Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2024 <3


RAM21

Recommended Posts

στις πριν 28 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα Αντωνία μου!!! Εμένα στις 14 μέρες μετά μου είπε να κάνω χοριακη... Μπορεί επειδή είναι 3 μερών όπως λες να είναι νωρίς.... Έκανα κ ένα σήμερα κ είναι το ίδιο πάρα πολύ αχνό... 😔 Από Σάββατο πάλι τεστ... Κ είμαι ακόμα συγκρατημένη μήπως είναι από τα φάρμακα...

Καλημέρα! Όντως για χοριακή με βλαστοκύστες μπορείς να πας στις 9 μέρες οπότε με 3 ημερών στις 11 μέρες. Το 14 το λένε για σιγουριά.  Εύχομαι και πιστεύω ότι θα είναι θετικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλημέρα και από εμένα κορίτσια, στα έμβρυα 2 ημερών μου ζήτησαν χοριακη στις 14 μέρες , το τεστ σε έμενα με 92 χοριακη ήταν τοσοο αχνό, αλλά το τεστ το ψηφιακό μου έγραψε κατευθείαν έγκυος το ειχα ανοίξει και εκεί φαινόταν οι γραμμές . Τα άλλα δύο (διαφορετικές εταιρίες ) δεν φαινόταν τίποτα 🤷

Καλημέρα κορίτσι μου😊 εγώ έχω μόνο της home test... Μήπως μου βγάζουν κάθε μέρα indent γραμμή? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Gif-e είπε:

Καλημέρα! Όντως για χοριακή με βλαστοκύστες μπορείς να πας στις 9 μέρες οπότε με 3 ημερών στις 11 μέρες. Το 14 το λένε για σιγουριά.  Εύχομαι και πιστεύω ότι θα είναι θετικό!

Καλημέρα 😊😊 μακάρι να είναι όντως θετικό σε ευχαριστώ πολύ 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου😊 εγώ έχω μόνο της home test... Μήπως μου βγάζουν κάθε μέρα indent γραμμή? 

Αυτα τα τεστ νομιζω δειχνουν με πολυ υψηλη χοριακη...

Θα δεις!!!! εισαι εγκυος!!! Υπομονη λιγες μερες!!! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα 😊😊 μακάρι να είναι όντως θετικό σε ευχαριστώ πολύ 🙏

Cat μου εγώ δεν τα πάω καλά με τα τεστ με τη γραμμούλα... Αν μπεις σε αυτή τη διαδικασία, μήπως να έπαιρνες αυτά τα ηλεκτρονικά που είναι early response? Εγώ θα σου έλεγα να το πάρεις ως θετικό μήνυμα ότι είδες κάτι και να κρατήσεις την ελπίδα μέχρι τη 14η μέρα, που θα κάνεις τη χοριακή σου.

Είναι πολύ ψυχοφθόρο κοριτσάκι μου να κάνεις τα τεστ μόνη σου, από προσωπική εμπειρία μιλάω, με ρίχνουν πολύ ψυχολογικά. Κράτα το θετικό σημάδι που είδες και με πίστη και αισιοδοξία τη Δευτέρα θα χαιρόμαστε μαζί σου ένα επίσημο θετικό αποτέλεσμα!!!!🌈✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστω Τοκυο μου!!! καλη λευτερια ευχομαι!!! ❤️

9 γονιμοποιηθηκαν και 8 εφτασαν 3 ημερων (εκ των οποιων το 1 παει με πολυ αργο ρυθμο).. απο αυτα τα 7 ελπιζουμε αυριο να εχουμε βλαστοκυστες!🙏

Αντωνία μου μπράβο σας!!!! Τα πήγατε πολύ καλά κορίτσι μου!!!! Περιμένουμε με αγωνία να πας πεις τις βλαστοκύστες!!! ❤️💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 Αναμένουμε τα αποτελέσματα σου, πιστεύω θα πήγε πολύ καλά!!!!

@cat12 μου, κι εγώ είμαι σας τη Λίλη, δεν κάνω τεστ γιατί με αναστατώνουν πάρα πολύ. Κάνε αυτό που νιώθεις, αλλά η Δευτέρα είναι η μέρα για να δώσεις βαρύτητα! Εύχομαι θετισό τεστάκι, άντε να κάνεις την αρχή!!!😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η lilly1984 είπε:

Cat μου εγώ δεν τα πάω καλά με τα τεστ με τη γραμμούλα... Αν μπεις σε αυτή τη διαδικασία, μήπως να έπαιρνες αυτά τα ηλεκτρονικά που είναι early response? Εγώ θα σου έλεγα να το πάρεις ως θετικό μήνυμα ότι είδες κάτι και να κρατήσεις την ελπίδα μέχρι τη 14η μέρα, που θα κάνεις τη χοριακή σου.

