Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιουλίου 2024 🤰👶🏻


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου 😊😊

Πώς είμαστε???συμπτώματα,εβδομάδες,νέα ραντεβού??? 🤗🤗🧿🧿

Καλημέρα!!! Εγώ συνεχίζω με αναγουλες μόλις φαω γλυκό 🥴 και ξεκινησε σιγα σιγά παλι η δυσκοιλιότητα... 15+3 σήμερα ☺️💙 ραντεβού έχω 19/02 αλλά θα πάρω να το αλλαξω να το κανω 17/02 γτ κάτι προέκυψε. Και θα μας πει και ποτε θα κλείσουμε για Β επιπέδου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα!!! Εγώ συνεχίζω με αναγουλες μόλις φαω γλυκό 🥴 και ξεκινησε σιγα σιγά παλι η δυσκοιλιότητα... 15+3 σήμερα ☺️💙 ραντεβού έχω 19/02 αλλά θα πάρω να το αλλαξω να το κανω 17/02 γτ κάτι προέκυψε. Και θα μας πει και ποτε θα κλείσουμε για Β επιπέδου!

Τέλεια...εγώ είμαι 14+3,έχω ραντεβού στις 13.2 και έχω κλείσει ήδη β' επιπέδου για μέσα Μάρτη...Το μόνο μου σύμπτωμα είναι η επιπλέον κούραση,λίγα νεύρα ή και κλάμα παραπάνω και υυυυυπνος 🩵🧿🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η XanaT είπε:

Καλησπέρα κορίτσια .. κ εγώ με τον ύπνο ταλαιπωρούμαι κάποια βράδια.. 

Ραντεβού 13/2 κ εμείς .. 

Θα περιμένουμε να μας πεις το φύλο 💙🩷💙🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η XanaT είπε:

Καλησπέρα κορίτσια .. κ εγώ με τον ύπνο ταλαιπωρούμαι κάποια βράδια.. 

Ραντεβού 13/2 κ εμείς .. 

Τι ωραία,σχεδόν πάντα μαζί πάμε εμείς στα ραντεβού!!!!εσείς κορίτσια τι έχετε ανακοινώσει???εμείς το κρατάμε ακόμα μεταξύ οικογένειας και πολύ στενών φίλων αλλά τώρα ο άντρας μου επιμένει να κάνουμε gender reveal με την τρελοπαρεα  του 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Τι ωραία,σχεδόν πάντα μαζί πάμε εμείς στα ραντεβού!!!!εσείς κορίτσια τι έχετε ανακοινώσει???εμείς το κρατάμε ακόμα μεταξύ οικογένειας και πολύ στενών φίλων αλλά τώρα ο άντρας μου επιμένει να κάνουμε gender reveal με την τρελοπαρεα  του 🤣

Εμείς ναι κορίτσι μου το έχουμε ανακοινώσει μόλις ακούσαμε καρδούλα στους γονείς μας και στους πολύ στενούς μας φίλους. Τώρα που πέρασε και το πρώτο τρίμηνο το ξέρουν όλοι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εμείς μετά την αυχενική το ανακοινώσαμε στους περισσότερους φίλους κ στη δουλειά μου αναγκαστικά.. δεν ήθελα να πω την αλήθεια αλλά δεν γινόταν κ αλλιώς ..

Το σκ ένιωσα έναν δυνατό πόνο κ ανησύχησα κ πήγα σε γιατρό έξω κ έκανα έναν υπέρηχο .. ευτυχώς ήταν όλα καλά κ μου είπε ότι θα τα έχω αυτά στο δεύτερο τρίμηνο.. κ μας είπε ότι κατά πάσα πιθανότητα είναι κοριτσάκι.. γιατί δεν καθόταν σωστά για να το δει με σιγουριά.. τώρα στις 13 που θα πάω στον γιατρό μου θα ξέρω σίγουρα.. 

Να μας βγουν καλες κ οι β επιπέδου κ ανυπομονώ να αρχίσουμε να τα νιώθουμε σιγά σιγά .. 🩷🩷🩷🩷

Εσείς τελικά κάνατε nipt? Εγώ θα το συζητήσω σε αυτή την επίσκεψη με τον γιατρό μου κ ότι μου πει εκείνος .. το έχω στο μυαλό μου σαν εκκρεμότητα παρότι η αυχενική ήταν καλή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η XanaT είπε:

Κ εμείς μετά την αυχενική το ανακοινώσαμε στους περισσότερους φίλους κ στη δουλειά μου αναγκαστικά.. δεν ήθελα να πω την αλήθεια αλλά δεν γινόταν κ αλλιώς ..

