Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιος με μπανάκια, κοκτέιλ, βουτιές στα βαθιά,ηλιοθεραπεία ,μπρατσακια , κουβαδάκια και στις κοιλίτσες μας καταφθάνουν γλυκά μωράκια 🩷


Recommended Posts

στις πριν 27 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια...ακόμα τίποτα από αίμα....🙄 Και από εχθές το βράδυ με έπιασαν φοβερά τσιμπήματα κάτω χαμηλά..υπέφερα...αλλά ακόμα τίποτα από αίμα...λέτε να μην έδειχνε ακόμα η β χοριακη;;;;αχ όσο δεν βλέπω αίμα ελπίζω 

Όσο δεν έρχεται η περίοδος υπάρχει η ελπίδα! ✌️ Τι κύκλο έχεις συνήθως;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/7/2023 at 6:11 ΜΜ, ο/η marinaP είπε:

Κοίτα επαφες ελεύθερες συνεχίσαμε να έχουμε και μετά την ωοληψια αλλά πολύ περιορισμένες και χωρίς καν να ξερω την ωορρηξία μου. Δλδ ήμασταν πολύ χαλαροί. Καθαρά για απόλαυση χωρίς πρόγραμμα κτλ. Οπότε το αποκλείω και θεωρώ οτι είναι απλά καθυστέρηση μετά από τα φάρμακα γιατί μου ειπαν στη κλινική οτι θα εχω μια μικρή καθυστέρηση γενικά 

Κορίτσι μου τι κανεις σου ήρθε η περίοδος ; Πες μας τα νέα σου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/7/2023 at 9:58 ΠΜ, ο/η efakii είπε:

Σας διαβάζω καθημερινά !!! Σας παρακολουθώ οοοοολες σας!!! 
ετοιμαζομαι για την εξωσωματική ,και μεσα μου η αλήθεια ειναι πως πλέον το εχω αποδεχθεί και νιώθω και πιο ηρεμη !! 
ελπιζω όλα να πάνε καλα μαρινακι! Πήγαινε για μια χοριακη μην το καθυστερείς !!! 

Κορίτσι μου μπήκες στη διαδικασία για εξωσωματικη; Αχ τι ωραιααα πλησιάζεις όλο και πιο κοντα στο μπεμπακι σου❤️❤️❤️ πες μα τα νέα σου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/7/2023 at 10:04 ΠΜ, ο/η Mary_piggy είπε:

Καλημέρα σε όλες! Είμαι καινούρια και γράφω γιατί θέλω κι εγώ να τα λέμε όλες μαζί μιας και όλος ο περίγυρός μου έχει καταφέρει να κάνει τα παιδάκια του και έμεινα τελευταία οπότε δεν έχω με ποιον να συζητάω.

Είμαστε στον 8ο μήνα προσπάθειας και έχουμε αρχίσει να απογοητευόμαστε. Μακάρι ο Ιούλιος να είναι ο τυχερός μας μήνας 🤞 

Κορίτσι μου σε καταλαβαίνω και εγώ μια από τα ίδια και προσπαθώ λίγο παραπάνω από εσενα ! Κάνε υπομονουλα και το νινί θα έρθει! Έχετε κάνει εξετάσεις; Σπερμοδιαγραμμα ορμονικές σαλπιγγογραφια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/7/2023 at 10:11 ΠΜ, ο/η Dimitra24 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ! Έκανα και εγώ άλλο ένα τεστ σήμερα .. νομίζω είναι λίγο πιο έντονη η γραμμή αλλά περίμενα ότι θα είναι πιο πολύ   ..δεν θέλω να πάω ακόμη για χοριακη μέχρι να δω ότι είναι αρκετά έντονη η γραμμή .. γιατί δεν θέλω να δω πάλι μικρό νούμερο και να αγχωθώ και να κάνω παλι ένα σωρό χοριακες .. η αλήθεια είναι ότι επειδή είχα αυτή τη βιοχημική τον απριλιο έχω πολύ άγχος και πιστεύω ότι δεν θα πάει παλι καλά αυτή τη φορά 😕😕

