Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο νέος ο Οκτώβρης, φύλλα πέφτουνε ξανά, όμως μέσα στις κοιλίτσες θα ρθουν όμορφα μωρά🤰🤰🧡💛🤰🤰


Recommended Posts

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ναι σήμερα έχω 11:30 η ώρα αλλά μάλλον θα έχει κόσμο σήμερα θα περιμένω στο ιατρείο για να με δει 

σε λίγο θα ξεκινήσω γιατί έχω και 1,5 ώρα δρομο μπροστά μου για να φτάσω 

Θα περιμένουμε τα νέα σου ! 🤞🤞🤞🤞🤞 Καλή επιτυχία εύχομαι να γυρίσεις με ευχάριστα νέα ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου 😻

Εγώ (δεν)περιμένω σήμερα να με επισκεφτεί,έκανα ένα τεστ το πρωί που ήταν ξεκάθαρα αρνητικό οπότε νομίζω ότι πρέπει να το πάρω απόφαση ότι αποτύχαμε και αυτόν τον μήνα και να πάμε παρακάτω!!Μέχρι την Παρασκευή έλεγα εντάξει μπορεί να μη δείχνει ακόμα αλλά σήμερα πια απογοητεύτηκα εντελώς...

Εύχομαι να ακούσουμε καλά νέα από τα κορίτσια μας που έχουν εξέταση σήμερα και θετικά τεστακια από τα κορίτσια που περιμένουν 😻🤗🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Demy93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου 😻

Εγώ (δεν)περιμένω σήμερα να με επισκεφτεί,έκανα ένα τεστ το πρωί που ήταν ξεκάθαρα αρνητικό οπότε νομίζω ότι πρέπει να το πάρω απόφαση ότι αποτύχαμε και αυτόν τον μήνα και να πάμε παρακάτω!!Μέχρι την Παρασκευή έλεγα εντάξει μπορεί να μη δείχνει ακόμα αλλά σήμερα πια απογοητεύτηκα εντελώς...

Εύχομαι να ακούσουμε καλά νέα από τα κορίτσια μας που έχουν εξέταση σήμερα και θετικά τεστακια από τα κορίτσια που περιμένουν 😻🤗🧿

Καλημέρα κορίτσι μου! Την καταλαβαίνω αυτήν την απογοήτευση αλλά να σκέφτεσαι θετικά για τον επόμενο κύκλο! Βουρ στις επαφές τις γόνιμες μέρες ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Την καταλαβαίνω αυτήν την απογοήτευση αλλά να σκέφτεσαι θετικά για τον επόμενο κύκλο! Βουρ στις επαφές τις γόνιμες μέρες ❤️

Απογοητεύομαι πάρα πολύ είναι η αλήθεια...το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι την Παρασκευή είχα περίεργα συμπτώματα και λέω μήπως τότε ήταν εμφύτευσης..αλλά και πάλι δε θα έδειχνε κάτι το τεστ σήμερα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Απογοητεύομαι πάρα πολύ είναι η αλήθεια...το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι την Παρασκευή είχα περίεργα συμπτώματα και λέω μήπως τότε ήταν εμφύτευσης..αλλά και πάλι δε θα έδειχνε κάτι το τεστ σήμερα???

Καλημέρα κορίτσι μου!! Όχιιιι μην απογοητεύσαι!!! Έχεις άλλον έναν μήνα μπροστά σου να απολαύσεις ένα ωραίο love zone!!  Μην σε παίρνει από κάτω! Ας έρθει με το καλό και μετά βουυρρρ για νέες περιπέτειες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Απογοητεύομαι πάρα πολύ είναι η αλήθεια...το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι την Παρασκευή είχα περίεργα συμπτώματα και λέω μήπως τότε ήταν εμφύτευσης..αλλά και πάλι δε θα έδειχνε κάτι το τεστ σήμερα???

