Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2024 <3


RAM21

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Αυριο;;;!!!!! Με το καλο!!🙏🙏🥰🤰 ευχομαι ενα μεγαλο νουμερο χοριακης!!! 🤞

2 βλαστοκυστες βαλατε;;

Ευχαριστώ πολύ!!! ❤️ Ναι δυο.. Ειναι η δεύτερη εμβρυομεταφορά μου, την πρώτη βάλαμε πάλι δύο και εχουμε τη 2 χρονών σχεδον κορουλα μας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lilly1984 είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα!!!!!❤️❤️❤️

Κάναμε χτες τη χοριακή και ακόμα δεν πιστεύω ότι τα καταφέραμε!!!! 💪Πετάμε στα σύννεφα ακόμα, νομίζω ότι ζω ένα όνειρο!!! Θα κάνουμε αύριο επαναληπτική, νιώθω όμως μέσα μου ότι όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα🙏!!! Εύχομαι σε όλες τις φίλες που προσπαθούν ή περιμένουν το αποτέλεσμα να πάρουν τη χαρά αυτή! Έχουμε περάσει όλες τόσο πολύ δύσκολα, που μας αξίζει επιτέλους να χαρούμε κι εμείς!!🌈👶

Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας, αλλά με κάποιον τρόπο νιώθω ότι το πιο δύσκολο για μένα πέρασε κορίτσια μου. Σας στέλνω όλη μου την αγάπη❤️🌷 και σας ευχαριστώ για όλα όσα έχουμε πει όλους αυτούς τους μήνες🥰

Συγχαρητήρια, μία ανέφελη εγκυμοσύνη εύχομαι!!! Έχεις δίκιο που χαίρεσαι, μετά τις δυσκολίες αξίζει σε όλες η χαρά!!! Μετά από 4 αποβολές και εν τέλει μία επιτυχημένη κύηση νιώθω κάθε με΄ρα χαρά και ευγνωμοσύνη!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η lilly1984 είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα!!!!!❤️❤️❤️

Κάναμε χτες τη χοριακή και ακόμα δεν πιστεύω ότι τα καταφέραμε!!!! 💪Πετάμε στα σύννεφα ακόμα, νομίζω ότι ζω ένα όνειρο!!! Θα κάνουμε αύριο επαναληπτική, νιώθω όμως μέσα μου ότι όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα🙏!!! Εύχομαι σε όλες τις φίλες που προσπαθούν ή περιμένουν το αποτέλεσμα να πάρουν τη χαρά αυτή! Έχουμε περάσει όλες τόσο πολύ δύσκολα, που μας αξίζει επιτέλους να χαρούμε κι εμείς!!🌈👶

Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας, αλλά με κάποιον τρόπο νιώθω ότι το πιο δύσκολο για μένα πέρασε κορίτσια μου. Σας στέλνω όλη μου την αγάπη❤️🌷 και σας ευχαριστώ για όλα όσα έχουμε πει όλους αυτούς τους μήνες🥰

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Πολύ ελπιδοφόρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η lilly1984 είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα!!!!!❤️❤️❤️

Κάναμε χτες τη χοριακή και ακόμα δεν πιστεύω ότι τα καταφέραμε!!!! 💪Πετάμε στα σύννεφα ακόμα, νομίζω ότι ζω ένα όνειρο!!! Θα κάνουμε αύριο επαναληπτική, νιώθω όμως μέσα μου ότι όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα🙏!!! Εύχομαι σε όλες τις φίλες που προσπαθούν ή περιμένουν το αποτέλεσμα να πάρουν τη χαρά αυτή! Έχουμε περάσει όλες τόσο πολύ δύσκολα, που μας αξίζει επιτέλους να χαρούμε κι εμείς!!🌈👶

Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας, αλλά με κάποιον τρόπο νιώθω ότι το πιο δύσκολο για μένα πέρασε κορίτσια μου. Σας στέλνω όλη μου την αγάπη❤️🌷 και σας ευχαριστώ για όλα όσα έχουμε πει όλους αυτούς τους μήνες🥰

