Μετάβαση σε περιεχόμενο

ligi sovarotita de vlaptei!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 73
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τυχαινουν κι αυτα μωρε vicky μου ...θα το καταλαβαινε απο τις απαντησεις μας και δεν θα ξαναελεγε τιποτα και τελειωσε....δεν μπορουμε να απαγορευσουμε σε κανεναν να γραφετε και να δημοσιευει,μπορει να το θεωρει σωστο τι να κανουμε...απλα το αγνοουμε και τελειωσε...

tirogaridaki θα συμφωνησω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki και aristina θα συμφωνισω απολυτα και τελικα μαζι σας εχετε δικιο!!!οντως δεν μπορουμε να απαγορευουμε τιποτα και σε κανεναν..πολλα φιλια και καλο σας βραδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα και από μένα! Εγώ θα συμφωνήσω με το tirogaridaki. Ώρες ώρες μου θυμίζετε τα όργανα της εξουσίας που εθελοτυφλούν σε γεγονότα που γίνονται χρόνια. Είμαι κάποιους μήνες στο forum και μέχρι στιγμής δεν έχω διαβάσει κάποιο θέμα που να μου ακούγεται περίεργο ή πρωτάκουστο. Καλώς ή κακώς συμβαίνουν πολύ χειρότερα από αυτά. Θεωρώ ότι πρέπει να υπάρχουν και τέτοια θέματα για να γινόμαστε καλύτεροι σαν άνθρωποι. Όποιος δεν θέλει ας μην απαντάει ή αν νομίζει ότι θα ξεφύγει, ας απέχει. Αυτό που γίνεται δεν μου αρέσει καθόλου γιατί εγώ δεν θέλω να ανήκω σε κανένα στρατόπεδο. Για μένα αρμόδιος να ελέγχει το forum είναι ο διαχειριστής και με μεγάλη μου λύπη διαπιστώνω ότι είναι απών. Εκείνος πρέπει να αξιολογεί τα θέματα που δημιουργούνται έτσι ώστε να μην υπάρχει πρόβλημα στην ορθή λειτουργία του forum. Βασικά δεν έχω πρόβλημα να δημοσιεύονται τέτοια θέματα διότι όλοι έχουμε δικαίωμα να ζητάμε την βοήθεια των συνανθρώπων μας. Ας δημιουργηθεί μια κατηγορία για αυτά τα θέματα. Το να είσαι μάνα δεν σημαίνει ότι παύεις να είσαι και γυναίκα. Από την στιγμή όμως που υπάρχουν άτομα που έχουν αντίθετη άποψη από εμένα πρέπει ο διαχειριστής να κάνει και την δουλειά του διαιτητή. Θέλω δε να τονίσω ότι αν είναι να κατατάξω σε κλίμακα τα θέματα που έχουν περάσει από εδώ το συγκεκριμένο ήταν στην τελευταία σειρά. Έχω πετύχει θέμα που να αμφισβητείται μέχρι και η απάντηση του αρμόδιου επάνω στο θέμα. Εκεί που ήταν η αντίδρασή σας? Που η παραπληροφόρηση πήγαινε σύννεφο. Τέλος θα ήθελα να πω πως στον καθένα μας θα μπορούσαν να συμβούν πράγματα. Όλοι άνθρωποι όμως δεν είναι ίδιοι. Έχουμε διαφορετικά όνειρα, βιώματα, προτεραιότητες, ανάγκες, ευαισθησίες, αξίες κτλ. Δεν είναι λοιπόν άδικο να συμβουλεύουμε έναν άνθρωπο σύμφωνα με τα δικά μας πιστεύω. Αρκετά δεν είπα:woohoo::silly: ! Σας φιλώ όλες και το μόνο που ζητάω είναι περισσότερο χρόνο από τους αρμόδιους για το site. Εκείνοι θέτουν το όρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To oti anoiksate thema,

gia na kraksete ena aaallo thema(?)

den sas leei tipota???

