Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αύγουστος με ολόγιομο φεγγάρι, κάθε κοπέλα εύχομαι γερό μωρό στην αγκαλιά να πάρει! ​ 💕🤱 ​​🤰


Pepe le pew

Recommended Posts

στις πριν 17 ώρες, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι?? Αν θυμάστε εγώ δεν έχω προλάβει ακόμη να ξεκινήσω προσπάθειες, πλησιάζει η ώρα όμως!! Μετά την περίοδο που περιμένω τέλη Αυγούστου ξεκινάμε! Μιας και σήμερα είχα πόνο ωορρηξιας είπα να κάνω ένα τεστ να δω αν καταλαβαίνω σωστά το σώμα μου και ήταν θετικό. 2 ερωτήσεις για να επιβεβαιώσω ότι καταλαβα καλά. Πρώτον, βλέπουμε θετικό τεστ κ έχουνε ωορρηξια μέσα στις επόμενες 2 μερες πάνω κάτω, έτσι? Δεύτερον. Μετά την ωορρηξια σε πόσες μέρες έρχεται περίοδος είπαμε, 14?

1) Όταν δεις θετικό τεστ ωορρηξίας συνήθως λένε οτι μέσα σε 36 ώρες θα γίνει η ωορρηξία.

2) Σωστά, μετά την ωορρηξία συνήθως η περίοδος έρχεται μετά από 14 μέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 723
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 6 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καταρχάς συγχαρητήρια στο κορίτσι μας @marinaPγια τις τεράστιες χοριακες σου!

Αντε να ακούσεις καρδιές και σε 8 μήνες να κρατάς αγκαλιά τα γερά μωρά σου. Το έχω σίγουρο ότι είναι δίδυμα! 

Αυτό το μήνα μπήκα στο παιχνίδι δυναμικά. Σύμφωνα με το ημερολόγιο περιόδου ωορρηξία έχω αύριο 16η μέρα . Είχαμε επαφή 10η μέρα, 13η και 14η.

Θα προσπαθήσω να δώσουμε πόνο και αύριο. Υγρά ικανοποιητικά και όρεξη φουλ. Ευτυχώς συντονιστηκαμε και με το συζηγο. 

Λέτε να πετύχει;; να γίνει το θαύμα;; πάντα ήθελα μαγιατικο μωράκι όπως είμαι και εγώ... 

Καλή επιτυχία σε όλες μας! Happy August! 

Κορίτσι μου σου εύχομαι να το πετύχετε το μαγιάτικο μωράκι ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Amp92 είπε:

Περιμένω από μέρα σε μέρα.. θα δούμε αν θα το πάρω όλο.. 24 έχω τελική. 🙏🏻💕με το καλό και στα δικά σου και σε α τα κορίτσια που το επιθυμούν 🙏🏻

Εύχομαι ότι καλύτερο 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε; λοιπόν εγώ είμαι 8 μέρες μετά την ωορρηξία και 6-7 πριν την περίοδο, και είδα στο σκούπισμα καφέ! Δεν το χω ξανά πάθει, λέτε να είναι καλό σημαδι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; λοιπόν εγώ είμαι 8 μέρες μετά την ωορρηξία και 6-7 πριν την περίοδο, και είδα στο σκούπισμα καφέ! Δεν το χω ξανά πάθει, λέτε να είναι καλό σημαδι;

Noμιζω ειναι καλος οιωνος! Μακαρι να ειναι εμφυτευσης ! 

🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Noμιζω ειναι καλος οιωνος! Μακαρι να ειναι εμφυτευσης ! 

