Μετάβαση σε περιεχόμενο

ligi sovarotita de vlaptei!!!


Recommended Posts

kalispera se oles sas.

eipa na paro tin protovoulia mazi me ti fili mou tin eleni (iraklakos), i opoia parepiptontos theoro oti einai apo ta pio katapliktika kai sugkrotimena atoma pou exo gnorisei, na anoiksoume ena kainourio post sxetika me tis teleutaies ekselikseis sto sugkekrimeno site.

Theoro aparadekto to ksekatiniasma pou ginetai. eleos epitelous!!! eimaste enilikes anthropoi. to epipedo exei pesei poluuuuuu!!!

thimamai tous logous pou kaname eggrafi sto sugkekrimeno site prin apo merikous mines kai eilikrina apexoun polu apo auta pou sumvainoun simera.

Emeis mazeuomaste pareaki, ta legame, moirazomastan provlimatismous , kaname tin plaka mas, alla panta sumfona me kapoia oria, xoris na prosvaloume tous allous.

Mou xtupaei poul asxima na vlepo stous titlous tou forum ena post me thema kapoion provlimatismo se sxesi me kapoia egkumosuni, prospatheia sullipsis i kati sxetiko kai akrivos apo kato tin istoria mias kopelas i opoia anaferetai stis erotikes tis

epithimies!!!

fainetai apisteuta asximo kai gloiodes!!!

Auta eixa na po kai epi tis eukairias na anafero to apisteuto pareaki mas pou apoteleitai apo :

iraklakos

anniw

mariar_paros

savropinguinos

jennybill

irenevaladia

rinoula

annaki

ekoliou

Koritsia polu mas areso pou eimaste ekso apo ola autaaaa!!!

sas filo

kalinixta!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 73
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Einai peritto na po oti i sandrenia me kalupse apoluta, mia kai mazi opos proeipe anoiksame auto to thema.

Mou fainontai adianoita ola auta pou diavazo ton teleutaio kairo sto sugekrimeno site. Epeidi den thelo na eimai apoluti ...ti na po... isos emeis na eimaste paraksenes.

Mou fainetai adianoito dipla se themata pou aforoun paidia, diladi thaumata, na parathetode themata erotikon epithumion.

Mou fainetai adianoito na leme oles tin apopsi mas, eidika se iatrka themata me apoluto tropo, les kai exoume teleiosei 3 harvard kai 5 yale.

mou fainetai adianoito na ginetai prosopiki epithesi se paidia.

Telos to pio adianoito apo ola gia mena einai gunaikes sugxrones, sto 2008, na ekfrazode me lekseis mori kai voulose to!

auta....kai epifulasomai!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sandrenia έγραψε:

kalispera se oles sas.

eipa na paro tin protovoulia mazi me ti fili mou tin eleni (iraklakos), i opoia parepiptontos theoro oti einai apo ta pio katapliktika kai sugkrotimena atoma pou exo gnorisei, na anoiksoume ena kainourio post sxetika me tis teleutaies ekselikseis sto sugkekrimeno site.

Theoro aparadekto to ksekatiniasma pou ginetai. eleos epitelous!!! eimaste enilikes anthropoi. to epipedo exei pesei poluuuuuu!!!

thimamai tous logous pou kaname eggrafi sto sugkekrimeno site prin apo merikous mines kai eilikrina apexoun polu apo auta pou sumvainoun simera.

Emeis mazeuomaste pareaki, ta legame, moirazomastan provlimatismous , kaname tin plaka mas, alla panta sumfona me kapoia oria, xoris na prosvaloume tous allous.

Mou xtupaei poul asxima na vlepo stous titlous tou forum ena post me thema kapoion provlimatismo se sxesi me kapoia egkumosuni, prospatheia sullipsis i kati sxetiko kai akrivos apo kato tin istoria mias kopelas i opoia anaferetai stis erotikes tis

epithimies!!!

fainetai apisteuta asximo kai gloiodes!!!

Auta eixa na po kai epi tis eukairias na anafero to apisteuto pareaki mas pou apoteleitai apo :

iraklakos

anniw

mariar_paros

savropinguinos

jennybill

irenevaladia

rinoula

annaki

ekoliou

Koritsia polu mas areso pou eimaste ekso apo ola autaaaa!!!

sas filo

kalinixta!!!