Είναι πολύ ψυχοφθόρο κοριτσάκι μου να κάνεις τα τεστ μόνη σου, από προσωπική εμπειρία μιλάω, με ρίχνουν πολύ ψυχολογικά. Κράτα το θετικό σημάδι που είδες και με πίστη και αισιοδοξία τη Δευτέρα θα χαιρόμαστε μαζί σου ένα επίσημο θετικό αποτέλεσμα!!!!🌈✌️

Έχεις δίκιο είναι μια τρέλα τα τεστ... Εγώ στην ουσία ξεκίνησα να δω αν έφυγε η ορμόνη αλλά δεν ήξερα ότι μέχρι τις 10 μέρες έχει φύγει από τον οργανισμό... Κ για αυτό μου έκανε εντύπωση τώρα... Κρατάω μικρό καλάθι δεν έχω ενθουσιαστεί γιατί δεν μπορώ να πιστέψω ότι πέτυχαν τα δύο μέτρια έμβρυα κ όχι της καλής ποιότητας βλαστοκυστες..  μακάρι lilly μου να βγει αληθινό αυτό το όνειρο ♥️🥰🙏 σε ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η elissavet90 είπε:

@Antonia2 Αναμένουμε τα αποτελέσματα σου, πιστεύω θα πήγε πολύ καλά!!!!

@cat12 μου, κι εγώ είμαι σας τη Λίλη, δεν κάνω τεστ γιατί με αναστατώνουν πάρα πολύ. Κάνε αυτό που νιώθεις, αλλά η Δευτέρα είναι η μέρα για να δώσεις βαρύτητα! Εύχομαι θετισό τεστάκι, άντε να κάνεις την αρχή!!!😍

Σε ευχαριστώ πολύ Ελισάβετ μου♥️ μακάρι όλα τα κορίτσια να δούμε το θετικό μας τεστ σύντομα 🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η lilly1984 είπε:

Αντωνία μου μπράβο σας!!!! Τα πήγατε πολύ καλά κορίτσι μου!!!! Περιμένουμε με αγωνία να πας πεις τις βλαστοκύστες!!! ❤️💪

 

στις πριν 24 λεπτά, ο/η elissavet90 είπε:

@Antonia2 Αναμένουμε τα αποτελέσματα σου, πιστεύω θα πήγε πολύ καλά!!!!

@cat12 μου, κι εγώ είμαι σας τη Λίλη, δεν κάνω τεστ γιατί με αναστατώνουν πάρα πολύ. Κάνε αυτό που νιώθεις, αλλά η Δευτέρα είναι η μέρα για να δώσεις βαρύτητα! Εύχομαι θετισό τεστάκι, άντε να κάνεις την αρχή!!!😍

Ευχαριστω κοριτσια μου γλυκα!!! ❤️

περιμενω πανω απο το κιν...

προχθες μου εστειλε νεα στις 2 η ωρα οποτε λογικα μεσημερακι θα στειλει κ σμρ....

Η αγωνια στα υψηηηηηη!!!!!!😩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

 

Ευχαριστω κοριτσια μου γλυκα!!! ❤️

περιμενω πανω απο το κιν...

προχθες μου εστειλε νεα στις 2 η ωρα οποτε λογικα μεσημερακι θα στειλει κ σμρ....

Η αγωνια στα υψηηηηηη!!!!!!😩

Λίγες ωρίτσες ακόμα ♥️🥰 σίγουρα θα έχεις καλά νέα 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γλυκα πριν λιγο μου εστειλε ο γιατρος!!!

εχουμε 4 βλαστοκυστες!!! 3 4ΑΑ και 1 2ΑΑ!!! επισης θα μας ενημερωσει αυριο για 1 ακομη εμβρυακι που ειναι στην καλλιεργεια....

ακομη δεν το πιστευω......🥺 τι συγκινηση!!!! τι ανακουφιση!!! τι ευτυχια!!!!! 🥰 μακαρι να ειναι αυτα τα κουκουνια μας που θα φτασουν γερα στην αγκαλια μας!!! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου γλυκα πριν λιγο μου εστειλε ο γιατρος!!!

εχουμε 4 βλαστοκυστες!!! 3 4ΑΑ και 1 2ΑΑ!!! επισης θα μας ενημερωσει αυριο για 1 ακομη εμβρυακι που ειναι στην καλλιεργεια....

ακομη δεν το πιστευω......🥺 τι συγκινηση!!!! τι ανακουφιση!!! τι ευτυχια!!!!! 🥰 μακαρι να ειναι αυτα τα κουκουνια μας που θα φτασουν γερα στην αγκαλια μας!!! 🙏

Μπραβο κορίτσι μου!! Πολύ καλός αριθμός!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου γλυκα πριν λιγο μου εστειλε ο γιατρος!!!

