Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αύγουστος με ολόγιομο φεγγάρι, κάθε κοπέλα εύχομαι γερό μωρό στην αγκαλιά να πάρει! ​ 💕🤱 ​​🤰


Pepe le pew

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια τελικά αύριο έρχεται ο σύζυγος για λίγες ημέρες 🥳🥳🥳 αύριο θα είναι η 14η μέρα, τεστ ωορρηξίας δεν έχω κάνει γιατί δεν ήταν να έρθει από εκεί που δουλεύει! Να κάνω τεστ αύριο? Δεν έχω ιδέα πως θα πάει πάλι αυτός ο κύκλος...τον προηγούμενο μήνα από ότι κατάλαβα πρέπει να είχα ωορηξια 18η με βάση το πότε αδιαθετησα... Τώρα πάω στα τυφλά μάλλον... Κ έχω μόνο το clearblue τεστ.... Τα οικονομικά τα παρήγγειλα σήμερα οπότε θα αργήσουν...

Αα και εννοείται την τελευταία μέρα πριν φύγει επαφή οποιαδήποτε γιατί μπορεί να κάνεις ωορρηξία την επόμενη μέρα αφού θα έχει φύγει και έτσι πάλι υπάρχουν αρκετές πιθανότητες 🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 723
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 27 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου δεν έχει νόημα να κάνεις τεστ! 4 μέρες θα έρθει είτε έχεις ωορρηξία είτε όχι αυτές είναι οι μέρες! Οπότε για να μην κάνεις και τα τεστ τσάμπα απλά έλα σε επαφή τις 3 μέρες και είσαι καλυμμένη σίγουρα 

Ουφ αυτό που δεν ξέρω αν έχει γίνει η ωορρηξία.... Θα κάνουμε επαφές.... Έχουμε κ καιρό να κάνουμε κάτι 🫣 τώρα που λείπει λόγω δουλειάς!! Επιβάλλεται να γίνει 🥰!!! Κ ας ελπίσουμε ότι μπορεί να πετύχω κ τις μέρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Τι κάνετε κορίτσια???:χαζή ερώτηση... Επειδή είπατε για τον ενδοκρινολόγο... Σκέφτομαι να πάω από Σεπτέμβρη... Τι να του πω για να μου γράψει εξετάσεις που θέλω να ψαχτω κ εγώ? Να του πω ότι κάνω προσπάθειες για μωράκι κ θα μου δώσει μόνος του τι πιστεύει ότι πρέπει να ψάξουμε? Λογικά να έχω κ τις προηγούμενες εξετάσεις η να κάνω απλά ότι μου πει?

Καλημέρα κορίτσια 

Όχι κάλε τι χαζή ερώτηση.. 😊

Εγω αυτό πήγα και ειπα ότι προσπαθω να κάνω μωρακι ένα χρόνο και ότι είχα μια βιοχιμικη στους 6 μήνες και θέλω να κάνω εξετάσεις να δούμε λίγο που βρισκομαι.. προηγούμενες εξετάσεις δεν είχα μαζί μου.. άσε που οι ορμόνες όσο περνάν και τα χρόνια δεν είναι πάντα ιδιες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Ουφ αυτό που δεν ξέρω αν έχει γίνει η ωορρηξία.... Θα κάνουμε επαφές.... Έχουμε κ καιρό να κάνουμε κάτι 🫣 τώρα που λείπει λόγω δουλειάς!! Επιβάλλεται να γίνει 🥰!!! Κ ας ελπίσουμε ότι μπορεί να πετύχω κ τις μέρες!!

Κανε όλες τις μερες επαφες που θα είστε μαζί και ευχόμαστε να μην έχει γίνει η ωορρηξία πιο πριν 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

@marinaP κορίτσι μου έκανες ξανά χοριακη σήμερα;; 🙏🙏 

Καλημέρα κορίτσια Μ σας ευχαριστώ και πάλι και τις υπόλοιπες! Σας διαβάζω απλά όλη μέρα κοιμάμαι 😁