κι εγω με την σειρα μου θελω να πω οτι λυπαμαι ιδιαιτερως...Γραφτηκα τον Ιουλιο του 2008 για να συμβουλευτω και να ενημερωνομαι γιατι οχι και να ψυχαγωγουμαι...απο αυτο το υπεροχο site mammyland.

Σιγουρα μου λυθηκανε πολλες αποριες και ναι οι παλιες μαμαδες με βοηθησαν πολυ. Περιττο να πω οτι γνωρισα υπεροχες κοπελες με τις οποιες μιλαω καθημερινα στο msn.Αλλες μαμαδες κι αλλες οχι.

Στεναχωριεμαι οταν βλεπω να βριζονται ετσι γυναικες.

Με ξενερωνει-να το πω λαικα- απιστευτα να ξεκατινιαζομαστε.

ΝΑΙ ολα ειναι μεσα στην ζωη αλλα ας υπαρχει κι ενα οριο.

Δεν θελω να επεκταθω. Κι εγω εχω ζητησει ιατρικα συμβουλη γυρω απο την εγκυμοσυνη...Αλλα τωρα οσον αφορα συναισθηματα για εξωσυζυγικες σχεσεις...Δεν ξερω νομιζω οτι παρατραβαει.

ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ θελω να βλεπω.

ΚΑΛΑΙΣΘΗΣΙΑ ΚΑΙ ΧΙΟΥΜΟΡ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ και ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ...

Για αυτον το λογο εστειλα μηνυμα προσωπικο στην κυρια Λενα Δραζιου με ολον τον σεβασμο να επεμβει και να κλειδωθει το θεμα.

Δυστυχως εχω απογοητευτει.

Αυτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vicky3 έγραψε:

κοριτσια καλησπερα σας παρακαλω θα μπορουσα να απαντισω στο θεμα σας???

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.

Τι ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vicky3 έγραψε:

κοριτσια καλησπερα σας παρακαλω θα μπορουσα να απαντισω στο θεμα σας???

MA KAI VEVAIA!!!

OLES OI GNOMES EYPROSDEKTES!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον χθες ειδα αυτο το μηνυμα στο φορουν και ειπα να απαντισω.που να ηξερα η καιμενη μετα τη θα γινοταν?τησ απαντησα αποτομα,δηλαδη ειχα αρνητικη σκεψη πανω σε αυτο το θεμα.γιατι οπωσ τισ ειπα ειμαι παιδι χωρισμενων γονειων και εχω ζησει την εγκαταλιψει.

και αυτη συμερα αρχισε να με λεει κατινα,οτι πρεπει να το βουλωνουν μερικεσ μερικεσ ,και οτι δεν ξερουμε να μεγαλωσουμε τα παιδια μας, και της απαντησα περιπου κατα τον ιδιο τροπο.

εγω το μονο που εχω να πω ειναι το εξεις οτι το φορουμ το συμβουλευουμε εδω και 1,5 με 2 χρονια ,πριν μεινω εγκυοσ,τωρα πλεον εχω 1 κοριτσακι 6 μηνων.και τετιες συζητησεις δεν ειχα ξαναδιαβασει ποτε.

και 1 μερα ειπα δεν γραφομαι και ετσι εκανα!δεν νομιζω ως τωρα να εχω διμιουργισει καποιο προβλημα αν ειμαι λαθοσ πειτε μου ολες οι αποψει δεκτες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια να μη διασπαστουμε,κριμα ειναι!πιστευω πως ολες πανω κατω τα ιδια αισθανομαστε για αυτο το θεμα και κακως το συνεχιζουμε!