46289AEA-BF16-4042-B042-3BCCC09BFA6F.jpeg

Αρχικά μη σκέφτεσαι αρνητικα κορίτσι μου ! Δεν σημαίνει οτι επειδη είχες βιοχημική στο παρελθόν θα ξανασυμβεί ! Να σκέφτεσαι θετικα 😍 έκανες άλλο τεστακι; Μήπως να πας για χοριακη ωστε να δεις νωρίς την εγκυμοσυνη μήπως χρειαστεί να παρεις κάποια νοητική αγωγή🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/7/2023 at 10:15 ΠΜ, ο/η Mary_piggy είπε:

Κάνω από τον πρώτο μήνα προσπαθειών τεστ ωορρηξίας. Ο γιατρός μου όταν του το είπα μου είπε να μην ξαναπάρω γιατί δεν είναι απολύτως αξιόπιστα και σκέφτομαι αυτό τον μήνα να μην κάνω 🤔

Με βρίσκει μια χαρά, το ωάριό μου τέλειο, ενδομήτριο τέλειο, χωρίς κανένα πρόβλημα, 30 χρονών σπερμοδιάγραμμα τέλειο αλλά πούντο το άτιμο το μπεμπέ; 

Αυτό το μήνα μου για να μην ταλαιπωρούμαι, πήγα μου βρήκε τη γόνιμη ημέρα, κάναμε προσπάθειες αλλά ξέρω ότι μου έρχεται η περίοδος σήμερα-αύριο άρα τίποτα. Ο κύκλος μου είναι 25-28 ημέρες. Στεναχωρήθηκα και αυτή τη φορά, δηλαδή ακριβώς στη γόνιμη κάναμε και δεν ξέρω τι πήγε στραβά. αισιοδοξία για την επόμενη φορά ✌️ 

Κορίτσι μου σου ήρθε τελικά η περίοδος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/7/2023 at 10:21 ΠΜ, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα σε όλες κορίτσια μου. Εγώ τα έχω φτύσει ,κάνω εδώ και δυο βδομάδες μόνο βραδυνές βάρδιες,είμαι όλη μέρα με τον μικρό και δεν έχω καθόλου χρόνο. Πήγα στον γυναικολόγο μου ,κάναμε υπέρηχο και κου είπε ότι μάλλον έγινε η ωορηξια μου και ότι δεν είναι και ιδιαίτερα ευχαριστημένος από την αριστερή ωοθήκη και το ενδομήτριο. Βέβαια μπορεί να έτυχε αυτόν τον μήνα ετσι. Εγώ τεστ ωορηξιας δεν είχα αυτό τον μήνα και δεν παρήγγειλα κιόλας. Είχα την 10-11 μέρα διάφανα υγρά αλλά δεν είχα καθόλου πόνο ,τίποτα καμία μέρα. Υποθέτω πως ίσως έπεσα σε ανωρρικτο κύκλο γιατί συνήθως πονάω. Στον γιατρό πήγα την 14η μέρα. Όλες τις μέρες είχα μόνο μια επαφή λόγω δουλειάς και ωραρίων την 12η μέρα. Ο γιατρός μου είπε να έχω επαφές 8η με 17η μέρα μέρα παρά μέρα η κάθε μέρα όπως μας βολεψει και πιστεύει μέσα σε 3-4  μήνες θα μείνω έγκυος. Μου είπε να μη μπούμε ακόμη σε διαδικασία σπερματεγχυσης κλπ και να δούμε αν θέλουμε από Σεπτέμβρη να κάνουμε παρακολούθηση ωορηξιας και αν δεν υπάρχει αποτέλεσμα δε δύο κύκλους να πάρω κλομιφαινη. Επίσης μου έκανε και καλλιέργεια κολπικού υγρού για χίλια δυο πράγματα και σήμερα θα βγουν τα αποτελέσματα.  Εν τω μεταξύ με μάτωσε με την καλλιέργεια και ακόμη και σήμερα έχω διάσπαρτα καφέ υγρά. Πόσο καιρό κάνουν καλέ να φύγουν??

Εγώ είμαι ήρεμη και απλά θα χαρώ το καλοκαίρι μου. Δε νομίζω να τεστ ωορηξιας , θα το αφήσω εντελώς φλου. 

