Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Demy93 είπε:

Κοριτσαρες μου συγγνώμη αλλά ούτε να γράψω δε μπορώ...Η χοριακη μου είναι 86.8,είμαι στην 27η μέρα του κύκλου...Δε μπορώ να το πιστέψω και δε μπορώ να το χαρώ γιατί φοβάμαι πααααρα πολύ!!!Σας ευχαριστώ,σας αγαπώ 🧿🧿🧿

IMG_20231124_132726.jpg

Την αλήθεια... είναι τέλεια η χοριακή σου.. 🥰 82 είχα 2 μέρες πριν την περίοδο και τώρα κοιμάται δίπλα μου ο ταρτάν .. 🥰 με το καλοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Girly είναι από τις ορμόνες κορίτσι μου παίρνει λίγο χρόνο μέχρι να έρθουν στα ίσια τους 

χαιρομαι που είσαι καλύτερα όλα καλά θα πάνε και θα έρθει είμαι σίγουρη λίγο υπομονή ακόμα 

@Mpourmpoulo άντε κορίτσι μου ωραία θα πάρεις και την αγωγή σου και ευχομαι να πάνε όλα καλά να έχουμε σε λιγες μερες ευχάριστα και από εσενα νομίζω πλέον πως ήρθε και η δίκη σου σειρά 😀🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Κοριτσάκι μου 🩷

Ιούνιο έκανα την αποξεση και πίστευα ότι δε θα έρθει...το σπορακι όμως είναι εδώ και θα παλέψουμε μαζί αυτή τη φορά 🧿🧿🧿🧿

Με αγχώνει λίγο το νούμερο της χοριακης αλλά εντάξει!Νομίζω ότι αυτή τη  φορά θα με αγχωνουν όλα!!

Είναι λογικό να έχεις άγχος το φαντάζομαι αλλά είναι άλλη εγκυμοσύνη άλλο μωρακι θα πάνε όλα καλά τώρα 😊 είμαι σίγουρη !!! Σου στέλνω μια αγκαλιά!!! 🥰

καλη είναι χοριακη για την μέρα που είσαι.. εγω στην 32 μέρα είχα 157 και έκανε την μικρή μου η αύξηση μας νοιάζει πρώτα και μετά το νούμερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Demy93 είπε:

Κοριτσαρες μου συγγνώμη αλλά ούτε να γράψω δε μπορώ...Η χοριακη μου είναι 86.8,είμαι στην 27η μέρα του κύκλου...Δε μπορώ να το πιστέψω και δε μπορώ να το χαρώ γιατί φοβάμαι πααααρα πολύ!!!Σας ευχαριστώ,σας αγαπώ 🧿🧿🧿

IMG_20231124_132726.jpg

Χαχχα έλα ρε!! 💕πόσο τέλειο νέο;! Μπραβο σου κοπέλα μου ότι καλύτερο για τις γιορτούλες!! Χάρηκα πάρα πολύ😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Demy93 η χοριακη σ ειναι τελεια! Να μη σε αγχωνει καθολου. Τη Δευτερα θα ξανα κανεις κ θα δεις οτι θα έχει υπερδιπλασιαστει. Εγω κ στις 3 εγκυμοσυνες ειχα πολυ χαμηλες πρωτες χοριακες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

@Girlyεπανέλαβες τη χοριακη? 

Όχι κορίτσι μου δεν επανέλαβαν αν και τρώγομαι άπειρα. Θέλω να πάω να κάνω και να δω ότι έχει πέσει για να περιμένω να μου έρθει και να ξεκινήσω από την αρχή...ο γιατρός είπε να πάω την Δευτέρα αν δεν έχω αίμα μέχρι τότε. Πάντως τον ρώτησα σήμερα επειδή ο άντρας μου φρόντισε να φύγουμε οι δύο μας το σκ για να αλλάξουμε λίγο παραστάσεις μετά από όλα αυτα ,αν μπορώ να πιω κανονικά και να έρθω πχ σε επαφή (αν και δεν το νομίζω αλλά ρώτησα για παν ενδεχόμενο)και μου είπε ναι κανονικά όλα ,πιστεύω λέει έχει ήδη αρχίσει να πέφτει η χοριακη σου...εύχομαι με επιβεβαιωθεί...

