Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τι θα λεγατε για ενα καφεδακι!


Recommended Posts

Κοριτσακια μου εγω κατα τις 10:30 θα ειμαι Συνταγμα στα εκδοτηρια εισητηριων. Θα περαμεινω στο σημειο μεχρι της 10:50. Οσα κοριτσια θα με συναντησουν Συνταγμα καλο ειναι μεχρι το Σαββατο να μου το εχουν πει ετσι ωστε να εχω μια εικονα. Επισης ειναι στη διαθεση σας το τηλεφωνο μου ετσι ωστε να επικοινωνήσετε μαζι μου για περαιτέρω συνεννόηση. Ακομα το μελος crazy θα βρισκετε στη Δαφνη νωριτερα απο τις 11:00 ετσι ωστε να περιμενει τα υπολοιπα μελη μας που θα πανε κατευθείαν εκει. Θα σας πω μεχρι την Παρασκευη το σημειο που θα σας περιμενει. sweetmammy μολις φτασεις θα μας παρεις τηλέφωνο να ερθουμε να σε παρουμε απο το μετρο! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 105
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

οκ... τοτε θα πρεπει κι'εγω να παω πριν τις 11:30 και να συναντηθω με την crazy αν καταλαβα καλα... θα σε παρω και ενα τηλεφωνο μολις φτασω για σιγουρια Dimitroula... το τηλ. σου ομως που θα το βρω...; αν θες στειλε μου ενα πμ με το τηλ. σου... σ'ευχαριστω...!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είμαι και εγώ μέσα! αλλά με το μπέμπη μου!γίνεται? στο σύνταγμα θα μπρέσω να είμαι ! κάποιο κινητό να έχω όμως!μη χαθούμε! αν καταλαβα καλά την κυριακή έτσι?

ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ ΕΛΑ ΚΙ ΕΣΥ! ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΘΑ ΣΕ ΔΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάσση έγραψε:

Κορίτσια είμαι και εγώ μέσα! αλλά με το μπέμπη μου!γίνεται? στο σύνταγμα θα μπρέσω να είμαι ! κάποιο κινητό να έχω όμως!μη χαθούμε! αν καταλαβα καλά την κυριακή έτσι?

ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ ΕΛΑ ΚΙ ΕΣΥ! ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΘΑ ΣΕ ΔΩ!

Κασση μου βεβαιως και γινεται! Θα σε περιμενω Συνταγμα! Σου στελνω το κινητο μου με πμ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda μου ειμαι πολυ αισιόδοξη για την Κυριακη! Εχω σημειώσει μεχρι στιγμης 15 ατομα και επιπλεον τον κουκλο της Κασση!:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάσση έγραψε:

Kορίτσια μου σορυ αλλά δεν θέλω να τον αφήνω και τα σκ ! δουλεύω που δουλεύω να μην τον αφήνω κιόλας! :P

Μην το ξαναπεις αυτο!Χαρα μας!Σας περιμενουμε!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΑΤΥΧΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ :lol: :lol: ΧΑΧΑΧΑ ΑΣΤΕΙΕΥΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ (ΑΤΥΧΙΑ) ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΕ ΓΝΩΡΙΣΕΙΣ ΕΤΣΙ ΛΕΩ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ.10 ΚΑΙ ΜΙΣΗ ΣΤΑ ΕΚΔΟΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΕΤΣΙ ? ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΗΝ ΔΑΦΝΗ? ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!:P :P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DORA1 χαχαχαχα! Αντε να σε δω και εσενα επιτελους! Εγω θα ειμαι Συνταγμα απο της 10:30 μεχρι 10:50(εκτος αν καθυστερήσει καποια κοπελα και φυγω αργοτερα). Στη Δαφνη θα ειναι νωριτερα το μελος crazy. Θα μας πει το σημειο συναντησης στη Δαφνη. Κοριτσια ανυπομονω!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα.. τι είναι αυτά βρε Δώρα;;!!! :)

Λοιπόν, εγώ θα'είμαι στο σταθμό του μετρό της Δάφνης, στα εκδοτήρια (το σίγουρο σημείο συνάντησης! χαχαχα) γύρω στις 10.45 και θα σας περιμένω!! Ανυπομονώ!!

Φιλάκια!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΟΣΩ ΖΗΛΕΥΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΛΟΓΟΥ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΛΟΓΟΥ ΤΗΣ ΔΙΚΙΑΣ ΜΟΥ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟ:woohoo: :silly: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω οπως ειπα θα ερθω στη Δαφνη... τα εκδοτηρια του μετρο που ειναι; μεσα στο μετρο; την πλατεια την ξερω αλλα τωρα μπερδευτικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΖΗΛΕΥΩ---ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ Ε?? ΛΕΩ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΟΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΕΔΩ--ΤΙ ΛΕΤΕ???:cheer: :cheer: :cheer: :cheer: ΑΝΤΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΚΡΙΑ--ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai emeis bre koritsia pou eimaste apo larisa?????????kanonika prepei na koboume pita kai na sinantiomaste kapou stin lamia....e lenaaaaaaaaa.....kane kana kone...tha itan poli wraia....

TA MELOI TOU MAMMYLAND KOPSANE TIN ETISIA TOYRTA TOUS STO...STHN LAMIA

eee wraia den akougetai???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy μηπως θα ηταν καλυτερα να εισαι στην πλατεια γιατι οσες θα ερθουμε κατευθειαν στη δαφνη δεν θα ερθουμε με το μετρο, ενω τα κοριτσια που θα παρουν μετρο απο οτι καταλαβα θα βρεθουνε στο συνταγμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.Σκεφτόμουν κι εγώ να έρθω στη συνάντησή σας μεθαύριο...

Μόνο που επειδή εγώ θα έρθω με αυτοκίνητο μέχρι το μετρό της Δάφνης δεν μου λέτε και εξ΄αρχής πού θα καθήσετε για καφεδάκι να έρθω να σας βρω κατευθείαν??

:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...