυμοσύνη είχα διάφορα συμπτωματα όσο κράτησε ενώ μια φιλη μου που είναι τώρα εγκυουλα είναι πολύ καλά χωρίς συμπτωματα. Τα συμπτώματα είναι σχετικά, καταλαβαίνω το άγχος προφανώς γιατί σκέφτεσαι τώρα τι γίνεται εκεί μέσα; είναι και αυτή η αναμονή στο γιατρό απαπα,  αλλά υπομονή λιγάκι ακόμα μέχρι το επόμενο ραντεβού σου ❣️❣️❣️❣️❣️

@Girlyπεριμένουμε νέα σου 🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά και από μένα .  Διαβάζω πολλά χρόνια στο φόρουμ αλλά ποτε δεν έχω μπει στη διαδικασία να γράψω . Αλλά ίσως η ιστορία μου δώσει δύναμη σε κοπέλες που προσπαθούν χρόνια για το μικρό τους θαύμα . 
Ξεκινώντας από μικρή ηλικία ανώμαλος κύκλος διαπιστώσαμε ότι έχω ΣΠΩ με τον άντρα μου πριν καν παντρευτούμε ξεκινήσαμε τις προσπάθειες με ρύθμιση κύκλου και έπειτα με ένεση ώστε να να μπορέσω να μείνω ( κάτι είχε να κάνει με τα ωάρια δεν θυμάμαι ακριβώς ) πάνε 12 χρόνια τώρα ! Κορίτσια έμεινα αμέσως ατην κόρη μου .. Μετά από αυτό καθώς πέρασαν κάποια χρόνια προσπαθήσαμε ξανά με αποτέλεσμα να απογοητευτώ και το άφησα εντελώς και για πάντα .. Είχαμε παντα ελεύθερες επαφές και συγκεκριμένα μετά από δέκα χρόνια εκείνη την περίοδο αδιαθέτησα άντε το πολύ δυο φορές , ότι να ναι δηλαδή και γίνετε το απίστευτο μένω έγκυος στον γιο μου που σήμερα είναι 2 χρόνων και κάποιες μέρες … Και το ακόμα πιο τρελό έρχεται τώρα που χθες περνω τεστ προληπτικά έτσι ώστε να ξεκινήσω χάπια για να μου έρθει περίοδος καθώς έχω να δω από τέλη Σεπτεβριου … Και βγαίνει θετικό !!! Φυσικά δεν το πίστευα και περνούμε κ ηλεκτρονικό άμεσως + 2-3 εβδομάδες !!! Δεν μπορώ να το συνειδητοποιήσω  με τίποτα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου... Μετά τη μικρή αγωνία που μου προκάλεσαν τα χθεσινά αποτελέσματα, για κάποιο λόγο σήμερα ξύπνησα πιο θετική απο ποτέ ότι όλα θα πάνε καλά!!! Έτσι λοιπόν έφτιαξα μελομακάρονα για να γλυκάνω την καινούρια χρονιά που έρχεται και εύχομαι να φτάσω μέχρι το τέλος αυτού του ονείρου που ζω εδώ και λίγες μέρες!!! Πως περνάει 1 βδομάδα κορίτσια μου μέχρι τον υπέρηχο;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου... Μετά τη μικρή αγωνία που μου προκάλεσαν τα χθεσινά αποτελέσματα, για κάποιο λόγο σήμερα ξύπνησα πιο θετική απο ποτέ ότι όλα θα πάνε καλά!!! Έτσι λοιπόν έφτιαξα μελομακάρονα για να γλυκάνω την καινούρια χρονιά που έρχεται και εύχομαι να φτάσω μέχρι το τέλος αυτού του ονείρου που ζω εδώ και λίγες μέρες!!! Πως περνάει 1 βδομάδα κορίτσια μου μέχρι τον υπέρηχο;;; 