Το σκ ένιωσα έναν δυνατό πόνο κ ανησύχησα κ πήγα σε γιατρό έξω κ έκανα έναν υπέρηχο .. ευτυχώς ήταν όλα καλά κ μου είπε ότι θα τα έχω αυτά στο δεύτερο τρίμηνο.. κ μας είπε ότι κατά πάσα πιθανότητα είναι κοριτσάκι.. γιατί δεν καθόταν σωστά για να το δει με σιγουριά.. τώρα στις 13 που θα πάω στον γιατρό μου θα ξέρω σίγουρα.. 

Να μας βγουν καλες κ οι β επιπέδου κ ανυπομονώ να αρχίσουμε να τα νιώθουμε σιγά σιγά .. 🩷🩷🩷🩷

Εσείς τελικά κάνατε nipt? Εγώ θα το συζητήσω σε αυτή την επίσκεψη με τον γιατρό μου κ ότι μου πει εκείνος .. το έχω στο μυαλό μου σαν εκκρεμότητα παρότι η αυχενική ήταν καλή..

Εγώ η αλήθεια είναι πολύ μαζεμένη δε θέλω να το ανακοινώσουμε ακόμα σε όλον τον κόσμο...εγώ δεν έκανα nipt γιατί η αυχενική μου δεν άφηνε περιθώρια ώστε να χρειάζεται και η επιπλέον εξέταση,επίσης είμακ 30 οπότε ούτε λόγω ηλικίας ήταν απαραίτητο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Εγώ η αλήθεια είναι πολύ μαζεμένη δε θέλω να το ανακοινώσουμε ακόμα σε όλον τον κόσμο...εγώ δεν έκανα nipt γιατί η αυχενική μου δεν άφηνε περιθώρια ώστε να χρειάζεται και η επιπλέον εξέταση,επίσης είμακ 30 οπότε ούτε λόγω ηλικίας ήταν απαραίτητο...

Ναι και εγώ για αυτό τον λόγο δεν εκανα.

στις πριν 2 ώρες, ο/η XanaT είπε:

Κ εμείς μετά την αυχενική το ανακοινώσαμε στους περισσότερους φίλους κ στη δουλειά μου αναγκαστικά.. δεν ήθελα να πω την αλήθεια αλλά δεν γινόταν κ αλλιώς ..

Το σκ ένιωσα έναν δυνατό πόνο κ ανησύχησα κ πήγα σε γιατρό έξω κ έκανα έναν υπέρηχο .. ευτυχώς ήταν όλα καλά κ μου είπε ότι θα τα έχω αυτά στο δεύτερο τρίμηνο.. κ μας είπε ότι κατά πάσα πιθανότητα είναι κοριτσάκι.. γιατί δεν καθόταν σωστά για να το δει με σιγουριά.. τώρα στις 13 που θα πάω στον γιατρό μου θα ξέρω σίγουρα.. 

Να μας βγουν καλες κ οι β επιπέδου κ ανυπομονώ να αρχίσουμε να τα νιώθουμε σιγά σιγά .. 🩷🩷🩷🩷

Εσείς τελικά κάνατε nipt? Εγώ θα το συζητήσω σε αυτή την επίσκεψη με τον γιατρό μου κ ότι μου πει εκείνος .. το έχω στο μυαλό μου σαν εκκρεμότητα παρότι η αυχενική ήταν καλή..

Εγώ έχω κάτι πόνους μια από την μια πλευρα μια από την άλλη σαν να τραβιέται κάτι, πολύ δυνατός όμως. Την πρώτη φορά το είπα στον γιατρό Μ είπε να ξεκουράζομαι λίγο περισσότερο. Όμως δεν σταματανε. Τα νιώθω κάθε μέρα. Σήμερα ούτε να περπατήσω δεν μπορούσα για 5 λεπτά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Ναι και εγώ για αυτό τον λόγο δεν εκανα.

