Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2024 <3


RAM21

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η stalitsa stal είπε:

Κορίτσια μου αρνητική η χοριακη δυστυχώς… σκεφτόμαστε πως να προχωρήσουμε..

Λυπάμαι πολύ κοριτσάκι μου.. μιλήσατε με το γιατρό; Εκείνος τι σας είπε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η stalitsa stal είπε:

Κορίτσια μου αρνητική η χοριακη δυστυχώς… σκεφτόμαστε πως να προχωρήσουμε..

Λυπάμαι πολύ σταλίτσα.... Πάρε το χρόνο σου να συνέλθεις όσο μπορείς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου αγαπημένα, έχω πολλές μέρες να μπω αλλά διάβασα τώρα τα νέα σας...

Εύχομαι καλή επιτυχία σε όσες κάνατε ετ, εύχομαι γρήγορα ένα θετικό αποτέλεσμα!!!!

Εγώ είμαι σε παρακολούθηση ώστε σε λίγες μέρες να κάνω την ετ μου, σε φυσικό κύκλο, οπότε παρακολουθούμε κάθε 2 μέρες περίπου το ωάριο που μεγαλώνει για να δούμε πώς προχωράμε!!! Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλα τα κορίτσια!!!🌈✌️🙏

Υπομονή, δύναμη και αισιοδοξία!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η lilly1984 είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα, έχω πολλές μέρες να μπω αλλά διάβασα τώρα τα νέα σας...

Εύχομαι καλή επιτυχία σε όσες κάνατε ετ, εύχομαι γρήγορα ένα θετικό αποτέλεσμα!!!!

Εγώ είμαι σε παρακολούθηση ώστε σε λίγες μέρες να κάνω την ετ μου, σε φυσικό κύκλο, οπότε παρακολουθούμε κάθε 2 μέρες περίπου το ωάριο που μεγαλώνει για να δούμε πώς προχωράμε!!! Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλα τα κορίτσια!!!🌈✌️🙏

Υπομονή, δύναμη και αισιοδοξία!❤️

Καλή επιτυχία Λιλλυ!! όλα να πάνε καλά κι ευνοϊκά!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα πατήσουμε ένα pause κορίτσια μου.. και μετά θα σκεφτούμε !! Κατά 99% ο γιατρός θεωρεί ότι το έμβρυο δεν ήταν καλό και γ ιαυτο και δεν εμφυτεύτηκε καν. Μου είπε επίσης ένα έμβρυο έβαλες οπότε… τι να πω κορίτσια μου!! Ίσως πέσαμε σε κακό κύκλο.. γιατί έχω και πολυκυστικες ωοθήκες..και ενώ κατέβασα πολλά αυγουλάκια δε πρόλαβαν να ωριμάσουν όλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Έκανα χθες ωοληψια σε φυσικό κύκλο κ είχα 5 ωοθυλάκια αν το λέω σωστά όπου μόνο τα δύο είχαν ωάρια μέσα... Με πήραν σήμερα κ γονιμοποιηθηκαν κ τα 2 κ Δευτέρα κάνω ετ  🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η stalitsa stal είπε:

Θα πατήσουμε ένα pause κορίτσια μου.. και μετά θα σκεφτούμε !! Κατά 99% ο γιατρός θεωρεί ότι το έμβρυο δεν ήταν καλό και γ ιαυτο και δεν εμφυτεύτηκε καν. Μου είπε επίσης ένα έμβρυο έβαλες οπότε… τι να πω κορίτσια μου!! Ίσως πέσαμε σε κακό κύκλο.. γιατί έχω και πολυκυστικες ωοθήκες..και ενώ κατέβασα πολλά αυγουλάκια δε πρόλαβαν να ωριμάσουν όλα..