Χωρίς να θέλω να δίνω ελπίδες, να σου πω κάτι που είχα ξανά αναφέρει πριν λίγο καιρό. Κολλητή μου με φουλ σταθερο κύκλο κ συγκεκριμένες επαφές στην ωορρηξία, έκανε τις ταινίες πρώιμης ανίχνευσης και έβγαιναν αρνητικές ακόμη κ την ημέρα της αναμενόμενης. Έκανε στην 1η καθυστέρησης κ βγήκε ένα αχνό θετικό!! Στην περίπτωση της η εμφύτευση έγινε 3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο (γιατί είχε και αίμα). Άρα ελπίδες υπάρχουν πάντα! Εύχομαι να συμβεί το ίδιο και σε σένα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Χωρίς να θέλω να δίνω ελπίδες, να σου πω κάτι που είχα ξανά αναφέρει πριν λίγο καιρό. Κολλητή μου με φουλ σταθερο κύκλο κ συγκεκριμένες επαφές στην ωορρηξία, έκανε τις ταινίες πρώιμης ανίχνευσης και έβγαιναν αρνητικές ακόμη κ την ημέρα της αναμενόμενης. Έκανε στην 1η καθυστέρησης κ βγήκε ένα αχνό θετικό!! Στην περίπτωση της η εμφύτευση έγινε 3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο (γιατί είχε και αίμα). Άρα ελπίδες υπάρχουν πάντα! Εύχομαι να συμβεί το ίδιο και σε σένα ❤️

Να ξέρεις κορίτσι μου μου δίνεις μια σταλιτσα ελπίδας γιατί και εγώ την Παρασκευή είχα πολύ πολύ λίγο αίμα και τραβήγματα και διάφορα που μπορεί να είναι βέβαια του μυαλού μου αλλά το αιματακι σίγουρα δεν ήταν!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Να ξέρεις κορίτσι μου μου δίνεις μια σταλιτσα ελπίδας γιατί και εγώ την Παρασκευή είχα πολύ πολύ λίγο αίμα και τραβήγματα και διάφορα που μπορεί να είναι βέβαια του μυαλού μου αλλά το αιματακι σίγουρα δεν ήταν!! 

Μακάρι κορίτσι μου!! Περιμένουμε νέα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Να ξέρεις κορίτσι μου μου δίνεις μια σταλιτσα ελπίδας γιατί και εγώ την Παρασκευή είχα πολύ πολύ λίγο αίμα και τραβήγματα και διάφορα που μπορεί να είναι βέβαια του μυαλού μου αλλά το αιματακι σίγουρα δεν ήταν!! 

Ωωω δεν ήξερα αυτήν τη μικρή αλλά στοσο σημαντική λεπτομέρεια!! Έτσι αλλάζουν τα δεδομένα! Το αίμα είναι πάντα πολύ ελπιδοφόρο σε τέτοιες μέρες!! Αναμένουμε σύντομα να δούμε το επόμενο τεστακι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια ευχαριστώ πολύ...που με "ανεχεστε" κάθε μήνα χαχαχχαχαχαχχα αχ τι να κάνω η ερμη... παλεύω δύο χρόνια για το θαύμα να έρθει....ανυπομονώ τόσο πολύ που άντε να αντέξεις την καθυστέρηση για τεστ.... δεν αντέχω...στην μια εβδομάδα μετά την ωορρηξία τρώγομαι να αρχίσω τα τεστακια! Αφού σκέφτομαι να μην σας ζαλίζω και εσάς...αλλά πραγματικά είστε οι μόνες που τα λέω όλα....άλλωστε είπα την επόμενη φορά μόνο εσείς και ο σύζυγος θα ξέρει μέχρι να κλείσω το τρίμηνο....ούτε εγώ ενθουσιάζομαι αν δεν δω έντονη γραμμή...να ξέρετε...άλλωστε πολλά βγάζουν εξάτμισης....

Λοιπόν ακούστε έπινα το πρωί καφέ κάτω Λευκό Πύργο στην παραλιακή τώρα και έρχεται μια τσιγγάνα και με κοιτάει και με λέει "κοπέλα μου εσύ μεγάλη χαρά θα πάρεις... κάτι αναπάντεχο ..στο σπίτι σας έρχεται μεγάλη χαρά μετά από πολλά χρόνια"... λέω Παναγία μου τι είναι αυτό; έτσι κατά πάνω μας ήρθε...και στην φιλενάδα είπε διαφορα...

@Κατερίνα!!! Εύχομαι να μας πεις τα ευχάριστα το απόγευμα μετά τον γιατρο!!!

@Elk εύχομαι να ακούσεις δυνατά καρδούλα και όλα να πάνε καλά!!!!! περιμένουμε νέα σου...

