Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2024 <3


RAM21

Recommended Posts

Καλημερα σας κοριτσια ...τι κανετε ;; ηθελα να ρωτησω αν ετυχε ποτε σε καμια κοπελα μετα την ε.τ 8ημερα να ξεκινα ελαχιστη ροη αιμα ροζ ..και ποσο διηρκησε ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλημερα σας κοριτσια ...τι κανετε ;; ηθελα να ρωτησω αν ετυχε ποτε σε καμια κοπελα μετα την ε.τ 8ημερα να ξεκινα ελαχιστη ροη αιμα ροζ ..και ποσο διηρκησε ;;

Καλημέρα κορίτσι μου, εγώ είχα λίγα καφέ στο σκούπισμα την 7η κ 8η μέρα μετά την ετ και ήταν αιματάκι εμφύτευσης!!!! Στο αύχομαι μέσα απο την καρδιά μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/3/2024 at 7:30 ΜΜ, ο/η stalitsa stal είπε:

Λέμε να βάλουμε 2 τελικά και μακαρι ν είμαστε τυχεροί!! Ο γιατρός μου είπε και οι 2 είναι καλές! Η μια είναι σούπερ και η άλλη πολύ καλή! Μακαρι να μη ταλαιπωρείται καμία γυναίκα.. γιατί γενικά είναι μια ψυχοφθόρα διαδικασία… εμένα η μια ωοθηκη μ είναι πολυκυστικη και γιαυτο ενώ μου πήρε πολλά ωάρια, σχεδόν τα μισά ήταν ώριμα.. δοξα τω θεω όμως κάναμε 2 βλαστοκυστες.. δε θέλω ν είμαι αχάριστη!!!

Κορίτσι μου μακάρι να μην ταλαιπωρηθείς καθόλου και να τα καταφέρεις με την πρώτη!!!! Είναι πολύ προσωπική η απόφαση, πάντως κι εγώ έτσι όπως τα περιγράφεις και με την εμπειρία που έχω αποκτήσει μετά από 3 αποτυχημένες ετ, το ίδιο θα έκανα✌️! Δεν είναι τόσο εύκολο να πιάσουν και τα 2, αν και πάντα υπάρχει αυτή η πιθανότητα... η διαδικασία των 2 εβδομάδων μετά την ετ είναι πραγματικά επίπονη...

Εκτός από τις ενέσεις και τα υπόθετα κλπ. έχεις και την αγωνία του αποτελέσματος....😏 Καλή επιτυχία να έχεις και να μας στείλεις γρήγορα τα ευχάριστα νεα! Πότε κάνεις την ετ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η elissavet90 είπε:

Καλημέρες κοριτσούδια! Έκανα κι εγώ την ωοληψία χτες, μου πήραν 18 και από αυτά τα 15 ήταν ώριμα. Σήμερα με πήρε ο γιατρός και μου είπε ότι γονιμοποιήθηκαν τα 13-14 και μέχρι Δευτέρα θα ξέρουμε πόσα θα γίνουν βλαστοκύστες για να στείλουμε για έλεγχο! Μου είπε ότι πήγε πολύ καλά, υπομονή τώρα!!!

Φίλη μου τι υπέροχα νέα ήταν αυτά!!!! ❤️ Μπράβο σου! Εσύ πώς είσαι μετά από τόσα ωάρια που σου πήραν? 18 είχα κι εγώ τον Ιανουάριο συμπτωματικά 😉💪🌈

Μακάρι να έχεις μπόλικες βλαστοκύστες και ο έλεγχος να πάει περίφημα. Σου είπαν πόσο χρόνο χρειάζεται για να πάρεις τα αποτελέσματα? π΄.χ. κανένα μήνα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Στις 20 του μήνα θα την κάνω 🥰 είμαι λίγο περίεργα.. έχω συνέχεια πόνους περιόδου κ γενικά νιώθω κουρασμένη.. πιστεύω τα χάπια πρέπει να με έχουν επηρεάσει γιατί έχω υπνηλία συνέχεια.. κ το είχα παρατηρήσει κ πριν την ετ... Απλά τώρα συν τους πόνους είμαι λίγο πιο χάλια...

