Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αύγουστος με ολόγιομο φεγγάρι, κάθε κοπέλα εύχομαι γερό μωρό στην αγκαλιά να πάρει! ​ 💕🤱 ​​🤰


Pepe le pew

Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

εμείς τώρα που είναι καλοκαίρι και δουλεύει κάτι 15ωρα έχουμε επαφές μόνο ανά 2-3 μέρες. Τώρα που θα ξεκινήσουμε προσπάθειες λέω να το συνεχίσουμε έτσι, απλά στις γόνιμες να γίνεται για 4-5 μέρες σερί. Τώρα αν θα απολύσει αυτός εμένα, ή το αφεντικό του αυτόν, θα δείξει! 😅

Είναι και χαϊβάνι ο δικός μου, νομίζει ότι επειδή έχουμε καλές εξετάσεις θα πετύχει με την πρώτη. Θα με αγγίξει και θα κλωτσήσει το μωρό! Ήδη λέει πρέπει να βρω νυφικό για έγκυες γιατί στο γάμο θα είμαι 5 μηνών. Το Γενάρη!  Οπότε κ ο δικός μου θα είναι περίπτωση που θα απογοητευτεί πολύ αν περάσουν μήνες και δεν πετυχαίνουμε τίποτα... 

Μακάρι να σας έρθει σύντομα και να είστε 3 στον γάμο!

Εγώ όταν ξεκινήσαμε είχα αποδεχτεί ότι με τη ζωή που κάνουμε δεν θα έρθει σύντομα (εγώ σε μία δουλειά που με τρέχουν άπειρα και με συγχύζουν συνέχεια, αυτός κάθε μέρα να μετακινείται σε άλλη πόλη λόγω δουλειάς και τα απογεύματα να διαβάζει για μεταπτυχιακό) έλεγα σίγουρα πριν το 4μηνο - 5μηνο δεν θα έρθει. Και ο γλυκούλης μετά την 1η μας προσπάθεια (στην οποία κάναμε μόνο πριν τις γόνιμες ημέρες) όταν μου ήρθε η περίοδος έπεσε από τα σύννεφα, καταστράφηκε ο κόσμος του 😂 Και τον παρηγορούσα τόσο πολύ τους πρώτους μήνες.

Τώρα βέβαια αντιστράφηκαν οι ρόλοι και μετά από σχεδόν 10 μήνες, κάθε φορά που μου έρχεται η περίοδος κλαίω και είμαι χάλια και παρηγορεί αυτός εμένα. 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 723
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καταρχάς συγχαρητήρια στο κορίτσι μας @marinaPγια τις τεράστιες χοριακες σου!

Αντε να ακούσεις καρδιές και σε 8 μήνες να κρατάς αγκαλιά τα γερά μωρά σου. Το έχω σίγουρο ότι είναι δίδυμα! 

Αυτό το μήνα μπήκα στο παιχνίδι δυναμικά. Σύμφωνα με το ημερολόγιο περιόδου ωορρηξία έχω αύριο 16η μέρα . Είχαμε επαφή 10η μέρα, 13η και 14η.

Θα προσπαθήσω να δώσουμε πόνο και αύριο. Υγρά ικανοποιητικά και όρεξη φουλ. Ευτυχώς συντονιστηκαμε και με το συζηγο. 

Λέτε να πετύχει;; να γίνει το θαύμα;; πάντα ήθελα μαγιατικο μωράκι όπως είμαι και εγώ... 

Καλή επιτυχία σε όλες μας! Happy August! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καταρχάς συγχαρητήρια στο κορίτσι μας @marinaPγια τις τεράστιες χοριακες σου!

Αντε να ακούσεις καρδιές και σε 8 μήνες να κρατάς αγκαλιά τα γερά μωρά σου. Το έχω σίγουρο ότι είναι δίδυμα! 

Αυτό το μήνα μπήκα στο παιχνίδι δυναμικά. Σύμφωνα με το ημερολόγιο περιόδου ωορρηξία έχω αύριο 16η μέρα . Είχαμε επαφή 10η μέρα, 13η και 14η.