@Girly ευχαριστώ πολύ για τα αρνητικά..εγώ δεν ξέρω να τον κάνω..σήμερα πάλι την πιάνει το αρνητικό... εύχομαι έως Σάββατο να δω ξεκάθαρη γραμμή!!!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τελικά δεν προχώρησε θα πάω για επέμβαση και σε ένα μήνα θα μπορω να αρχίσω πάλι προσπάθειες καλά να είμαστε και όλα θα γίνουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια τελικά δεν προχώρησε θα πάω για επέμβαση και σε ένα μήνα θα μπορω να αρχίσω πάλι προσπάθειες καλά να είμαστε και όλα θα γίνουν 

Λυπάμαι πολύ κοριτσάκι μου😔 εύχομαι να γίνουν όλα εύκολα με την ελάχιστη ταλαιπωρία για όλους σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια τελικά δεν προχώρησε θα πάω για επέμβαση και σε ένα μήνα θα μπορω να αρχίσω πάλι προσπάθειες καλά να είμαστε και όλα θα γίνουν 

Τα είπες όλα: Καλά να είμαστε και όλα θα γίνουν! Σου το εύχομαι! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια τελικά δεν προχώρησε θα πάω για επέμβαση και σε ένα μήνα θα μπορω να αρχίσω πάλι προσπάθειες καλά να είμαστε και όλα θα γίνουν 

😪...όλα για κάποιο λόγο γίνονται κορίτσι μου..κουράγιο και εύχομαι καλή ευκολία με τις μετακινήσεις και την επέμβαση...πότε θα την κάνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια τελικά δεν προχώρησε θα πάω για επέμβαση και σε ένα μήνα θα μπορω να αρχίσω πάλι προσπάθειες καλά να είμαστε και όλα θα γίνουν 

Λυπάμαι πάρα πολύ 😔😔😔 καλή δύναμη σου εύχομαι!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια τελικά δεν προχώρησε θα πάω για επέμβαση και σε ένα μήνα θα μπορω να αρχίσω πάλι προσπάθειες καλά να είμαστε και όλα θα γίνουν 

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου... με το καλό να τελειώσεις με το χειρουργείο να ξεκουραστείς κ θετικά με τον νέο κύκλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου και καλή μας εβδομάδα....

Ας ποσταρω και το σημερινο μου....

IMG_20231002_081259.jpg

Καλημέρα και καλό μήνα σε όλες. Έχω καιρό να γράψω γιατί αυτό το μήνα δεν είχαμε επαφές στις γόνιμες.

Μαρίνα μου, νομίζω είναι η πρώτη φορά που όντως κάτι βλέπω στα τεστάκια σου.... Μια αχνή γραμμή, που λόγω ότι είσαι ακόμα 8,9dpo είναι λογικό να αχνοφαίνεται. Δεν μου μοιάζει με γραμμή εξάτμισης. Εύχομαι να έρθει επιτέλους το 3ο μωράκι που τόσο θέλεις ❤️ 

Ανυπομονώ και για το αυριανό τεστάκι.

Περιμένω κι εγώ σε 3 μέρες περίοδο και ελπίζω αυτόν τον μήνα να έχουμε σωστές επαφές !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάμε τώρα στην ερμηνεία της ωορρηξιας! Χτες μεσημερι είπαμε θετικό. Το βράδυ για 5-6 ώρες έντονους πόνους. Σήμερα 7 το πρωί φυσιολογική ενόχληση, και ένα τεστ όπως το χθεσινό με ταινία, γραμμή σαν σχεδόν θετικό. 1 το μεσημέρι πάλι τεστ, πέρα για πέρα αρνητικό, καθόλου γραμμή! 

Άρα η ωορρηξια πρέπει να έγινε σήμερα το πρωί? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elk κορίτσι μου αρχικά χαίρομαι που σε βλέπω τόσο συνειδητοποιημενη και ήρεμη. Μια απώλεια όσων βδομάδων και αν ήταν δεν παύει να είναι απώλεια. Σου στέλνω μια αγκαλιά και εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα όπως τα θέλετε από δω και πέρα. 🙏🏻😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Πάμε τώρα στην ερμηνεία της ωορρηξιας! Χτες μεσημερι είπαμε θετικό. Το βράδυ για 5-6 ώρες έντονους πόνους. Σήμερα 7 το πρωί φυσιολογική ενόχληση, και ένα τεστ όπως το χθεσινό με ταινία, γραμμή σαν σχεδόν θετικό. 1 το μεσημέρι πάλι τεστ, πέρα για πέρα αρνητικό, καθόλου γραμμή! 