Κορίτσι μου μπράβοοοοο.Ολα με το καλό!!! Συγχαρητήρια 🎉 🎉 🎉 Εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη.♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γεια σας. Πρώτη φορά γράφω σε αυτό το ποστ, μπαίνω όμως και σας διαβάζω καθημερινά. Τον Μάρτη έκανα την πρώτη μου εξωσωματική, με 3 έμβρυα και απέτυχε και σε μια βδομάδα περίπου κάνω ωοληψια σε φυσικό κύκλο συν θα βάλουμε 2 έμβρυα από κατάψυξη. Εύχομαι σε όλες σας καλή επιτυχία, και έχω να κάνω μια σχετικά άκυρη ερώτηση. Είμαι καπνίστρια, ο γιατρός μου μου έχει ζητήσει να το κόψω φυσικά, εγώ το είχα κόψει 10 μέρες πριν από την πρώτη ωοληψια και μέχρι και την χοριακη, μετά κάπνισα λίγες μέρες, μετά το ξανάκοψα, και γενικώς παλεύω. Είχε και κάποια άλλη το ίδιο "πρόβλημα"; Από τη μια καταλαβαίνω ότι το κάπνισμα είναι απαγορευτικό, από την άλλη είμαι πολύ αγχωμένη και αυτό δεν βοηθάει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου πως είστε? Να σας ρωτήσω κάτι γιατί έχω αγχωθει πολύ? Σήμερα βρήκα ένα έντονο καρούμπαλο στο στήθος το οποίο σίγουρα δεν είχα κ πριν ένα χρόνο έκανα μαστογραφία και υπέρηχο κ ήταν όλα τέλεια... Μίλησα με τον γυναικολόγο κ μου είπε να πάω αύριο να το δει... Μήπως να πάω σε νοσοκομείο να το δουν σε γιατρό χειρούργο? Τι πιστεύετε εσείς? Είμαι στα μαύρα μου τα χάλια... Έχει τύχει κ σε εσάς μήπως είναι από τα φάρμακα που παίρνουμε? Απλά ο γυναικολόγος ξέρει να μου πει η πρέπει να πάω κατευθείαν σε χειρούργο να το δει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lou418 είπε:

Κορίτσια μου γεια σας. Πρώτη φορά γράφω σε αυτό το ποστ, μπαίνω όμως και σας διαβάζω καθημερινά. Τον Μάρτη έκανα την πρώτη μου εξωσωματική, με 3 έμβρυα και απέτυχε και σε μια βδομάδα περίπου κάνω ωοληψια σε φυσικό κύκλο συν θα βάλουμε 2 έμβρυα από κατάψυξη. Εύχομαι σε όλες σας καλή επιτυχία, και έχω να κάνω μια σχετικά άκυρη ερώτηση. Είμαι καπνίστρια, ο γιατρός μου μου έχει ζητήσει να το κόψω φυσικά, εγώ το είχα κόψει 10 μέρες πριν από την πρώτη ωοληψια και μέχρι και την χοριακη, μετά κάπνισα λίγες μέρες, μετά το ξανάκοψα, και γενικώς παλεύω. Είχε και κάποια άλλη το ίδιο "πρόβλημα"; Από τη μια καταλαβαίνω ότι το κάπνισμα είναι απαγορευτικό, από την άλλη είμαι πολύ αγχωμένη και αυτό δεν βοηθάει.. 