 

Κορίτσι μου ίσως να έγινε η ωορρηξια και αφού είχες επαφές κοντα στις μέρες με τα υγρα είσαι μέσα❤️ εύχομαι να γίνει η συλληψη αυτόν τον μηνα που δεν θα το περιμενεις❤️❤️❤️ όπως και να έχει ο γιατρός σου σου έφτιαξε ένα πλάνο και είτε έτσι είτε αλλιώς το μπεμπακι θα έρθει συντομα❤️❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αρχικά μη σκέφτεσαι αρνητικα κορίτσι μου ! Δεν σημαίνει οτι επειδη είχες βιοχημική στο παρελθόν θα ξανασυμβεί ! Να σκέφτεσαι θετικα 😍 έκανες άλλο τεστακι; Μήπως να πας για χοριακη ωστε να δεις νωρίς την εγκυμοσυνη μήπως χρειαστεί να παρεις κάποια νοητική αγωγή🙏

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον .. έκανα ναι σήμερα το πρωί άλλο ένα .. αλλά δεν μπορώ να καταλάβω και μεγάλη διαφορά με το προηγούμενο .. γενικά είμαι σε μια άρνηση στο να πάω για χοριακη .. ίσως καλέσω τον γιατρό μου το απόγευμα να του πω τις ανησυχίες μου και να μου πει τι να κάνω .. 

98976370-D3DF-4414-AEE2-FE829050BE19.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dimitra24 είπε:

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον .. έκανα ναι σήμερα το πρωί άλλο ένα .. αλλά δεν μπορώ να καταλάβω και μεγάλη διαφορά με το προηγούμενο .. γενικά είμαι σε μια άρνηση στο να πάω για χοριακη .. ίσως καλέσω τον γιατρό μου το απόγευμα να του πω τις ανησυχίες μου και να μου πει τι να κάνω .. 

98976370-D3DF-4414-AEE2-FE829050BE19.jpeg

Να πας για χοριακη κορίτσι μου...γιατί το αρνείσαι;;;πεντακάθαρα φαίνεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια...ακόμα τίποτα από αίμα....🙄 Και από εχθές το βράδυ με έπιασαν φοβερά τσιμπήματα κάτω χαμηλά..υπέφερα...αλλά ακόμα τίποτα από αίμα...λέτε να μην έδειχνε ακόμα η β χοριακη;;;;αχ όσο δεν βλέπω αίμα ελπίζω 

Κορίτσι μου πραγματικά δεν ξερω τι συμβαίνει με τα τες που κανεις ! Ήμουν σιγουρη ότι είσαι έγκυος ! Βέβαια είναι θετικο σημάδι που δεν σου ήρθε η περίοδος ! Περίμενε λιγακι ακόμη και επανέλαβε την χοριακη ! Εύχομαι να είσαι εγκυουλα κορίτσι μου🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου πραγματικά δεν ξερω τι συμβαίνει με τα τες που κανεις ! Ήμουν σιγουρη ότι είσαι έγκυος ! Βέβαια είναι θετικο σημάδι που δεν σου ήρθε η περίοδος ! Περίμενε λιγακι ακόμη και επανέλαβε την χοριακη ! Εύχομαι να είσαι εγκυουλα κορίτσι μου🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Ναι θα το αφήσω μια εβδομάδα από την προηγούμενη και αν δεν έρθει τότε θα ξανακάνω... ποτέ δεν ξέρεις...38η ημέρα σήμερα..ποτε δεν έχει φτάσει τόσο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον .. έκανα ναι σήμερα το πρωί άλλο ένα .. αλλά δεν μπορώ να καταλάβω και μεγάλη διαφορά με το προηγούμενο .. γενικά είμαι σε μια άρνηση στο να πάω για χοριακη .. ίσως καλέσω τον γιατρό μου το απόγευμα να του πω τις ανησυχίες μου και να μου πει τι να κάνω .. 

98976370-D3DF-4414-AEE2-FE829050BE19.jpeg

Καλεεεε η γραμμουλα ειναι εντονηηηηη❤️ εγώ στη θέση σου θα έτρεχα για χοριακηηηηηηηη❤️ αυτή η γραμμή αποκλείεται να ειναι εξάτμισης 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ναι θα το αφήσω μια εβδομάδα από την προηγούμενη και αν δεν έρθει τότε θα ξανακάνω... ποτέ δεν ξέρεις...38η ημέρα σήμερα..ποτε δεν έχει φτάσει τόσο...