Άρα η ωορρηξια πρέπει να έγινε σήμερα το πρωί? 

Από την στιγμή που είδες θετικό για εμένα μην σκας ! Κάνε την ίδια και τις 2 επόμενες και μην τρελενεσαι.. ούτως ή άλλως και τα τεστ αυτό λένε με το που δούμε θετικο τεστ σταματάμε, άσχετα που εμείς εδώ μέσα είμαστε μουρλές 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας 🎉

Να μπω κ εγώ στην παρέα σας; 
 

δεν είμαι νέα στο φόρουμ έχω βιωσει εδώ  2 εγκυμοσυνες κ γεννεσ Και γνωριμιες  αλλά σ αυτό το νήμα ναι είμαι νέα! 🥹 
 

εχω 2 παιδιά 

μια κόρη που έγινε 4 ετών κ ένα μπόμπιρα 19 μηνών 

Και να που μετά από 18 μήνες με θυμήθηκε η περίοδος (αργά αργά κ στα 2 παιδιά γιατί θηλάζω ακόμα) 

θελουμε ένα τρίτο παιδάκι αλλά έχουμε κ το άγχος πως θα ανταπεξέλθουμε με 2 μικρά σχετικά παιδιά (ειδικά το μωρό είναι ακόμα μικρούλη κ σαφώς σε άρρηκτη σχέση μαζί μου) 

ξεκινησα τεστ ωορρηξιας αφού μου ήρθε η περίοδος για να «μαθω» λίγο κ τον κύκλο μου μιας που από γεννα σε γεννα είχα αδιαθετησει μόνο μια φορά κ δν είχα προλάβει να δω μια σειρά 

 

είχα δημιουργήσει κ ένα νήμα κ μια κοπέλα από εδώ μου είχε απαντήσει (να είναι καλά ❤️

Εύχομαι σε όλες μέσα από την καρδιά μου να δείτε το θετικό τεστακι κ να ζήσετε ένα όμορφο ταξίδι (είτε είναι η πρώτη φορά είτε η δεύτερη είτε η Πέμπτη πάντα έχω συνειδητοποιήσει ότι η δίψα κ η προσμονή είναι η ίδια) ❤️

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Γεια σας 🎉

Να μπω κ εγώ στην παρέα σας; 
 

δεν είμαι νέα στο φόρουμ έχω βιωσει εδώ  2 εγκυμοσυνες κ γεννεσ Και γνωριμιες  αλλά σ αυτό το νήμα ναι είμαι νέα! 🥹 
 

εχω 2 παιδιά 

μια κόρη που έγινε 4 ετών κ ένα μπόμπιρα 19 μηνών 

Και να που μετά από 18 μήνες με θυμήθηκε η περίοδος (αργά αργά κ στα 2 παιδιά γιατί θηλάζω ακόμα) 

θελουμε ένα τρίτο παιδάκι αλλά έχουμε κ το άγχος πως θα ανταπεξέλθουμε με 2 μικρά σχετικά παιδιά (ειδικά το μωρό είναι ακόμα μικρούλη κ σαφώς σε άρρηκτη σχέση μαζί μου) 

ξεκινησα τεστ ωορρηξιας αφού μου ήρθε η περίοδος για να «μαθω» λίγο κ τον κύκλο μου μιας που από γεννα σε γεννα είχα αδιαθετησει μόνο μια φορά κ δν είχα προλάβει να δω μια σειρά 

 

είχα δημιουργήσει κ ένα νήμα κ μια κοπέλα από εδώ μου είχε απαντήσει (να είναι καλά ❤️

Εύχομαι σε όλες μέσα από την καρδιά μου να δείτε το θετικό τεστακι κ να ζήσετε ένα όμορφο ταξίδι (είτε είναι η πρώτη φορά είτε η δεύτερη είτε η Πέμπτη πάντα έχω συνειδητοποιήσει ότι η δίψα κ η προσμονή είναι η ίδια) ❤️

 

 

Καλωσηρθες στην παρέα μας!!και εγώ για τρίτο παιδάκι προσπαθω ☺️☺️ μακάρι να σου έρθει γρήγορα!!! Εμένα είναι 11 και 8,5 ετών τα παιδιά μου... να μην σκέφτεσαι τίποτα...εφόσον το θελετε βάλτε μπρος και έχει ο Θεός....όλα θα γίνουν!!!με το καλό 🙏

