Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΠΑΦΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ


Mariamar

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΕΠΑΦΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΠΟΥ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΠΑΛΙ ΓΟΝΙΜΗ ΜΕΡΑ??? ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ  1/08/23 ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙ 12/08, ΓΕΝΙΚΩΣ ΤΗΝ ΝΙΩΘΩ ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΝΑΩ ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΕΞΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΝ ΕΝΙΩΣΑ 13/08 ΕΠΑΦΗ ΕΙΧΑ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΣΤΙΣ 13/08 ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕ ΚΑΤΙ; ΚΑΜΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΕΠΑΦΗ ΕΤΣΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΡΑΦΩΜΕΝΗ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ένιωθα κι εγώ την ωορρηξία στις τελευταίες μου περιόδους. Το Δεκέμβρη του 22 είχα αυτούς τους πόνους για 3-4 μέρες. Σύμφωνα με την εφαρμογή καταγραφής περιόδου που χρησιμοποιώ, η ωορρηξία ήταν Δευτέρα και είχαμε δύο επαφές Τρίτη κ Τετάρτη. Δηλαδή μετά, σύμφωνα πάντα με την εφαρμογή... Τώρα είμαι 35 εβδομάδων. Σου εύχομαι με το καλό, ό,τι επιθυμείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mariamar είπε:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΕΠΑΦΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΠΟΥ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΠΑΛΙ ΓΟΝΙΜΗ ΜΕΡΑ??? ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ  1/08/23 ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙ 12/08, ΓΕΝΙΚΩΣ ΤΗΝ ΝΙΩΘΩ ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΝΑΩ ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΕΞΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΝ ΕΝΙΩΣΑ 13/08 ΕΠΑΦΗ ΕΙΧΑ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΣΤΙΣ 13/08 ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕ ΚΑΤΙ; ΚΑΜΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΕΠΑΦΗ ΕΤΣΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΡΑΦΩΜΕΝΗ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ; 

Καλησπέρα! Δεν έχω παρόμοια εμπειρία, αλλά πρώτον δεν είσαι 100% σίγουρη για το πότε έγινε η ωορρηξία και δεύτερον ακόμη και να έγινε το ωάριο μένει μέχρι και 48 ώρες μετά! Οπότε σίγουρα έχεις πιθανότητες! Το καλύτερο βέβαια είναι να έχουμε επαφές πολλές και κυρίως πριν, αλλά δεν είναι και απαραίτητο 😊 Εμένα βέβαια με βοήθησαν πολύ και τα ψηφιακά τεστ ωορρηξίας, αν και είχα πολύ έντονα συμπτώματα, πόνο και αίμα, αλλά με τα τεστακια το επιβεβαίωσα και έμαθα καλύτερα το σώμα μου. Καλή επιτυχία!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Καλησπέρα! Δεν έχω παρόμοια εμπειρία, αλλά πρώτον δεν είσαι 100% σίγουρη για το πότε έγινε η ωορρηξία και δεύτερον ακόμη και να έγινε το ωάριο μένει μέχρι και 48 ώρες μετά! Οπότε σίγουρα έχεις πιθανότητες! Το καλύτερο βέβαια είναι να έχουμε επαφές πολλές και κυρίως πριν, αλλά δεν είναι και απαραίτητο 😊 Εμένα βέβαια με βοήθησαν πολύ και τα ψηφιακά τεστ ωορρηξίας, αν και είχα πολύ έντονα συμπτώματα, πόνο και αίμα, αλλά με τα τεστακια το επιβεβαίωσα και έμαθα καλύτερα το σώμα μου. Καλή επιτυχία!😊

Δυστηχως ελειπε ο αντρας μου γι αυτο και ειχαμε επαφη μονο τοτες, τον προηγουμενο μηνα δεν πετυχε αν ειναι σωστο το ημερολογιο ειχαμε επαφες κατα τυχη παλι μετα την ωορρηξια .. δεν μας θελει😏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mariamar είπε:

Δυστηχως ελειπε ο αντρας μου γι αυτο και ειχαμε επαφη μονο τοτες, τον προηγουμενο μηνα δεν πετυχε αν ειναι σωστο το ημερολογιο ειχαμε επαφες κατα τυχη παλι μετα την ωορρηξια .. δεν μας θελει😏

Δεν πειράζει, θα έρθει σύντομα!! Πάντως σχετικά με το ημερολόγιο περιόδου, εμένα στο περίπου έβγαινε σωστό, με κύκλο από 29-31 ημέρες. Βέβαια πριν τα τεστ είχα πονάκια και υγρά από την 11η μέρα κ έλεγα εδώ είμαστε και αργότερα με τα τεστ είδα πως κάνω ωορρηξία 14η ή 15η μέρα του κύκλου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mariamar είπε:

Δυστηχως ελειπε ο αντρας μου γι αυτο και ειχαμε επαφη μονο τοτες, τον προηγουμενο μηνα δεν πετυχε αν ειναι σωστο το ημερολογιο ειχαμε επαφες κατα τυχη παλι μετα την ωορρηξια .. δεν μας θελει😏

Το ωάριο κορίτσι μου ζει από 12-24 ώρες! Άρα αν στις 13 έγινε η ωορρηξία είναι πολύ καλή μέρα με καλές πιθανότητες απλά αν είχατε ακόμα μια επαφή στις 14 θα ήταν ακόμα καλύτερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...