Ναι αυτό να κανεις! Υπομονουλαααα και κάνε πράγματα να περνάει ο χρόνος πιο ευχαριστα ωστε να μη σε πιάσει η παρανοια🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου σε καταλαβαίνω και εγώ μια από τα ίδια και προσπαθώ λίγο παραπάνω από εσενα ! Κάνε υπομονουλα και το νινί θα έρθει! Έχετε κάνει εξετάσεις; Σπερμοδιαγραμμα ορμονικές σαλπιγγογραφια;

Ευχαριστώ για την απάντηση! Σπερμοδιάγραμμα έκανε ο άντρας μου (που δεν κρατιέται για μπεμπέ) και βγήκε πολύ καλό. Εγώ ακόμα δεν ΄έχω κάνει εξετάσεις, ο γιατρός μου βρίσκει τέλειο ωάριο, τέλειο ενδομήτριο, με έναν σύντροφο όλο κι όλο στη ζωή μου λέει δύσκολο να έχω θέμα με τις σάλπιγγες (30 χρονών).

Αυτό τον μήνα πήγαμε μου βρήκε τη γόνιμη και πίστευα ότι θα πια΄σουμε μωράκι αλλά σήμερα-αύριο θα μου έρθει η περίοδος είμαι σίγουρη. Στεναχωρήθηκα γιατί αφού κάναμε σίγουρα στη γόνιμη τι μπορεί να πήγε στραβά; Δηλαδή τόσο δύσκολο είναι να μπει και να βρει το δρόμο του και να τρυπώσει εκεί που πρέπει;;; 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/7/2023 at 2:29 ΜΜ, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!χαθηκα αυτό το διάστημα όμως πραγματικά δν μπορούσα να το διαχειριστώ όλο αυτό όποτε αποφάσισα να απέχω!!! Σήμερα πήγα στον γιατρό , ξεκινάμε και πάλι παρακολούθηση κύκλου!! Μ είπε πως όλα είναι καλά και πως πράγματι κανείς αργά ωορρηξια( γιατι έχω παρατηρήσει πως κάνω 20η μέρα τ κύκλου εδώ και κάποιους κύκλους)! Μ είπε ν αφήσουμε και τον Αύγουστο και από Σεπτέμβρη να κάνουμε πρόκληση! Δν θέλει τώρα γιατι είναι καλός π μήνας Αύγουστος μ είπε και θα πετύχει μόνο του!!! Δν θέλει να τον φάμε με άγχος και εξετάσεις!!! Βγες πιες διασκέδασε μ είπε γιατί τ χρόνου τέτοιον καιρό είτε σαν έγκυος είτε με μωρό θ περάσεις δύσκολο καλοκαίρι !!! Κλείσε τ αυτιά σου στον περίγυρο και στο περιβάλλον σου και ηρέμησε γιατί είσαι μικρη!!! (30 στα 31) αυτά λοιπόν από εμένα!!! 
α του ειπα ότι ο σύζυγος πρέπει ν επαναλάβει το σπερμοδιαγραμμα γιατί έχει τελειώσει τις βιταμίνες που έπαιρνε και μ πρότεινε το embryolab στη Θεσσαλονίκη!!! Τι γνώμη έχετε γ αυτό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kate1992 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!χαθηκα αυτό το διάστημα όμως πραγματικά δν μπορούσα να το διαχειριστώ όλο αυτό όποτε αποφάσισα να απέχω!!! Σήμερα πήγα στον γιατρό , ξεκινάμε και πάλι παρακολούθηση κύκλου!! Μ είπε πως όλα είναι καλά και πως πράγματι κανείς αργά ωορρηξια( γιατι έχω παρατηρήσει πως κάνω 20η μέρα τ κύκλου εδώ και κάποιους κύκλους)! Μ είπε ν αφήσουμε και τον Αύγουστο και από Σεπτέμβρη να κάνουμε πρόκληση! Δν θέλει τώρα γιατι είναι καλός π μήνας Αύγουστος μ είπε και θα πετύχει μόνο του!!! Δν θέλει να τον φάμε με άγχος και εξετάσεις!!! Βγες πιες διασκέδασε μ είπε γιατί τ χρόνου τέτοιον καιρό είτε σαν έγκυος είτε με μωρό θ περάσεις δύσκολο καλοκαίρι !!! Κλείσε τ αυτιά σου στον περίγυρο και στο περιβάλλον σου και ηρέμησε γιατί είσαι μικρη!!! (30 στα 31) αυτά λοιπόν από εμένα!!! 
α του ειπα ότι ο σύζυγος πρέπει ν επαναλάβει το σπερμοδιαγραμμα γιατί έχει τελειώσει τις βιταμίνες που έπαιρνε και μ πρότεινε το embryolab στη Θεσσαλονίκη!!! Τι γνώμη έχετε γ αυτό; 

