Μετάβαση σε περιεχόμενο

Happy to be here!!!!


valentine

Recommended Posts

Γεια σας!!!

Σας ανακάλυψα τυχαία σήμερα και απο τα λίγα που πρόλαβα να διαβάσω....δεν δίστασα να γίνω και 'γω μέλος της παρεας σας!!!

Αυτόν τον μήνα ξεκινήσαμε τις προσπάθειες και ελπίζουμε...και με την βοήθεια του θεού....να έχουμε σύντομα θετικά αποτελέσματα!!!

Πριν λίγο καιρό έκανα Τεστ Γονιμότητας και όλα ειναι εντάξει!!!

Θα χαρώ να τα λέμε και να σας υποβάλλω τις διάφορες απορίες μου και ίσως όπου μπορώ να σας βοηθήσω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου και από μένα!:)

Καλώς όρισες στην παρέα μας! Ελπίζω να σου αρέσει και να τα λέμε συχνά!;) ;) ;)

Σου εύχομαι πολύ γρήγορα να έχεις ένα μωρό στην κοιλίτσα σου!:cheer:

Εγώ είμαι η Αντωνία και έχω δύο κοριτσάκια! Το μεγάλο μου κοριτσάκι είναι 12 χρονών και το μικρό 8 μηνών!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσηρθες κι απο μενα κοπελα μου!!!Πραγματικα εκανες πολυ καλα περναμε πολυ ωραια με την παρεουλα εδω!!!Ανυπομονουμε να σε συμβουλεψουμε αλλα κι εσυ εμας!!:-)

Με το καλο κοριτσι μου να εχεις και καλα αποτελεσματα συντομα!!!!Ειμαι η Κωνσταντινα!:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

valentine καλως ηρθες στη πιο ζεστη κ γουρλιδικη παρεα,σου ευχομαι συντομα ενα σπορακι στη κοιλιτσα σου κ οτι αποριες εχεις εδω ειμαστε ολες,απο τις πιο παλιες μεχρι τα πιο νεα μελη σαν εσενα,θα χαρω να τα λεμε καλη επιτυχια:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Valentine, καλώς ήρθες!!!

Εύχομαι γρήγορα να συμβεί το θαύμα και σε σένα!

Ηρεμία και αγάπη χρειάζεται... μόνο!

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ-ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΡΙΝΑ 28 ΕΤΩΝ ΑΠΟ ΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ-ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ-ΣΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ---ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΥΧΟΜΑΙ-ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΝΟΥΛΑ-ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Valentine mou geia sou agapi mou...

Kai kalos mas vrikes...

Hrthes eilikrina stin pio kali paraioulla mas...

Edw tha diavaseis gia ola ta themata pou se endiaferoun kai pou den tha se endiaferounn...

Agapi mou sou euxwme suntoma stin kilia sou ena mwraki...

O theos einai megalos...

Tha ta leme...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΣΕ ΒΡΗΚΑΜΕ!!!ΕΙΜΑΙ Η ΑΝΝΑ 27 ΧΡΟΝΩΝ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΤΗΝ 11Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΟ. ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΙ ΕΣΥ ΜΕ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΊΤΣΑ ΣΟΥ!!:) :woohoo: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Balentine καλοσωρισες στην παρέα μας!!!Ευχομαι με το καλο ένα μωράκι!!Θα χαρω πολύ σε οτι απορια εχεις και μπορω να βοηθήσω!!Φιλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Valentine, καλώς ήρθες κι από μένα!! Εγώ ανακάλυψα το mammyland περίπου τον Νοέμβριο όπου έκανα και την σύλληψη στο πρώτο μου νινάκι!! Τώρα είμαι στην 17η εβδομάδα.. Είμαι πολύ χαρούμενη που ανακάλυψα κάτι τόσο όμορφο και σε διαβεβαιώ ότι δεν λέω να ξεκολλήσω.. Είναι τέλεια εδώ μέσα και είμαι σίγουρη ότι θα σου φέρει και έσενα γούρι!!

Με το καλό να μας έχεις κάλα νέα...

Και μην αγχωθείς για τίποτα.. Κι όλα θα πάνε κατ' ευχήν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...