Α έχω και άλλη ερώτηση κορίτσια. Τα φώτα σας. Θα μπορέσω μετά από τόσο μικρή χοριακη και αν και εφόσον αποβάλλω φυσικά (ο γιατρός είναι σίγουρος για αυτό) ,να κάνω αμέσως την επόμενη προσπάθεια? Δλδ μου έρχεται αίμα και ξεκινάμε διέγερση πχ και μετά πάω σε σπερματεγχυση? Δεν τον έχω ρωτήσει καθόλου για αυτό,αν δλδ πρέπει να περάσει ένας κύκλος υποχρεωτικά η όχι..εγώ είμαι έτοιμη πάντως και αν το ήθελα μια πριν τώρα το θέλω 100

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Κοριτσαρες μου συγγνώμη αλλά ούτε να γράψω δε μπορώ...Η χοριακη μου είναι 86.8,είμαι στην 27η μέρα του κύκλου...Δε μπορώ να το πιστέψω και δε μπορώ να το χαρώ γιατί φοβάμαι πααααρα πολύ!!!Σας ευχαριστώ,σας αγαπώ 🧿🧿🧿

IMG_20231124_132726.jpg

Τέλειο!!! Τέλεια και η χοριακη 😁 Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι ❤️ ❤️❤️

Είναι καμιά άλλη κοπέλα στην αναμονή ή θα κλείσει έτσι ο μήνας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Κοριτσαρες μου συγγνώμη αλλά ούτε να γράψω δε μπορώ...Η χοριακη μου είναι 86.8,είμαι στην 27η μέρα του κύκλου...Δε μπορώ να το πιστέψω και δε μπορώ να το χαρώ γιατί φοβάμαι πααααρα πολύ!!!Σας ευχαριστώ,σας αγαπώ 🧿🧿🧿

IMG_20231124_132726.jpg

Μπράβο κορίτσι μου, συγχαρητήρια😊😊 σουπερ χοριακη για τη μέρα που είσαι! Μίλησε με τον γιατρό σου να δεις τι θα σου πει, οοολα να πάνε καλα🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Όχι κορίτσι μου δεν επανέλαβαν αν και τρώγομαι άπειρα. Θέλω να πάω να κάνω και να δω ότι έχει πέσει για να περιμένω να μου έρθει και να ξεκινήσω από την αρχή...ο γιατρός είπε να πάω την Δευτέρα αν δεν έχω αίμα μέχρι τότε. Πάντως τον ρώτησα σήμερα επειδή ο άντρας μου φρόντισε να φύγουμε οι δύο μας το σκ για να αλλάξουμε λίγο παραστάσεις μετά από όλα αυτα ,αν μπορώ να πιω κανονικά και να έρθω πχ σε επαφή (αν και δεν το νομίζω αλλά ρώτησα για παν ενδεχόμενο)και μου είπε ναι κανονικά όλα ,πιστεύω λέει έχει ήδη αρχίσει να πέφτει η χοριακη σου...εύχομαι με επιβεβαιωθεί...

Α έχω και άλλη ερώτηση κορίτσια. Τα φώτα σας. Θα μπορέσω μετά από τόσο μικρή χοριακη και αν και εφόσον αποβάλλω φυσικά (ο γιατρός είναι σίγουρος για αυτό) ,να κάνω αμέσως την επόμενη προσπάθεια? Δλδ μου έρχεται αίμα και ξεκινάμε διέγερση πχ και μετά πάω σε σπερματεγχυση? Δεν τον έχω ρωτήσει καθόλου για αυτό,αν δλδ πρέπει να περάσει ένας κύκλος υποχρεωτικά η όχι..εγώ είμαι έτοιμη πάντως και αν το ήθελα μια πριν τώρα το θέλω 100