Κορίτσι μου ωραία τα νέα σου από τον γιατρό ! Ακόλουθα ότι σου είπε και είμαι σιγουρη ότι συντομα θα έρθει το σπορακι❤️ δεν το ξερω αυτο το διαγνωστικό καθόλου καθώς εγώ μένω Αθήνα και εμείς  το εχουμε κάνει σε κεντρο υποβοηθούμενης αναπαραγωγής (ευγονία) λέγετε και ειναι παρά πολύ καλό αν σε ενδιαφέρει! Εκεί θα κάνουμε και την σπερματεγχυνση !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον .. έκανα ναι σήμερα το πρωί άλλο ένα .. αλλά δεν μπορώ να καταλάβω και μεγάλη διαφορά με το προηγούμενο .. γενικά είμαι σε μια άρνηση στο να πάω για χοριακη .. ίσως καλέσω τον γιατρό μου το απόγευμα να του πω τις ανησυχίες μου και να μου πει τι να κάνω .. 

98976370-D3DF-4414-AEE2-FE829050BE19.jpeg

Εγώ κορίτσι μου που έκανα τεστ ταινίες, ανησυχούσα γιατί δεν έβλεπα διαφορά ανάμεσα σε 2 μέρες, παρόλα αυτά η χοριακη από 76 στο πρώτο τεστ είχε πάει νομίζω πάνω από 200 στο δεύτερο με την ίδια γραμμουλα. Μην σε αγχώνει αυτό. Αν δεν θες χοριακη μην κανεις, αλλά τουλάχιστον πάρε τον γιατρό σου, ώστε να σε κατευθύνει με ασφάλεια. Γεγονός είναι πως είσαι έγκυος και τώρα πορεύεσαι με αυτό! ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον .. έκανα ναι σήμερα το πρωί άλλο ένα .. αλλά δεν μπορώ να καταλάβω και μεγάλη διαφορά με το προηγούμενο .. γενικά είμαι σε μια άρνηση στο να πάω για χοριακη .. ίσως καλέσω τον γιατρό μου το απόγευμα να του πω τις ανησυχίες μου και να μου πει τι να κάνω .. 

98976370-D3DF-4414-AEE2-FE829050BE19.jpeg

Κορίτσι μου είναι καραθετικο και είσαι εγκυουλα!!! Πίστεψε το και πάνε για χοριακη η μιλά με τον γιατρό σου γιατί το σποράκι σου μπορεί ν χρειάζεται βοήθεια γ ν γαντζωθεί!!! Έχεις δίκιο να φοβάσαι και είναι λογικό ν είσαι απαισιόδοξη!!! Όμως πρέπει να το δεις όλο διαφορετικά !!! Είναι εδώ και στο δείχνει κάθε φορά που κανείς τεστ όλο και πιο έντονα!!!! Πίστεψε το !! Κάθε περίπτωση είναι διαφορετική και κάθε μήνας του κύκλου μας επίσης !!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ναι θα το αφήσω μια εβδομάδα από την προηγούμενη και αν δεν έρθει τότε θα ξανακάνω... ποτέ δεν ξέρεις...38η ημέρα σήμερα..ποτε δεν έχει φτάσει τόσο...

Με σένα κορίτσι μιυ δν ξέρω τι ν πω αλήθεια!!!! Πως γίνεται ν σ βγαίνουν τ τεστ θετικά και η χοριακη αρνητική;! Μήπως ν πηγαίνες και σε άλλο μικροβιολογικό να έκανες χοριακη;; 
ο γιατρός σου τι λέει για όλο αυτό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον .. έκανα ναι σήμερα το πρωί άλλο ένα .. αλλά δεν μπορώ να καταλάβω και μεγάλη διαφορά με το προηγούμενο .. γενικά είμαι σε μια άρνηση στο να πάω για χοριακη .. ίσως καλέσω τον γιατρό μου το απόγευμα να του πω τις ανησυχίες μου και να μου πει τι να κάνω .. 