Eseis eisaste oi palies pou ksaekatiniazosastan

ligotero?!?

Sumvainoun auta koritsia,

kai na malwsoume kai na parasyrthoume

kai 2 kouventes na eipwthoun parapanw...

Kleidwnei to thema kai twleiwnei i ypothesi!!!

Aaaaaaaaaalla na "dimiourgeite" thema,

gia to thema, pou eixe ginei thema ,

se kapoio thema ktl ktl ktl

eeeeeeeeeee, ligi sovarotita den vlaptei, symfwnw!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marimari έγραψε:

To oti anoiksate thema,

gia na kraksete ena aaallo thema(?)

den sas leei tipota???

Eseis eisaste oi palies pou ksaekatiniazosastan

ligotero?!?

Sumvainoun auta koritsia,

kai na malwsoume kai na parasyrthoume

kai 2 kouventes na eipwthoun parapanw...

Kleidwnei to thema kai twleiwnei i ypothesi!!!

Aaaaaaaaaalla na "dimiourgeite" thema,

gia to thema, pou eixe ginei thema ,

se kapoio thema ktl ktl ktl

eeeeeeeeeee, ligi sovarotita den vlaptei, symfwnw!!!

ΑΧ ΜΑΡΙΜΑΡΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΠΟΛΥ ΣΕ ΣΥΜΠΑΘΩ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια επειδη απαντησα κι'εγω στο αλλο θεμα και παιρνει και μενα η μπαλα, δεν μπορω να μην απαντησω και σ'αυτο... κατ'αρχας συμφωνω απολυτα με οσα ειπε η dimitroula και ημουν ετοιμη να το γραψω κι'εγω στο αλλο θεμα που ανοιξε η in love... για μενα θα επρεπε να παρεμβει ο συντονιστης εξ'αρχης αν το θεμα δεν ηταν καταλληλο για το φορουμ, αλλιως αν ηταν επρεπε να παρεμβει στην πρωτη αντιπαραθεση. Επισης θα συμφωνησω με τη marimari οτι δεν κλεινουμε ενα θεμα ανοιγωντας καινουργιο με την συνεχεια του προηγουμενου... ετσι το θεμα συνεχιζεται... τελος καποιες κοπελες ειχαν ολη την καλη διαθεση να βοηθησουν και να συμβουλεψουν (οσο μπορουσαν) και κινδυνευουν να χαρακτηριστουν "κατινες" και "ασοβαρες". Νομιζω πως δεν ειναι σωστο... Αυτα... ελπιζω να μην χαλασει η ομορφη παρεα εξ'αιτιας μιας ασχημης στιγμης...

Φιλακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pwpw koritsia ti na pw,egw eimai kainoyrgia alla symbainoyn shmeia kai terata!!!

thelw na pw oti kalo einai na mhn apantame se tetia themata oso deleasthka kai an einai.

pantws h kahmenh h vicky ti ftei ayth ta akoyse ola

ti na pw os edw na mhn 3anaginoyn.

vicky mhn stenaxwriese kardia moy,den ftes esy,kai mh zhtas sygnvmh,ok filia se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΑΣ, ΣΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΣΑΣ ΤΑ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ;;ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ;;ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΣΕ ΕΝΑ SITE ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΑ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕΛΗ;;ΚΑΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΠΓΟΡΕΥΣΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΛΟΣ ΝΑ ΠΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟΥ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΑΡΕΣΟΥΝ ΣΕ ΕΜΑΣ;;ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΙ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕΛΟΣ ΤΟ ΑΛΛΟ.ΑΛΛΩΣΤΕ, ΟΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΕΝΟΤΗΤΕΣ.ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΧΡΟΝΟΣ, ΣΧΕΣΕΙΣ, ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΛΠ ΚΛΠ.ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΤ ΔΕ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ.ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΑ.ΔΕ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΩ.ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΗΝ ΚΡΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΡΙΘΕΙΤΕ.ΑΝ ΘΕΩΡΟΥΣΑΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΧΑΜΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣΤΕ ΑΥΤΟ TO SITE.ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΑΠΛΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΗ ΔΙΝΕΤΕ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΥΝ.ΑΝΕΚΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ.ΠΟΛΥ ΒΑΣΙΚΟ.ΑΡΚΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΝΑ ΜΗ ΜΑΣ ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΙ.ΗΡΕΜΗΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΧΑΡΕΙΤΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΑΥΤΗ.ΚΑΙ ΑΝ ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΑΠΛΕΣ ΤΟΤΕ ΘΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΟΛΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΕ ΟΛΟΥΣ.ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................ssssssssss.....i patrida koimatai!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vre koritsia, vre koritsia,