🧿

Αααχ μακάρι το εύχομαι κ εγω🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Χθες αργά βέβαια κατάφερα να έχω επαφή 🥳. Αν κ ήταν πολύ κουρασμένος ο καημένος. Όλη μέρα δεν πρόλαβε να φάει... Έκανα τεστ κ σήμερα κ βγήκε πάλι θετικό 🥰 οπότε σήμερα πάλι το βράδυ κ αύριο επαφή!! Πραγματικά επειδη φοβόμουν ότι είχε γίνει η ωορρηξία κ γενικά το είχα πάρει απόφαση ότι από Σεπτέμβρη θα ξεκινήσουμε πάλι προσπάθειες μου έχει δώσει μια ελπίδα. Να σας πω όμως την αλήθεια τώρα θα ήταν ο μήνας που θα γεννούσα το μωράκι μου κ πέρασα τις προηγούμενες εβδομάδες πολύ μεγάλη στεναχώρια... Δεν έτρωγα δεν μιλούσα κ κοιτούσα το κορμάκι που είχα πάρει για να κάνω έκπληξη στον άντρα μου που ήμουν έγκυος... Κ σκέφτομαι τώρα θα είχα πάρει ήδη κ αλλά κ σε λίγες μέρες θα το είχα αγκαλιά το μωρό μου.... Το θετικό τεστ ωορρηξίας μου έδωσε μια χαρά ότι μπορεί να έχω μια πιθανότητα αυτόν τον μήνα... Βέβαια αν δεν τα καταφέρουμε πάλι θα υποφέρω... Στα γενέθλια μου θα κρατούσα το μωράκι μου τον Σεπτέμβρη... 

Κορίτσι μου θα έρθει το μωράκι! Λυπάμαι πάρα πολύ για το μωράκι που έχασες. Ότι και να πω δεν θα μπορέσω να απαλύνω τον πόνο που νιωθεις. Το θετικό τεστ ωορρηξίας πράγματι σου δίνει δύναμη ότι κάτι μπορεί να γίνει αυτό το μήνα! Έχει πίστη. Κάνε τις επαφουλες σου και 🤞. Ελπίζω να σου φέρει αυτός ο μήνας ένα θετικό τεστ. 🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; λοιπόν εγώ είμαι 8 μέρες μετά την ωορρηξία και 6-7 πριν την περίοδο, και είδα στο σκούπισμα καφέ! Δεν το χω ξανά πάθει, λέτε να είναι καλό σημαδι;

Μπορεί να είναι κάτι πολύ καλο.🤞 Κάνε λίγο υπομονή. Εύχομαι ένα θετικό τεστ σε λίγες μέρες. ♥️ Ααα και παρακολούθησε αν έχεις κάποια συμπτώματα (αν και αυτά μοιάζουν με αυτά της περιόδου).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; λοιπόν εγώ είμαι 8 μέρες μετά την ωορρηξία και 6-7 πριν την περίοδο, και είδα στο σκούπισμα καφέ! Δεν το χω ξανά πάθει, λέτε να είναι καλό σημαδι;

Ναι, πιθανόν να είναι αίμα εμφύτευσης! Έχεις τεστάκι πρώιμης; Αν ναι κάνε 2-3 μέρες μετά το καφέ! Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Ναι, πιθανόν να είναι αίμα εμφύτευσης! Έχεις τεστάκι πρώιμης; Αν ναι κάνε 2-3 μέρες μετά το καφέ! Καλή επιτυχία!

Κ εγώ αυτό σκέφτηκα μήπως είναι, δεν ξανά είδα βέβαια! Όχι δυστυχώς δεν έχω, αλλά ίσως πάρω να κάνω το ΣΚ κανένα. Ευχαριστώ πολύ😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοριτσια μου .

Δεν αντεξα , και σημερα 2 μερες πριν  την αναμενομενη περιοδο πηγα το πρωι και εκανα χοριακη .

Δεν ηθελα να παρω τεστ ωστε να ειμαι σιγουρη . Φευγουμε για διακοπες το Σαββατο και ηθελα να ξερω τι μου γινεται 😪

Ευχηθειτε μου καλη τυχη !!!! Το απογευμα θα ξερω σιγουρα τι συμβαινει γιατι τοοοοσα περιεργα συμπτωματα αυτο το μηνα με  εχουν τρελανει.Ελπιζιω να μην ειναι "παιχνιδια του μυαλου" !! 😵

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; λοιπόν εγώ είμαι 8 μέρες μετά την ωορρηξία και 6-7 πριν την περίοδο, και είδα στο σκούπισμα καφέ! Δεν το χω ξανά πάθει, λέτε να είναι καλό σημαδι;

Αχ ακούγεται πολύ καλό αυτό. 6-12 μέρες μετά την ωορρηξία γίνεται η εμφύτευση και γύρω στην 9η μέρα λένε είναι το πιο συνηθισμένο, άρα έχω πολύ καλό feeling για εσένα. Μακάρι μακάρι μακάρι ❤️ 

στις πριν 1 ώρα, ο/η dimand είπε:

Kαλημέρα κοριτσια μου .