Κορίτσι μου δεν ξέρω για σπερματεγχιση, εγώ πάντως μετά την αποβολή τον Αύγουστο μου είπε με την περίοδο του Σεπτεμβρίου μπορούσα να κανω ετ. Ρωτησε τον. Σε καταλαβαίνω.μετα από μια τέτοια εμπειρία η επιθυμία γίνεται ακόμη πιο δυνατή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Όχι κορίτσι μου δεν επανέλαβαν αν και τρώγομαι άπειρα. Θέλω να πάω να κάνω και να δω ότι έχει πέσει για να περιμένω να μου έρθει και να ξεκινήσω από την αρχή...ο γιατρός είπε να πάω την Δευτέρα αν δεν έχω αίμα μέχρι τότε. Πάντως τον ρώτησα σήμερα επειδή ο άντρας μου φρόντισε να φύγουμε οι δύο μας το σκ για να αλλάξουμε λίγο παραστάσεις μετά από όλα αυτα ,αν μπορώ να πιω κανονικά και να έρθω πχ σε επαφή (αν και δεν το νομίζω αλλά ρώτησα για παν ενδεχόμενο)και μου είπε ναι κανονικά όλα ,πιστεύω λέει έχει ήδη αρχίσει να πέφτει η χοριακη σου...εύχομαι με επιβεβαιωθεί...

Α έχω και άλλη ερώτηση κορίτσια. Τα φώτα σας. Θα μπορέσω μετά από τόσο μικρή χοριακη και αν και εφόσον αποβάλλω φυσικά (ο γιατρός είναι σίγουρος για αυτό) ,να κάνω αμέσως την επόμενη προσπάθεια? Δλδ μου έρχεται αίμα και ξεκινάμε διέγερση πχ και μετά πάω σε σπερματεγχυση? Δεν τον έχω ρωτήσει καθόλου για αυτό,αν δλδ πρέπει να περάσει ένας κύκλος υποχρεωτικά η όχι..εγώ είμαι έτοιμη πάντως και αν το ήθελα μια πριν τώρα το θέλω 100

Στη βιοχημική ξεκινάς κατευθείαν φιλενάδα μου κανένα μα κανένα μα κανένα θέμα

 Αφού σκέφτηκα και το άλλο αναρρωτική να συνεχίσεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Κοριτσαρες μου συγγνώμη αλλά ούτε να γράψω δε μπορώ...Η χοριακη μου είναι 86.8,είμαι στην 27η μέρα του κύκλου...Δε μπορώ να το πιστέψω και δε μπορώ να το χαρώ γιατί φοβάμαι πααααρα πολύ!!!Σας ευχαριστώ,σας αγαπώ 🧿🧿🧿

IMG_20231124_132726.jpg

Συγχαρητήριαααα!!! τι όμορφα νέα!!! καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις κοπέλα μου!! 

 

@Girly μου πολύ στεναχωρήθηκα με την εξέλιξη σου... εύχομαι σύντομα να έρθει το πολυπόθητο!! 

@marinaP μου συγχαρητήρια!!! Το εμβρυάκι σου μεγαλώνει... πίστεψε το!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Demy93 κορίτσι μου μπράβο σου συγχαρητήρια είσαι έγκυος με τέλειο νούμερο!! Ήρθε η ώρα σου τώρα! Χαλαρωσε όσο μπορείς και απόλαυσε το!! @Girly κορίτσι μου χαίρομαι πολύ που διαβάζω ότι είσαι καλύτερα! Σε είχα στο νου μου χθές συνέχεια!! Όσο για την ερώτηση νομίζω ότι στην βιοχημική ξεκινάς κατευθείαν!! Αυτή τη φορά θα πάνε όλα καλά 😙🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Όχι κορίτσι μου δεν επανέλαβαν αν και τρώγομαι άπειρα. Θέλω να πάω να κάνω και να δω ότι έχει πέσει για να περιμένω να μου έρθει και να ξεκινήσω από την αρχή...ο γιατρός είπε να πάω την Δευτέρα αν δεν έχω αίμα μέχρι τότε. Πάντως τον ρώτησα σήμερα επειδή ο άντρας μου φρόντισε να φύγουμε οι δύο μας το σκ για να αλλάξουμε λίγο παραστάσεις μετά από όλα αυτα ,αν μπορώ να πιω κανονικά και να έρθω πχ σε επαφή (αν και δεν το νομίζω αλλά ρώτησα για παν ενδεχόμενο)και μου είπε ναι κανονικά όλα ,πιστεύω λέει έχει ήδη αρχίσει να πέφτει η χοριακη σου...εύχομαι με επιβεβαιωθεί...