giati den katalavainete????? to thema de anoixtike gia na sunexistei to ksekatiniasma...

alla gia na skeftomaste oles mas ligo pio sovara prin milisoume dimosia!

Loipon mas fantastika oles mazi mesa se ena domatio na "suzitame" kai exo skasei sta gelia.

fantasteite to kai seis...etsi gia na mas ftiaksei i diathesi.Min arpazeste pali xoris logo!

Einai profanes oti den katalavate to ufos tou thematos...den itan me arnitiki diathesi!

Xalaroste ligo kale!

Ade kai den exo koimithei katholou to vradu!Dontia vlepete!

Ela xamogela,xamogela...

ela xamogela...

kai sto leo ksana ...

ela xamogela...

XAMOGELA!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Θα με κάνετε να μένω ξύπνια τα βράδια για να μη χάνω τα μεγάλα γεγονότα!!! :P

Το διάβασα το post που αναφέρεστε όταν ξεκίνησε... και;;; Δεν απάντησα απλά γιατί το θεώρησα απαράδεκτο όπως κι εσείς. Δεν απαντάς σε θέματα που δε σε αφορούν και τελείωσε η υπόθεση. Κι εσύ είσαι ήρεμη και η κοπέλα που το έγραψε παίρνει το μήνυμα...

Ελάτε βρε μανούλες να επιστρέψουμε στα δικά μας... :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΓΩ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ioannouli.

ΕΙΜΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΗ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΤΟ 2008 ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΩ ΠΟΤΕ ΣΕ

ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΧΑΛΑΩ ΤΗΝ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΜΟΥ.

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΕΣ ΑΠΟΚΡΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΟΛΕΣ ΦΩΤΟ

ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΠΟΚΡΙΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ριτακι εγω ειμαι αρκετα παλια αλλα ειναι αληθεις οτι εχει ξεφτιληστει πααααρα

πολυ το σαητ.καποιες την εχουν δειοτι κ καλα αυτες τα ξερουν ολα κ επιτειθονται με τοσο γελοιο τροπο:angry::dry:

τι να πω???απλα κ εγω επειδη εγιναν παρα πολλα αποφευγω να απανταω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε μου λεει κατι το γεγονος οτι

υπαρχουν παλιες και καινουργιες εδω μεσα!

Ο καθενας μπορει να πει αυτο που θελει.

Και "ποια" εισαι εσυ κοπελια που θα κρινεις

το ποια ειναι γελοια και ποια την εχει "δει"?

Αν η μονη σας ασχολια ειναι οι καβγαδες

τοτε μπραβο σας!!

Δεν βλεπω καμια να κλεινει το θεμα τοσες ωρες!

Κι αν νομιζει οτι καποια το σαιτ εχει

ξεφτιληστει...

τοτε ας βαλει το μυαλο της να σκεφτει ποιος

το ξεφτιλησε και ποιος εκανε κατι για να διορθωσει

την κατασταση!

Ωραια τα λεμε αλλα τι κανουμε?

Ενα μεγαααααλο μπραβο στην marimari!!!

Δεν ξερω αν ειναι "παλια" ή "νεα"

και ουτε που με νιαζει!!

βλεπω οτι βουλωσε πολλα στοματα

και παλι "στραβη" θελετε να μην βγαλετε!