Αχ cat  μου αγαπημένη❤️.... ότι και να σου πούμε είναι λίγο για να σε βοηθήσει στη φάση που είσαι... Προσπάθησε να θυμάσαι γλυκούλα μου ότι ΔΕΝ υπάρχει ΚΑΝΕΝΑ σύμπτωμα ειδικό για εγκυμοσύνη, όλα προκύπτουν από την προγεστερόνη που ανεβαίνει τόσο στην εγκυμοσύνη όσο και στην αναμονή περιόδου. Το καταλαβαίνω απόλυτα ότι αποδίδεις καταστάσεις μια στην επιτυχία και μια στην αποτυχία, αλλά πρέπει να κάνεις πλύση εγκεφάλου στον εαυτό σου🤯μην αφήνεις τις σκέψεις αυτές να σου χαλάνε τη διάθεση... Εν τω μεταξύ τα φάρμακα που παίρνεις σε αυτή τη φάση κάνουν άνω κάτω την ψυχολογία σου, οπότε δε φταις εσύ που έχεις αυτά τα σκαμπανευάσματα, οφείλεται στα φάρμακα....

Κάνε μια υπομονούλα μέχρι τις 20 και θα ελπίζουμε κι εμείς μαζί σου για ένα μεγάλο θετικό αποτέλεσμα🌈🙏✌️. Θετική σκέψη και αισιοδοξία, μη στεναχωριέσαι για κάτι που ακόμα δεν ξέρεις αν δεν πήγε καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lilly1984 είπε:

Φίλη μου τι υπέροχα νέα ήταν αυτά!!!! ❤️ Μπράβο σου! Εσύ πώς είσαι μετά από τόσα ωάρια που σου πήραν? 18 είχα κι εγώ τον Ιανουάριο συμπτωματικά 😉💪🌈

Μακάρι να έχεις μπόλικες βλαστοκύστες και ο έλεγχος να πάει περίφημα. Σου είπαν πόσο χρόνο χρειάζεται για να πάρεις τα αποτελέσματα? π΄.χ. κανένα μήνα?

Μακάρι όντως να συνεχίσουν καλά τα νέα Λίλη μου!! Είμαι πολύ καλά, δεν πονάω, έχω ελάχιστες ενοχλήσεις αλλά είμαι πλήρως λειτουργική. Μου έδωσε οδηγίες για διατροφή και να ελαχιστοποιήσω τις δραστηριότητες και μέχρι να μου έρθει περίοδος θα παίρνς femara πρωί βράδυ και μια ένεση cetrotide.

Μέχρι Δευτέρα μου είπε θα μάθουμε για το πόσα έφτασαν βλαστοκύστες και μάλλον τότε θα μου πει περίπου και πότε θα βγουν τα αποτελέσματα του προεμφυτευτικού. Εσένα από τα 18 πόσα έγιναν βλαστ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η elissavet90 είπε:

Μακάρι όντως να συνεχίσουν καλά τα νέα Λίλη μου!! Είμαι πολύ καλά, δεν πονάω, έχω ελάχιστες ενοχλήσεις αλλά είμαι πλήρως λειτουργική. Μου έδωσε οδηγίες για διατροφή και να ελαχιστοποιήσω τις δραστηριότητες και μέχρι να μου έρθει περίοδος θα παίρνς femara πρωί βράδυ και μια ένεση cetrotide.

Μέχρι Δευτέρα μου είπε θα μάθουμε για το πόσα έφτασαν βλαστοκύστες και μάλλον τότε θα μου πει περίπου και πότε θα βγουν τα αποτελέσματα του προεμφυτευτικού. Εσένα από τα 18 πόσα έγιναν βλαστ??

Εμείς έχουμε 4 βλαστοκύστες, αλλά δε θα κάνουμε προεμφυτευτικό...! Καλά αποτελέσματα γλυκούλα μου...🙏 Ξεκουράσου όσο μπορείς γιατί ο οργανισμός σου δούλεψε στο 1000% τόσες μέρες!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η lilly1984 είπε:

Εμείς έχουμε 4 βλαστοκύστες, αλλά δε θα κάνουμε προεμφυτευτικό...! Καλά αποτελέσματα γλυκούλα μου...🙏 Ξεκουράσου όσο μπορείς γιατί ο οργανισμός σου δούλεψε στο 1000% τόσες μέρες!❤️

Ευχαριστώ πολύ Λίλη μου!! Καλή επιτυχία και σε σένα!!! Και σε όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η lilly1984 είπε:

Αχ cat  μου αγαπημένη❤️.... ότι και να σου πούμε είναι λίγο για να σε βοηθήσει στη φάση που είσαι... Προσπάθησε να θυμάσαι γλυκούλα μου ότι ΔΕΝ υπάρχει ΚΑΝΕΝΑ σύμπτωμα ειδικό για εγκυμοσύνη, όλα προκύπτουν από την προγεστερόνη που ανεβαίνει τόσο στην εγκυμοσύνη όσο και στην αναμονή περιόδου. Το καταλαβαίνω απόλυτα ότι αποδίδεις καταστάσεις μια στην επιτυχία και μια στην αποτυχία, αλλά πρέπει να κάνεις πλύση εγκεφάλου στον εαυτό σου🤯μην αφήνεις τις σκέψεις αυτές να σου χαλάνε τη διάθεση... Εν τω μεταξύ τα φάρμακα που παίρνεις σε αυτή τη φάση κάνουν άνω κάτω την ψυχολογία σου, οπότε δε φταις εσύ που έχεις αυτά τα σκαμπανευάσματα, οφείλεται στα φάρμακα....

Κάνε μια υπομονούλα μέχρι τις 20 και θα ελπίζουμε κι εμείς μαζί σου για ένα μεγάλο θετικό αποτέλεσμα🌈🙏✌️. Θετική σκέψη και αισιοδοξία, μη στεναχωριέσαι για κάτι που ακόμα δεν ξέρεις αν δεν πήγε καλά...

Lilly μου σε ευχαριστώ πολύ για τα γλυκά σου λόγια ♥️🙏 όντως η ψυχολογία μου όσο περνάνε οι μέρες τα έχει παίξει... Όσο μπορώ σκέφτομαι θετικά... Δύσκολο βέβαια γιατί νιώθω ότι θα αδιαθετησω ανά πάσα στιγμή με τόσο πόνο κ όταν περπατάω νομίζω ότι κατεβαίνουν...  Μακάρι να γίνει το θαυματακι... Έτσι είναι γενικά έτσι μετά την ετ? Φαντάζομαι ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός αλλά εμένα με τσάκισε λίγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/3/2024 at 5:33 ΜΜ, ο/η RAM21 είπε:

Δυστυχώς ναι. Μπορεί να δείξει η πρώτη και να μην ανέβει στην πορεία. Έγινε η σύλληψη αλλά δεν προχώρησε. Λόγω γενετικού υλικού, πιθανών χρωμοσωμικών ανωμαλιών και ποιος ξέρει τι άλλο... Εγώ έχω εμφυτεύσει ως τώρα 6 άριστες βλαστοκύστες και 1 μέτρια κι έπιασε η μία από όλες αυτές, για να καταλάβεις... Και πάλι καλά λέω που πέτυχε κι αυτή, γιατί, ως γνωστόν, μία και καλή θέλεις. Νομίζω ότι είναι συχνό να μην πάρεις μηδενική πρώτη χοριακή, αλλά να μην ανέβει μετά. Αχ, μου θυμίζεις τον εαυτό μου στην αρχή, που πήγαινα πανάσχετη και που δεν ήξερα καν ότι πρέπει να επαναληφθεί η χοριακή 3-4 φορές για να σιγουρέψουμε εγκυμοσύνη...

Αυτό ακριβώς!! Πανάσχετη!!! 😂

Προσπαθώ να συντονιστώ, όμως. Βλέπεις, κάνω φιλότιμες προσπάθειες... Το θέμα είναι πως όσο μαθαίνω τόσο αγχώνομαι. Βρε, μπας και είναι καλύτερα το "ασ' τον τρελό στην τρέλα του...?? " 🤣🤣

Τέλος πάντων. Θα τα μάθω... 

Τι να πω? Νόμιζα ότι το παν είναι να είναι θετική η χοριακή. Αφού εμένα δεν ήταν καν η πρώτη... Αν και ήξερα πως κάνεις και 2η και 3η. Νόμιζα ότι ήταν τυπικό όμως. Ότι δεν παίζει και συχνά να γίνει σύλληψη αι να μην προχωρήσει. Και γιατί να μην προχωρήσει? Είναι κάτι που μπορεί να συμβεί λόγω ποιότητας προφανώς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Εύη84 είπε:

Αυτό ακριβώς!! Πανάσχετη!!! 😂

Προσπαθώ να συντονιστώ, όμως. Βλέπεις, κάνω φιλότιμες προσπάθειες... Το θέμα είναι πως όσο μαθαίνω τόσο αγχώνομαι. Βρε, μπας και είναι καλύτερα το "ασ' τον τρελό στην τρέλα του...?? " 🤣🤣

Τέλος πάντων. Θα τα μάθω... 