Δεν αντεξα , και σημερα 2 μερες πριν  την αναμενομενη περιοδο πηγα το πρωι και εκανα χοριακη .

Δεν ηθελα να παρω τεστ ωστε να ειμαι σιγουρη . Φευγουμε για διακοπες το Σαββατο και ηθελα να ξερω τι μου γινεται 😪

Ευχηθειτε μου καλη τυχη !!!! Το απογευμα θα ξερω σιγουρα τι συμβαινει γιατι τοοοοσα περιεργα συμπτωματα αυτο το μηνα με  εχουν τρελανει.Ελπιζιω να μην ειναι "παιχνιδια του μυαλου" !! 😵

 

Να μας γράψεις οπωσδήποτε τα αποτελέσματα!!!! Καλή τύχη εύχομαι 🍀❤️ Για πες τι συμπτώματα έχεις????

Εγώ είμαι 9 μέρες μετά την ωορρηξία σήμερα και δεν έχω κανένα σύμπτωμα 🥺 Χτες είχα έντονους πόνους σαν περιόδου, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω αν είναι αυτό ή αν είναι το έντερο. Αλλά πονούσα δεξιά και αριστερά και λίγο στην μέση. Τρίτη περιμένω την ακατανόμαστη και είμαι σίγουρη ότι θα έρθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η dimand είπε:

Kαλημέρα κοριτσια μου .

Δεν αντεξα , και σημερα 2 μερες πριν  την αναμενομενη περιοδο πηγα το πρωι και εκανα χοριακη .

Δεν ηθελα να παρω τεστ ωστε να ειμαι σιγουρη . Φευγουμε για διακοπες το Σαββατο και ηθελα να ξερω τι μου γινεται 😪

Ευχηθειτε μου καλη τυχη !!!! Το απογευμα θα ξερω σιγουρα τι συμβαινει γιατι τοοοοσα περιεργα συμπτωματα αυτο το μηνα με  εχουν τρελανει.Ελπιζιω να μην ειναι "παιχνιδια του μυαλου" !! 😵

 

Πολύ καλά έκανες για να μη σε τρώει η αγωνία στις διακοπές σου!! Καλή επιτυχία σου εύχομαι!!! 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η singing in the rain είπε:

Πολύ καλά έκανες για να μη σε τρώει η αγωνία στις διακοπές σου!! Καλή επιτυχία σου εύχομαι!!! 🙏🙏🙏

Ευχαριστω , θα σας ενημερωσω το απογευμα ❤️🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lilbern είπε:

Αχ ακούγεται πολύ καλό αυτό. 6-12 μέρες μετά την ωορρηξία γίνεται η εμφύτευση και γύρω στην 9η μέρα λένε είναι το πιο συνηθισμένο, άρα έχω πολύ καλό feeling για εσένα. Μακάρι μακάρι μακάρι ❤️ 

Να μας γράψεις οπωσδήποτε τα αποτελέσματα!!!! Καλή τύχη εύχομαι 🍀❤️ Για πες τι συμπτώματα έχεις????

Εγώ είμαι 9 μέρες μετά την ωορρηξία σήμερα και δεν έχω κανένα σύμπτωμα 🥺 Χτες είχα έντονους πόνους σαν περιόδου, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω αν είναι αυτό ή αν είναι το έντερο. Αλλά πονούσα δεξιά και αριστερά και λίγο στην μέση. Τρίτη περιμένω την ακατανόμαστη και είμαι σίγουρη ότι θα έρθει...