εύχομαι αυτή τη φορά να είναι η τυχερή σας!! Κ εγώ είμαι καπνίστρια! Κ να σου πω την αλήθεια κάνω ένα με δυο τσιγάρα αν δε την παλεύω.. για να μην πέφτει κ άλλο η ψυχολογία μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου πως είστε? Να σας ρωτήσω κάτι γιατί έχω αγχωθει πολύ? Σήμερα βρήκα ένα έντονο καρούμπαλο στο στήθος το οποίο σίγουρα δεν είχα κ πριν ένα χρόνο έκανα μαστογραφία και υπέρηχο κ ήταν όλα τέλεια... Μίλησα με τον γυναικολόγο κ μου είπε να πάω αύριο να το δει... Μήπως να πάω σε νοσοκομείο να το δουν σε γιατρό χειρούργο? Τι πιστεύετε εσείς? Είμαι στα μαύρα μου τα χάλια... Έχει τύχει κ σε εσάς μήπως είναι από τα φάρμακα που παίρνουμε? Απλά ο γυναικολόγος ξέρει να μου πει η πρέπει να πάω κατευθείαν σε χειρούργο να το δει?

Κοριτσάκι μου μην αγχώνεσαι .. αύριο θα το δει ο γιατρός!! Λογικά θα σου πει ν κανείς υπέρηχο! Είναι μεγάλο καρούμπαλο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η stalitsa stal είπε:

Κοριτσάκι μου μην αγχώνεσαι .. αύριο θα το δει ο γιατρός!! Λογικά θα σου πει ν κανείς υπέρηχο! Είναι μεγάλο καρούμπαλο;

Είναι έντονο... Σκέφτομαι να πάω σε νοσοκομείο μήπως με δουν κ μου κάνουν εξετάσεις κατευθείαν... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Είναι έντονο... Σκέφτομαι να πάω σε νοσοκομείο μήπως με δουν κ μου κάνουν εξετάσεις κατευθείαν... 

να πας τότε σήμερα.. να σου κάνουν ότι εξέταση χρειάζεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η stalitsa stal είπε:

να πας τότε σήμερα.. να σου κάνουν ότι εξέταση χρειάζεται..

Δεν έχω αυτοκίνητο σήμερα κ είναι μιά ώρα μακριά χωρίς κίνηση τα νοσοκομεία που εφημερεύουν... Δυστυχώς δεν μένω κάπου κεντρικά να μπορώ να πάω χωρίς αυτοκίνητο... Οπότε αύριο λογικά θα μπορέσω να πάω... Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου🙏 ελπίζω να μην είναι κάτι... Αύριο θα πάω κ ελπίζω να μου τι μπορεί να είναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η lilly1984 είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα!!!!!❤️❤️❤️

Κάναμε χτες τη χοριακή και ακόμα δεν πιστεύω ότι τα καταφέραμε!!!! 💪Πετάμε στα σύννεφα ακόμα, νομίζω ότι ζω ένα όνειρο!!! Θα κάνουμε αύριο επαναληπτική, νιώθω όμως μέσα μου ότι όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα🙏!!! Εύχομαι σε όλες τις φίλες που προσπαθούν ή περιμένουν το αποτέλεσμα να πάρουν τη χαρά αυτή! Έχουμε περάσει όλες τόσο πολύ δύσκολα, που μας αξίζει επιτέλους να χαρούμε κι εμείς!!🌈👶

Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας, αλλά με κάποιον τρόπο νιώθω ότι το πιο δύσκολο για μένα πέρασε κορίτσια μου. Σας στέλνω όλη μου την αγάπη❤️🌷 και σας ευχαριστώ για όλα όσα έχουμε πει όλους αυτούς τους μήνες🥰

Μπράβο Πολλά συγχαρητήρια!! Καλούς διπλασιασμους και  μια ανέφελη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη σου εύχομαι!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Δεν έχω αυτοκίνητο σήμερα κ είναι μιά ώρα μακριά χωρίς κίνηση τα νοσοκομεία που εφημερεύουν... Δυστυχώς δεν μένω κάπου κεντρικά να μπορώ να πάω χωρίς αυτοκίνητο... Οπότε αύριο λογικά θα μπορέσω να πάω... Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου🙏 ελπίζω να μην είναι κάτι... Αύριο θα πάω κ ελπίζω να μου τι μπορεί να είναι...

