Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κεντρο για σπερμοδιαγραμα


natasa11

Recommended Posts

Καλησπέρα, ξερετε κάποιο καλό κέντρο στην Αθήνα για να κάνει ο σύζυγός μου ένα σπερμοδιαγραμα που να είναι αξιόπιστο και να μην ειναι και πανάκριβο. Έχει κάνει μέχρι στιγμής 2 ,το ένα σχετικά καλό και το άλλο χάλια όσο δεν πάει. Στο δεύτερο που ήταν χάλια έκανε μαζί και κατακερματισμο σπέρματος και βγήκε 58%. Δεν ξέρω τι να κανω;;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η natasa11 είπε:

Καλησπέρα, ξερετε κάποιο καλό κέντρο στην Αθήνα για να κάνει ο σύζυγός μου ένα σπερμοδιαγραμα που να είναι αξιόπιστο και να μην ειναι και πανάκριβο. Έχει κάνει μέχρι στιγμής 2 ,το ένα σχετικά καλό και το άλλο χάλια όσο δεν πάει. Στο δεύτερο που ήταν χάλια έκανε μαζί και κατακερματισμο σπέρματος και βγήκε 58%. Δεν ξέρω τι να κανω;;;

 

κοριτσι μου καλησπερα! ευχομαι να πανε ολα καλα με τον αντρα σου και συντομα να εχετε ενα γερο μωρακι στην αγκαλια σας! εμεις 2 σπερμοδιαγραμματα εχουμε κανει, και τα 2 στο Λυμπεροπουλο. ειναι αρκετα ακριβος αλλα ξερουμε οτι ειναι αξιοπιστος και νομιζω εχει μεγαλυτερη σημασια απο τα χρηματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η natasa11 είπε:

Καλησπέρα, ξερετε κάποιο καλό κέντρο στην Αθήνα για να κάνει ο σύζυγός μου ένα σπερμοδιαγραμα που να είναι αξιόπιστο και να μην ειναι και πανάκριβο. Έχει κάνει μέχρι στιγμής 2 ,το ένα σχετικά καλό και το άλλο χάλια όσο δεν πάει. Στο δεύτερο που ήταν χάλια έκανε μαζί και κατακερματισμο σπέρματος και βγήκε 58%. Δεν ξέρω τι να κανω;;;

 

Καλησπέρα

Εμείς κάναμε το 1ο στο Spermlab στη Νέα Σμύρνη μαζί με pcr και τώρα θα επαναλάβουμε το pcr γιατί το ζήτησε ο γιατρός. Θα πάμε στο Λυμπερόπουλο γιατί έχουμε ακούσει τα καλύτερα και από φιλικό μας ζευγάρι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσι μου καλησπερα! ευχομαι να πανε ολα καλα με τον αντρα σου και συντομα να εχετε ενα γερο μωρακι στην αγκαλια σας! εμεις 2 σπερμοδιαγραμματα εχουμε κανει, και τα 2 στο Λυμπεροπουλο. ειναι αρκετα ακριβος αλλα ξερουμε οτι ειναι αξιοπιστος και νομιζω εχει μεγαλυτερη σημασια απο τα χρηματα..

Καλησπέρα κ από μένα,κ εμεις στον λυμπεροπουλο πήγαμε.. είναι τσιμπημένος σχετικά μ τα πιο μικρά κέντρα αλλά λένε ότι είναι ο καλύτερος στην Αθήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nicol🦩 είπε:

@natasa11 μπορώ να σ στλ προσωπικό μνμ να σε ρωτησω κατι;

Ναι πείτε μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/9/2023 at 6:12 ΜΜ, ο/η Nicol🦩 είπε:

@natasa11 μπορώ να σ στλ προσωπικό μνμ να σε ρωτησω κατι;

Καλημέρα, Ναι πήγαμε στον Παρτσινεβελο και μου φάνηκε πολύ καλός ,ότι γνωρίζει πολύ καλά το αντικείμενο και με έκανε να νιώσω ασφαλεια. Ο σύζυγος μου είχε κάνει μόνος του στην αρχή ένα σπερμοδιαγραμα και ήταν σχετικά καλό αλλά δεν έγραφε μορφολογία. Μετά πήγε σε ουρολογο και του είπε να κάνει ένα ακόμα σπερμοδιαγραμα και κατακερματισμο και ήταν χάλια όλα. Μετά πήγαμε στον Παρτσινεβελο του τα δείξαμε και μας έβαλε να κάνουμε και αλλες εξετάσεις και είπε του άντρα μου να κάνει ένα σπερμοδιαγραμα που να λέει και μορφολογία και μας πρότεινε ένα πακέτο στο institute of life που είχε και κατακερματισμο  και είχε 380 ευρώ. Τώρα το ψάχνουμε ακόμα τι να κάνουμε και που να πάμε. Αλλά μας είπε σίγουρα ένα σπερμοδιαγραμα για να δούμε ποιο από τα 2 αληθεύει. Το δεύτερο σπερμοδιαγραμα που ήταν χάλια το έκανε στο genelabs στην Αθήνα (Αμπελόκηποι), έχεις ακούσει αν είναι καλο; Στο internet είχε καλή κριτική τώρα τι να σου πω... και μας είπε και κάτι χάπια γιατί ήταν λίγο πεσμένο το fsi.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...