Αν σταματησουμε να γραφουμε στο συγκεκριμενο ποστ,θα παψει και να υφισταται!Μην αρχισουν κι αλλες αντιπαραθεσεις τωρα εδω και στενοχωριομαστε ολοι!Να παψουμε να γραφουμε εκει!για να τελειωνει!:ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ολες οι κοπελες ανεξαρτητου ηλικιας ειναι υπεροχες

και θελω παντα να υπαρχει φιλικη ατμοσφαιρα μεταξυ μας γιατι η μια εχει αναγκη τη συμβουλη και τη γνωμη της αλλης.γι αυτο δεν μπαινουμε εδω μεσα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vicky3 έγραψε:

λοιπον χθες ειδα αυτο το μηνυμα στο φορουν και ειπα να απαντισω.που να ηξερα η καιμενη μετα τη θα γινοταν?τησ απαντησα αποτομα,δηλαδη ειχα αρνητικη σκεψη πανω σε αυτο το θεμα.γιατι οπωσ τισ ειπα ειμαι παιδι χωρισμενων γονειων και εχω ζησει την εγκαταλιψει.

και αυτη συμερα αρχισε να με λεει κατινα,οτι πρεπει να το βουλωνουν μερικεσ μερικεσ ,και οτι δεν ξερουμε να μεγαλωσουμε τα παιδια μας, και της απαντησα περιπου κατα τον ιδιο τροπο.

εγω το μονο που εχω να πω ειναι το εξεις οτι το φορουμ το συμβουλευουμε εδω και 1,5 με 2 χρονια ,πριν μεινω εγκυοσ,τωρα πλεον εχω 1 κοριτσακι 6 μηνων.και τετιες συζητησεις δεν ειχα ξαναδιαβασει ποτε.

και 1 μερα ειπα δεν γραφομαι και ετσι εκανα!δεν νομιζω ως τωρα να εχω διμιουργισει καποιο προβλημα αν ειμαι λαθοσ πειτε μου ολες οι αποψει δεκτες.

vicky3 εισαι πολυ περισσοτερο καιρο στο site οποτε απο σεβασμο και μονο σε αυτο σου λεω οτι εχεις δικιο να τα παιρνεις.

Εγω προσωπικα δεν εχω κατι με καμια κοπελα.

Απλα -οπως και τα αλλα κοριτσια που γραψανε (sandrenia - iraklakos) ειπαμε να βαλουμε την γνωμη μας...Δηλ.οτι δεν μας αρεσει αυτο που γινεται.Ειναι για γελια και για κλαμματα.

Εγω το mammyland το εχω απιστευτη εμπιστοσυνη και ναι αν δεν μαθεις απο τις παλιες μαμαδες απο που θα μαθεις?...Αλλα αυτο ξεφυγε απο τα ορια.Η κοπελα που εγραψε-η in love- αν δεν κανω λαθος...εκανε λαθος να δημοσιοποιησει κατι τοσο ενδοτερα δικο της...

Δικαιωμα της αλλα οχι εδω...Συμφωνω.

Ας μην διναμε συνεχεια.

Δεν θεωρω οτι φταιει ενας...Θεωρω οτι θα πρεπει να οριστουν κανονες χρησης πιο σαφεις για ΟΛΕΣ ΜΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υβοννη έγραψε:

κοριτσια να μη διασπαστουμε,κριμα ειναι!πιστευω πως ολες πανω κατω τα ιδια αισθανομαστε για αυτο το θεμα και κακως το συνεχιζουμε!

Αν σταματησουμε να γραφουμε στο συγκεκριμενο ποστ,θα παψει και να υφισταται!Μην αρχισουν κι αλλες αντιπαραθεσεις τωρα εδω και στενοχωριομαστε ολοι!Να παψουμε να γραφουμε εκει!για να τελειωνει!:ohmy:

Υβοννη μου για αυτο κι εστειλα μηνυμα στην Λενα και για αυτο και προτεινω να μην γραψει καμια αλλη στο θεμα "Παντρεμενη και ερωτευμενη."

Δεν ξερω..ενιωσα οτι κατι επρεπε να κανω.

Με ολο το σεβασμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ καλα εκανες Αννιω μου :)

το ειπα γιατι φοβηθηκα μην αρχισει παλι καμμια διαμαχη εδω, γι αυτο.

Παρα πολυ καλα κανατε!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera vicky3

katarxin na sou zisei to moraki sou!!

opos katalavaineis upostirizoume apoluta tin idia apopsi.

sumfonoume.

kai den upirxe logos na rotiseis an mporeis na apantiseis.kai vevaia mporeis, gi'auto alloste anoixtike to post.

den exoume xounta. dimokratia exoume.

apla meno afoni me orismena pragmata. kai theorisa sosto na to ekfraso.

xairomai pou sumfonoume,

filakia polla koritsia...!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννιω εχεις δικιο οπως ολλες οι κοπελες που εγραψαν εδω.που ειναι αυτες οι συμβουλες που υπηρχαν παλια?