Μην αγχώνεσαι cat μου. Αδιαθετησες; μήπως είσαι πριν τη περιοδο που είναι πρησμένο το στηθος; πήγαινε αυριο στο γυναικολόγο σου να κάνει μια πρώτη εκτίμηση θα σε ψιλαφησει κ λογικά θα σου πει να κάνεις κανένα υπέρηχο.  Εσύ έφτασες στο χειρουργό καλε; ηρέμησε! Αντε όλα καλά θα είναι!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Δεν έχω αυτοκίνητο σήμερα κ είναι μιά ώρα μακριά χωρίς κίνηση τα νοσοκομεία που εφημερεύουν... Δυστυχώς δεν μένω κάπου κεντρικά να μπορώ να πάω χωρίς αυτοκίνητο... Οπότε αύριο λογικά θα μπορέσω να πάω... Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου🙏 ελπίζω να μην είναι κάτι... Αύριο θα πάω κ ελπίζω να μου τι μπορεί να είναι...

Μακαρι κορίτσι μου!! Να μας στείλεις νεότερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η lilly1984 είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα!!!!!❤️❤️❤️

Κάναμε χτες τη χοριακή και ακόμα δεν πιστεύω ότι τα καταφέραμε!!!! 💪Πετάμε στα σύννεφα ακόμα, νομίζω ότι ζω ένα όνειρο!!! Θα κάνουμε αύριο επαναληπτική, νιώθω όμως μέσα μου ότι όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα🙏!!! Εύχομαι σε όλες τις φίλες που προσπαθούν ή περιμένουν το αποτέλεσμα να πάρουν τη χαρά αυτή! Έχουμε περάσει όλες τόσο πολύ δύσκολα, που μας αξίζει επιτέλους να χαρούμε κι εμείς!!🌈👶

Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας, αλλά με κάποιον τρόπο νιώθω ότι το πιο δύσκολο για μένα πέρασε κορίτσια μου. Σας στέλνω όλη μου την αγάπη❤️🌷 και σας ευχαριστώ για όλα όσα έχουμε πει όλους αυτούς τους μήνες🥰

Λιλη μουυυυ!!!!!🥰🥰 τι απιστευτη χαρα ειναι αυτη!!! 🥹 με το καλο ολα κοριτσι μου!!! Ευχομαι να πανε ολα τελεια κ να γεμισει η αγκαλια σας με γερ@ μωρακι@!!!!🙏🫶🎈🍬🍭❤️ 

Καλους διπλασιασμους κ μια ανεφελη εγκυμοσυνη ευχομαι ολοψυχα!!!

Να μας γραφεις τα νεα σου!!!

Ζηστο κ πιστεψε τοοο!!!! Εισαι ΕΓΚΥΟΣΣΣΣΣ!!!!😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Apol είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!! ❤️ Ναι δυο.. Ειναι η δεύτερη εμβρυομεταφορά μου, την πρώτη βάλαμε πάλι δύο και εχουμε τη 2 χρονών σχεδον κορουλα μας!! 

Με το καλο η χοριακη σου κοριτσι μου!!!🙏❤️

να μας γραψεις τα νεα σου!!! Στελνω θετικη ενεργεια!!! 💫💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου πως είστε? Να σας ρωτήσω κάτι γιατί έχω αγχωθει πολύ? Σήμερα βρήκα ένα έντονο καρούμπαλο στο στήθος το οποίο σίγουρα δεν είχα κ πριν ένα χρόνο έκανα μαστογραφία και υπέρηχο κ ήταν όλα τέλεια... Μίλησα με τον γυναικολόγο κ μου είπε να πάω αύριο να το δει... Μήπως να πάω σε νοσοκομείο να το δουν σε γιατρό χειρούργο? Τι πιστεύετε εσείς? Είμαι στα μαύρα μου τα χάλια... Έχει τύχει κ σε εσάς μήπως είναι από τα φάρμακα που παίρνουμε? Απλά ο γυναικολόγος ξέρει να μου πει η πρέπει να πάω κατευθείαν σε χειρούργο να το δει?

