Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θέλω να γίνω μαμα


Ερίσα

Recommended Posts

Γειαααα σαααας!! Είμαι καινουρια στην παρεα και εχω κάποιες απορίες η αλήθεια είναι! 
προσπαθω με τον άντρα μου τέσσερις μήνες αλλά μέχρι στιγμής τίποτα😔 βέβαια είμαστε και μες το άγχος και το στρες διότι μένουμε σουηδια και είμαστε φρέσκοι ακόμα όποτε είναι όλα μαζί. Τελος παντων, είχα περιοδο 8/10-12/10 και οι γόνιμη 21/10. Παρόλα αυτά είχαμε ελεύθερη έπαφη όλες τις γόνιμες και μη! Τώρα περιμενα περιμενα περιοδο 4/11-8/11 αλλά μέχρι στιγμής τίποτα! Έχω πάντα σταθερό κύκλο άντε καμία φορα μια μέρα πάνω κάτω..από σύμπτωματα έχω κάτι κράμπες σην κοιλιά δεξιά και στο κεντρο και κάτι σαν τσιμπήματα και τραβήγματα! Και τξ στηθοσ Μου δεν είναι πρισμενο αλλά είναι ευαίσθητο πολύ! Έχω και αϋπνίες αλλά ταυτόχρονα νυστάζω και πολύ!🤣φοβαμαι να χαρω η να πάρω τεστ από τόσο νωρις μη δω αρνητικό και απογοητευτώ πάλι😔😔 εσείς είχατε κάποια συμπτώματα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλώς ήρθες!! Βρε συ 4 μήνες είναι πολύ σύντομο διάστημα για να έχεις κιόλας αγχωθεί! Απόλαυσε το τώρα που μπορείς χαλαρά και μη βάζεις άσχημα με το μυαλό σου!

Απ ότι κατάλαβα έχεις ήδη 2 μέρες καθυστέρηση, εγώ ίσως άφηνα ακόμα 1 με 2 ημέρες να δω εάν θα μου έρθει και να έκανα μετά μια χοριακή. 
Όσο για τα συμπτώματα μοιάζουν τόσο πολύ τις πρώτες ημέρες με τις περιόδου. Εγώ είχα τσιμπήματα όπως λες κάτω χαμηλά. 
Εύχομαι να έχεις σύντομα τα πιο όμορφα νέα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ερίσα είπε:

Γειαααα σαααας!! Είμαι καινουρια στην παρεα και εχω κάποιες απορίες η αλήθεια είναι! 
προσπαθω με τον άντρα μου τέσσερις μήνες αλλά μέχρι στιγμής τίποτα😔 βέβαια είμαστε και μες το άγχος και το στρες διότι μένουμε σουηδια και είμαστε φρέσκοι ακόμα όποτε είναι όλα μαζί. Τελος παντων, είχα περιοδο 8/10-12/10 και οι γόνιμη 21/10. Παρόλα αυτά είχαμε ελεύθερη έπαφη όλες τις γόνιμες και μη! Τώρα περιμενα περιμενα περιοδο 4/11-8/11 αλλά μέχρι στιγμής τίποτα! Έχω πάντα σταθερό κύκλο άντε καμία φορα μια μέρα πάνω κάτω..από σύμπτωματα έχω κάτι κράμπες σην κοιλιά δεξιά και στο κεντρο και κάτι σαν τσιμπήματα και τραβήγματα! Και τξ στηθοσ Μου δεν είναι πρισμενο αλλά είναι ευαίσθητο πολύ! Έχω και αϋπνίες αλλά ταυτόχρονα νυστάζω και πολύ!🤣φοβαμαι να χαρω η να πάρω τεστ από τόσο νωρις μη δω αρνητικό και απογοητευτώ πάλι😔😔 εσείς είχατε κάποια συμπτώματα;;;

4 μήνες είναι μικρό το διάστημα δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεστε 😊

Παρε ένα τεστ αν είσαι θα δείξει πιστεύω, εύχομαι να είναι θετικό.. ( με πρωινά ουρα να το κανείς ) 

εγω είχα καποια συμπτώματα από πριν αλλά κάθε κοπέλα είναι διαφορετική άλλες δεν έχουν τίποτα 

Να μας στείλεις νέα σου 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξέρω ότι είναι νωρις για άγχος απλά γενικά είμαι άγχος με πόδια🤣🤣 δεν ξέρω μπορεί να είναι και λόγω το ότι πέρασα ένα έντονο στρες και άγχος .. απλά επειδή ποτέ δεν μ έχει αργήσει τρεις μέρες καντα ημουν σταθερή για αυτό και μου μπήκαν υποψίες😔 αλλά θα περιμένω ακόμα και αν δεν έρθει θα κάνω τεστ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...