καλημερα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xwris na thelw na anapsw fwties tha ithela na pw ti gnwmi mou

To vriskw koroidia na vazete tetoio titlo sto post.

K episis I iraklakos na leei oti to thewrei adianoito

Gunaikes sugxrones sto 2008 na milane me mwri k skase otan I idia eixe apokalesei

Vourla kapoia koritsia pou tolmisan na me uperaspistoun otan evala ena post gia plaka(to opoio den egrapsa i idia) k I iraklakos me apokalese ypanthrwpo!

Exoume pei oti den mas aresei den to diavazoume k den apantame….k propantwn den

Krinoume kosmo xwris na kseroume ton allo k eidika se ena site pou diavazoun tosa atoma….einai asximo…

episis sumfwnw apoluta me to marinaki27..

kalimera..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

iraklakos έγραψε:

vre koritsia, vre koritsia,

giati den katalavainete????? to thema de anoixtike gia na sunexistei to ksekatiniasma...

alla gia na skeftomaste oles mas ligo pio sovara prin milisoume dimosia!

Loipon mas fantastika oles mazi mesa se ena domatio na "suzitame" kai exo skasei sta gelia.

fantasteite to kai seis...etsi gia na mas ftiaksei i diathesi.Min arpazeste pali xoris logo!

Einai profanes oti den katalavate to ufos tou thematos...den itan me arnitiki diathesi!

Xalaroste ligo kale!

Ade kai den exo koimithei katholou to vradu!Dontia vlepete!

Ela xamogela,xamogela...

ela xamogela...

kai sto leo ksana ...

ela xamogela...

XAMOGELA!!!!!

geia sou re eleni!!!!

theaaaaaaaa!!!!

aaa kai tin afissa pou legame...min ksexniesai!!!

annoules mou sas agapooooooo

vickaki tin kalimera mou!!!

aaxx telika pos ginetai apo ti mia na katakrineis mia katastasi kai apo tin alli na enantionesai se auto to post???

poios kserei??? asxeto alla i eironia einai kati pou me trelaineiiiiiii!!! i euthitita me enthousiazei apo tin alli!!!

etsi, gia na mathete kati prapano gia mena!!

eleniii to xamogelo mexri ta autiaaaaaaaa...panta!!!!

as agpithoume oles maziiii!! i zoi einai polu omorfiii...

as ti xaroume!!!!

sas agapooooooooooooooooooo

as mas enosei i mitrotita!!!

o koinos mas stoxos!!!

filia, tin kalimera mou se oles tis tsoupritses!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marinaki27 έγραψε:

Δε μου λεει κατι το γεγονος οτι

υπαρχουν παλιες και καινουργιες εδω μεσα!

Ο καθενας μπορει να πει αυτο που θελει.

Και "ποια" εισαι εσυ κοπελια που θα κρινεις

το ποια ειναι γελοια και ποια την εχει "δει"?

Αν η μονη σας ασχολια ειναι οι καβγαδες

τοτε μπραβο σας!!

Δεν βλεπω καμια να κλεινει το θεμα τοσες ωρες!

Κι αν νομιζει οτι καποια το σαιτ εχει

ξεφτιληστει...

τοτε ας βαλει το μυαλο της να σκεφτει ποιος

το ξεφτιλησε και ποιος εκανε κατι για να διορθωσει

την κατασταση!

Ωραια τα λεμε αλλα τι κανουμε?

Ενα μεγαααααλο μπραβο στην marimari!!!

Δεν ξερω αν ειναι "παλια" ή "νεα"

και ουτε που με νιαζει!!

βλεπω οτι βουλωσε πολλα στοματα

και παλι "στραβη" θελετε να μην βγαλετε!

καλημερα σας!!!

ειμαι η αννα κρινω οποιον θελω οπως κανουν πολλες αλλα δε βριζω επειδη απλα το επιπεδο μου ειναι πολυ ανωτερο απο καποιες οκ???? αντε γιατι πολυ αερα πειρατε κ η μαριμαρι ειναι απ τα πιο αντιπαθητικα ατομα εδω μεσα.

