Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γιατροί εξωσωματικής Θεσσαλονίκη


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια !Θελω να σας ρωτήσω για γιατρούς εξωσωματικούς στην Θεσσαλονίκη .Είμαι 45 χρόνων ,οποία κυρία είναι στην ηλικία μου κοντά και κατάφερε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ γέννησα 44 χρόνων και 3 μηνών τον 2ο γιο μου.. αλλά με δανεικά ωάρια... ο πρώτος είναι φυσιολογική σύλληψη κανονικά και ο 2ος μετά από πολλές προσπάθειες που δεν απέδωσαν καταφύγαμε στα δανεικά.. 

ήμασταν στο Fivi στο Διαβαλκανικό, πολύ καλό κέντρο.. απλά 

Απλα χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω, 45 με δικά σου ωάρια είναι λίγο δύσκολο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Εγώ θα σου πρότεινα το embryolab. Προσωπικά έμεινα παρά πολύ ευχαριστημένη και όσες φίλες - γνωστές έχουν πάει. Έχει εξαιρετικούς γιατρούς , αν θέλεις να σου πω το όνομα της δικής μου στιελε μου προσωπικό. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από εμένα. Η προσωπική μου εμπειρία ήταν πολύ καλή έως και την τελευταία στιγμή μιας κι πλέον είμαι εν αναμονή χοριακης από έμβρυο μεταφορά την οποία κι έκανα στην κλινική της Embryolab.τώρα σίγουρα κάθε περίπτωση είναι διαφορετική σε κάθε γυναίκα και η ηλικία έχει τον ρόλο της σε αυτό(εγώ είμαι μικρούλα).πάραυτα είναι άνθρωποι με γνώση και πείρα και ότι είναι θα σας το πουν χωρίς να σας φουσκώσουν τα μυαλά.πάνε καθαρά βάση αυτών των κριτηρίων. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 23/8/2023 at 12:10 ΠΜ, ο/η AriaPet είπε:

Καλησπέρα κι από εμένα. Η προσωπική μου εμπειρία ήταν πολύ καλή έως και την τελευταία στιγμή μιας κι πλέον είμαι εν αναμονή χοριακης από έμβρυο μεταφορά την οποία κι έκανα στην κλινική της Embryolab.τώρα σίγουρα κάθε περίπτωση είναι διαφορετική σε κάθε γυναίκα και η ηλικία έχει τον ρόλο της σε αυτό(εγώ είμαι μικρούλα).πάραυτα είναι άνθρωποι με γνώση και πείρα και ότι είναι θα σας το πουν χωρίς να σας φουσκώσουν τα μυαλά.πάνε καθαρά βάση αυτών των κριτηρίων. 

Καλημέρα . Ποιον γιατρό έχετε εκεί  αν επιτρέπεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα κορίτσια και εμενα.

Εμεις συναντησαμε και την ομάδα του Γενεσις και την ομάδα της Embryoclinic. 

Προχωρήσαμε με την Embryoclinic και ομολογω οτι ειμαστε πολύ ικανοποιημενοι. Αντιμετωπίσαμε δυσκολίες, αλλα ειναι σαφως μια πολύ εμπειρη ομάδα, σοβαροι γιατροι και ο Κος Τσάκος ειναι μακραν απο τους πιο γλυκους ανθρωπους που εχουμε γνωρισει. 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...