Μπράβο έτσι πρέπει να έχεις θετικη σκέψη ότι όλα θα πάνε καλά 😊

Είναι πολύ σημαντικό  να υπάρχει καλή διάθεση 😃

υπομονή κάνε πράγματα που σε ευχαριστεί πχ ίσως μια βόλτα με καλή παρέα ίσως να μαγειρέψεις το αγαπημένο σου φαγητό , μια σειρά ή ταινιες  κάτι που σου αρέσει ένα χόμπι εμένα μου αρέσει το πλέξιμο κάτι για να περάσει η ώρα δεν είναι εύκολο αλλά υπομονή 😊

@marinamanoulitsa καλε μας άφησες μέσα στην αγωνία τι έγινε κορίτσι μου είχαμε κανένα νέο ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ για την σκέψη σας γλυκά μου κορίτσια...είχα τον μικρούλη μου άρρωστο με πυρετό και τρέχαμε στην παιδίατρο...όλη μέρα από πάνω του είμαι και δεν πρόλαβα να μπω ... Έκανα το πρωί και το μεσημέρι τεστ και ήταν αρνητικά...και πριν από λίγο είδα λίγο ροζ αίμα..άρα ήταν εξάτμισης η γραμμή...

Δεν πειράζει...πάμε για το νέο έτος...εύχομαι το 2024 να φουσκωσουμε όλες 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Μπράβο έτσι πρέπει να έχεις θετικη σκέψη ότι όλα θα πάνε καλά 😊

Είναι πολύ σημαντικό  να υπάρχει καλή διάθεση 😃

υπομονή κάνε πράγματα που σε ευχαριστεί πχ ίσως μια βόλτα με καλή παρέα ίσως να μαγειρέψεις το αγαπημένο σου φαγητό , μια σειρά ή ταινιες  κάτι που σου αρέσει ένα χόμπι εμένα μου αρέσει το πλέξιμο κάτι για να περάσει η ώρα δεν είναι εύκολο αλλά υπομονή 😊

@marinamanoulitsa καλε μας άφησες μέσα στην αγωνία τι έγινε κορίτσι μου είχαμε κανένα νέο ; 

Έχεις δίκιο... Σε όλα βοηθάει η θετική σκέψη άλλωστε... Κατά κύριο λόγο το έχω ρίξει στον ύπνο να σου πω την αλήθεια... Πολύ υπνηλία μιλάμε!!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Elk είπε:

Μια χαρά είναι η χοριακη μπράβο και με το καλό το μωρακι σου 🥰🤰🥳🌈🎄

Ποτε θα πας γιατρό ; 

Ευχαριστώ πολύ 😃.Έχω υπέρηχο 11 Ιανουαρίου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σας ευχαριστώ για την σκέψη σας γλυκά μου κορίτσια...είχα τον μικρούλη μου άρρωστο με πυρετό και τρέχαμε στην παιδίατρο...όλη μέρα από πάνω του είμαι και δεν πρόλαβα να μπω ... Έκανα το πρωί και το μεσημέρι τεστ και ήταν αρνητικά...και πριν από λίγο είδα λίγο ροζ αίμα..άρα ήταν εξάτμισης η γραμμή...

Δεν πειράζει...πάμε για το νέο έτος...εύχομαι το 2024 να φουσκωσουμε όλες 🙏

Περαστικά στον μικρό σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!

Εδώ κ πολύ καιρό προσπαθώ να αποκτήσω παιδάκι, αλλά μέχρι τώρα η τύχη δεν μου είχε χαμογελάσει. Οι περισσότερες δεν με γνωρίζετε, αλλά εγώ παρακολουθώ τα ποστ και τις αγωνίες σας, τόσα χρόνια έχω χαρεί με τις κοπέλες που τα κατάφεραν, έχω στενοχωρηθεί με κάποια ποστ, έχω νιώσει τις ίδιες αγωνίες με κάποιες κοπέλες, αλλά δεν είχα τη δύναμη να γράψω "τα δικά μου".......

Θέλησα όμως να γράψω σήμερα για να σας δώσω όση περισσότερη δύναμη και μπεμπεδόσκονη μπορώ!!!