οχι οτι τωρα δεν υπαρχουν,απλα που πηγαν οι παλιες κοπελες,τελος παντων ασ μεινει εδω και να μην δωσουμε συνεχεια σε εκεινο το θεμα,ασ το προσπερασουμε λοιπον ετσι?

εγω γραφτηκα εδω για να μπορω να λεω εστω αυτο που ξερω η που εχω ακουσει και στεκει οχι παραλογα πραγματα,και αν μπορω να βοηθαω,μονο για αυτο το λογο γραφτηκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sandrenia ευχαριστω πολυ και εσυ οτι επυθημεις, πολυ καλα εκανες και ανοιξες αυτο το θεμα!!!

και εγω κατα τη μερια μου εκανα αναφορα χρηστη(δεν ξερω αν λειφθει υποψην).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω απλα ηθελα να πω μονο αυτο:Δεν υπηρχε λογος να συνεχιστει το θεμα....λεμε την αποψη μας ομορφα κι ωραια οσο κι αν θυμωνουμε με καποια πραγματα....γιατι με επιθεση δεν βγαινει κατι παρα μονο αυτο που εγινε και φτασαμε ως εδω...Συμβουλη ζητησε την πηρε και τελος....οτι αλλο μονο χειροτερευει τα πραγματα και δεν περναει το μηνυμα!

ΔΕΝ ειμαστε εδω για να κρινουμε κανεναν μονο να βοηθαμε....αν κατι δεν παει καλα τελειωνει η υποθεση....ειμαι παρα πολυ στενοχωρημενη με την καταληξη....δεν μου αρεσουν οι τσακωμοι...καθολου...

Δεν ειμαστε εδω για να βαλουμε μυαλο σε κανεναν...απλα να δωσουμε ενα χερακι οποιος θελει το δεχεται...

Οσο για τα θεματα....τυχαινουν κι αυτα...αν δεν θελουμε δεν απανταμε....

Κοριτσια κι εγω θυμωσα αλλα δεν βοηθας κανεναν με αγριαδες...

Τπεινη μου αποψη να στε ολες καλα.:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aristina έγραψε:

Εγω απλα ηθελα να πω μονο αυτο:Δεν υπηρχε λογος να συνεχιστει το θεμα....λεμε την αποψη μας ομορφα κι ωραια οσο κι αν θυμωνουμε με καποια πραγματα....γιατι με επιθεση δεν βγαινει κατι παρα μονο αυτο που εγινε και φτασαμε ως εδω...Συμβουλη ζητησε την πηρε και τελος....οτι αλλο μονο χειροτερευει τα πραγματα και δεν περναει το μηνυμα!

ΔΕΝ ειμαστε εδω για να κρινουμε κανεναν μονο να βοηθαμε....αν κατι δεν παει καλα τελειωνει η υποθεση....ειμαι παρα πολυ στενοχωρημενη με την καταληξη....δεν μου αρεσουν οι τσακωμοι...καθολου...

Δεν ειμαστε εδω για να βαλουμε μυαλο σε κανεναν...απλα να δωσουμε ενα χερακι οποιος θελει το δεχεται...

Οσο για τα θεματα....τυχαινουν κι αυτα...αν δεν θελουμε δεν απανταμε....

Κοριτσια κι εγω θυμωσα αλλα δεν βοηθας κανεναν με αγριαδες...

Τπεινη μου αποψη να στε ολες καλα.:-)

aristina εχεις απολυτα δικιο,ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΝ ΝΑ ΕΧΩ ΑΠΑΝΤΙΣΗ τωρα που το σκεφτομαι μετανιωνω,και αν ειμαι καπου λαθος ζηταω απο ολλες της κοπελες συγνωμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι βρε καλη μου απλα δεν υπαρχει νοημα να κολλαμε καποιον στον τοιχο...κανενα δεν καταφερνουμε τιποτα ετσι απλα τα κανουμε χειροτερα....μην ζητας συγνωμη για τιποτα εγω ειδικα δεν θα κρινω ποτε κανεναν καλη μου ποτε....τελειωσε!!!