Την έκανα χθές κορίτσι Μ απλά τα αποτελέσματα θα τα έχω την Δευτέρα 🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σε όλες! Ελπίζω να είστε καλά! Εγώ στην αναμονή μέχρι τις ημέρες της επόμενης περιόδου... Ήθελα να ρωτήσω, όποιο κορίτσι ξέρει, αν κατά την εμφύτευση νιώθουμε στάνταρ κάτι, όπως τα "τσιμπήματα " που έχετε περιγράψει, γιατί εγώ δεν έχω νιώσει τίποτα έως τώρα και φοβάμαι μην πάω κουβάς πάλι 😁😁 Κουράγιο σε όλες τις συναγωνίστριες, θα το καταφέρουμε, πού θα πάει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Τι κάνετε κορίτσια???:χαζή ερώτηση... Επειδή είπατε για τον ενδοκρινολόγο... Σκέφτομαι να πάω από Σεπτέμβρη... Τι να του πω για να μου γράψει εξετάσεις που θέλω να ψαχτω κ εγώ? Να του πω ότι κάνω προσπάθειες για μωράκι κ θα μου δώσει μόνος του τι πιστεύει ότι πρέπει να ψάξουμε? Λογικά να έχω κ τις προηγούμενες εξετάσεις η να κάνω απλά ότι μου πει?

Πες του προσπαθώ για παιδακι κι θα ήθελα να κάνω έλεγχο ορμονων τα πάντα όλα! Ενας ενδοκρινολόγος ξέρει τι θα σου γράψει να κανεις. Κι επειδή είπες πιο κάτω για ψυχρούς γιατρούς (ή δεν σε ικανοποιούν ή σε ξεπετανε), τότε αλλάζεις. Η επικοινωνία ανάμεσα σε έναν ασθενή και έναν γιατρό είναι το παν. Αλλιώς δεν γίνεται δουλειά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου αναμενόμενη μέρα περιόδου είναι 13/08 ωστόσο με τον άντρα μου έχουμε επαφες σχεδόν κάθε μέρα ,ειδικά στο παράθυρο γόνιμων ημερών είχαμε κάθε μέρα . 

Είναι ο 4 ος κατά σειρά μήνας προσπαθειών ωστόσο ανυπομονώ να δω αν τα έχουμε καταφέρει . ❤️ 

Πότε πιστεύετε θα μπορούσα να κάνω μια β χοριακη να μου φύγει οοοοοολο αυτό το άγχος που έχω ? Θέλω να μάθω αν πήγαν όλα κατ ευχήν ;) Χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

Όχι κάλε τι χαζή ερώτηση.. 😊

Εγω αυτό πήγα και ειπα ότι προσπαθω να κάνω μωρακι ένα χρόνο και ότι είχα μια βιοχιμικη στους 6 μήνες και θέλω να κάνω εξετάσεις να δούμε λίγο που βρισκομαι.. προηγούμενες εξετάσεις δεν είχα μαζί μου.. άσε που οι ορμόνες όσο περνάν και τα χρόνια δεν είναι πάντα ιδιες.. 

Αχ τέλεια οπότε το ίδιο θα πω κ εγώ μπας κ μου δώσει εξετάσεις... Πριν μια εβδομάδα πήγα στον γιατρό να με δει που ήθελε πάλι λόγο των χαπιών που μου είχε δώσει κ τα είδε όλα τέλεια όπως είπε... Χαίρομαι αλλά όλα τέλεια τέλεια αλλά δεν πιάνω πάλι το μωράκι... Κ τον ρώτησα κ για την περίοδο που ηταν ελάχιστη πάλι κ μου είπε να την αφήσω όπως είναι όλα λειτουργούν καλά. Κάποια στιγμή όταν μου φύγει το στρες θα έρθει λέει... Τι να πω.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Elk είπε:

Κανε όλες τις μερες επαφες που θα είστε μαζί και ευχόμαστε να μην έχει γίνει η ωορρηξία πιο πριν 😊

Μακάρι κορίτσι μου να μην έγινε 🥰 υγρά δεν έχω μέχρι τώρα που συνήθως έχω πριν την ωορρηξία αλλά κ πάλι δεν ξέρω. Όπως λες επαφές κ ότι γίνει 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια Μ σας ευχαριστώ και πάλι και τις υπόλοιπες! Σας διαβάζω απλά όλη μέρα κοιμάμαι 😁

Την έκανα χθές κορίτσι Μ απλά τα αποτελέσματα θα τα έχω την Δευτέρα 🙏🏻🙏🏻

Σου έχει ξεκινήσει κορίτσι μου να κοιμάσαι ε? Κ εμένα αυτό μου είχε κάνει εντύπωση που κοιμόμουν όλη μέρα σχεδόν!!! Μεγαλώνει το σπορακι ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Σου έχει ξεκινήσει κορίτσι μου να κοιμάσαι ε? Κ εμένα αυτό μου είχε κάνει εντύπωση που κοιμόμουν όλη μέρα σχεδόν!!! Μεγαλώνει το σπορακι ❤️ 