Τι να πω? Νόμιζα ότι το παν είναι να είναι θετική η χοριακή. Αφού εμένα δεν ήταν καν η πρώτη... Αν και ήξερα πως κάνεις και 2η και 3η. Νόμιζα ότι ήταν τυπικό όμως. Ότι δεν παίζει και συχνά να γίνει σύλληψη αι να μην προχωρήσει. Και γιατί να μην προχωρήσει? Είναι κάτι που μπορεί να συμβεί λόγω ποιότητας προφανώς?

Ένας θεός ξέρει λόγω τι μπορεί να μην προχωρήσει. 🤷‍♀️ Αυτό είναι η συχνότερη απογοήτευση μας. Κάποιες φορές βεβαια μπορεί να φταίει και η κατασταση του ενδομητριου, ειναι πολλοι οι λογοι, ας μην τα ριχνουμε ολα στα εμβρυα. Και το ιδιο μπορεί να συμβει και με φυσικη συλληψη. Απλά εκεί δεν παρακολουθούμε τόσο στενά με χοριακες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας,

Να ρωτησω κι εγω κατι: Σε ποια μερα του κυκλου εχετε κανει την υστεροσκοπηση, κ βιοψια ενδομητριου πριν την εμβρυομεταφορα; Εχω ακουσει οτι γινεται μεταξυ 6-12 μερα. Εμας η γυναικολογος θελει να τη κανει την 16-17 μερα και προβληματιστηκαμε. Θα ειναι αξιοπιστο το δειγμα; Γραψτε μου παρακαλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και χρόνια πολλά!!

έχω νέα, τελικά έχουμε 11 άριστες βλαστοκύστες και τις στείλαμε για έλεγχο.

Προσευχηθείτε κ εσείς μαζί μου να χω ένα καλό αποτέλεσμα επιτέλους να γίνει το θαύμα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η elissavet90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και χρόνια πολλά!!

έχω νέα, τελικά έχουμε 11 άριστες βλαστοκύστες και τις στείλαμε για έλεγχο.

Προσευχηθείτε κ εσείς μαζί μου να χω ένα καλό αποτέλεσμα επιτέλους να γίνει το θαύμα!!!!

Καλημερα και Καλή Σαρακοστη να εχουμε!!!

Τελειο νουμερο κ ολες αριστες!!!!!👌 ολα θα πανε τελεια!!!! λιγη υπομονη να γινει ο προεμφυτευτικος και εισαι πολυ πολυ κοντα στο ονειρο!!!!!🥰🙏🤰

με το καλο ολα Ελισσαβετ μου!!!!❤️ θα προσευχομαι μαζι σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις κοριτσια ολο αναποδιες... 

στις τελευταιες επαφες που ειχαμε με τον αντρα μου ειχα μετα την επαφη εντονο καψιμο και πολλη φαγουρα.. τλκ εκανα καλλιεργεια και ειναι μυκητες. θα κανουμε αγωγη και οι 2. θα την ξεκινησουμε σμρ γτ δεν ειχα βρει το ενα απο τα 2 φαρμακα που μου εδωσε ο γιατρος...

και χθες μου εδειξε και κτ σπιθουρακια π εβγαλε ο αντρας μου στο π@ος του.. λετε να ειναι απο τους μυκητες; σμρ θα ξεκινησουμε την αγωγη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα και Καλή Σαρακοστη να εχουμε!!!

Τελειο νουμερο κ ολες αριστες!!!!!👌 ολα θα πανε τελεια!!!! λιγη υπομονη να γινει ο προεμφυτευτικος και εισαι πολυ πολυ κοντα στο ονειρο!!!!!🥰🙏🤰

με το καλο ολα Ελισσαβετ μου!!!!❤️ θα προσευχομαι μαζι σου!!! 

Σ ευχαριστώ Αντωνία μου!!! Πολύ δύσκολη και αυτή η αναμονή!!!

Δεν είναι κάτι οι μύκητες, θα πάρετε την αγωγή σας και θα φυγουν. Πολύ πιθανόν να είναι από τους μύκητες και του άντρα σου. Τι σας έδωσε?Αλοιφή και χάπια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/3/2024 at 10:08 ΠΜ, ο/η lilly1984 είπε:

Κορίτσι μου μακάρι να μην ταλαιπωρηθείς καθόλου και να τα καταφέρεις με την πρώτη!!!! Είναι πολύ προσωπική η απόφαση, πάντως κι εγώ έτσι όπως τα περιγράφεις και με την εμπειρία που έχω αποκτήσει μετά από 3 αποτυχημένες ετ, το ίδιο θα έκανα✌️! Δεν είναι τόσο εύκολο να πιάσουν και τα 2, αν και πάντα υπάρχει αυτή η πιθανότητα... η διαδικασία των 2 εβδομάδων μετά την ετ είναι πραγματικά επίπονη...