Να σαι καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera koritsia. Pali tsakwneste bre...??? Apo tote pou exw mpei sto forum mia zwi fagwneste!! Den ekatsa na dw ti egine alla exw ksanaanoiksei 8ema epi toutou!! 8ewrw oti einai ena gunaikeio site kai mporoume na poume otidipote krubei i kardia mas arkei na min prosballoume kanenan. An to 8ema pou anoigei kapoios den sou aresei, aplws min apantiseis. 8a sumfwnisw me tin aristina. Me tis agriades den kerdizoume tipote..pragmatika tipote. Oso k na mas ekneurizei kati pou eipe o allos ,mias k exoume to dikaiwma tou eleu8erou logou , aplws to agnooume. Pote 8a ma8oume epitelous na koubentiazoume? Posa akoute stin tileorasi ,blepete aisxos seires milame gia aisxos, kai omws kanenas den arpazetai me auta poy blepei.Opote min sas ksenizei k kati pou mporei na einai an8rwpino...estw k ligo trabigmeno! Den pauei na einai an8rwpino.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki έγραψε:

Kalhspera koritsia. Pali tsakwneste bre...??? Apo tote pou exw mpei sto forum mia zwi fagwneste!! Den ekatsa na dw ti egine alla exw ksanaanoiksei 8ema epi toutou!! 8ewrw oti einai ena gunaikeio site kai mporoume na poume otidipote krubei i kardia mas arkei na min prosballoume kanenan. An to 8ema pou anoigei kapoios den sou aresei, aplws min apantiseis. 8a sumfwnisw me tin aristina. Me tis agriades den kerdizoume tipote..pragmatika tipote. Oso k na mas ekneurizei kati pou eipe o allos ,mias k exoume to dikaiwma tou eleu8erou logou , aplws to agnooume. Pote 8a ma8oume epitelous na koubentiazoume? Posa akoute stin tileorasi ,blepete aisxos seires milame gia aisxos, kai omws kanenas den arpazetai me auta poy blepei.Opote min sas ksenizei k kati pou mporei na einai an8rwpino...estw k ligo trabigmeno! Den pauei na einai an8rwpino.

Μου αρεσε το "παλι τσακωνεστε βρε?":laugh: χαχα γελασα πολυ!

Ετσι ειναι.

Ανθρωπινο αλλα τραβηγμενο.

Πρεπει απλα να γινει κατανοητο οτι δεν αντιλαμβανομαστε ολοι τα ιδια πραγματα με τον ιδιο τροπο.

Ας ελπισουμε οτι δεν θα ξανασυμβει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki έγραψε:

8umamai mia kopela eixe anoiksei 8ema me ton aunanismo k kapoies to eixan parei polu asxima! An einai dunaton...re seis..(eixa pei k tote) WRIMASTE!!!

ωραια ενταξει να γραφει η καθε μια οτι θελει,αλλα οχι εδω εσυ πως το βλεπεις σαν μανουλα,τι συμβουλη μπορει να σου δωσει αυτη η υποτηθεμενη κοπελα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To oti exei kapoia erwtika mperdemata de simainei oti de mporei na sumbouleusei. Epipleon an den mou aresei i sumbouli tis aplws den 8a tin akousw. Alla pragmatika ka8e mera katakluzomaste apo xeirotera apo ta mesa mazikis enhmerwsis pou auta mou fainontai a8wa. Kai pote kanenans den antidraei, aplws ka8etai ta xazeuei k poy k pou gelaei. Alla entaksei den einai mesa sti zwi? Kserw gw? Toso la8os ta blepw? Den eimaste se auto to site gia na broume idious me emas an8rwpous alla ksexwristous me diaforetikes anagkes kai biwmata!(to exw ksanapei k auto..:) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki εγω δεν ειπα τιποτα, καλα κανει η καθε μια στη ζωη της να κανει οτι θελει,οπως το θελει και με οποιον θελει,αλλα το θεμα ειναι το εξεις.

οτι μπεικε σε λαθος site.

τι σχεση εχει το mammyland?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...