Πονος δεξια χαμηλα (Απο τη μερια που ειχα κανει την ωορρηξια αυτο το μηνα)   , πολυ πρησμενο στηθος και βαρυ με ενοχλουσε μεχρι και το σουτιεν , εμφανως πρησμενη κοιλια , λευκα υγρα και  πολυυυυ κουραση!

Επειδη ολα αυτα μαζι δεν τα ειχα ποτε ειδικα το πρωτο συμπτωμα ηθελα να σιγουρευτω . 

 

Ελπιζω να ειναι χαρμοσυνα τα νεα ωστοσο επειδη μοιαζουν με αυτα της περιοδου κραταω μικρο καλαθι. 

 

Θα σας κραταω ενημερες ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εγώ είμαι 5-6 μέρες μετά την ωορρηξία, έτσι νομίζω! Την επόμενη βδομάδα πάω κι εγώ επιτέλους διακοπές!!! Και μη σας τα πολυλογώ έκανα σήμερα το πρωί τεστ εγκυμοσύνης της hometest! Ολόλευκο.. Αυτά λένε είναι πρώιμης ανίχνευσης.. Υπάρχει περίπτωση λέτε να είμαι έγκυος; Αυτό το τεστ θα το έδειχνε; Εν τω μεταξύ προβλέπεται περίοδος προς το τέλος των διακοπών μου και φφφφ δε θέλω να έχω στο μυαλό μου αυτή τη σκέψη συνεχώς.. αμάν τα νεύρα μου..κοιμάμαι και ξυπνάω αυτή τη σκέψη..😭😭😭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Πονος δεξια χαμηλα (Απο τη μερια που ειχα κανει την ωορρηξια αυτο το μηνα)   , πολυ πρησμενο στηθος και βαρυ με ενοχλουσε μεχρι και το σουτιεν , εμφανως πρησμενη κοιλια , λευκα υγρα και  πολυυυυ κουραση!

Επειδη ολα αυτα μαζι δεν τα ειχα ποτε ειδικα το πρωτο συμπτωμα ηθελα να σιγουρευτω . 

 

Ελπιζω να ειναι χαρμοσυνα τα νεα ωστοσο επειδη μοιαζουν με αυτα της περιοδου κραταω μικρο καλαθι. 

 

Θα σας κραταω ενημερες ❤️

Όλα αυτά που γράφεις όντως ακούγονται πολύ θετικά συμπτώματα. Ανυπομονώ πολύ να μάθω τα νέα σου🙏Λες να βγούνε νωρίτερα από το απόγευμα?

στις πριν 15 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Κορίτσια μου εγώ είμαι 5-6 μέρες μετά την ωορρηξία, έτσι νομίζω! Την επόμενη βδομάδα πάω κι εγώ επιτέλους διακοπές!!! Και μη σας τα πολυλογώ έκανα σήμερα το πρωί τεστ εγκυμοσύνης της hometest! Ολόλευκο.. Αυτά λένε είναι πρώιμης ανίχνευσης.. Υπάρχει περίπτωση λέτε να είμαι έγκυος; Αυτό το τεστ θα το έδειχνε; Εν τω μεταξύ προβλέπεται περίοδος προς το τέλος των διακοπών μου και φφφφ δε θέλω να έχω στο μυαλό μου αυτή τη σκέψη συνεχώς.. αμάν τα νεύρα μου..κοιμάμαι και ξυπνάω αυτή τη σκέψη..😭😭😭

Βρεεε το έκανες υπερβολικά νωρίς το τεστ. Σιγά μην έδειχνε τίποτα. Η 6η μέρα είναι το νωρίτερο που μπορεί να γίνει η εμφύτευση και μετά θέλει και 2 μέρες να ανέβει η χοριακή. Επίσης είναι αρκετά σπάνιο να γίνει εμφύτευση τόσο νωρίς. Εννοείται και υπάρχει περίπτωση να είσαι έγκυος αυτό τον μήνα και είναι πολύ καλό που θα πας διακοπές γιατί θα ξεχαστείς λίγο και δεν θα το σκέφτεσαι συνέχεια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lilbern είπε:

Όλα αυτά που γράφεις όντως ακούγονται πολύ θετικά συμπτώματα. Ανυπομονώ πολύ να μάθω τα νέα σου🙏Λες να βγούνε νωρίτερα από το απόγευμα?