εχουμε 4 βλαστοκυστες!!! 3 4ΑΑ και 1 2ΑΑ!!! επισης θα μας ενημερωσει αυριο για 1 ακομη εμβρυακι που ειναι στην καλλιεργεια....

ακομη δεν το πιστευω......🥺 τι συγκινηση!!!! τι ανακουφιση!!! τι ευτυχια!!!!! 🥰 μακαρι να ειναι αυτα τα κουκουνια μας που θα φτασουν γερα στην αγκαλια μας!!! 🙏

Μπράβο κορίτσι μου ❤️ Όλα θα πάνε καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου γλυκα πριν λιγο μου εστειλε ο γιατρος!!!

εχουμε 4 βλαστοκυστες!!! 3 4ΑΑ και 1 2ΑΑ!!! επισης θα μας ενημερωσει αυριο για 1 ακομη εμβρυακι που ειναι στην καλλιεργεια....

ακομη δεν το πιστευω......🥺 τι συγκινηση!!!! τι ανακουφιση!!! τι ευτυχια!!!!! 🥰 μακαρι να ειναι αυτα τα κουκουνια μας που θα φτασουν γερα στην αγκαλια μας!!! 🙏

Υπέροχα!! Θα έχεις και απόθεμα μετά για επόμενο μωρ΄άκι!! ☺️☺️ Φαίνεται έχεις πολύ καλή ποιότητα ωαρίων!!  

Συγχαρητήρια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου γλυκα πριν λιγο μου εστειλε ο γιατρος!!!

εχουμε 4 βλαστοκυστες!!! 3 4ΑΑ και 1 2ΑΑ!!! επισης θα μας ενημερωσει αυριο για 1 ακομη εμβρυακι που ειναι στην καλλιεργεια....

ακομη δεν το πιστευω......🥺 τι συγκινηση!!!! τι ανακουφιση!!! τι ευτυχια!!!!! 🥰 μακαρι να ειναι αυτα τα κουκουνια μας που θα φτασουν γερα στην αγκαλια μας!!! 🙏

Πολύ καλες ποιότητες τέλεια κορίτσι μου!!!!! Κάποια από αυτά θα μείνουν στην κοιλίτσα σου σύντομα 🙏🤰 πολύ όμορφα νέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Έχεις δίκιο είναι μια τρέλα τα τεστ... Εγώ στην ουσία ξεκίνησα να δω αν έφυγε η ορμόνη αλλά δεν ήξερα ότι μέχρι τις 10 μέρες έχει φύγει από τον οργανισμό... Κ για αυτό μου έκανε εντύπωση τώρα... Κρατάω μικρό καλάθι δεν έχω ενθουσιαστεί γιατί δεν μπορώ να πιστέψω ότι πέτυχαν τα δύο μέτρια έμβρυα κ όχι της καλής ποιότητας βλαστοκυστες..  μακάρι lilly μου να βγει αληθινό αυτό το όνειρο ♥️🥰🙏 σε ευχαριστώ πολύ!

Ποτέ δεν ξέρεις ποιο είναι το τυχερό σου!! Τα μέτρια μπορεί να σημαίνει ότι πάνε πιο αργά κι αργότερα στη μήτρα σου να εκτοξευθούν! Εκεί θέλουν να είναι τα μωράκια μας, στην κοιλίτσα μας! 😁 Έτσι κι εγώ ήμουν σίγουρη ότι δεν.. κι όμως..🙃 Επίσης όταν έκανα τη χοριακή που βγήκε σχεδόν 200, το τεστ μου έβγαινε αρκετά αχνό! Παίζει ρόλο μάλλον η συγκέντρωση που έχει στα ούρα ο κάθε οργανισμός! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου αν ξέρετε η ovitrelle μετά από πόσες μέρες φεύγει από το σώμα??

Cat μ εγω εκανα τεστ 9 μερες μετα την Ovitrelle. Έδειξε θετικό, Οχι απο την Ovitrelle αλλα απο το νινάκι μ 🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Nicol🦩 είπε:

Cat μ εγω εκανα τεστ 9 μερες μετα την Ovitrelle. Έδειξε θετικό, Οχι απο την Ovitrelle αλλα απο το νινάκι μ 🤰

Αλήθεια????♥️♥️♥️ Εσένα ήταν έντονο? Βλαστοκυστη είχες βάλει? Εγώ στραβωνομαι για να δω την γραμμή... Είναι πάρα πολύ άχνη κ χθες κ σήμερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Λες να κάνω?? Έλεγα να περιμένω γιατί θεωρώ ότι μπορεί να τρέφω ελπίδες χωρίς λόγο... Μακάρι να έχει γίνει αλλά είμαι συγκρατημένη ακόμα... Δεν πιστεύω ότι θα γίνει... 

