Μετάβαση σε περιεχόμενο

Περίοδος η όχι;


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια και καλό μήνα! Σήμερα το απόγευμα είδα αιμα στο εσώρουχο μου κάτι που δεν περίμενα γιατί με βάση τον κύκλο μου έπρεπε να έρθει 7 μέρες αργότερα η περίοδος μου! Θεωρείτε πως μπορεί να είναι αιμα εμφύτευσης;; Αν μπορεί κάποια κοπέλα με παρόμοια εμπειρία να μου πει και αν το αιμα συνοδεύεται με πόνους σε τέτοιες περιπτώσεις . Ευχαριστώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και καλό μήνα! Σήμερα το απόγευμα είδα αιμα στο εσώρουχο μου κάτι που δεν περίμενα γιατί με βάση τον κύκλο μου έπρεπε να έρθει 7 μέρες αργότερα η περίοδος μου! Θεωρείτε πως μπορεί να είναι αιμα εμφύτευσης;; Αν μπορεί κάποια κοπέλα με παρόμοια εμπειρία να μου πει και αν το αιμα συνοδεύεται με πόνους σε τέτοιες περιπτώσεις . Ευχαριστώ!!

Καλημέρα και καλό μήνα.

Προσωπικά δεν είχα κάτι τέτοιο όμως ξέρω πάρα πολλές κοπέλες που έχουν αίμα εμφύτευσης.

΄΄Έχω διαβάσει ότι κρατάει μέχρι 3 μέρες αλλά το χρώμα είναι πιο κόκκινο ανοιχτό-ροζ-καφέ και όχι σκούρο κόκκινο σαν της περιόδου. Επίσης σε ποσότητα είναι λιγότερο και πολλές κοπέλες το μπερδεύουν με περίοδο γιατί υπάρχουν και οι πόνοι χαμηλά λόγο εμφύτευσης. 

Σου εύχομαι να ανήκεις σε αυτή την κατηγορία και να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η lilbern είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα.

Προσωπικά δεν είχα κάτι τέτοιο όμως ξέρω πάρα πολλές κοπέλες που έχουν αίμα εμφύτευσης.

΄΄Έχω διαβάσει ότι κρατάει μέχρι 3 μέρες αλλά το χρώμα είναι πιο κόκκινο ανοιχτό-ροζ-καφέ και όχι σκούρο κόκκινο σαν της περιόδου. Επίσης σε ποσότητα είναι λιγότερο και πολλές κοπέλες το μπερδεύουν με περίοδο γιατί υπάρχουν και οι πόνοι χαμηλά λόγο εμφύτευσης. 

Σου εύχομαι να ανήκεις σε αυτή την κατηγορία και να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη 🥰

Καλημέρα !! Η αλήθεια είναι πως είναι ανοιχτόχρωμο το αιμα και ελάχιστο . Εχω και έντονους πόνους και πρήξιμο. Δεν αντιμετώπισα ποτε τετοια θέματα σε περίοδο μου γιαυτο το ψιλό σκέφτομαι. 
σε ευχαριστώ για την όμορφη ευχή σου 😌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και καλό μήνα! Σήμερα το απόγευμα είδα αιμα στο εσώρουχο μου κάτι που δεν περίμενα γιατί με βάση τον κύκλο μου έπρεπε να έρθει 7 μέρες αργότερα η περίοδος μου! Θεωρείτε πως μπορεί να είναι αιμα εμφύτευσης;; Αν μπορεί κάποια κοπέλα με παρόμοια εμπειρία να μου πει και αν το αιμα συνοδεύεται με πόνους σε τέτοιες περιπτώσεις . Ευχαριστώ!!

Εγώ είχα ελάχιστο αίμα και πόνο περιόδου, ήμουν σίγουρη πως ήρθε περίοδος. Ωστόσο δεν είχα εμφύτευση αλλά να μην σε τρομάξω με την δική μου ιστορία. Καλύτερα περίμενε λίγες ημέρες κ αν συνεχίζει πάρε τηλέφωνο τον γιατρό σου να κάνεις μία χοριακή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Dimitrapth είπε:

Εγώ είχα ελάχιστο αίμα και πόνο περιόδου, ήμουν σίγουρη πως ήρθε περίοδος. Ωστόσο δεν είχα εμφύτευση αλλά να μην σε τρομάξω με την δική μου ιστορία. Καλύτερα περίμενε λίγες ημέρες κ αν συνεχίζει πάρε τηλέφωνο τον γιατρό σου να κάνεις μία χοριακή.

Καλημέρα κορίτσι μου! Δεν ξέρω τι γίνεται. Εχω 3η μέρα σήμερα αιμα! Στην σερβιέτα τίποτα και στο χαρτί κόκκινο αιμα ! Εχθές δεν ειχα καθόλου όλο το πρωί και το απόγευμα ξαφνικά βγήκε απότομα αιμα. Μετά σταμάτησε ξανά ! Τι γίνεται;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα, βρίσκομαι περίπου σε μια παρόμοια κατάσταση. Αδιαθέτησα 5 μέρες νωρίτερα αλλά μόνο λίγα καφετιά. Δεν έχω κανονική ροή. Έχω όμως πόνους χαμηλά ανα διαστήματα και στη μέση , όπως με πιάνουν κατα την περίοδο. Η χοριακή ήταν πολύ χαμηλή οπότε δεν είναι εγκυμοσύνη..δεν ξέρω τι γίνεται αλλά έχω μια πρόσφατη διάγνωση και για πρόωρη κλιμακτήριο. Φοβάμαι οτι μπορεί να είναι διακοπή της περιόδου μου..  :( Εσένα μπορεί να είναι απο άγχος. Καμιά φορά επηρεάζει την περίοδο μας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...