Θα προσπαθήσω να δώσουμε πόνο και αύριο. Υγρά ικανοποιητικά και όρεξη φουλ. Ευτυχώς συντονιστηκαμε και με το συζηγο. 

Λέτε να πετύχει;; να γίνει το θαύμα;; πάντα ήθελα μαγιατικο μωράκι όπως είμαι και εγώ... 

Καλή επιτυχία σε όλες μας! Happy August! 

Mε το καλο να εχεις το αποτελεσμα που επιθυμεις ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Βγήκε κορίτσια 3115! 

Τώρα σε ποια βδομάδα είμαι θα σας γελάσω 😂 στις 03/08 η πρώτη χοριακη έδειξε οτι ήμουν 5 βδομάδων όπως και όλες μέχρι σήμερα. Ενώ σύμφωνα με ένα πρόγραμμα που υπολογίζει εβδομάδες κύησης μετα από εμβρυομεταφορα  στις 3/08 ημουν ακριβώς 4 βδομάδων 🤷 θα το μαθω στον υπέρηχο στις 16/08🫢

Ουαουυυυυυυυυυ . Αν και προσφατη στο forum εχω παρακαλοθησει  τη πορεια σου . Ευχομαι να πανε ολα κατ ευχην !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιας και βλέπω αρκετή κίνηση, να ρωτήσω και κάτι άλλο άσχετο! Στην ωορρηξία παρατηρείτε το βάρος σας;; Εγώ είμαι πάντα 1-2 κιλά πάνω, και πολύ φουσκωμένη! Και μόλις πάει να περάσει, ξαναφουσκώνω τη βδομάδα πριν την περίοδο. Ουσιαστικά είμαι  φυσιολογική και ανάλαφρη μόνο από 5η μέχρι 10η μέρα του κύκλου. Τι κατάρα κι αυτή; Λες και έχω φάει μισό κιλό ρεβίθια κάθε φορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Μιας και βλέπω αρκετή κίνηση, να ρωτήσω και κάτι άλλο άσχετο! Στην ωορρηξία παρατηρείτε το βάρος σας;; Εγώ είμαι πάντα 1-2 κιλά πάνω, και πολύ φουσκωμένη! Και μόλις πάει να περάσει, ξαναφουσκώνω τη βδομάδα πριν την περίοδο. Ουσιαστικά είμαι  φυσιολογική και ανάλαφρη μόνο από 5η μέχρι 10η μέρα του κύκλου. Τι κατάρα κι αυτή; Λες και έχω φάει μισό κιλό ρεβίθια κάθε φορά!

ΧΑΧΑΧΧΑ κ εγω το ιδιο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Μιας και βλέπω αρκετή κίνηση, να ρωτήσω και κάτι άλλο άσχετο! Στην ωορρηξία παρατηρείτε το βάρος σας;; Εγώ είμαι πάντα 1-2 κιλά πάνω, και πολύ φουσκωμένη! Και μόλις πάει να περάσει, ξαναφουσκώνω τη βδομάδα πριν την περίοδο. Ουσιαστικά είμαι  φυσιολογική και ανάλαφρη μόνο από 5η μέχρι 10η μέρα του κύκλου. Τι κατάρα κι αυτή; Λες και έχω φάει μισό κιλό ρεβίθια κάθε φορά!

Εγώ δεν φουσκώνω στην ωορρηξία. Μετά την περίοδο είμαι τέλεια και περίπου 8-9 μέρες πριν την περίοδο ξεκινάω και έχω σιγά σιγά ενοχλήσεις και κοιλάρα. Δεν μπορείς να φανταστείς πώς γίνομαι πραγματικά σαν έγκυος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Είμαι διακοπές και χάθηκα! Σας διαβάζω στα πεταχτά όμως!! Πολλά συγχαρητήρια στο μαρινακι μας! Η χοριςκη τέλεια !! Καλή υπομονή σε όσες περιμένουν και μετράνε μέρες! Εγώ βάσει ημερολογίου περιμένω αύριο περίοδο αλλά λόγω διακοπών και θάλασσας πιστεύω θα έχω καθυστέρηση. Όπως καταλαβαίνετε το έχω αφήσει το θέμα και θα ξεκινήσω δυναμικά από Σεπτέμβρη. 