Αν κανεις το predictor early θα φαινεται καλύτερα γιατι μετράει απο 10 μονάδες.  Περιμένουμε νέα σ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Αλήθεια????♥️♥️♥️ Εσένα ήταν έντονο? Βλαστοκυστη είχες βάλει? Εγώ στραβωνομαι για να δω την γραμμή... Είναι πάρα πολύ άχνη κ χθες κ σήμερα 

Αγάπη είσαι 11η μέρα απο ovitrelle? Εαν βλέπεις γραμμούλα στις ταινίες πάρε ενα predictor early σε παρακαλώ!!!! Άντε να πάρουνφωτιά τα πληκτρολόγια απο τις ζητοκραυγες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου γλυκα πριν λιγο μου εστειλε ο γιατρος!!!

εχουμε 4 βλαστοκυστες!!! 3 4ΑΑ και 1 2ΑΑ!!! επισης θα μας ενημερωσει αυριο για 1 ακομη εμβρυακι που ειναι στην καλλιεργεια....

ακομη δεν το πιστευω......🥺 τι συγκινηση!!!! τι ανακουφιση!!! τι ευτυχια!!!!! 🥰 μακαρι να ειναι αυτα τα κουκουνια μας που θα φτασουν γερα στην αγκαλια μας!!! 🙏

Τέλειααααααααα!!! Συγχαρητήρια! Όλα θα πάνε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Αλήθεια????♥️♥️♥️ Εσένα ήταν έντονο? Βλαστοκυστη είχες βάλει? Εγώ στραβωνομαι για να δω την γραμμή... Είναι πάρα πολύ άχνη κ χθες κ σήμερα 

Βλαστοκυστες ειχα βαλει ναι. Αυτο ήταν το πρώτο τεστ

CE677242-446F-4A1D-968F-891499A859E2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου γλυκα πριν λιγο μου εστειλε ο γιατρος!!!

εχουμε 4 βλαστοκυστες!!! 3 4ΑΑ και 1 2ΑΑ!!! επισης θα μας ενημερωσει αυριο για 1 ακομη εμβρυακι που ειναι στην καλλιεργεια....

ακομη δεν το πιστευω......🥺 τι συγκινηση!!!! τι ανακουφιση!!! τι ευτυχια!!!!! 🥰 μακαρι να ειναι αυτα τα κουκουνια μας που θα φτασουν γερα στην αγκαλια μας!!! 🙏

Αυτά θα είναι πίστεψε το 👶🏻🐣🤰🙏🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Ποτέ δεν ξέρεις ποιο είναι το τυχερό σου!! Τα μέτρια μπορεί να σημαίνει ότι πάνε πιο αργά κι αργότερα στη μήτρα σου να εκτοξευθούν! Εκεί θέλουν να είναι τα μωράκια μας, στην κοιλίτσα μας! 😁 Έτσι κι εγώ ήμουν σίγουρη ότι δεν.. κι όμως..🙃 Επίσης όταν έκανα τη χοριακή που βγήκε σχεδόν 200, το τεστ μου έβγαινε αρκετά αχνό! Παίζει ρόλο μάλλον η συγκέντρωση που έχει στα ούρα ο κάθε οργανισμός! 

Ελπίζω να έχουν φωλιάσει τα μωράκια ♥️ αν δεν δω να σκουραίνει το τέστ μου είναι δύσκολο να το πιστέψω... Αλλά ελπίζω...🥰

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Αγάπη είσαι 11η μέρα απο ovitrelle? Εαν βλέπεις γραμμούλα στις ταινίες πάρε ενα predictor early σε παρακαλώ!!!! Άντε να πάρουνφωτιά τα πληκτρολόγια απο τις ζητοκραυγες!!!!!!!!

Annie μου λέγε μου τετοιααααα 🤪 15η είμαι από την ovitrelle 🤪🤪 ίσως κάνω αύριο πάλι ένα να δω μήπως αλλάξει κάτι μην μου βγαίνουν τα μάτια για να δω μια γραμμή... Μέχρι κ ωορρηξίας έκανα 🥴🫣 κ είναι σκούρο... Λένε ότι σκουραίνει στην εγκυμοσύνη... Μπορεί κ να μην ισχύει δεν ξέρω... Πόσο θέλω να το πιστέψω...

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nicol🦩 είπε:

Βλαστοκυστες ειχα βαλει ναι. Αυτο ήταν το πρώτο τεστ

CE677242-446F-4A1D-968F-891499A859E2.png

Ααα ωραία κόκκινη γραμμή 🥰 χωρίς αμφιβολία θετικότατο!!!! Ελπίζω να γίνει κ εμένα έτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...