Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ένας γλυκός Σεπτέμβρης έρχεται ξανά και εύχομαι μέσα στις κοιλίτσες μας μωράκια τσουπωτά 🍼🤰💕 🧿


Elk

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Τι κάνετε?? Εγώ είμαι λίγο περίεργη σημερα. Δεν κοιμάμαι καλά τα δύο τελευταία βραδια, βλέπω εφιάλτες και ξυπνάω με ταχυπαλμια. Δεν βλέπω ποτέ εφιάλτες και προσπαθώ να καταλάβω τι μπορεί να με αγχωσε και ακόμη δε το έχω βρει..σήμερα ξύπνησα και ακόμη είμαι σαν να έχω ταχυπαλμια αλλά χωρίς ταχυπαλμια. Ένα βάρος να το πω..καπως έτσι. Ευτυχώς ο άντρας μου θα κατσει σήμερα έχει μια μέρα άδεια και θα πάμε καμία βολτιτσα

Ίσως είσαι κ κουρασμένη από τη δουλειά κ βγαίνει το βράδυ το άγχος χωρίς να το καταλάβεις... αφού έχει κ άδεια ο άντρας σου τέλεια να πάτε την βόλτα σας 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εκανα τεστ εγκυμοσύνης και βγήκε θετικό, μήπως δεν έπεσε ακόμη η χοριακη; στις 17/08 είχα 3000 χοριακη. Εχει περάσει ενας μήνας 🤷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Δεν ξέρω αν φαίνεται καλα στη φωτογραφία. Την έβγαλα στο ένα λεπτό. Θα περιμένω το 5λεπτο να δω πως θα καθαρίσει 

IMG_20230920_104356.jpg

Καλημέρα! Η αλήθεια είναι πως φαίνεται αχνή γραμμή. Να μην έχει μηδενίσει μετά από ένα μήνα? Δεν είχες κ πολλές χιλιάδες χοριακη.. Νομίζω μόνο με τεστ αίματος μπορείς να σιγουρευτείς για τι πρόκειται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα! Η αλήθεια είναι πως φαίνεται αχνή γραμμή. Να μην έχει μηδενίσει μετά από ένα μήνα? Δεν είχες κ πολλές χιλιάδες χοριακη.. Νομίζω μόνο με τεστ αίματος μπορείς να σιγουρευτείς για τι πρόκειται. 

Αυτή είναι τώρα! Εχουν περάσει σίγουρα 20 λεπτά.

Πήρα στη κλινική, ο γιατρός Μ είναι σε χειρουργείο, η γραμματέας με ρώτησε αν είχα ελεύθερες επαφές μεσα στον μήνα και να παω να κανω μια χοριακη. Θα περιμένω να με πάρει και ο γιατρός.

IMG_20230920_105954.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα! Η αλήθεια είναι πως φαίνεται αχνή γραμμή. Να μην έχει μηδενίσει μετά από ένα μήνα? Δεν είχες κ πολλές χιλιάδες χοριακη.. Νομίζω μόνο με τεστ αίματος μπορείς να σιγουρευτείς για τι πρόκειται. 

Εγώ λεω είναι ακόμη ανεβασμένη από την προηγούμενη, δεν γίνεται με 7-9 επαφές οτι να ναι. Αλλα έχω μια απορία τώρα. Αν πχ είναι ανεβασμένη η ορμόνη από την προηγούμενη εγκυμοσύνη εγώ τώρα θα είχα συμπτώματα περιόδου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinaP είπε:

Αυτή είναι τώρα! Εχουν περάσει σίγουρα 20 λεπτά.

Πήρα στη κλινική, ο γιατρός Μ είναι σε χειρουργείο, η γραμματέας με ρώτησε αν είχα ελεύθερες επαφές μεσα στον μήνα και να παω να κανω μια χοριακη. Θα περιμένω να με πάρει και ο γιατρός.

IMG_20230920_105954.jpg

Είναι όντως θετικό.. Κάνε μια χοριακη για να έχεις να συγκρίνεις μετά αν υπάρχει αύξηση ή είναι ακόμα από την αποβολή. Σου εύχομαι να ναι το θετικό σενάριο ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Είναι όντως θετικό.. Κάνε μια χοριακη για να έχεις να συγκρίνεις μετά αν υπάρχει αύξηση ή είναι ακόμα από την αποβολή. Σου εύχομαι να ναι το θετικό σενάριο ❤️

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ, μακάρι και εγώ αυτό θέλω αλλά μου φαίνεται πολύ καλό για να είναι αληθινό 🥹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ, μακάρι και εγώ αυτό θέλω αλλά μου φαίνεται πολύ καλό για να είναι αληθινό 🥹

Κορίτσι μου,μην αφήνεις την αγωνία να σε τρώει...πήγαινε κάνε τώρα κιόλας μια χοριακη να σου λυθούν οι απορίες να μην αγχώνεσαι τσάμπα 😊

 

Μακάρι μακάρι μακάρι να είναι εγκυμοσύνη 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Κορίτσι μου,μην αφήνεις την αγωνία να σε τρώει...πήγαινε κάνε τώρα κιόλας μια χοριακη να σου λυθούν οι απορίες να μην αγχώνεσαι τσάμπα 😊

 

Μακάρι μακάρι μακάρι να είναι εγκυμοσύνη 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Σε 2 ώρες θα μπορώ να πάω για χοριακη δυστυχώς, είμαι τη δουλειά. Θα πάω το μεσημέρι 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Αυτή είναι τώρα! Εχουν περάσει σίγουρα 20 λεπτά.