Καλές διακοπές κορίτσια μου σε όσες τώρα θα πάτε, και σε όσες τελείωσαν εύχομαι ένα υπέροχο υπόλοιπ καλοκαιριού! Σας φιλώ προς το παρόν και σας σκέφτομαι όλες και ας μην γράφω συχνά πια. Το καλοκαιρι αποσυντονιζομαι!!χαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου. Εμένα σήμερα ξεκινάει η άδεια μου για 20 μέρες και είμαι μέσα στο κέφι!! Ελπίζω όλες να είστε καλά. Να σας πω την εμπειρία μου για τα τεστ ωορρηξίας και εγώ. Τα τεστ λένε ότι από την στιγμή που θα βγει θετικό η ωορρηξία θα γίνει στις επόμενες 2 μέρες! Δηλαδή αν βγει για παράδειγμα σήμερα θετικό η ωορρηξία μπορεί να γίνει αύριο η μεθαύριο! Αυτό δεν ισχύει για όλες. Εγώ όταν έχω τα υγρά ωορρηξίας τα τεστ μου είναι αρνητικά πάντα και 2 μέρες μετά τα υγρά έχω θετικό τεστ ωορρηξίας και πόνους κάτω στην ωοθήκη! Αυτό σημαίνει ότι προσωπικά σε μένα όταν το τέστ είναι θετικό έχω ωορρηξία την ίδια μέρα . Βαριά την επόμενη! Σε πολλά κορίτσια εδώ στο φόρουμ η ωορρηξία τους είναι 2 μέρες μετά το θετικό! Γι'αυτό και δεν σταματάμε τις επαφές με το θετικό τεστ! Κάνουμε και την επόμενη και την μεθεπόμενη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καταρχάς συγχαρητήρια στο κορίτσι μας @marinaPγια τις τεράστιες χοριακες σου!

Αντε να ακούσεις καρδιές και σε 8 μήνες να κρατάς αγκαλιά τα γερά μωρά σου. Το έχω σίγουρο ότι είναι δίδυμα! 

Αυτό το μήνα μπήκα στο παιχνίδι δυναμικά. Σύμφωνα με το ημερολόγιο περιόδου ωορρηξία έχω αύριο 16η μέρα . Είχαμε επαφή 10η μέρα, 13η και 14η.

Θα προσπαθήσω να δώσουμε πόνο και αύριο. Υγρά ικανοποιητικά και όρεξη φουλ. Ευτυχώς συντονιστηκαμε και με το συζηγο. 

Λέτε να πετύχει;; να γίνει το θαύμα;; πάντα ήθελα μαγιατικο μωράκι όπως είμαι και εγώ... 

Καλή επιτυχία σε όλες μας! Happy August! 