Καλημέρα κορίτσια καλή Μεγάλη Εβδομάδα σε όλες. @cat12 μου μην πηγαίνει το μυαλό σου στο κακο.Πηγαινε στο γιατρό σημερα και θα σε βοηθήσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Zenia z είπε:

Μην αγχώνεσαι cat μου. Αδιαθετησες; μήπως είσαι πριν τη περιοδο που είναι πρησμένο το στηθος; πήγαινε αυριο στο γυναικολόγο σου να κάνει μια πρώτη εκτίμηση θα σε ψιλαφησει κ λογικά θα σου πει να κάνεις κανένα υπέρηχο.  Εσύ έφτασες στο χειρουργό καλε; ηρέμησε! Αντε όλα καλά θα είναι!❤

Καλημέρα 😊 είμαι 5η μέρα περιόδου σήμερα αυτό είναι ένα έντονο καρουμπαλακι... Είμαι πιο ήρεμη σήμερα λέω να πάω σε χειρούργο στο νοσοκομείο γιατί συνήθως αυτοί τα ξέρουν από ότι μου είπαν... Ο γυναικολόγος θα το δει κ θα μου πει να κάνω υπέρηχο όπως λες οπότε θα πάω κατευθείαν για να μου τα κάνουν όλα μαζί ότι χρειάζεται... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marilouu είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλή Μεγάλη Εβδομάδα σε όλες. @cat12 μου μην πηγαίνει το μυαλό σου στο κακο.Πηγαινε στο γιατρό σημερα και θα σε βοηθήσει.

Καλημέρα μαριλου μου! Ναι αγχώθηκα πάρα πολύ η αλήθεια χθες... Σήμερα είμαι πιο ήρεμη.. θα πάω σε γιατρό να το δει κ να κάνω τις εξετάσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η lilly1984 είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα!!!!!❤️❤️❤️

Κάναμε χτες τη χοριακή και ακόμα δεν πιστεύω ότι τα καταφέραμε!!!! 💪Πετάμε στα σύννεφα ακόμα, νομίζω ότι ζω ένα όνειρο!!! Θα κάνουμε αύριο επαναληπτική, νιώθω όμως μέσα μου ότι όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα🙏!!! Εύχομαι σε όλες τις φίλες που προσπαθούν ή περιμένουν το αποτέλεσμα να πάρουν τη χαρά αυτή! Έχουμε περάσει όλες τόσο πολύ δύσκολα, που μας αξίζει επιτέλους να χαρούμε κι εμείς!!🌈👶

Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας, αλλά με κάποιον τρόπο νιώθω ότι το πιο δύσκολο για μένα πέρασε κορίτσια μου. Σας στέλνω όλη μου την αγάπη❤️🌷 και σας ευχαριστώ για όλα όσα έχουμε πει όλους αυτούς τους μήνες🥰

Θα τρελαθώ αλήθεια!!!!!!!! Το διάβασα και πραγματικά χάρηκα τόοοοοοοσο πολύ για σένα Λιλή μου!! Συγχαρητήρια!! Εύχομαι μόνο τέτοιες χαρές και συγκινήσεις από δω και πέρα!!!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/4/2024 at 2:04 ΜΜ, ο/η elbe είπε:

Κορίτσια μου δυνατά, καλησπέρα σε όλες!!! 💪 Εύχομαι στην κάθε μία ξεχωριστά να έρθει το θετικό της αποτέλεσμα σύντομα και με ευκολία!!! 

@marilouuμου εύχομαι αυτή τη φορά να λειτουργήσω εγώ ως το γούρι σου, όπως εσύ για εμένα!!! Χαίρομαι πολύ που ξεκινάς δυναμικά ξανά τη νέα προσπάθεια!!! Σε έχω στο νου μου όλο αυτό το διάστημα, όπως και την @elissavet90!!! Να σκέφτεστε αισιόδοξα κι όλα θα πάνε κατ' ευχήν 💞💞💞

Για τα κορίτσια που αναμένουν αποτέλεσμα θα σας έλεγα να μην ψάχνετε για συμπτώματα, γιατί πραγματικά είναι τα ίδια με της περιόδου. Τα πέρασα τον Γενάρη που προετοίμαζα τον άντρα μου ότι έρχεται η περίοδος για να μην απογοητευτεί και τελικά με ξεγέλασε. Γεμίστε τον χρόνο σας με πράγματα που σας ευχαριστούν, αλλά να ξεκουράζεστε και να κάνετε τις βόλτες σας στον ήλιο!!! 🌞🌅☀️

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου για τη σκέψη σου! Μου δίνεις δύναμη!