Μην απελπίζεστε....κ αν απελπιστείτε πάρτε μια βαθιά ανάσα και το κεφάλι ψηλά....το μωράκι σας είναι κάπου εκεί κ έρχεται!!!

403636729_251508174458938_3450596646354386248_n(1).jpg

409386643_888563859428881_5305437803810341748_n(1).jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Νινα85 είπε:

Καλησπέρα!!!

Εδώ κ πολύ καιρό προσπαθώ να αποκτήσω παιδάκι, αλλά μέχρι τώρα η τύχη δεν μου είχε χαμογελάσει. Οι περισσότερες δεν με γνωρίζετε, αλλά εγώ παρακολουθώ τα ποστ και τις αγωνίες σας, τόσα χρόνια έχω χαρεί με τις κοπέλες που τα κατάφεραν, έχω στενοχωρηθεί με κάποια ποστ, έχω νιώσει τις ίδιες αγωνίες με κάποιες κοπέλες, αλλά δεν είχα τη δύναμη να γράψω "τα δικά μου".......

Θέλησα όμως να γράψω σήμερα για να σας δώσω όση περισσότερη δύναμη και μπεμπεδόσκονη μπορώ!!!

Μην απελπίζεστε....κ αν απελπιστείτε πάρτε μια βαθιά ανάσα και το κεφάλι ψηλά....το μωράκι σας είναι κάπου εκεί κ έρχεται!!!

403636729_251508174458938_3450596646354386248_n(1).jpg

409386643_888563859428881_5305437803810341748_n(1).jpg

Με το καλό να το έχετε στην αγκαλιά σας το σποράκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Νινα85 είπε:

Καλησπέρα!!!

Εδώ κ πολύ καιρό προσπαθώ να αποκτήσω παιδάκι, αλλά μέχρι τώρα η τύχη δεν μου είχε χαμογελάσει. Οι περισσότερες δεν με γνωρίζετε, αλλά εγώ παρακολουθώ τα ποστ και τις αγωνίες σας, τόσα χρόνια έχω χαρεί με τις κοπέλες που τα κατάφεραν, έχω στενοχωρηθεί με κάποια ποστ, έχω νιώσει τις ίδιες αγωνίες με κάποιες κοπέλες, αλλά δεν είχα τη δύναμη να γράψω "τα δικά μου".......

Θέλησα όμως να γράψω σήμερα για να σας δώσω όση περισσότερη δύναμη και μπεμπεδόσκονη μπορώ!!!

Μην απελπίζεστε....κ αν απελπιστείτε πάρτε μια βαθιά ανάσα και το κεφάλι ψηλά....το μωράκι σας είναι κάπου εκεί κ έρχεται!!!

403636729_251508174458938_3450596646354386248_n(1).jpg

409386643_888563859428881_5305437803810341748_n(1).jpg

Με το καλό❤️ μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη εύχομαι❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Νινα85 είπε:

Καλησπέρα!!!

Εδώ κ πολύ καιρό προσπαθώ να αποκτήσω παιδάκι, αλλά μέχρι τώρα η τύχη δεν μου είχε χαμογελάσει. Οι περισσότερες δεν με γνωρίζετε, αλλά εγώ παρακολουθώ τα ποστ και τις αγωνίες σας, τόσα χρόνια έχω χαρεί με τις κοπέλες που τα κατάφεραν, έχω στενοχωρηθεί με κάποια ποστ, έχω νιώσει τις ίδιες αγωνίες με κάποιες κοπέλες, αλλά δεν είχα τη δύναμη να γράψω "τα δικά μου".......

Θέλησα όμως να γράψω σήμερα για να σας δώσω όση περισσότερη δύναμη και μπεμπεδόσκονη μπορώ!!!

Μην απελπίζεστε....κ αν απελπιστείτε πάρτε μια βαθιά ανάσα και το κεφάλι ψηλά....το μωράκι σας είναι κάπου εκεί κ έρχεται!!!

