Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τι θα λεγατε για ενα καφεδακι!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 105
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Happyland σε περιμένουμε! evhdal εχεις δίκιο σ΄αυτό οπότε να το κάνουμε πρωί καλύτερα. Ωραία λοιπόν την επόμενη Κυριακή στις 11:00πμ στη Δάφνη. Μέχρι τώρα κορίτσια έχουν δηλώσει ενδιαφέρον 10 μέλη! Και μην ξεχνάτε δεν είναι παρείστικη η συνάντηση απευθύνεται σε όλα τα μέλη του mammyland! Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evhdal έγραψε:

καλημερα προτιμοτερο θα ηταν πρωι γιατι εχουμε και τα ρημαδια τα ποδοσφαιρα.....:silly:

ΩΧ...ΚΑΙ ΕΣΥ??ΑΜΑΝ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

Κοριτσακια μου! Η συναντηση μας θα γινει την αλλη εβδομαδα Κυριακη 8 Μαρτιου 2009 στην περιοχη της Δαφνης. Θα ηθελα την βοηθεια σας για την ωρα. Θελετε το πρωι κατα της 11:οοπμ ή κατα της 17:00μμ.? Συμφωνειτε? Σας βολευει? Περιμενω να μου πειτε! Σας φιλω!

ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΟΥ ΠΕΦΤΕΙ Η ΔΑΦΝΗ????ΑΚΟΥΣΤΑ ΤΗΝ ΕΧΩ..

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΙΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΜΕΡΟΣ?

ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΕ ΕΡΘΩ, ΑΛΛΑ Η ΔΑΦΝΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΠΡΟΣ ΚΕΝΤΡΟ? ΣΥΝΤΑΓΜΑ Π.Χ? ΜΕΝΩ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ. ΑΝ ΟΧΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ! ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαλέξαμε τη Δάφνη για δύο λόγους: ο πρώτος λόγος είναι για να είναι κοντά στη Γλυφάδα, καθώς ένα από τα μέλη της παρέας μας, η Μαριάντα μας, μένει εκεί, είναι εγκυούλα και θέλαμε να μην την ταλαιπωρήσουμε πολύ. Ο δεύτερος λόγος είναι γιατί η Δάφνη έχει σταθμό του Μετρό και σκεφτήκαμε θα'ναι εύκολη η πρόσβαση για τις περισσότερες κοπέλες.

Κορίτσια, ανυπομονώ να βρεθούμε!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sisy στην πλατεια της Δαφνης. Αν θελετε οσες κοπελες δεν ξερετε που ειναι να σας περιμενω κατα της 10:30 στο Σταθμο του Συνταγματος. gastroula μου διαλεξαμε την Δαφνη γιατι με το μετρο απο το Συνταγμα ειναι κοντα(περιπου 10 λεπτα). Οτι θελετε με ρωτατε και με πμ. :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου, κι εγω θα ηθελα πολυ να συμμετασχω, αλλα δυστυχως μου πεφτει πολυ μακρια η δαφνη και μετρο δε παιζει (εχει κλεισει η Δ.Πλακεντιας και το Χαλανδρι!:(

τι κριμα...:(

δε πειραζει, να περασετε τελεια, να πιειτε ενα καφεδακι και για μας και να ανεβασετε πολλες πολλες φωτογραφιες!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ήλθα στην Αθήνα! Μόλις είδα το ραντεβουδάκι και μου άρεσε πάρα πολύ η ιδέα. Δημητρούλα θα έρθω με μία προϋποθεση. Θα φέρεις και τον γιο μαζί για να κλείσουμε το προξενιό!! Σοβαρά τώρα. Επειδή τυχαίνει να υπάρχει μια σύγχιση με τις συγκοινωνίες, μήπως θα ήταν ευκολο να γίνει στο κέντρο η συνάντηση??? Αν όχι θα δω τί θα κάνω μιας και ούτε εγώ την ξέρω τη Δάφνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ μου οπως ειπα και στα υπολοιπα κοριτσια θα σας περιμενω στο σταθμο του Συνταγματος και θα παμε ολες μαζι με το μετρο στη Δαφνη. Μπορεις να ερθεις μεχρι Συνταγμα? Οσο για τον γιο μου κατσε να γνωρισεις την πεθερα πρωτα!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Αμα η πεθερα ειναι καλη μια χαρα πανε τα πραγματα!:lol: :lol: :lol: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή Σαρακοστή!!!

Εγώ είμαι μέσα κοριτσάκια μου! Θα χαρώ πάρα πολύ να σας δω και απο κοντα!!

Να ρωτήσω κάτι όμως?

Πως προέκυψε η Δάφνη???

Δεν έχω πρόβλημα βέβαια, θα βάλω το gps και θα έρθω!!

Θέλετε να σκεφτείτε μήπως καταλείξουμε σε μέρος που θα είναι πιο εύκολο το πάρκινγκ όπως πχ στο στάδιο ειρήνης και φιλίας στο olympico???