Ο Αύγουστος είναι ο τέλειος μήνας για θαύματα!! 🤞🤞🤞🥰🥰♥️♥️ Εύχομαι να μας πεις τα ευχάριστα κορίτσι μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Χθες αργά βέβαια κατάφερα να έχω επαφή 🥳. Αν κ ήταν πολύ κουρασμένος ο καημένος. Όλη μέρα δεν πρόλαβε να φάει... Έκανα τεστ κ σήμερα κ βγήκε πάλι θετικό 🥰 οπότε σήμερα πάλι το βράδυ κ αύριο επαφή!! Πραγματικά επειδη φοβόμουν ότι είχε γίνει η ωορρηξία κ γενικά το είχα πάρει απόφαση ότι από Σεπτέμβρη θα ξεκινήσουμε πάλι προσπάθειες μου έχει δώσει μια ελπίδα. Να σας πω όμως την αλήθεια τώρα θα ήταν ο μήνας που θα γεννούσα το μωράκι μου κ πέρασα τις προηγούμενες εβδομάδες πολύ μεγάλη στεναχώρια... Δεν έτρωγα δεν μιλούσα κ κοιτούσα το κορμάκι που είχα πάρει για να κάνω έκπληξη στον άντρα μου που ήμουν έγκυος... Κ σκέφτομαι τώρα θα είχα πάρει ήδη κ αλλά κ σε λίγες μέρες θα το είχα αγκαλιά το μωρό μου.... Το θετικό τεστ ωορρηξίας μου έδωσε μια χαρά ότι μπορεί να έχω μια πιθανότητα αυτόν τον μήνα... Βέβαια αν δεν τα καταφέρουμε πάλι θα υποφέρω... Στα γενέθλια μου θα κρατούσα το μωράκι μου τον Σεπτέμβρη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Χθες αργά βέβαια κατάφερα να έχω επαφή 🥳. Αν κ ήταν πολύ κουρασμένος ο καημένος. Όλη μέρα δεν πρόλαβε να φάει... Έκανα τεστ κ σήμερα κ βγήκε πάλι θετικό 🥰 οπότε σήμερα πάλι το βράδυ κ αύριο επαφή!! Πραγματικά επειδη φοβόμουν ότι είχε γίνει η ωορρηξία κ γενικά το είχα πάρει απόφαση ότι από Σεπτέμβρη θα ξεκινήσουμε πάλι προσπάθειες μου έχει δώσει μια ελπίδα. Να σας πω όμως την αλήθεια τώρα θα ήταν ο μήνας που θα γεννούσα το μωράκι μου κ πέρασα τις προηγούμενες εβδομάδες πολύ μεγάλη στεναχώρια... Δεν έτρωγα δεν μιλούσα κ κοιτούσα το κορμάκι που είχα πάρει για να κάνω έκπληξη στον άντρα μου που ήμουν έγκυος... Κ σκέφτομαι τώρα θα είχα πάρει ήδη κ αλλά κ σε λίγες μέρες θα το είχα αγκαλιά το μωρό μου.... Το θετικό τεστ ωορρηξίας μου έδωσε μια χαρά ότι μπορεί να έχω μια πιθανότητα αυτόν τον μήνα... Βέβαια αν δεν τα καταφέρουμε πάλι θα υποφέρω... Στα γενέθλια μου θα κρατούσα το μωράκι μου τον Σεπτέμβρη... 

Μακάρι να έρθει σύντομα! Να κοιτάς το υπέροχο μέλλον που έχετε μπροστά σας! Κάποιον από τους επόμενους μήνες θα έρθει, υπομονή! 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mary_piggy είπε:

Μακάρι να έρθει σύντομα! Να κοιτάς το υπέροχο μέλλον που έχετε μπροστά σας! Κάποιον από τους επόμενους μήνες θα έρθει, υπομονή! 💗

Μακάρι κοριτσι μου να έρθει σε όλες μας σύντομα. Απλά ένιωθα ότι θα το είχα καταφέρει μετά από 5 προσπάθειες κ δεν έχει έρθει ακόμα κ απογοητεύομαι... Έκανα 1 χρόνο και για να μείνω έγκυος κ τώρα φοβάμαι μην κάνω άλλον τόσο... Δεν μπορώ άλλο την απογοήτευση... Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά ότι όλα είναι καλά αλλά μου έρχονται οι αρνητικές σκέψεις κάθε λίγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η cat12 είπε:

Μακάρι κοριτσι μου να έρθει σε όλες μας σύντομα. Απλά ένιωθα ότι θα το είχα καταφέρει μετά από 5 προσπάθειες κ δεν έχει έρθει ακόμα κ απογοητεύομαι... Έκανα 1 χρόνο και για να μείνω έγκυος κ τώρα φοβάμαι μην κάνω άλλον τόσο... Δεν μπορώ άλλο την απογοήτευση... Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά ότι όλα είναι καλά αλλά μου έρχονται οι αρνητικές σκέψεις κάθε λίγο...