Πήρα στη κλινική, ο γιατρός Μ είναι σε χειρουργείο, η γραμματέας με ρώτησε αν είχα ελεύθερες επαφές μεσα στον μήνα και να παω να κανω μια χοριακη. Θα περιμένω να με πάρει και ο γιατρός.

IMG_20230920_105954.jpg

Στο είπα ρε συ!!!!εντάξει είμαι γκουρού δεν παίζει....έχω βρει πόσες χαχαχαχχαχαχ μόνο εγώ δεν ξέρω πότε θα μείνω έγκυος 🩷🩷🩷🙏🙏🙏😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Εγώ λεω είναι ακόμη ανεβασμένη από την προηγούμενη, δεν γίνεται με 7-9 επαφές οτι να ναι. Αλλα έχω μια απορία τώρα. Αν πχ είναι ανεβασμένη η ορμόνη από την προηγούμενη εγκυμοσύνη εγώ τώρα θα είχα συμπτώματα περιόδου;

Είχες λίγη χοριακη για να έχεις ακόμα ...δεν πιστεύω ότι είναι από την αποβολή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Είχες λίγη χοριακη για να έχεις ακόμα ...δεν πιστεύω ότι είναι από την αποβολή 

Μα δεν είχα και τις καλύτερες επαφές... η αιμορραγία τελείωσε 23/8, ειχαμε επαφές 24/8 και 26/8. Και μετά 5-6-7/9 και στις 16/9-17/9.  Δεν ξερω δεν Μ φαίνονται πολύ καλές οι μέρες. Εν τω μεταξύ εγώ τεστ ωορρηξίας μόνο θα έκανα και βγήκε και αυτό σχετικά έντονη η γραμμή. Μετά λέω ας κάνω και για τη πλάκα ένα εγκυμοσύνης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Δεν ξέρω αν φαίνεται καλα στη φωτογραφία. Την έβγαλα στο ένα λεπτό. Θα περιμένω το 5λεπτο να δω πως θα καθαρίσει 

IMG_20230920_104356.jpg

Κορίτσι μου σου εύχομαι ολόψυχα να είναι αληθινό θετικό κ να μην είναι από την προηγούμενη εγκυμοσύνη!!! Αν κ θεωρώ ότι αφού έχουν περάσει 30 μέρες σίγουρα ότι θα έχει μηδενιστεί η προηγούμενη... νιώθω ότι όντως είναι θετικό... κάνε την χοριακη θα περιμένουμε όλες ανυπόμονα 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσι μου σου εύχομαι ολόψυχα να είναι αληθινό θετικό κ να μην είναι από την προηγούμενη εγκυμοσύνη!!! Αν κ θεωρώ ότι αφού έχουν περάσει 30 μέρες σίγουρα ότι θα έχει μηδενιστεί η προηγούμενη... νιώθω ότι όντως είναι θετικό... κάνε την χοριακη θα περιμένουμε όλες ανυπόμονα 🥰🥰🥰

Μου φαίνεται πολύ απίθανο!! Είμαι και από εξωσωματική, προσπαθούσαμε τόσα χρόνια χωρίς αποτέλεσμα και ήρθε τώρα μετά από εξωσωματική και αποβολή τόσο εύκολα; τι να πω, θα παω σήμερα για χοριακη μέχρι το βράδυ θα ξέρουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Σε 2 ώρες θα μπορώ να πάω για χοριακη δυστυχώς, είμαι τη δουλειά. Θα πάω το μεσημέρι 🙏🏻

Εγώ διαβάζοντας όλες τις απαντήσεις σου θεωρώ ότι υπάρχουν πολλές πιθανότητες!!!!και σε ενημερώνω ότι θα περιμένω με τεράστια ανυπομονησία για τα αποτελέσματα σου 🥰😊🤍

 

Μακάρι κορίτσι μου να έχουμε πολύ πολύ καλά νέα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η cintelina είπε:

καλη επιτυχιααα! ευχομαστε να ειναι οντως θετικο ❤️

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Εγώ διαβάζοντας όλες τις απαντήσεις σου θεωρώ ότι υπάρχουν πολλές πιθανότητες!!!!και σε ενημερώνω ότι θα περιμένω με τεράστια ανυπομονησία για τα αποτελέσματα σου 🥰😊🤍

 

Μακάρι κορίτσι μου να έχουμε πολύ πολύ καλά νέα!!! 