403636729_251508174458938_3450596646354386248_n(1).jpg

409386643_888563859428881_5305437803810341748_n(1).jpg

Με το καλοοοο!!! Εύχομαι ότι καλύτερο!!! Μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Ποσό καιρό προσπαθούσατε αν επιτρέπεται;; Με φυσική σύλληψη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ!!! 🥰

Νόμιζα ότι δεν θα κρατήσω ποτέ στα χέρια μου θετικά τεστ κ ακόμα δεν το έχω πιστέψει, αναρωτιέμαι ολη μέρα τί πρέπει να κάνω!!!

Τις πρώτες προσπάθειες τις έκανα στα 25 με το σύντροφο που ήμουν τότε, προσπαθούσαμε 2 χρόνια, αλλά τίποτα!

Μετά στα 31 με τον επόμενο για 4 χρόνια κ πάλι τίποτα!!

Και ερχόμαστε στο σήμερα με τον σύντροφο που είμαι τα τελευταία 2 χρόνια προσπαθούμε τους τελευταίους 8 μήνες. Στον γιατρό πήγαινα μόνο για τις κλασσικές εξετάσεις, φοβόμουν να το ψάξω περαιτέρω ( ακούγεται ηλίθιο κ ανεύθυνο το ξέρω ).Μέχρι τον περασμένο μήνα που άρχισα να χρησιμοποιώ τεστ ωορρηξίας κ πήγαμε και σε γυναικολόγο. Μου έκανε υπέρηχο κ τα βρήκε όλα κα΄λα και είδαμε κ αρκετά ωάρια στην αριστερή πλευρά. Μου έγραψε αιματολογικές εξετάσεις από τις οποίες περιμένω τα αποτελέσματα ακόμα ,αλλά ο σύντροφος μου δεν πρόλαβε να κάνει το σπερμοδιάγραμμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Νινα85 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ!!! 🥰

Νόμιζα ότι δεν θα κρατήσω ποτέ στα χέρια μου θετικά τεστ κ ακόμα δεν το έχω πιστέψει, αναρωτιέμαι ολη μέρα τί πρέπει να κάνω!!!

Τις πρώτες προσπάθειες τις έκανα στα 25 με το σύντροφο που ήμουν τότε, προσπαθούσαμε 2 χρόνια, αλλά τίποτα!

Μετά στα 31 με τον επόμενο για 4 χρόνια κ πάλι τίποτα!!

Και ερχόμαστε στο σήμερα με τον σύντροφο που είμαι τα τελευταία 2 χρόνια προσπαθούμε τους τελευταίους 8 μήνες. Στον γιατρό πήγαινα μόνο για τις κλασσικές εξετάσεις, φοβόμουν να το ψάξω περαιτέρω ( ακούγεται ηλίθιο κ ανεύθυνο το ξέρω ).Μέχρι τον περασμένο μήνα που άρχισα να χρησιμοποιώ τεστ ωορρηξίας κ πήγαμε και σε γυναικολόγο. Μου έκανε υπέρηχο κ τα βρήκε όλα κα΄λα και είδαμε κ αρκετά ωάρια στην αριστερή πλευρά. Μου έγραψε αιματολογικές εξετάσεις από τις οποίες περιμένω τα αποτελέσματα ακόμα ,αλλά ο σύντροφος μου δεν πρόλαβε να κάνει το σπερμοδιάγραμμα!!

Συγχαρητήρια!!! Μια τελειομηνη και καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι! Με ένα γερό μωρό στο τέλος της! 

Νομίζω στην περίπτωση σου κολλάει αυτό που λέει η @Girly . Δεν ήταν η ώρα του τόσο καιρό. Τώρα που ήταν ήρθε 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Συγχαρητήρια!!! Μια τελειομηνη και καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι! Με ένα γερό μωρό στο τέλος της! 

Νομίζω στην περίπτωση σου κολλάει αυτό που λέει η @Girly . Δεν ήταν η ώρα του τόσο καιρό. Τώρα που ήταν ήρθε 😊

Αυτό το πιστεύω κ εγώ, έχω πλέον μια καλή δουλειά με μόνιμο συμβόλαιο κ την πιο όμορφη σχέση που είχα ποτέ!!