Εγώ μερικές φορές το σκέφτομαι σαν αντίστροφη μέτρηση, ότι κάθε μήνας που περνάει με φέρνει ένα μήνα πιο κοντά στη στιγμή που θα έρθει 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mary_piggy είπε:

Εγώ μερικές φορές το σκέφτομαι σαν αντίστροφη μέτρηση, ότι κάθε μήνας που περνάει με φέρνει ένα μήνα πιο κοντά στη στιγμή που θα έρθει 🥰

Πολύ όμορφη σκέψη κορίτσι μου🥰 κ έτσι είναι η αλήθεια!! Στο εύχομαι να έρθει σύντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Χθες αργά βέβαια κατάφερα να έχω επαφή 🥳. Αν κ ήταν πολύ κουρασμένος ο καημένος. Όλη μέρα δεν πρόλαβε να φάει... Έκανα τεστ κ σήμερα κ βγήκε πάλι θετικό 🥰 οπότε σήμερα πάλι το βράδυ κ αύριο επαφή!! Πραγματικά επειδη φοβόμουν ότι είχε γίνει η ωορρηξία κ γενικά το είχα πάρει απόφαση ότι από Σεπτέμβρη θα ξεκινήσουμε πάλι προσπάθειες μου έχει δώσει μια ελπίδα. Να σας πω όμως την αλήθεια τώρα θα ήταν ο μήνας που θα γεννούσα το μωράκι μου κ πέρασα τις προηγούμενες εβδομάδες πολύ μεγάλη στεναχώρια... Δεν έτρωγα δεν μιλούσα κ κοιτούσα το κορμάκι που είχα πάρει για να κάνω έκπληξη στον άντρα μου που ήμουν έγκυος... Κ σκέφτομαι τώρα θα είχα πάρει ήδη κ αλλά κ σε λίγες μέρες θα το είχα αγκαλιά το μωρό μου.... Το θετικό τεστ ωορρηξίας μου έδωσε μια χαρά ότι μπορεί να έχω μια πιθανότητα αυτόν τον μήνα... Βέβαια αν δεν τα καταφέρουμε πάλι θα υποφέρω... Στα γενέθλια μου θα κρατούσα το μωράκι μου τον Σεπτέμβρη... 

Σε θυμάμαι κορίτσι μου! Ήσουν η πρώτη που μου είχε  απαντήσει στην δημοσίευση για τα μωράκια του Αυγούστου! Να σκέφτεσαι θετικα, να έχεις ελπίδα και πού ξέρεις... αυτός ο Αύγουστος ίσως πράγματι σου φέρει το μωράκι σου με άλλον τρόπο από αυτόν που περίμενες ..σαν σπορακι που θα μεγαλωσει μεσα σου και του χρονου με το καλο να το κρατησεις στην αγκαλια σου 💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εγώ κάνω τα τεστ ωορρηξίας clear blue με το χαμογελάκι, είχα μιλήσει με την εταιρεία και μου είχαν πει με το που βγαίνει το χαμογελάκι κάνω επαφή την ίδια μέρα και την επόμενη. Εγώ προσπαθώ να κάνω την προηγούμενη, την ίδια και τις 2 επόμενες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Amp92 είπε:

Σε θυμάμαι κορίτσι μου! Ήσουν η πρώτη που μου είχε  απαντήσει στην δημοσίευση για τα μωράκια του Αυγούστου! Να σκέφτεσαι θετικα, να έχεις ελπίδα και πού ξέρεις... αυτός ο Αύγουστος ίσως πράγματι σου φέρει το μωράκι σου με άλλον τρόπο από αυτόν που περίμενες ..σαν σπορακι που θα μεγαλωσει μεσα σου και του χρονου με το καλο να το κρατησεις στην αγκαλια σου 💕💕

Αχ ναι κορίτσι μου μαζί μιλούσαμε!!!! Πως είσαι??? Ήρθε η ώρα να πάρεις το μωράκι σου αγκαλιά 🥰🥰🥰 με το καλό να πάνε όλα!! Μακάρι κορίτσι μου να μου έρθει το σπορακι σύντομα... Το θέλω τόσο πολύ...  Έχασα ένα κομμάτι μου μαζί με το μωράκι μου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Αχ ναι κορίτσι μου μαζί μιλούσαμε!!!! Πως είσαι??? Ήρθε η ώρα να πάρεις το μωράκι σου αγκαλιά 🥰🥰🥰 με το καλό να πάνε όλα!! Μακάρι κορίτσι μου να μου έρθει το σπορακι σύντομα... Το θέλω τόσο πολύ...  Έχασα ένα κομμάτι μου μαζί με το μωράκι μου... 