Επεξεργάστηκε από marinamanoulitsa
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Γεια σας 🎉

Να μπω κ εγώ στην παρέα σας; 
 

δεν είμαι νέα στο φόρουμ έχω βιωσει εδώ  2 εγκυμοσυνες κ γεννεσ Και γνωριμιες  αλλά σ αυτό το νήμα ναι είμαι νέα! 🥹 
 

εχω 2 παιδιά 

μια κόρη που έγινε 4 ετών κ ένα μπόμπιρα 19 μηνών 

Και να που μετά από 18 μήνες με θυμήθηκε η περίοδος (αργά αργά κ στα 2 παιδιά γιατί θηλάζω ακόμα) 

θελουμε ένα τρίτο παιδάκι αλλά έχουμε κ το άγχος πως θα ανταπεξέλθουμε με 2 μικρά σχετικά παιδιά (ειδικά το μωρό είναι ακόμα μικρούλη κ σαφώς σε άρρηκτη σχέση μαζί μου) 

ξεκινησα τεστ ωορρηξιας αφού μου ήρθε η περίοδος για να «μαθω» λίγο κ τον κύκλο μου μιας που από γεννα σε γεννα είχα αδιαθετησει μόνο μια φορά κ δν είχα προλάβει να δω μια σειρά 

 

είχα δημιουργήσει κ ένα νήμα κ μια κοπέλα από εδώ μου είχε απαντήσει (να είναι καλά ❤️

Εύχομαι σε όλες μέσα από την καρδιά μου να δείτε το θετικό τεστακι κ να ζήσετε ένα όμορφο ταξίδι (είτε είναι η πρώτη φορά είτε η δεύτερη είτε η Πέμπτη πάντα έχω συνειδητοποιήσει ότι η δίψα κ η προσμονή είναι η ίδια) ❤️

 

 

Καλώς ήρθες και πάλι 😊 εύχομαι να έρθει αυτό που τόσο λαχταρατε! Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου να τα χαίρεσαι 🥰

Όντως το άγχος και η λαχτάρα για παιδί είναι πάντα η ίδια 🥰 εγώ ακόμη βέβαια όπως και πολλές άλλες κοπέλες εδω, είμαι ακομη στη προσπάθεια για το πρώτο μετά από μια αποβολή που είχα τον Αύγουστο 🙏🏻

Μακάρι αυτός ο μήνας να είναι και ο τυχερός για όλες μας😊

Ποια τεστακια χρησιμοποιείς; τις ταινίες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Γεια σας 🎉

Να μπω κ εγώ στην παρέα σας; 
 

δεν είμαι νέα στο φόρουμ έχω βιωσει εδώ  2 εγκυμοσυνες κ γεννεσ Και γνωριμιες  αλλά σ αυτό το νήμα ναι είμαι νέα! 🥹 
 

εχω 2 παιδιά 

μια κόρη που έγινε 4 ετών κ ένα μπόμπιρα 19 μηνών 

Και να που μετά από 18 μήνες με θυμήθηκε η περίοδος (αργά αργά κ στα 2 παιδιά γιατί θηλάζω ακόμα) 

θελουμε ένα τρίτο παιδάκι αλλά έχουμε κ το άγχος πως θα ανταπεξέλθουμε με 2 μικρά σχετικά παιδιά (ειδικά το μωρό είναι ακόμα μικρούλη κ σαφώς σε άρρηκτη σχέση μαζί μου) 

ξεκινησα τεστ ωορρηξιας αφού μου ήρθε η περίοδος για να «μαθω» λίγο κ τον κύκλο μου μιας που από γεννα σε γεννα είχα αδιαθετησει μόνο μια φορά κ δν είχα προλάβει να δω μια σειρά 

 

είχα δημιουργήσει κ ένα νήμα κ μια κοπέλα από εδώ μου είχε απαντήσει (να είναι καλά ❤️

Εύχομαι σε όλες μέσα από την καρδιά μου να δείτε το θετικό τεστακι κ να ζήσετε ένα όμορφο ταξίδι (είτε είναι η πρώτη φορά είτε η δεύτερη είτε η Πέμπτη πάντα έχω συνειδητοποιήσει ότι η δίψα κ η προσμονή είναι η ίδια) ❤️

 

 

Καλώς ήρθες ξανά στην παρέα!!! Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου!!! Κ σου εύχομαι σύντομα να έρθει κ το επόμενο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...