Αχ ναιι κοιμάμαι συνεχεία, οτι ώρα και να ναι και πεινάω επίσης 😂🙏🏻 ναι μεγαλώνει 🙏🏻περιμένω πως και πως να παω για τον πρώτο υπέρηχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

@marinaP κοριτσάκι μου βγήκαν τα αποτελέσματα; 

Καλημέρα κορίτσι μου όχι!!! Μου ειπαν στις 10 αρχίζουν να βγάζουν αποτελέσματα. Μέχρι τις 11 θα τους πάρω ένα τηλέφωνο γιατί δεν αντέχω νομίζω θα σπάσει η καρδιά μου 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου όχι!!! Μου ειπαν στις 10 αρχίζουν να βγάζουν αποτελέσματα. Μέχρι τις 11 θα τους πάρω ένα τηλέφωνο γιατί δεν αντέχω νομίζω θα σπάσει η καρδιά μου 🙏🏻

Καλημέρα άντε μακάρι να μην αργήσουν πολύ να πάρεις σύντομα τα αποτελέσματα 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου όχι!!! Μου ειπαν στις 10 αρχίζουν να βγάζουν αποτελέσματα. Μέχρι τις 11 θα τους πάρω ένα τηλέφωνο γιατί δεν αντέχω νομίζω θα σπάσει η καρδιά μου 🙏🏻

Όλα θα είναι τέλεια κορίτσι μου περιμένουμε μαζί σου με ανυπομονησία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα άντε μακάρι να μην αργήσουν πολύ να πάρεις σύντομα τα αποτελέσματα 🥰🥰🥰

Εσύ κορίτσι μου πώς είσαι? Ήρθε ο άντρας σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Αχ τέλεια οπότε το ίδιο θα πω κ εγώ μπας κ μου δώσει εξετάσεις... Πριν μια εβδομάδα πήγα στον γιατρό να με δει που ήθελε πάλι λόγο των χαπιών που μου είχε δώσει κ τα είδε όλα τέλεια όπως είπε... Χαίρομαι αλλά όλα τέλεια τέλεια αλλά δεν πιάνω πάλι το μωράκι... Κ τον ρώτησα κ για την περίοδο που ηταν ελάχιστη πάλι κ μου είπε να την αφήσω όπως είναι όλα λειτουργούν καλά. Κάποια στιγμή όταν μου φύγει το στρες θα έρθει λέει... Τι να πω.... 

να πας να σε δει ο Ενδοκρινολογος να δεις τι θα σου πει και εκεινος και μετά βλέπεις.. 

αν χρειαστεί πας να σε δει και άλλος γιατρός να παρεις μια γνωμη ακόμα να είσαι σίγουρη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!❤️

@marinaP πηρες το αποτελεσμα της χοριακης;; εχω μεγαλη αγωνια οπως κι εσυ φανταζομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια!❤️

@marinaP πηρες το αποτελεσμα της χοριακης;; εχω μεγαλη αγωνια οπως κι εσυ φανταζομαι..

Το πήρα κορίτσι μου! 1068 η σημερινή! Με έβαλε 16/08 για τον πρώτο υπέρηχο🙏🏻🥹🥹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Το πήρα κορίτσι μου! 1068 η σημερινή! Με έβαλε 16/08 για τον πρώτο υπέρηχο🙏🏻🥹🥹

Συγχαρητηριααααα!!!! Υπερδιπλασιαστηκε!!! 🎉🎉🎉με το καλο ο πρωτος υπερηχος κ ολα να πανε κατ'ευχην!!!🙏🤰❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Το πήρα κορίτσι μου! 1068 η σημερινή! Με έβαλε 16/08 για τον πρώτο υπέρηχο🙏🏻🥹🥹

Μπραβο!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Συγχαρητηριααααα!!!! Υπερδιπλασιαστηκε!!! 🎉🎉🎉με το καλο ο πρωτος υπερηχος κ ολα να πανε κατ'ευχην!!!🙏🤰❤️

 

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Gif-e είπε:

Μπράβο, τέλεια!!!! 

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Το πήρα κορίτσι μου! 1068 η σημερινή! Με έβαλε 16/08 για τον πρώτο υπέρηχο🙏🏻🥹🥹

Αχ είμαι σίγουρη ότι είναι δύο τα σπορακια.. μπράβο κορίτσι μου τέλεια νέα. Άντε τώρα αναμονή μέχρι τον πρώτο υπέροχο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...