Μετάβαση σε περιεχόμενο

5 εβδομάδα !


elena13AS

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια ! Σε κύκλο 29 ημερών κάνω χοριακη με 1 μέρα καθυστέρηση και έχω 30! Μετά από δυο μέρες 118 , μετά από 6 μέρες 1079! Όλα καλά μέχρι εδώ ! Υπάρχει διπλασιασμός ! Όμως έχω φτάσει 5 εβδομάδων και 3 ημερών και κάναμε υπέροχο και δεν είδαμε σάκο ! Θα μου πεις βέβαια σάκο βλέπεις πάνω από 1500! Έχει τύχει σε καμία άλλη να αργεί τόσο πολύ να εμφανιστεί ο σάκος ;; Να τον δει δηλαδή την 6 εβδομάδα ! Να πω πως δεν ξέρω ποια μέρα έκανα ωορρηξία ! Είμαι αρκετά αγχωμένη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου κορίτσι. Συνήθως υπέρηχο κάνεις μετά από 1500-2000 χοριακη για να δεις σάκο. Οι χοριακες σου είναι μια χαρά, αλλά πολύ πιθανόν να έκανες πιο μετά ωορρηξία ή να είχες καθυστερημένη σύλληψη. Όπως και να χει μην ανησυχείς και σε μια εβδομάδα θα δείτε σάκο. 

Εγώ θυμάμαι όταν είχα χοριακη κοντά στο 1500 κανονίσαμε ραντεβού για μια εβδομάδα μετά και είδαμε και σάκο και εμβρυακα στοιχεία. 

Οπότε χαλάρωσε και υπομονή μέχρι τον επόμενο υπέρηχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/10/2023 at 9:41 ΠΜ, ο/η elena13AS είπε:

Καλημέρα κορίτσια ! Σε κύκλο 29 ημερών κάνω χοριακη με 1 μέρα καθυστέρηση και έχω 30! Μετά από δυο μέρες 118 , μετά από 6 μέρες 1079! Όλα καλά μέχρι εδώ ! Υπάρχει διπλασιασμός ! Όμως έχω φτάσει 5 εβδομάδων και 3 ημερών και κάναμε υπέροχο και δεν είδαμε σάκο ! Θα μου πεις βέβαια σάκο βλέπεις πάνω από 1500! Έχει τύχει σε καμία άλλη να αργεί τόσο πολύ να εμφανιστεί ο σάκος ;; Να τον δει δηλαδή την 6 εβδομάδα ! Να πω πως δεν ξέρω ποια μέρα έκανα ωορρηξία ! Είμαι αρκετά αγχωμένη! 

Καλησπέρα κορίτσι μου, συνήθως πάνω από 2000 φαίνεται στον υπέρηχο, πιθανόν είχες καθυστερημένη σύλληψη γι αυτό δεν έχει φανεί ακόμα! Μην αγχώνεσαι δώσε του το χρόνο του, όλα να πάνε καλα😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/10/2023 at 7:50 ΜΜ, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου, συνήθως πάνω από 2000 φαίνεται στον υπέρηχο, πιθανόν είχες καθυστερημένη σύλληψη γι αυτό δεν έχει φανεί ακόμα! Μην αγχώνεσαι δώσε του το χρόνο του, όλα να πάνε καλα😊

Καλημέρα κορίτσια ! Όλα καλά τελικά ! Χθες είδα τον σάκο και ένα μικρό σποράκι ! Καθυστερημένη σύλληψη μάλλον και προχωράμε ! Σε δυο εβδομάδες θα ακούσουμε καρδούλα ! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η elena13AS είπε:

Καλημέρα κορίτσια ! Όλα καλά τελικά ! Χθες είδα τον σάκο και ένα μικρό σποράκι ! Καθυστερημένη σύλληψη μάλλον και προχωράμε ! Σε δυο εβδομάδες θα ακούσουμε καρδούλα ! ❤️❤️

Μπράβο με το καλό να ακούσετε και καρδούλα εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η elena13AS είπε:

Καλημέρα κορίτσια ! Όλα καλά τελικά ! Χθες είδα τον σάκο και ένα μικρό σποράκι ! Καθυστερημένη σύλληψη μάλλον και προχωράμε ! Σε δυο εβδομάδες θα ακούσουμε καρδούλα ! ❤️❤️

Υπέροχα νέα! Εύχομαι να χαλάρωσες μετά από αυτό και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η elena13AS είπε:

Καλημέρα κορίτσια ! Όλα καλά τελικά ! Χθες είδα τον σάκο και ένα μικρό σποράκι ! Καθυστερημένη σύλληψη μάλλον και προχωράμε ! Σε δυο εβδομάδες θα ακούσουμε καρδούλα ! ❤️❤️

Τέλεια! Με το καλό να ακούσετε και την καρδούλα ❤️ Μια καλή και τελευταία εγκυμοσύνη σου εύχομαι ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/10/2023 at 7:36 ΠΜ, ο/η elena13AS είπε:

Καλημέρα κορίτσια ! Όλα καλά τελικά ! Χθες είδα τον σάκο και ένα μικρό σποράκι ! Καθυστερημένη σύλληψη μάλλον και προχωράμε ! Σε δυο εβδομάδες θα ακούσουμε καρδούλα ! ❤️❤️

Μπράβο κορίτσι μου τέλεια, με το καλό να ακούσετε κ καρδούλα και όλα να πάνε τέλεια μέχρι τέλους🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...