Πάντως κοντεύω! Πήγα την Παρασκευή στο γιατρό, θα ξαναπάω και την άλλη εβδομάδα και μετά θα ξεκινήσουμε για ΕΤ. Ανυπομονώ! Με ελεγμένα αυτή τη φορά, άντε να γίνει το θαύμα έχω κουραστεί τόσο πολύ! Κι έχω πρηστεί και τόσο πολύ!!! αχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elissavet90 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου για τη σκέψη σου! Μου δίνεις δύναμη!

Πάντως κοντεύω! Πήγα την Παρασκευή στο γιατρό, θα ξαναπάω και την άλλη εβδομάδα και μετά θα ξεκινήσουμε για ΕΤ. Ανυπομονώ! Με ελεγμένα αυτή τη φορά, άντε να γίνει το θαύμα έχω κουραστεί τόσο πολύ! Κι έχω πρηστεί και τόσο πολύ!!! αχαχχα

Άντε κοριτσάκι μου μα το καλό!! Το δικαιούσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η stalitsa stal είπε:

Άντε κοριτσάκι μου μα το καλό!! Το δικαιούσαι!!

Ναι ρε γμτ, αυτό λέω, 3 χρόνια προσπάθειες μας έχουν διαλύσει. Είναι η ώρα επιτέλους!!!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Είναι έντονο... Σκέφτομαι να πάω σε νοσοκομείο μήπως με δουν κ μου κάνουν εξετάσεις κατευθείαν... 

Γεια σου cat μου! Σε σκεφτόμουν. Είχα μέρες να μπω και δεν είχα δει πώς πήγε η χοριακή σου. Όπως και να έχει προχωράμε για τα καλύτερα και δεν αφήνουμε τις δυσκολίες να μας ρίξουν. 🙏Για το καρουμπαλάκι που λες, πιστεύω ότι είναι κύστη. Γιατί, αν είναι μεγαλούτσικο κι εμφανίζεται ξαφνικά, συνήθως κύστες είναι. Καμιά φορά οφείλονται στις διεγέρσεις. Όμως, εξυπακούεται να πας να το ελέγξεις και γρήγορα! Μην φοβάσαι, όλα καλά θα είναι.😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/4/2024 at 1:37 ΜΜ, ο/η lilly1984 είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα!!!!!❤️❤️❤️

Κάναμε χτες τη χοριακή και ακόμα δεν πιστεύω ότι τα καταφέραμε!!!! 💪Πετάμε στα σύννεφα ακόμα, νομίζω ότι ζω ένα όνειρο!!! Θα κάνουμε αύριο επαναληπτική, νιώθω όμως μέσα μου ότι όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα🙏!!! Εύχομαι σε όλες τις φίλες που προσπαθούν ή περιμένουν το αποτέλεσμα να πάρουν τη χαρά αυτή! Έχουμε περάσει όλες τόσο πολύ δύσκολα, που μας αξίζει επιτέλους να χαρούμε κι εμείς!!🌈👶

Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας, αλλά με κάποιον τρόπο νιώθω ότι το πιο δύσκολο για μένα πέρασε κορίτσια μου. Σας στέλνω όλη μου την αγάπη❤️🌷 και σας ευχαριστώ για όλα όσα έχουμε πει όλους αυτούς τους μήνες🥰

Lilly μ συγχαρητήρια!!! Τι υπέροχο νέο ήταν αυτο; Εύχομαι μια τελειομηνη  εγκυμοσύνη κοριτσάκι μ🙏🎉💐🌈🤰🎈👶🏻🐣😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...