Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθυστέρηση


xristinaki..

Recommended Posts

Καλησπέρα, έχω γενικά άστατο κύκλο αλλά δεν έχει ξεφύγει πότε τις 33 ημέρες εχω 5 μέρες καθυστέρηση και λίγα πονακια περιόδου , έκανα τεστ και είναι αρνητικό. Τι λέτε ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η xristinaki.. είπε:

Καλησπέρα, έχω γενικά άστατο κύκλο αλλά δεν έχει ξεφύγει πότε τις 33 ημέρες εχω 5 μέρες καθυστέρηση και λίγα πονακια περιόδου , έκανα τεστ και είναι αρνητικό. Τι λέτε ;;;

Δηλαδή τώρα είσαι στην 38η μέρα; Με αυτά που λες ή έτυχε ο κύκλος σου να είναι πιο μεγάλος αυτή τη φορά ή μπορεί να είχες και καθυστερημένη σύλληψη και να μην δείχνει ακόμα το τεστ ή μπορεί να συμβαίνει κάτι άλλο... Στη θέση σου θα έκανα ένα ακόμα τεστ πρώιμης ανίχνευσης με πρωινά ούρα και αν είναι κι αυτό αρνητικό ίσως μεγάλωσε ο κύκλος σου αυτή τη φορά. 

Μπορείς φυσικά να επικοινωνήσεις και με τον γιατρό σου για να σε κατευθύνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η xristinaki.. είπε:

Καλησπέρα, έχω γενικά άστατο κύκλο αλλά δεν έχει ξεφύγει πότε τις 33 ημέρες εχω 5 μέρες καθυστέρηση και λίγα πονακια περιόδου , έκανα τεστ και είναι αρνητικό. Τι λέτε ;;;

Κοριτσι μου καλυτερα παρε ενα τηλεφωνο το γιατρο σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...