Περιμένω από μέρα σε μέρα.. θα δούμε αν θα το πάρω όλο.. 24 έχω τελική. 🙏🏻💕με το καλό και στα δικά σου και σε α τα κορίτσια που το επιθυμούν 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Μιας και βλέπω αρκετή κίνηση, να ρωτήσω και κάτι άλλο άσχετο! Στην ωορρηξία παρατηρείτε το βάρος σας;; Εγώ είμαι πάντα 1-2 κιλά πάνω, και πολύ φουσκωμένη! Και μόλις πάει να περάσει, ξαναφουσκώνω τη βδομάδα πριν την περίοδο. Ουσιαστικά είμαι  φυσιολογική και ανάλαφρη μόνο από 5η μέχρι 10η μέρα του κύκλου. Τι κατάρα κι αυτή; Λες και έχω φάει μισό κιλό ρεβίθια κάθε φορά!

Εγώ νομίζω από την ωορρηξία κι έπειτα είμαι φουσκωμένη! Δεν κουμπωνουνε τα τζιν!! 😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Εγώ νομίζω από την ωορρηξία κι έπειτα είμαι φουσκωμένη! Δεν κουμπωνουνε τα τζιν!! 😅😅

Eυχομαι να μεινει το φουσκωμα για 9 μηνες ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mary_piggy είπε:

Μακάρι να σας έρθει σύντομα και να είστε 3 στον γάμο!

Εγώ όταν ξεκινήσαμε είχα αποδεχτεί ότι με τη ζωή που κάνουμε δεν θα έρθει σύντομα (εγώ σε μία δουλειά που με τρέχουν άπειρα και με συγχύζουν συνέχεια, αυτός κάθε μέρα να μετακινείται σε άλλη πόλη λόγω δουλειάς και τα απογεύματα να διαβάζει για μεταπτυχιακό) έλεγα σίγουρα πριν το 4μηνο - 5μηνο δεν θα έρθει. Και ο γλυκούλης μετά την 1η μας προσπάθεια (στην οποία κάναμε μόνο πριν τις γόνιμες ημέρες) όταν μου ήρθε η περίοδος έπεσε από τα σύννεφα, καταστράφηκε ο κόσμος του 😂 Και τον παρηγορούσα τόσο πολύ τους πρώτους μήνες.

Τώρα βέβαια αντιστράφηκαν οι ρόλοι και μετά από σχεδόν 10 μήνες, κάθε φορά που μου έρχεται η περίοδος κλαίω και είμαι χάλια και παρηγορεί αυτός εμένα. 😅

Χαχαχα κι έμενε έτσι κάθε φορά λέει είσαι έγκυος και το πιστεύει! Και όταν μου έρχεται περίοδος λέει ωχ πάλι θα έχουμε το άγχος με τα τεστ;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Eυχομαι να μεινει το φουσκωμα για 9 μηνες ❤️

Αχ ευχαριστώ πολύ πολύ!!! Μακάρι το θέλω τοοοοοοοόσοοοο

Μακάρι και σε σένα και σε όλες μας κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Αχ ευχαριστώ πολύ πολύ!!! Μακάρι το θέλω τοοοοοοοόσοοοο

Μακάρι και σε σένα και σε όλες μας κορίτσια!!!

Μακαρι να γεμισει η συζητηση με θετικα τεστακιααααα<3 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Βγήκε κορίτσια 3115! 

Τώρα σε ποια βδομάδα είμαι θα σας γελάσω 😂 στις 03/08 η πρώτη χοριακη έδειξε οτι ήμουν 5 βδομάδων όπως και όλες μέχρι σήμερα. Ενώ σύμφωνα με ένα πρόγραμμα που υπολογίζει εβδομάδες κύησης μετα από εμβρυομεταφορα  στις 3/08 ημουν ακριβώς 4 βδομάδων 🤷 θα το μαθω στον υπέρηχο στις 16/08🫢

Αχ μπράβο!! ☺️ Εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη!! 😇♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...