Α έχω και άλλη ερώτηση κορίτσια. Τα φώτα σας. Θα μπορέσω μετά από τόσο μικρή χοριακη και αν και εφόσον αποβάλλω φυσικά (ο γιατρός είναι σίγουρος για αυτό) ,να κάνω αμέσως την επόμενη προσπάθεια? Δλδ μου έρχεται αίμα και ξεκινάμε διέγερση πχ και μετά πάω σε σπερματεγχυση? Δεν τον έχω ρωτήσει καθόλου για αυτό,αν δλδ πρέπει να περάσει ένας κύκλος υποχρεωτικά η όχι..εγώ είμαι έτοιμη πάντως και αν το ήθελα μια πριν τώρα το θέλω 100

Εύχομαι μέχρι Δευτέρα να αδιαθετησεις για να μπορέσεις να προχωρήσεις άμεσα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Girly είπε:

Όχι κορίτσι μου δεν επανέλαβαν αν και τρώγομαι άπειρα. Θέλω να πάω να κάνω και να δω ότι έχει πέσει για να περιμένω να μου έρθει και να ξεκινήσω από την αρχή...ο γιατρός είπε να πάω την Δευτέρα αν δεν έχω αίμα μέχρι τότε. Πάντως τον ρώτησα σήμερα επειδή ο άντρας μου φρόντισε να φύγουμε οι δύο μας το σκ για να αλλάξουμε λίγο παραστάσεις μετά από όλα αυτα ,αν μπορώ να πιω κανονικά και να έρθω πχ σε επαφή (αν και δεν το νομίζω αλλά ρώτησα για παν ενδεχόμενο)και μου είπε ναι κανονικά όλα ,πιστεύω λέει έχει ήδη αρχίσει να πέφτει η χοριακη σου...εύχομαι με επιβεβαιωθεί...

Α έχω και άλλη ερώτηση κορίτσια. Τα φώτα σας. Θα μπορέσω μετά από τόσο μικρή χοριακη και αν και εφόσον αποβάλλω φυσικά (ο γιατρός είναι σίγουρος για αυτό) ,να κάνω αμέσως την επόμενη προσπάθεια? Δλδ μου έρχεται αίμα και ξεκινάμε διέγερση πχ και μετά πάω σε σπερματεγχυση? Δεν τον έχω ρωτήσει καθόλου για αυτό,αν δλδ πρέπει να περάσει ένας κύκλος υποχρεωτικά η όχι..εγώ είμαι έτοιμη πάντως και αν το ήθελα μια πριν τώρα το θέλω 100

Πιστεύω μπορείς κανονικά μόλις σου έρθει η περιοδος 

βεβαια δεν ξέρω αν ισχύει κάτι διαφορετικό στην σπερματέγχυση θα το ρωτήσεις 

εγω με τη παλινδρόμηση ήρθε η περιοδος και ξεκίνησα κανονικά τις επαφες μου 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Πως είστε? Σε τι μέρα βρίσκεστε? Περιμένουμε τεστακια εγκυμοσύνης? Ωορηξιας?

Καλημέρα κορίτσια 

εγω περιμένω ωορρηξιας για να δούμε 15 ημέρα σήμερα 

εσυ σε τι μέρα βρίσκεσαι ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

εγω περιμένω ωορρηξιας για να δούμε 15 ημέρα σήμερα 

εσυ σε τι μέρα βρίσκεσαι ; 

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Για σήμερα περιμένεις θετικό? Εγώ είμαι στην αναμονή λείπει ο σύζυγος οπότε έχω "άδεια" από τις επαφές αυτόν τον μήνα... Ίσως Δεκέμβριο αν είναι εδώ να κάνουμε μια προσπάθεια αφού η έμβρυομεταφορά θα γίνει στην τρίτη περίοδο μου... Δλδ μεσα Ιανουαρίου? Αρχές Φεβρουαρίου? Δεν έχω κ σταθερό κύκλο να υπολογίσω 🤷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Κοριτσαρες μου συγγνώμη αλλά ούτε να γράψω δε μπορώ...Η χοριακη μου είναι 86.8,είμαι στην 27η μέρα του κύκλου...Δε μπορώ να το πιστέψω και δε μπορώ να το χαρώ γιατί φοβάμαι πααααρα πολύ!!!Σας ευχαριστώ,σας αγαπώ 🧿🧿🧿