Βρεεε το έκανες υπερβολικά νωρίς το τεστ. Σιγά μην έδειχνε τίποτα. Η 6η μέρα είναι το νωρίτερο που μπορεί να γίνει η εμφύτευση και μετά θέλει και 2 μέρες να ανέβει η χοριακή. Επίσης είναι αρκετά σπάνιο να γίνει εμφύτευση τόσο νωρίς. Εννοείται και υπάρχει περίπτωση να είσαι έγκυος αυτό τον μήνα και είναι πολύ καλό που θα πας διακοπές γιατί θα ξεχαστείς λίγο και δεν θα το σκέφτεσαι συνέχεια. 

Μακαρι ! Ανυπομονω να λαβω mail!   

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Κορίτσια μου εγώ είμαι 5-6 μέρες μετά την ωορρηξία, έτσι νομίζω! Την επόμενη βδομάδα πάω κι εγώ επιτέλους διακοπές!!! Και μη σας τα πολυλογώ έκανα σήμερα το πρωί τεστ εγκυμοσύνης της hometest! Ολόλευκο.. Αυτά λένε είναι πρώιμης ανίχνευσης.. Υπάρχει περίπτωση λέτε να είμαι έγκυος; Αυτό το τεστ θα το έδειχνε; Εν τω μεταξύ προβλέπεται περίοδος προς το τέλος των διακοπών μου και φφφφ δε θέλω να έχω στο μυαλό μου αυτή τη σκέψη συνεχώς.. αμάν τα νεύρα μου..κοιμάμαι και ξυπνάω αυτή τη σκέψη..😭😭😭

Κοριτσι μου νομιζω κ εγω οτι εγινε νωρις. Καταλαβαινω ομως απολυτα την αγωνια σου!Ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου να εχεις το αποτελεσμα που επιθυμεις τις ερχομενες μερες  ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η dimand είπε:

Kαλημέρα κοριτσια μου .

Δεν αντεξα , και σημερα 2 μερες πριν  την αναμενομενη περιοδο πηγα το πρωι και εκανα χοριακη .

Δεν ηθελα να παρω τεστ ωστε να ειμαι σιγουρη . Φευγουμε για διακοπες το Σαββατο και ηθελα να ξερω τι μου γινεται 😪

Ευχηθειτε μου καλη τυχη !!!! Το απογευμα θα ξερω σιγουρα τι συμβαινει γιατι τοοοοσα περιεργα συμπτωματα αυτο το μηνα με  εχουν τρελανει.Ελπιζιω να μην ειναι "παιχνιδια του μυαλου" !! 😵

 

Καλά έκανες κορίτσι μου αφού είχες τόση αγωνία. 2 μέρες πριν θα είναι αρκετά έγκυρο το αποτέλεσμα.. εύχομαι να μας πεις τα ευχάριστα!! Μην μας ξεχάσεις 🤞🤞♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Κορίτσια μου εγώ είμαι 5-6 μέρες μετά την ωορρηξία, έτσι νομίζω! Την επόμενη βδομάδα πάω κι εγώ επιτέλους διακοπές!!! Και μη σας τα πολυλογώ έκανα σήμερα το πρωί τεστ εγκυμοσύνης της hometest! Ολόλευκο.. Αυτά λένε είναι πρώιμης ανίχνευσης.. Υπάρχει περίπτωση λέτε να είμαι έγκυος; Αυτό το τεστ θα το έδειχνε; Εν τω μεταξύ προβλέπεται περίοδος προς το τέλος των διακοπών μου και φφφφ δε θέλω να έχω στο μυαλό μου αυτή τη σκέψη συνεχώς.. αμάν τα νεύρα μου..κοιμάμαι και ξυπνάω αυτή τη σκέψη..😭😭😭

