Μετάβαση σε περιεχόμενο

Two weeks wait


Recommended Posts

Γεια σας! Εύχομαι να σας βρίσκω όλες καλά!

Έκανα εμβρυομεταφορα. Έβαλα 1 βλαστοκυστη 5 ημερών, άριστης ποιότητας. Ο γιατρός είπε ότι όλα κύλησαν ομαλά. (Κλείνω τρια χρόνια προσπάθειας. Με φυσικό τρόπο και τέσσερις αποτυχημένες σπερματεγχυσεις.) Τώρα είμαι στην 6η μέρα αναμονής. Δεν έχω κανένα σύμπτωμα, κανένα ποναλακι, τίποτα. Πείτε μου, να το δουλέψω κ να το αποδεκτώ; Δεν πέτυχε η εμβρυομεταφορα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η ΜΑΡΘΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ είπε:

Γεια σας! Εύχομαι να σας βρίσκω όλες καλά!

Έκανα εμβρυομεταφορα. Έβαλα 1 βλαστοκυστη 5 ημερών, άριστης ποιότητας. Ο γιατρός είπε ότι όλα κύλησαν ομαλά. (Κλείνω τρια χρόνια προσπάθειας. Με φυσικό τρόπο και τέσσερις αποτυχημένες σπερματεγχυσεις.) Τώρα είμαι στην 6η μέρα αναμονής. Δεν έχω κανένα σύμπτωμα, κανένα ποναλακι, τίποτα. Πείτε μου, να το δουλέψω κ να το αποδεκτώ; Δεν πέτυχε η εμβρυομεταφορα;

Καλησπέρα και καλή επιτυχία! Δεν έχει πάντα συμπτώματα η εμβρυομεταφορά. Εγώ, ας πούμε, δεν είχα τίποτα απολύτως, κι όμως έμεινα έγκυος χωρίς πρόβλημα. Να περιμένεις να περάσουν οι 10 μέρες και να πας για β χοριακή! Καλά αποτελε΄σματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ RAM21. Πραγματικά ήταν  ακριβώς ότι είχα ανάγκη να ακούσω για να συνεχίσω να είμαι θετική. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Και εγώ βρίσκομαι σήμερα στην 6η μέρα και δεν έχω κανένα σύμπτωμα εκτός από πόνους περιόδου. Περιμένουμε νέα σ

Καλή μας επιτυχία !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν το βλέπω για μενα κοριτσια μου. Ειχα συμπτώματα περιόδου. Μεχρι και καφέ υγρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η ΜΑΡΘΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ είπε:

Δεν το βλέπω για μενα κοριτσια μου. Ειχα συμπτώματα περιόδου. Μεχρι και καφέ υγρά.

Κορίτσι μου και εγώ είχα λιγα καφεωυγεα και πήρα θετική χοριακη την Δευτέρα δεν παίζει ρόλο μπορεί να είναι λόγω εμφύτευσης έχω είχα την 8 και την 9 μέρα  την 10 μέρα πήρα θετική χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,ούτε εγώ είχα συμπτώματα και όμως πέτυχε,ακόμη και αίμα να δεις δεν θα σταματήσεις τα φάρμακα,μόνο η χοριακη θα σου πει 100% εαν τα κατάφερες,στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...