Εγώ έχω κάτι πόνους μια από την μια πλευρα μια από την άλλη σαν να τραβιέται κάτι, πολύ δυνατός όμως. Την πρώτη φορά το είπα στον γιατρό Μ είπε να ξεκουράζομαι λίγο περισσότερο. Όμως δεν σταματανε. Τα νιώθω κάθε μέρα. Σήμερα ούτε να περπατήσω δεν μπορούσα για 5 λεπτά.

Τόσο πολύ ε ? Εγώ έχω κάποιες μέρες κάτι ελαφριά πονακια αλλά εκείνο ήταν σαν δυνατή σουβλιά που πέρασε αμέσως.  Αλλά με ανησύχησε κ δεν μπορούσα να περιμένω . Μαγνήσιο παίρνεις ? Εγώ δεν παίρνω αλλά μου το σύστησε αυτός ο δεύτερος γιατρός που πήγα για αυτά τα πονακια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η XanaT είπε:

Τόσο πολύ ε ? Εγώ έχω κάποιες μέρες κάτι ελαφριά πονακια αλλά εκείνο ήταν σαν δυνατή σουβλιά που πέρασε αμέσως.  Αλλά με ανησύχησε κ δεν μπορούσα να περιμένω . Μαγνήσιο παίρνεις ? Εγώ δεν παίρνω αλλά μου το σύστησε αυτός ο δεύτερος γιατρός που πήγα για αυτά τα πονακια. 

Οχι δεν παίρνω αλλα θα τον ρωτήσω μήπως βοηθήσει γιατί και εγώ τρομάζω κάθε φορά π το νιώθω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας κορίτσια! πως είστε; εγώ βρίσκομαι στην 18η εβδομάδα της εγκυμοσύνης μου αυτή τη στιγμή! η αυχενική μας ήταν πολύ καλή μαζί με το papp A κ έτσι η γιατρός μας μας είπε πως δεν υπάρχει ανάγκη για την εξέταση αυτή που λέτε την αιματολογική! έχω ξανά ραντεβού στις 22 του μήνα και εμείς έχουμε αγοράκι! έχω άλλο ένα κοριτσάκι που όταν θα γεννάω θα κλείνει τα 5.

από συμπτώματα δεν μπορώ να πω ότι έχω κάτι ιδιαίτερο αν εξαιρέσεις το πρώτο τρίμηνο που η ψυχολογία μου είχε φτάσει τα πατώματα! έτσι ήμουν όμως και στην πρώτη εγκυμοσύνη! τώρα δόξα το θεό όλα καλά! το μόνο μου άγχος προς το παρόν, φυσικά πέραν του μωρού, είναι τα κιλά που έχουν πάρει την ανηφόρα! ξεκίνησα να πηγαίνω κ σε διατροφολόγο για να το χειριστώ κάπως καλύτερα αλλά και πάλι αγχώνομαι οτί θα ξεφύγω αρκετά...ξεκίνησα 55 κ τώρα είμαι κοντά 62.

κ επειδή όπως σας είπα είναι το δεύτερο παιδάκι μου και θα θέλω χέρια ελεύθερα γιατί έχω και μια τσούπρα που με πολιορκεί, μήπως ξέρετε κάποιο καλό, εργονομικό και εύκολο σε χρήση μάρσιπο; στην κόρη μου είχα ένα αλλά δυστυχώς δεν με βόλεψε καθόλου!

αυτά τα λίγα από τα νέα μου..χαχα..ελπίζω να είστε κ εσείς καλά,..!! επίσης μήπως κάποια από εσάς βρίσκεται ηράκλειο κρ΄ήτης;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Newmum19 είπε:

γειά σας κορίτσια! πως είστε; εγώ βρίσκομαι στην 18η εβδομάδα της εγκυμοσύνης μου αυτή τη στιγμή! η αυχενική μας ήταν πολύ καλή μαζί με το papp A κ έτσι η γιατρός μας μας είπε πως δεν υπάρχει ανάγκη για την εξέταση αυτή που λέτε την αιματολογική! έχω ξανά ραντεβού στις 22 του μήνα και εμείς έχουμε αγοράκι! έχω άλλο ένα κοριτσάκι που όταν θα γεννάω θα κλείνει τα 5.