IMG_20231124_132726.jpg

Γιουπιιιιιιιιιιιιιιθι❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ κοριτσάκι μου συγχαρητηριααααααααα🥳🥳🥳🥳🥳 εύχομαι μια πανέμορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνηηηηηηηηηηηη❤️❤️❤️ παρεπιπτόντως τα τεστ αυτά είναι πρώιμης;; Από που τα προμηθεύτηκες γτ είμαι στην αναζητηση και εγώ και δεν ξερω ποια να παρω❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Elk είπε:

@Girly είναι από τις ορμόνες κορίτσι μου παίρνει λίγο χρόνο μέχρι να έρθουν στα ίσια τους 

χαιρομαι που είσαι καλύτερα όλα καλά θα πάνε και θα έρθει είμαι σίγουρη λίγο υπομονή ακόμα 

@Mpourmpoulo άντε κορίτσι μου ωραία θα πάρεις και την αγωγή σου και ευχομαι να πάνε όλα καλά να έχουμε σε λιγες μερες ευχάριστα και από εσενα νομίζω πλέον πως ήρθε και η δίκη σου σειρά 😀🤰

Αχ μακαριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι❤️❤️❤️❤️ σήμερα έχω κάτι πονάκια αριστερα λέτε να έχουν αναπτυχθεί τουλάχιστον δυο αυγουλακια;;;;;;; Μακάρι να με έπιασαν αυτά τα χάπια γτ τα προηγούμενα που είχε πάρει δεν με είχαν πιάσει😫

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Για σήμερα περιμένεις θετικό? Εγώ είμαι στην αναμονή λείπει ο σύζυγος οπότε έχω "άδεια" από τις επαφές αυτόν τον μήνα... Ίσως Δεκέμβριο αν είναι εδώ να κάνουμε μια προσπάθεια αφού η έμβρυομεταφορά θα γίνει στην τρίτη περίοδο μου... Δλδ μεσα Ιανουαρίου? Αρχές Φεβρουαρίου? Δεν έχω κ σταθερό κύκλο να υπολογίσω 🤷

🤷‍♀️ δεν έχω ιδέα ποτε θα έχω 

απλά τα τεστ για 13-14 μερα ηταν πιο έντονα για τα δικά μου δεδομένα και λέω μηπως κάνω νωρίτερα αυτήν την φορα 😊

συνήθως κάνω 19-20 

ααα θα λείπει ; Δεν πειράζει ξεκούραση τώρα και από τον επόμενο μήνα βουρ 

Με τον θυροειδη τι εκανες τελικά ; Πήρες χάπι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχ μακαριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι❤️❤️❤️❤️ σήμερα έχω κάτι πονάκια αριστερα λέτε να έχουν αναπτυχθεί τουλάχιστον δυο αυγουλακια;;;;;;; Μακάρι να με έπιασαν αυτά τα χάπια γτ τα προηγούμενα που είχε πάρει δεν με είχαν πιάσει😫

Πιστεύω θα έχεις κορίτσι μου

τα ίδια χάπια είχες πάρει ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Πως είστε? Σε τι μέρα βρίσκεστε? Περιμένουμε τεστακια εγκυμοσύνης? Ωορηξιας?

Εγώ θα κάνω το επόμενο Σάββατο τεστ ...άλλη μια εβδομάδα υπομονή! εσύ σε τι φάση είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Γιουπιιιιιιιιιιιιιιθι❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ κοριτσάκι μου συγχαρητηριααααααααα🥳🥳🥳🥳🥳 εύχομαι μια πανέμορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνηηηηηηηηηηηη❤️❤️❤️ παρεπιπτόντως τα τεστ αυτά είναι πρώιμης;; Από που τα προμηθεύτηκες γτ είμαι στην αναζητηση και εγώ και δεν ξερω ποια να παρω❤️

Σ'ευχαριστω πολύ κορίτσι μου 🥰🥰🥰🥰🥰να'σαι καλά!!!!

Ναι είναι πρώιμης...είναι τα first step και τα έχει το φαρμακείο αλλά και το ίντερνετ 1+1...Είναι απόλυτα έγκυρα 🥰🥰😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...