Καλημέρα! Καλά θα κάνετε κοριτσάκι μου.. κάντε ένα διάλειμμα να χαλαρώσετε λίγο, να απολαύσετε και το Πάσχα που έρχεται ίσως πηγαίνοντας και σε κάνα χωριό αν έχετε, να αλλάξετε παραστάσεις περιτριγυρισμένοι με αγαπημένους σας ανθρώπους και καλό φαγητό..  και το ξανά βλέπετε μετά πως θα κινηθείτε..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Έκανα χθες ωοληψια σε φυσικό κύκλο κ είχα 5 ωοθυλάκια αν το λέω σωστά όπου μόνο τα δύο είχαν ωάρια μέσα... Με πήραν σήμερα κ γονιμοποιηθηκαν κ τα 2 κ Δευτέρα κάνω ετ  🙏🙏🙏

Με το καλό να πάνε όλα κατ'ευχήν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Έκανα χθες ωοληψια σε φυσικό κύκλο κ είχα 5 ωοθυλάκια αν το λέω σωστά όπου μόνο τα δύο είχαν ωάρια μέσα... Με πήραν σήμερα κ γονιμοποιηθηκαν κ τα 2 κ Δευτέρα κάνω ετ  🙏🙏🙏

Πολύ καλά cat!! Τι ευχάριστο νέο!! Μακάρι αυτή η φορά να είναι η τυχερή!! Καλή επιτυχία κορίτσι μου!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η RAM21 είπε:

Πολύ καλά cat!! Τι ευχάριστο νέο!! Μακάρι αυτή η φορά να είναι η τυχερή!! Καλή επιτυχία κορίτσι μου!! 🥰

Σε ευχαριστώ πολύ ραμ μου! Ειλικρινά δεν είχα πολλές ελπίδες! Μόλις το είδα το μην δεν το πίστευα!!! Ελπίζω να τα καταφέρουν μέχρι την Δευτέρα να κάνω την ετ 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Έκανα χθες ωοληψια σε φυσικό κύκλο κ είχα 5 ωοθυλάκια αν το λέω σωστά όπου μόνο τα δύο είχαν ωάρια μέσα... Με πήραν σήμερα κ γονιμοποιηθηκαν κ τα 2 κ Δευτέρα κάνω ετ  🙏🙏🙏

Cat μ Σ ευχομαι να πάνε ολα καλά κ να ειναι τα τυχερά σ!!! Σ στλ μπόλικη baby dust 💫💫💫

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ ραμ μου! Ειλικρινά δεν είχα πολλές ελπίδες! Μόλις το είδα το μην δεν το πίστευα!!! Ελπίζω να τα καταφέρουν μέχρι την Δευτέρα να κάνω την ετ 🥰

Στο εύχομαι πραγματικά!! Μακάρι και τα άλλα να είχαν γονιμοποιηθει, αλλά δεν πειράζει. Και ενα και δυο τωρα, μια χαρα ειναι. Γρήγορα σε ετ να τελειώνεις! Να μην έχεις προετοιμασία και αναμονη σε επόμενο μήνα.

Γιατι δεν το πιστευες; Ετσι πανε αυτα. Εφοσον εχεις εμβρυακια και ειναι καλες οι προυποθεσεις, γιατι να μην τα βαλεις αμεσα? Κι εγώ την τελευταία φορά που έκανα ετ, άμεσα την έκανα, σε 20 μέρες όλη η διαδικασία! Να πάνε όλα καλα!!! Περιμένουμε νέα σου την Δευτέρα!❤️

Υγ. Τριών ημερών θα τα αφησει καταλαβαίνω, ετσι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Nicol🦩 είπε:

Cat μ Σ ευχομαι να πάνε ολα καλά κ να ειναι τα τυχερά σ!!! Σ στλ μπόλικη baby dust 💫💫💫

Στείλε στείλε 🥰🤰 σε ευχαριστώ πολύ Νικόλ μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η RAM21 είπε:

Στο εύχομαι πραγματικά!! Μακάρι και τα άλλα να είχαν γονιμοποιηθει, αλλά δεν πειράζει. Και ενα και δυο τωρα, μια χαρα ειναι. Γρήγορα σε ετ να τελειώνεις! Να μην έχεις προετοιμασία και αναμονη σε επόμενο μήνα.

Γιατι δεν το πιστευες; Ετσι πανε αυτα. Εφοσον εχεις εμβρυακια και ειναι καλες οι προυποθεσεις, γιατι να μην τα βαλεις αμεσα? Κι εγώ την τελευταία φορά που έκανα ετ, άμεσα την έκανα, σε 20 μέρες όλη η διαδικασία! Να πάνε όλα καλα!!! Περιμένουμε νέα σου την Δευτέρα!❤️

Υγ. Τριών ημερών θα τα αφησει καταλαβαίνω, ετσι;