από συμπτώματα δεν μπορώ να πω ότι έχω κάτι ιδιαίτερο αν εξαιρέσεις το πρώτο τρίμηνο που η ψυχολογία μου είχε φτάσει τα πατώματα! έτσι ήμουν όμως και στην πρώτη εγκυμοσύνη! τώρα δόξα το θεό όλα καλά! το μόνο μου άγχος προς το παρόν, φυσικά πέραν του μωρού, είναι τα κιλά που έχουν πάρει την ανηφόρα! ξεκίνησα να πηγαίνω κ σε διατροφολόγο για να το χειριστώ κάπως καλύτερα αλλά και πάλι αγχώνομαι οτί θα ξεφύγω αρκετά...ξεκίνησα 55 κ τώρα είμαι κοντά 62.

κ επειδή όπως σας είπα είναι το δεύτερο παιδάκι μου και θα θέλω χέρια ελεύθερα γιατί έχω και μια τσούπρα που με πολιορκεί, μήπως ξέρετε κάποιο καλό, εργονομικό και εύκολο σε χρήση μάρσιπο; στην κόρη μου είχα ένα αλλά δυστυχώς δεν με βόλεψε καθόλου!

αυτά τα λίγα από τα νέα μου..χαχα..ελπίζω να είστε κ εσείς καλά,..!! επίσης μήπως κάποια από εσάς βρίσκεται ηράκλειο κρ΄ήτης;

Συγχαρητήρια και καλώς μας ήρθες 💙💙 κι αλλη αγορομανα 💙💙💙 🧸🧸

Αχ από τη μία σας ζηλεύω π δεν έχετε πολλά συμπτώματα, από την άλλη λεω ευτυχώς π υπάρχουν και Μ θυμίζουν οτι το αγοράκι μ είναι εδώ.

Δεν θα σ πω μην αγχώνεσαι για τα κιλά, η κάθε γυναίκα το βλέπει και το βιώνει διαφορετικά! Και εγώ έχω βαλει ακριβώς τα ίδια κιλά με σένα και είμαι στην 17η βδομάδα. 62 κιλά σήμερα από τα 55! Δεν με αγχωνει ωστόσο. Ισως γιατι δεν το έβαλα στο μυαλό Μ ακόμη. Εύχομαι μια όμορφη εγκυμοσύνη και περιμένουμε νεα σ🙏🏻💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου 🥰🥰

Εγώ μπήκα στην 15η εβδομάδα και έχω χάσει 3...Βέβαια εγώ είμαι πιο πολλά κιλακια από εσάς,ξεκίνησα 78 και τώρα είμαι 75 δε ξέρω κατά πόσο είναι κομπλέ αυτό αλλά ο γυναικολόγος μου δεν αγχώνεται καθόλου!!!Βέβαια να πω εδώ ότι τρώω πολύ φυσιολογικά και έχω κόψει τις πολλές πολλές βλακείες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια .. τι κάνετε ?? 

Εγώ ένα κιλό έχω πάρει αλλά κ εγώ έχω κόψει όσο μπορώ τα χαζά.. γλυκά όμως τρώω .. κατά τα άλλα ανυπομονώ να έρθει το αύριο .. ελπίζω να είναι όλα καλά .. ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η XanaT είπε:

Καλημέρα κορίτσια .. τι κάνετε ?? 

Εγώ ένα κιλό έχω πάρει αλλά κ εγώ έχω κόψει όσο μπορώ τα χαζά.. γλυκά όμως τρώω .. κατά τα άλλα ανυπομονώ να έρθει το αύριο .. ελπίζω να είναι όλα καλά .. ❤️❤️❤️

Θα είναι όλα καλά κοριτσι μου θα περιμένουμε νέα σου 🤍🤍🤍🤍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Demy93 πώς πήγε ??

Εμείς όλα καλά .. έχουμε κοριτσάκι κ προχωράμε.. έκανα κ την nipt για να μην την έχω στο μυαλό μου αν κ ο γιατρός μου έδωσε να καταλάβω πως από τις εξετάσεις μου δεν υπήρχε λόγος .. αλλά από το να το σκέφτομαι κ να αγχώνομαι προτίμησα να το κάνω .. 

4/3 έχω τη β επιπέδου.. 

Αυτά από εμας.. 🩷🩷🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η XanaT είπε:

@Demy93 πώς πήγε ??

Εμείς όλα καλά .. έχουμε κοριτσάκι κ προχωράμε.. έκανα κ την nipt για να μην την έχω στο μυαλό μου αν κ ο γιατρός μου έδωσε να καταλάβω πως από τις εξετάσεις μου δεν υπήρχε λόγος .. αλλά από το να το σκέφτομαι κ να αγχώνομαι προτίμησα να το κάνω .. 