Θα σε μαλώσω εσένα! Σου έχουμε πει αρκετά κορίτσια εδώ ότι τα hometest δεν είναι πρώιμης ανίχνευσης!! Εδώ με καθυστέρηση και βγάζουν άχνη γραμμή πολλές φορές. Γιατί απογοητεύσεις μόνη σου τον εαυτό σου?? Όσο για την σκέψη σε καταλαβαίνω απόλυτα και εγώ 2 χρόνια έτσι ήμουν εκτός από τους 3 τελευταίους που έμαθα πόσο χάλια είναι το σπέρμα μας και πλέον ξέρω ότι δεν έχω ελπίδες. Κάπως σαν να ηρέμησα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η lilbern είπε:

Αχ ακούγεται πολύ καλό αυτό. 6-12 μέρες μετά την ωορρηξία γίνεται η εμφύτευση και γύρω στην 9η μέρα λένε είναι το πιο συνηθισμένο, άρα έχω πολύ καλό feeling για εσένα. Μακάρι μακάρι μακάρι ❤️ 

Να μας γράψεις οπωσδήποτε τα αποτελέσματα!!!! Καλή τύχη εύχομαι 🍀❤️ Για πες τι συμπτώματα έχεις????

Εγώ είμαι 9 μέρες μετά την ωορρηξία σήμερα και δεν έχω κανένα σύμπτωμα 🥺 Χτες είχα έντονους πόνους σαν περιόδου, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω αν είναι αυτό ή αν είναι το έντερο. Αλλά πονούσα δεξιά και αριστερά και λίγο στην μέση. Τρίτη περιμένω την ακατανόμαστη και είμαι σίγουρη ότι θα έρθει...

Γιατί κορίτσι μου είσαι σίγουρη ότι θα έρθει? Δεν είχατε καλές επαφές?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου @annitakianna @dimand @lilbern σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απαντήσεις! Ήθελα λίγη εμψύχωση! 😊❤️❤️ Πιστεύω όταν βρεθώ στην παραλία και αράξω κάτω από τον ήλιο να ηρεμήσω λίγο! Φέτος στις διακοπές θέλω όλη μέρα να λιαζομαι σαν σαύρα!!!! Χεχε θέλω βιταμίνη d μπόλικη!!! Να γυρίσω σοκολατένια κι εγώ μια φορά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Κορίτσια μου @annitakianna @dimand @lilbern σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απαντήσεις! Ήθελα λίγη εμψύχωση! 😊❤️❤️ Πιστεύω όταν βρεθώ στην παραλία και αράξω κάτω από τον ήλιο να ηρεμήσω λίγο! Φέτος στις διακοπές θέλω όλη μέρα να λιαζομαι σαν σαύρα!!!! Χεχε θέλω βιταμίνη d μπόλικη!!! Να γυρίσω σοκολατένια κι εγώ μια φορά!!!

🥰❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Γιατί κορίτσι μου είσαι σίγουρη ότι θα έρθει? Δεν είχατε καλές επαφές?

Είχαμε ΄φουλ επαφές στις γόνιμες, αλλά την νιώθω να έρχεται και σκέφτομαι λόγω μπάνιων κλπ μήπως έρθει και νωρίτερα. Είναι ο 3ος μήνας προσπαθειών και ήμουν σίγουρη ότι θα έρθει με την πρώτη όπως την 1η φορά που έμεινα έγκυος και άρχισα να απογοητεύομαι κάπως.. Το ξέρω ότι υπερβάλω βέβαια. Αλλά ξέρω ότι εσείς θα με νιώσετε εδώ πέρα.

στις πριν 14 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Κορίτσια μου @annitakianna @dimand @lilbern σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απαντήσεις! Ήθελα λίγη εμψύχωση! 😊❤️❤️ Πιστεύω όταν βρεθώ στην παραλία και αράξω κάτω από τον ήλιο να ηρεμήσω λίγο! Φέτος στις διακοπές θέλω όλη μέρα να λιαζομαι σαν σαύρα!!!! Χεχε θέλω βιταμίνη d μπόλικη!!! Να γυρίσω σοκολατένια κι εγώ μια φορά!!!