οοοοχι δεν ασχολουμε μαζι της απλα καποια πραγματα πρεπει να τα λεμε με το ονομα τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ.

ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΛΑ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ.

ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΝΑ 6ΜΗΝΟ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΣΑΣ!ΖΗΣΑΤΕ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ!ΔΕΝ ΣΑΣ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΣΥΓΚΙΝΗΘΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΠΑΡΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ, ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΕΧΟΥΜΕ,ΕΧΟΥΝ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΚΡΙΝΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!

ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΜΕ ΣΩΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ! Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ.

ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ ΕΔΩ Σ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ.ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΙ ΑΥΤΗ Η ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΕ ΤΟΣΟ ΑΣΧΗΜΑ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΧΡΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ!!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΙΕΡΟΣΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΥΠΟΦΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπουλίτσα έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ.

ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΛΑ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ.

ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΝΑ 6ΜΗΝΟ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΣΑΣ!ΖΗΣΑΤΕ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ!ΔΕΝ ΣΑΣ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΣΥΓΚΙΝΗΘΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΠΑΡΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ, ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΕΧΟΥΜΕ,ΕΧΟΥΝ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΚΡΙΝΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!

ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΜΕ ΣΩΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ! Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ.

ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ ΕΔΩ Σ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ.ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΙ ΑΥΤΗ Η ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΕ ΤΟΣΟ ΑΣΧΗΜΑ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΧΡΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ!!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΙΕΡΟΣΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΥΠΟΦΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!

mpoulitsa nomizo oti anevases polu to epipedo!!!

sugxaritiria koritsaki mou!!

eisai polu sosti.

tin pio glukia mou kalimera kai me to kalo to paidaki sou!!

oti kalutero sou euxomai mesa apo tin kardia mou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαστε αξίες της μοίρας μας τελικά! Αυτή η καραμέλα "παλιές" και "καινούριες" δεν νομίζετε ότι πρέπει να τελειώσει. Σε τι ωφελεί? Τι είδους διαχωρισμός είναι αυτός? Μετράμε υπηρεσίες? Ή μήπως όσο πιο παλιός είσαι εχεις μεγαλύτερη ασυλία? Λυπάμαι που θα το πω αλλά το mammyland είναι μπάχαλο. Επίσης αυτό που κατάλαβα είναι ότι έτσι το θέλετε να είναι. Γιατί ανοίξατε το συγκεκριμένο θέμα αφού πάλι σε ξεκατίνιασμα οδηγεί. Καμαρώστε τώρα και μια "παλιά" που αποκαλεί ένα άλλο μέλος αντιπαθητικό! Ε ρε ξεκαθάρισμα που χρειάζεται!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΝΩΜΗ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΤΙΝΙΑ?

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΤΕ!

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΨΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΠΕΙ ΤΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΤΟΝ ΑΓΝΟΕΙΣ(ΕΑΝ ΘΕΩΡΕΙΣ ΠΩΣ ΣΕ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ)

ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ!

ΕΙΝΑΙ ΣΑΙΤ ΓΙΑ ΜΑΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ...

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ..ΟΙ ΜΑΜΑΔΕΣ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ..ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ...ΘΑ ΑΠΑΓΟΡΕΨΕΤΕ ΝΑ ΤΑ ΔΗΜΟΣΙΟΠΟΙΗΣΟΥΝ? ΑΠΛΑ ΑΓΝΟΗΣΤΕ ΤΑ!

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΟΣΤ ΓΙΑ ΑΠΟΒΟΛΕΣ, ΓΙΑ ΕΚΤΡΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΚΑΤΑ ΒΑΣΗ ΕΓΚΥΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΑΓΧΩΘΟΥΝ:unsure::S !:unsure: :unsure:

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΦΟ ΑΥΤΟ? ΑΡΑ?

ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΜΕ ΚΑΤΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...