Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καφέ Υγρά


frou_frou

Recommended Posts

Καλησπέρα στην παρέα. Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποια κοπέλα είχε ανάλογη εμπειρία. 
Αδιαθέτησα στις 25/6 οπότε περιμένω περίοδο ξανά στις 25/7. Την προηγούμενη εβδομάδα έκανα τα τεστ ωορρηξίας κι έτσι είχαμε επαφές με το σύζυγο μέχρι και προχθές. Από χθες το πρωί έχω κάτι καφέ υγρά (ανοιχτόχρωμα) στο σκούπισμα μόνο και αυτό όχι κάθε φορά που πάω τουαλέτα.  Δεν έχουν ούτε μυρωδιά, ούτε έχω φαγούρα. Μεθαύριο πάμε διακοπές κι έχω αγχωθεί. Είχε κάποια κοπέλα ανάλογη εμπειρία; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/7/2023 at 12:08 ΠΜ, ο/η frou_frou είπε:

Καλησπέρα στην παρέα. Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποια κοπέλα είχε ανάλογη εμπειρία. 
Αδιαθέτησα στις 25/6 οπότε περιμένω περίοδο ξανά στις 25/7. Την προηγούμενη εβδομάδα έκανα τα τεστ ωορρηξίας κι έτσι είχαμε επαφές με το σύζυγο μέχρι και προχθές. Από χθες το πρωί έχω κάτι καφέ υγρά (ανοιχτόχρωμα) στο σκούπισμα μόνο και αυτό όχι κάθε φορά που πάω τουαλέτα.  Δεν έχουν ούτε μυρωδιά, ούτε έχω φαγούρα. Μεθαύριο πάμε διακοπές κι έχω αγχωθεί. Είχε κάποια κοπέλα ανάλογη εμπειρία; 

Καλησπερα!!Μου εχει συμβει και συνηθως οποτε το εβλεπα αυτο μετα απο 2-3 μερες ερχοταν περιοδος,ακομα και μια βδομαδα νωριτερα!!Ειδικα καλοκαιρι με τα μπανια το παθαινω που και που..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσι μου 

Και εμένα μου έχει τύχει να έχω καφέ υγρά μέχρι και 9 μέρες πριν τη περίοδο. Περίεργο αλλά έχει συμβεί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...