Εκτός από τις ενέσεις και τα υπόθετα κλπ. έχεις και την αγωνία του αποτελέσματος....😏 Καλή επιτυχία να έχεις και να μας στείλεις γρήγορα τα ευχάριστα νεα! Πότε κάνεις την ετ???

Περιμένω να μου πει ο γιατρός κορίτσι μ!! Εσυ μετά από πόσες προσπάθειες πέτυχες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η elissavet90 είπε:

Σ ευχαριστώ Αντωνία μου!!! Πολύ δύσκολη και αυτή η αναμονή!!!

Δεν είναι κάτι οι μύκητες, θα πάρετε την αγωγή σας και θα φυγουν. Πολύ πιθανόν να είναι από τους μύκητες και του άντρα σου. Τι σας έδωσε?Αλοιφή και χάπια?

ναι καταλαβαινω.. κι εμεις στην αναμονη για να ξεκινησουμε διεγερση και εχουμε ολο το φοβο του πως θα παει οποτε σε νιωθω απολυτα...

κι εγω χαπια και αλοιφη περιμενα να μας δωσει (ξερεις travogen κλπ) αλλα μας εδωσε ενα ποσιμο διαλυμα (mycazole) να πιουμε και εγω θα κανω πλυσεις με ενα προιον της EVA (baking soda)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η elissavet90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και χρόνια πολλά!!

έχω νέα, τελικά έχουμε 11 άριστες βλαστοκύστες και τις στείλαμε για έλεγχο.

Προσευχηθείτε κ εσείς μαζί μου να χω ένα καλό αποτέλεσμα επιτέλους να γίνει το θαύμα!!!!

Ελισαβετ μ τα πηγατε παρα πολυ καλα μπράβο👏 

ευχομαι να πανε ολα καλα κ με τον προεμφυτευτικο 🙏🤞😘 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Εμεις κοριτσια ολο αναποδιες... 

στις τελευταιες επαφες που ειχαμε με τον αντρα μου ειχα μετα την επαφη εντονο καψιμο και πολλη φαγουρα.. τλκ εκανα καλλιεργεια και ειναι μυκητες. θα κανουμε αγωγη και οι 2. θα την ξεκινησουμε σμρ γτ δεν ειχα βρει το ενα απο τα 2 φαρμακα που μου εδωσε ο γιατρος...

και χθες μου εδειξε και κτ σπιθουρακια π εβγαλε ο αντρας μου στο π@ος του.. λετε να ειναι απο τους μυκητες; σμρ θα ξεκινησουμε την αγωγη!

Αντωνία μ γλυκιά μην μ στεναχωριέσαι. Δεν  ειναι κατι οι μύκητες, θα πάρετε την αγωγή κ θα φυγουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η elissavet90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και χρόνια πολλά!!

έχω νέα, τελικά έχουμε 11 άριστες βλαστοκύστες και τις στείλαμε για έλεγχο.

Προσευχηθείτε κ εσείς μαζί μου να χω ένα καλό αποτέλεσμα επιτέλους να γίνει το θαύμα!!!!

Αχ μπράβο Ελισσάβετ μου! Τι υπέροχο νούμερο είναι αυτό!!!! Καλά αποτελέσματα εύχομαι στον προεμφυτευτικό, είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρετε!!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η stalitsa stal είπε:

Περιμένω να μου πει ο γιατρός κορίτσι μ!! Εσυ μετά από πόσες προσπάθειες πέτυχες;;

Εμείς είμαστε ακόμα στην προσπάθεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lilly1984 είπε:

Αχ μπράβο Ελισσάβετ μου! Τι υπέροχο νούμερο είναι αυτό!!!! Καλά αποτελέσματα εύχομαι στον προεμφυτευτικό, είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρετε!!!!❤️

Αγαπημένη μου!Στείλε όλη τη θετική σου ενέργεια...<3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Nicol🦩 είπε:

Ελισαβετ μ τα πηγατε παρα πολυ καλα μπράβο👏 

ευχομαι να πανε ολα καλα κ με τον προεμφυτευτικο 🙏🤞😘 

Νικόλ μου αναμένω με μεγάλη αγωνία αλλά και μικρές προσδοκίες. Φοβάμαι πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...