98976370-D3DF-4414-AEE2-FE829050BE19.jpeg

Το πρώτο τεστ που μας εστειλες με αυτο έχει διαφορά… μην κανεις άλλο τεστ πιο πολύ σε μπερδεύουν

Πάρε τον γιατρό σου τηλ κορίτσι μου να σε κατευθύνει και μην βρίσκεστε σε άρνηση 😊 όλα θα πάνε καλα θα περιμένουμε νέα σου 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον .. έκανα ναι σήμερα το πρωί άλλο ένα .. αλλά δεν μπορώ να καταλάβω και μεγάλη διαφορά με το προηγούμενο .. γενικά είμαι σε μια άρνηση στο να πάω για χοριακη .. ίσως καλέσω τον γιατρό μου το απόγευμα να του πω τις ανησυχίες μου και να μου πει τι να κάνω .. 

98976370-D3DF-4414-AEE2-FE829050BE19.jpeg

Αν και αυτό δεν είναι θετικό, σκίζω τα πτυχία μου να ξέρεις ! Συγχαρητήρια 🥳πάνε για χοριακη 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dimitra24 είπε:

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον .. έκανα ναι σήμερα το πρωί άλλο ένα .. αλλά δεν μπορώ να καταλάβω και μεγάλη διαφορά με το προηγούμενο .. γενικά είμαι σε μια άρνηση στο να πάω για χοριακη .. ίσως καλέσω τον γιατρό μου το απόγευμα να του πω τις ανησυχίες μου και να μου πει τι να κάνω .. 

98976370-D3DF-4414-AEE2-FE829050BE19.jpeg

Κορίτσι μου ίσως έχουν ήδη αρχίσει οι ορμόνες σου τα παιχνιδάκια τους και νιώθεις έτσι περίεργα! Είναι όπως και με την περίοδο! Γι' αυτό να συμβουλευτείς τον γιατρό σου! Τώρα χρειάζεσαι ηρεμία και καθοδήγηση! Και τα καλύτερα είναι ήδη στον δρόμο κι έρχονται για σένα! 🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα! Χαίρομαι που βλέπω νέα μέλη στην ομάδα! Εδώ εννοείται λέμε τα πάντα, προσπαθούμε να συμβουλεύουμε η μία την άλλη όσο μπορούμε και να ενθαρρύνουμε τις σποσπάθειες!! 

Τα δικά μου νέα είναι ότι δεν έχω βρει την ωορρηξία ακόμη, πολλά σκαμπανεβάσματα η ορμόνη, έχω μία ελπίδα μήπως βγει σήμερα θετικό το τεστ ωορρηξίας, είχα χθες και προχθές επαφή, ένα περίεργο πράγμα είχα σαν κράμπες περίοδου χθες και σήμερα..έχετε κι εσείς στην ωορρηξία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ναι θα το αφήσω μια εβδομάδα από την προηγούμενη και αν δεν έρθει τότε θα ξανακάνω... ποτέ δεν ξέρεις...38η ημέρα σήμερα..ποτε δεν έχει φτάσει τόσο...

Να ρωτήσω πόσες μέρες μετά την ύποπτη επαφή είσαι κορίτσι μου; Ίσως να μετρήσεις αυτό για να δεις αν θα έδειχνε το τεστ..άντε βέβαια να ξέρεις ποια μπορεί να είναι θα μου πεις ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου τι κανεις σου ήρθε η περίοδος ; Πες μας τα νέα σου❤️

Γεια σου κορίτσι μουυυυ

Οχι δεν Μ ήρθε και από συμπτώματα τίποτα, μόνο κατι εξάψεις μέσα μέσα που τις έχω όταν είναι να έρθει η περίοδος. Αλλά τίποτα άλλο

Ειμαι 46η μέρα του κύκλου σήμερα. Πήρα στη κλινική μου είπε η εμβρυολογος αφού ξανά είχα κύκλο 45 ημερών, να περιμένω μέχρι τη Δευτέρα και αν δεν έρθει να παω για υπέρηχο. Οπότε περιμένω 😏✌️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...