Γι' αυτό είμαστε εδώ, για να λογικεύουμε η μία την άλλη 🥰 Επίσης κακομοίρα μου μην κάνεις σήμερα κάνα τεστάκι γιατί είναι ακόμα νωρίς 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Elli13 κοριτσιιιιιι μμμ τι καλααα!!!! Ήμουν σίγουρη ότι θ ήταν όλα καλά! Το σώμα σου θυμάται και ξέρει ακριβώς τι πρέπει ν κάνει!!!! Αχχχχ ακούσαμε την πρώτη καρδούλα !!!❤️❤️❤️ ποσό είσαι τώρα;;;  Εγώ η θ πάω τη Παρασκευή η από βδομάδα! Μ είπε ο γιατρός καλυτερα από βδομάδα γ ν ακούσουμε σίγουρα καρδούλα αλλά εμένα ο άντρας θ λείπει σε ταξίδι! Όποτε λέω ν πάω τη Παρασκευή κ αν δν ακούσουμε δν θ αγχωθώ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΧΩΘΩ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΧΩΘΩ και θ ξαναπάω από βδομάδα που θ γυρίσει ο συζυγος! Πιστεύω πως όλα είναι καλά , έδωσε το σήμα του το μικρακι μ με τις ναυτίες π έχω!  @Naty @Θέτις Κ. @Girly είμαστε οι επόμενες ❤️❤️
    • Έλα ντε ; Και εγω αυτό αναρωτιέμαι ήπια 600ml ζαχαρονερό είναι δυνατόν να είναι τα ίδια όρια ;
    • Κορίτσια δεν θα παρω τηλ θα περιμένω και την άλλη φορα τα ίδια έγινε με τον θυρεοειδή και ειχα πανικοβληθεί δεν μου απάντησε ποτε στο μήνυμα μου άσε που ντράπηκα κιολας που του εστειλα μνμ στο κινητό του χωρις μου το δώσει ο ιδιος.. έτρεχα από μόνη μου σε ενδοκρινολόγο μεγάλη βδομαδα τελευταία στιγμή να βρω γιατρό να με δεχτεί  και αποτελέσματα ήταν να μην δώσει καν σημασία στην τιμή του θυρεοειδή  Δεν μου είπε ποτε να του στέλνω αποτελέσματα από εξετάσεις και απο την μια το καταλαβαίνω δεν είναι ιδιώτης να το εχω όποτε θέλω στο τηλέφωνο.. το ήξερα ότι θα γίνει αυτό από την στιγμή που πήγα σε δημόσιο νοσοκομείο 🤷‍♀️
    • Όμως αυτά είναι τα όρια της καμπύλης των 75! Πώς γίνεται να είναι ίδια και για τα 100? Νομίζω κι εγώ να πάρεις να ρωτήσεις, εγώ τουλάχιστον θα ρώταγα και μη σε νοιάζει τι σου είπανε για επείγοντα! 
    • Έλα μπράβο κορίτσι μου όλα καλά πηγαίνουν με το μωρακι σου ήθελε λίγο το χρόνο του η καρδούλα ήταν νωρίς για αυτό 🥰 εγω είμαι με τον αντρα σου 100% τώρα να σου την αλήθεια έχει δίκιο επειδή πάνω κάτω ήμουν στην ίδια κατάσταση με εσενα θέλεις βοηθεια έστω να περάσεις ο πρώτο τρίμηνο σίγουρα θα πάρεις το παιδάκι σου αγκαλιά και εγω την επαιρνα και την παίρνω ακόμα που έχει πάει 12 κιλά αλλά στην αρχή τουλάχιστον προσπαθούσα να μην την παίρνω με το παραμικρό αγκαλιά συνήθως καθόμουν στον καναπε και μου την έδινε η μαμα μου όποτε με χρειαζόταν  Με το καλοοοοο 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...