4/3 έχω τη β επιπέδου.. 

Αυτά από εμας.. 🩷🩷🩷

Καλησπέρα κορίτσια 🤗

Και από μας όλα καλά,μεγαλώνουμε κανονικά αλλά αν και έχουμε κάποιες ενδείξεις δε μας αφήνει να δούμε ακόμα καθαρά το φύλο του 🧿🧿🧿 Δε πειράζει,καλά να είναι και θα περιμένουμε 🤗🤗🤗

Εμείς 15.3 έχουμε β' επιπέδου οπότε τώρα θα κάνουμε υπομονή για το επόμενο ραντεβού μας 💙🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια 🤗

Και από μας όλα καλά,μεγαλώνουμε κανονικά αλλά αν και έχουμε κάποιες ενδείξεις δε μας αφήνει να δούμε ακόμα καθαρά το φύλο του 🧿🧿🧿 Δε πειράζει,καλά να είναι και θα περιμένουμε 🤗🤗🤗

Εμείς 15.3 έχουμε β' επιπέδου οπότε τώρα θα κάνουμε υπομονή για το επόμενο ραντεβού μας 💙🩷

Μπράβο κορίτσι μου, βήμα βήμα, σημασία εχει να είναι καλά το μπεμπακι μας οτι και να είναι! 

Εγώ την Πέμπτη έχω ραντεβού και θα μάθω και για τη β επιπέδου 🙏💙

Από συμπτώματα αναγουλες συνεχίζονται, είχα δύο επεισόδια λιποθυμίας την περασμένη βδομάδα και ξεκίνησε παλι η δυσκοιλιότητα 🥴

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Μπράβο κορίτσι μου, βήμα βήμα, σημασία εχει να είναι καλά το μπεμπακι μας οτι και να είναι! 

Εγώ την Πέμπτη έχω ραντεβού και θα μάθω και για τη β επιπέδου 🙏💙

Από συμπτώματα αναγουλες συνεχίζονται, είχα δύο επεισόδια λιποθυμίας την περασμένη βδομάδα και ξεκίνησε παλι η δυσκοιλιότητα 🥴

Γιατί βρε κορίτσι μου ? Σου πέφτει η πίεση ? Είσαι καλύτερα τώρα ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η XanaT είπε:

Γιατί βρε κορίτσι μου ? Σου πέφτει η πίεση ? Είσαι καλύτερα τώρα ? 

Μαλλον ναι κορίτσι μου, γενικά πάντα είχα χαμηλή πίεση αλλά τώρα δύο φορές έγινε, θεώρησα οτι ηταν συμπτώμα γιατι ένιωθα μια ζάλη πρώτα. Τώρα είμαι μια χαρά. Σήμερα μην το ματιαξω ειναι από τις καλές μέρες χωρίς σύμπτωμα 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/2/2024 at 4:54 ΜΜ, ο/η marinaP είπε:

Μαλλον ναι κορίτσι μου, γενικά πάντα είχα χαμηλή πίεση αλλά τώρα δύο φορές έγινε, θεώρησα οτι ηταν συμπτώμα γιατι ένιωθα μια ζάλη πρώτα. Τώρα είμαι μια χαρά. Σήμερα μην το ματιαξω ειναι από τις καλές μέρες χωρίς σύμπτωμα 🙏

Τι έγινε κορίτσι μου ? Πώς πήγε ο υπέρηχος ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η XanaT είπε:

Τι έγινε κορίτσι μου ? Πώς πήγε ο υπέρηχος ? 

Έλα κορίτσι μ! Όλα καλά μεγαλώνει το μπεμπονι μας! Έχω β επιπέδου 15 Μαρτίου 🙏🏻🙏🏻 μέχρι τότε υπομονή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια..!!πως είστε; εγώ στις εξετάσεις του μήνα είχα ελαφρώς αυξημένο σάκχαρο, επομένως πρέπει να προσέχω πλέον ένα παραπάνω το τι τρώω...και στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα παρουσιάσει προδιάθεση για διαβήτη και το ρυθμίζαμε με την διατροφή.. ελπίζω και σε αυτήν την εγκυμοσύνη να πάει έτσι!! εγώ έχω 14/3 β' επιπέδου κ τώρα περιμένω τις 22 για να πάω στη γιατρό μου!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...