Η αλήθεια είναι ότι και με την επίσκεψη στη γιατρό, αλλά κ με τα τεστ άρχισα να είμαι πιο ήρεμη κ θετική ότι θα τα καταφέρουμε!!Ανυπομονώ να δω το σποράκι μας στον υπέρηχο μήπως κ το πιστέψω, αλλά είναι νωρίς ακόμα ( είμαι στην 6η εβδομάδα )!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Νινα85 είπε:

Καλησπέρα!!!

Εδώ κ πολύ καιρό προσπαθώ να αποκτήσω παιδάκι, αλλά μέχρι τώρα η τύχη δεν μου είχε χαμογελάσει. Οι περισσότερες δεν με γνωρίζετε, αλλά εγώ παρακολουθώ τα ποστ και τις αγωνίες σας, τόσα χρόνια έχω χαρεί με τις κοπέλες που τα κατάφεραν, έχω στενοχωρηθεί με κάποια ποστ, έχω νιώσει τις ίδιες αγωνίες με κάποιες κοπέλες, αλλά δεν είχα τη δύναμη να γράψω "τα δικά μου".......

Θέλησα όμως να γράψω σήμερα για να σας δώσω όση περισσότερη δύναμη και μπεμπεδόσκονη μπορώ!!!

Μην απελπίζεστε....κ αν απελπιστείτε πάρτε μια βαθιά ανάσα και το κεφάλι ψηλά....το μωράκι σας είναι κάπου εκεί κ έρχεται!!!

403636729_251508174458938_3450596646354386248_n(1).jpg

409386643_888563859428881_5305437803810341748_n(1).jpg

Συγχαρητήρια με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι να πάνε όλα καλά 🥳🥳🤰🎄🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σας ευχαριστώ για την σκέψη σας γλυκά μου κορίτσια...είχα τον μικρούλη μου άρρωστο με πυρετό και τρέχαμε στην παιδίατρο...όλη μέρα από πάνω του είμαι και δεν πρόλαβα να μπω ... Έκανα το πρωί και το μεσημέρι τεστ και ήταν αρνητικά...και πριν από λίγο είδα λίγο ροζ αίμα..άρα ήταν εξάτμισης η γραμμή...

Δεν πειράζει...πάμε για το νέο έτος...εύχομαι το 2024 να φουσκωσουμε όλες 🙏

Περαστικά κορίτσι μου εύχομαι να γίνει γρήγορα καλά μην είναι αρρωστουλης μέσα στις γιορτές 

Ηταν ολόλευκα δηλαδή ; Τι να πω.. 😕

με το καλό να έρθει με την καινούργια την χρόνια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Νινα85 είπε:

Καλησπέρα!!!

Εδώ κ πολύ καιρό προσπαθώ να αποκτήσω παιδάκι, αλλά μέχρι τώρα η τύχη δεν μου είχε χαμογελάσει. Οι περισσότερες δεν με γνωρίζετε, αλλά εγώ παρακολουθώ τα ποστ και τις αγωνίες σας, τόσα χρόνια έχω χαρεί με τις κοπέλες που τα κατάφεραν, έχω στενοχωρηθεί με κάποια ποστ, έχω νιώσει τις ίδιες αγωνίες με κάποιες κοπέλες, αλλά δεν είχα τη δύναμη να γράψω "τα δικά μου".......

Θέλησα όμως να γράψω σήμερα για να σας δώσω όση περισσότερη δύναμη και μπεμπεδόσκονη μπορώ!!!

Μην απελπίζεστε....κ αν απελπιστείτε πάρτε μια βαθιά ανάσα και το κεφάλι ψηλά....το μωράκι σας είναι κάπου εκεί κ έρχεται!!!

403636729_251508174458938_3450596646354386248_n(1).jpg

409386643_888563859428881_5305437803810341748_n(1).jpg

Με το καλό να πάνε όλα κορίτσι μου!!!! Συγχαρητήρια!!🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...