Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ - ΚΑΚΕΣ ΤΙΜΕΣ


Apostolia88

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dimitrapth είπε:

Εμάς πάντως αυτό που μας είπε ο γυναικολόγος είναι πως βλέπει καθημερινά άντρες με πολύ κακό σπερματογραφημα να κάνουν 3 και 4 παιδιά και άντρες με πολύ καλό σπερματογραφημα και να είναι άτεκνοι χωρίς να υπάρχει πρόβλημα με την γυναίκα. Είναι γενικά  μια κατάσταση που ποτέ δεν μπορούν να προβλέψουν με σιγουριά πως ένα κακό σπερματογραφημα είναι καταδικασμένο, δεν είναι μια απάντηση ναι ή όχι. Δεν χάνουμε ποτέ τις ελπίδες μας και δεν σταματάμε ποτέ να προσπαθούμε. Απλά όταν εμπλέκεται το οικονομικό στην μέση στην περίπτωση της εξωσωματικής πχ δεν ρισκάρουν και πάνε παρά πολύ προσεκτικά ώστε να αυξήσουν τα ποσοστά επιτυχίας. Η μικρό γονιμοποίηση είναι μια παρά πολύ καλή λύση για προβληματικό σπερμα, αν φτάσετε σαφώς μέχρι εκεί! 

Έτσι ακριβώς είναι κορίτσι μου! Είναι κ θέμα τύχης κ θέμα άγχους! Ο γιατρός μου είπε ότι άντρας με τέτοιο σπερμα έκανε 5 παιδιά…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 79
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 11 ώρες, ο/η stalitsa stal είπε:

Θα τις δοκιμάσουμε κ εμείς κορίτσι μου! Και μενα τις ξεχνούσε..

Αν πάρετε τις συγκεκριμένες εχω τηλ απο αντιπρόσωπο, να στο δωσω αν θελεισ. Εγω απο εκει τις παρήγγειλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nicol🦩 είπε:

Αν πάρετε τις συγκεκριμένες εχω τηλ απο αντιπρόσωπο, να στο δωσω αν θελεισ. Εγω απο εκει τις παρήγγειλα 

Αν είναι εύκολο ναι σωστό μου σ Ευχαριστω πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς παίρναμε spermotrend της abbimed, androferti και impryl, έκανα παραγγελία μέσω skroutz. Αν θυμάμαι καλά μου έβγαιναν καλύτερα τα μεταφορικά και λίγο πιο οικονομικά, αν και βέβαια είναι όλες πανάκριβες. Δείτε μόνο ποιάς εταιρίας σας προτείνουν γιατί συμπίπτουν σε κάποιες τα ονόματα των βιταμινών.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...