Έτσι κι'αλλιώς εγω είμαι μέσα πάντως, δεν θέλω να σας αλλάζω τα σχέδια, απλά μια ιδέα είπα:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια οταν λετε πλατεια Δαφνης εννοειτε πλατεια καλογηρων; εγω αυτη την πλατεια ξερω... αν ερθω Συνταγμα σε ποιο σημειο θα ειστε; πως θα σας γνωρισω; και κατι αλλο... θα ερθουμε μονες να υποθεσω χωρις παιδια και αντρες ετσι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έρχομαι Αθήνα την Παρασκευή αλλά η Δαφνη μου πέφτει πολύ μακρια. Θα μένω Αγία Παρασκευή και έχω 2 μωράκια μαζί μου. Οπότε κορίτσια καλά να περάσετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι αυτο το είχα και εγω απορία...

Χωρίς άντρες θα είναι η συνάντηση?? γιατι αν μου πείτε χωρις παιδιά δεν θα μπορέσω να σας ευχαριστήσω.... είναι μόλις 17 εκατοστά και είναι στην κοιλιά μου :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Domenica! έγραψε:

Ναι αυτο το είχα και εγω απορία...

Χωρίς άντρες θα είναι η συνάντηση?? γιατι αν μου πείτε χωρις παιδιά δεν θα μπορέσω να σας ευχαριστήσω.... είναι μόλις 17 εκατοστά και είναι στην κοιλιά μου :P :P

χαχαχα...:laugh: :laugh: :laugh:

Εσυ μαλλον θα το φερεις μαζι ετσι κι'αλλιως... !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου! sweetmammy μου στη παλατεια καλογηρων θα γινει η συναντηση. Εκει ειναι και ο Σταθμος του μετρο. Τωρα στο Συνταγμα θα σας περιμενω στα εκδοτηρια εισητηριων. Κατι θα σκεφτω για να με αναγνωρίσετε!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Ειπαμε για αρχη να βγουμε μονες μας να τα πουμε με ηρεμια. Με τα παιδια και τους αντρες θα γινεται χαμος. Εντελως συμπτωματικά ειναι και η γιορτη της γυναικας!:P :P :P Τωρα διαλεξαμε τη Δαφνη γιατι ειναι κοντα στο Συνταγμα και τις Κυριακες γινεται χαμος απο κοσμο και επιπλεον για να μπορεσει να ερθει και το μελος μας marianda που μενει Γλυφαδα. Απλα δεν οδηγει καμια μας και αυτο ειναι ενα εμποδιο γι αυτο και ειπαμε να διαλεξουμε ενα μερος που να εχει σταθμο του μετρο. Domenica! μου εφοσον εχεις GPS δεν νομιζω να εχεις προβλημα μη σου πω οτι θα φτασεις πιο γρηγορα απ ολες!:) :) :) Αυτα για την ωρα οτι θελετε με ρωτατε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα, μια διευκρίνιση. Η πλατεία Καλογήρων είναι η πλατεία κοντά στο σταθμό Δάφνη του μετρό; Σωστά;

Εγώ έτσι κι αλλιώς θα'ρθω στο σταθμό του Συντάγματος, αλλά το ρωτάω για όσες θελήσουν να έρθουν κατευθείαν εκεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκια μου ζηλεύωωωωωω... θέλω να ήμουν και εγω στον καφέ αλλά δεν γίνεται....

Όμως μέσα στο Μάρτιο (προς το τέλος) ή αρχές Απριλιου θα έρθω στην Αθήνα σίγουρα (θα πάω για σαλπιγγογραφία!!!!). οπότε τοτε θα ξανακανονίσουμε.... ετσί?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκια μου ζηλεύωωωωωω... θέλω να ήμουν και εγω στον καφέ αλλά δεν γίνεται....

Όμως μέσα στο Μάρτιο (προς το τέλος) ή αρχές Απριλιου θα έρθω στην Αθήνα σίγουρα (θα πάω για σαλπιγγογραφία!!!!). οπότε τοτε θα ξανακανονίσουμε.... ετσί????? καλά να περάσετε κ βγάλτε καμια φωτο να σας δουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκια μου ζηλεύωωωωωω... θέλω να ήμουν και εγω στον καφέ αλλά δεν γίνεται....

Όμως μέσα στο Μάρτιο (προς το τέλος) ή αρχές Απριλιου θα έρθω στην Αθήνα σίγουρα (θα πάω για σαλπιγγογραφία!!!!). οπότε τοτε θα ξανακανονίσουμε.... ετσί?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστω dimitroula για την διευκρινηση... εγω τοτε θα ερθω στο μετρο της Δαφνης στις 11:30 γιατι με βολευει καλυτερα... πως θα με βρειτε ομως...; να κραταω ενα κοκκινο τριανταφυλο; χιχι:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...