Είχα 5 ωοθυλάκια αλλά τα 3 ήταν άδεια κ είχα μόνο 2 ωάρια κ δεν είχα ελπίδα λέω θα τα καταφέρουν αυτά να γονιμοποιηθούν? Ναι ευτυχώς θα γίνει άμεσα η ετ μου είπαν ότι το ενδομήτριο είναι πολύ καλό κ μπορεί να γίνει 😊 ναι 3 ημερών θα είναι αν με το καλό προχωρήσουν 🙏 αχ μακάρι να γίνει το θαυματακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Έκανα χθες ωοληψια σε φυσικό κύκλο κ είχα 5 ωοθυλάκια αν το λέω σωστά όπου μόνο τα δύο είχαν ωάρια μέσα... Με πήραν σήμερα κ γονιμοποιηθηκαν κ τα 2 κ Δευτέρα κάνω ετ  🙏🙏🙏

Με το καλό αγάπη μου!!! Θα τα αφήσετε να γίνουν βλαστοκυστες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η stalitsa stal είπε:

Με το καλό αγάπη μου!!! Θα τα αφήσετε να γίνουν βλαστοκυστες;

Σε ευχαριστώ πολύ σταλιτσα μου!! Όχι την Δευτέρα μου είπε να κάνουμε την ετ οπότε θα είναι 3 ημερών 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η cat12 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ σταλιτσα μου!! Όχι την Δευτέρα μου είπε να κάνουμε την ετ οπότε θα είναι 3 ημερών 🙏

Τέλεια αγάπη μου!!! Να είναι τα τυχερά σου τα ζουζουνακια αυτά!!! Τσακ μπαμ 🙏🐣🐣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η stalitsa stal είπε:

Τέλεια αγάπη μου!!! Να είναι τα τυχερά σου τα ζουζουνακια αυτά!!! Τσακ μπαμ 🙏🐣🐣

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Κ σε εσένα ότι καλύτερο εύχομαι ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Κ σε εσένα ότι καλύτερο εύχομαι ❤️ 

Μπράβο βρε κορίτσι μου γρήγορη κ αποτελεσματική!!! Να είναι γερά κ να προχωρήσετε με το καλό σε ετ. Να ρωτήσω 5 ωοθηλακια είχες με κλομιφαινη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Zenia z είπε:

Μπράβο βρε κορίτσι μου γρήγορη κ αποτελεσματική!!! Να είναι γερά κ να προχωρήσετε με το καλό σε ετ. Να ρωτήσω 5 ωοθηλακια είχες με κλομιφαινη; 

Σε ευχαριστώ πολύ Ζένια μου!! ♥️ Ναι 5 είχα αλλά τα 3 μου είπαν ότι ήταν άδεια δεν είχαν ωάριο... Οπότε 2 έχω γονιμοποιημένα, το ένα πολύ καλό κ το άλλο καλό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/4/2024 at 1:15 ΜΜ, ο/η lilly1984 είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα, έχω πολλές μέρες να μπω αλλά διάβασα τώρα τα νέα σας...

Εύχομαι καλή επιτυχία σε όσες κάνατε ετ, εύχομαι γρήγορα ένα θετικό αποτέλεσμα!!!!

Εγώ είμαι σε παρακολούθηση ώστε σε λίγες μέρες να κάνω την ετ μου, σε φυσικό κύκλο, οπότε παρακολουθούμε κάθε 2 μέρες περίπου το ωάριο που μεγαλώνει για να δούμε πώς προχωράμε!!! Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλα τα κορίτσια!!!🌈✌️🙏

Υπομονή, δύναμη και αισιοδοξία!❤️

Με το καλο Λιλη μου!!!! Ευχομσι να πανε ολα καλα κ μια μεγαλη χοριακη!!! 🙏❤️🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/4/2024 at 12:08 ΜΜ, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Έκανα χθες ωοληψια σε φυσικό κύκλο κ είχα 5 ωοθυλάκια αν το λέω σωστά όπου μόνο τα δύο είχαν ωάρια μέσα... Με πήραν σήμερα κ γονιμοποιηθηκαν κ τα 2 κ Δευτέρα κάνω ετ  🙏🙏🙏

Κατ μου πολυ πολυ καλη επιτυχια ευχομαι!!!!

Να προχωρησουν τα γονιμοποιημενα ωαρια σου κ τη δευτερα να γινει η ετ μ το καλο!!! Ολα ν πανε καλα κ συντομα ν μας πεις τα ευχαριστα!!!! 🙏❤️🥰🤰🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...