Ευχαριστώ κορίτσια μου 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Εγώ λεω είναι ακόμη ανεβασμένη από την προηγούμενη, δεν γίνεται με 7-9 επαφές οτι να ναι. Αλλα έχω μια απορία τώρα. Αν πχ είναι ανεβασμένη η ορμόνη από την προηγούμενη εγκυμοσύνη εγώ τώρα θα είχα συμπτώματα περιόδου;

Κορίτσι μου δεν παίρνεις τον γιατρό να τον ρωτησεις; κ εμείς το μήνα που έγινε η σύλληψη πραγματικά οι επαφές μας ήταν οτι να ναι, αφού ήμουν απόλυτα σίγουρη ότι θα είχε χαθεί κ αυτός ο μήνας! Επίσης τα συμπτώματα περιόδου κ εγκυμοσύνης μοιάζουν πάρα πολύ! Τι να πω μακαρι να είναι όντως θετικό🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

 

Ευχαριστώ κορίτσια μου 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Σου εύχομαι ολόψυχα να είναι θετικό από εγκυμοσύνη 👍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κορίτσι μου δεν παίρνεις τον γιατρό να τον ρωτησεις; κ εμείς το μήνα που έγινε η σύλληψη πραγματικά οι επαφές μας ήταν οτι να ναι, αφού ήμουν απόλυτα σίγουρη ότι θα είχε χαθεί κ αυτός ο μήνας! Επίσης τα συμπτώματα περιόδου κ εγκυμοσύνης μοιάζουν πάρα πολύ! Τι να πω μακαρι να είναι όντως θετικό🙏🙏

Τον πήρα κορίτσι Μ πριν μία ώρα και ήταν σε χειρουργείο. Μου είπαν θα τον ενημερώσουν. Και αυτός για χοριακη θα με στείλει αλλά θα ήθελα πολύ να.κλεισω ραντεβού να δούμε από κοντά το συμβαίνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marinaP είπε:

Τον πήρα κορίτσι Μ πριν μία ώρα και ήταν σε χειρουργείο. Μου είπαν θα τον ενημερώσουν. Και αυτός για χοριακη θα με στείλει αλλά θα ήθελα πολύ να.κλεισω ραντεβού να δούμε από κοντά το συμβαίνει 

Ναι να μιλήσετε καλύτερα κ εννοείται να πας για χοριακη!! Πωπω μακάρι μακάρι θα περιμένουμε με μεγάλη ανυπομονησία🥰🥰🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinaP είπε:

Τον πήρα κορίτσι Μ πριν μία ώρα και ήταν σε χειρουργείο. Μου είπαν θα τον ενημερώσουν. Και αυτός για χοριακη θα με στείλει αλλά θα ήθελα πολύ να.κλεισω ραντεβού να δούμε από κοντά το συμβαίνει 

Κορίτσι μου και θετικό να είναι που στο εύχομαι από κοντά με υπέρηχο δεν θα μπορεί να δει κάτι ο γιατρός σου θα είναι πολύ νωρίς ούτε σακο δεν θα μπορεί να δει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elk είπε:

Κορίτσι μου και θετικό να είναι που στο εύχομαι από κοντά με υπέρηχο δεν θα μπορεί να δει κάτι ο γιατρός σου θα είναι πολύ νωρίς ούτε σακο δεν θα μπορεί να δει 

Ναι το ξέρω αλλα δεν θα μπορεί να δει έστω αν έκανα ωορρηξία; κάτι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θέλω τη γνώμη σας. Είχα θετικό τεστ ωορρηξιας επί 4 μέρες. Λογικά την τέταρτη μέρα έγινε η ωορρηξια διότι μετά είχα αρνητικό. Τώρα με βάση την ημέρα που υποθέτω ότι έγινε η ωορρηξια σήμερα έχουν περάσει 11 μέρες, περίοδο δεν έχω. Ως τώρα έβαζα ως ωορρηξια την πρώτη μέρα και μετά δεν ξαναέκανα τεστ. Συνεπώς για την εφαρμογή στο κινητό έχω καθυστέρηση. Έχω κάνει 3 τεστ τις προηγούμενες μέρες όλα αρνητικά. Πονάω, έχω τραβήγματα στη μήτρα, οι επαφές μας ήταν όλες τις γόνιμες μέρες. Να κάνω και άλλο τεστ; να περιμένω μέχρι το Σάββατο που θα έχουν συμπληρωθεί 14 μέρες από το τελευταίο θετικό της ωορρηξιας; τελευταία επιλογή έχω να κάτσω στα αυγά μου και να δω αν αδιαθετησω μέχρι το Σάββατο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...