Μετάβαση σε περιεχόμενο

YPOGRAFI MHNYMATOS


sia 24

Recommended Posts

κορίτσια μου καλησπέρα,

ήθελα να ρωτήσω πως μπορώ να βάλω την υπογραφή μου όπως έχετε πολλές από εσάς...εννοώ τα baner που έχετε άλλες με την ηλικία των ζουζουνιών σας και άλλες με το στάδιο της εγκυμοσύνης...μπήκα στο lilypie γιατί είδα οτι τα περισσότερα είναι από εκεί αλλά δεν μπόρεσα να το κάνω...αν ξέρει κάποια ας μου πεί...ήθελα να βάλω για το γάμο μου....

ευχαριστώ εκ των προτέρων,φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sia..pata epanw sto diko mou...pas kateytheian stin selida...patas merriege(den kserw an to egrapsa swsta..xixiix)dialegeis ti theleis afou patiseis to filter...imeromineies k.t.l.....kai patas kati san enter pou exei katw stin selida(exw kairo na mpw kai den ta thimamai kala)meta...tha sou bgalei duo koutakia se ayto pou leei bbcode kai kati asunartiseies tha pas na to kaneis antigrafei olo to koutaki tha to markareis kai deksi klik antigrafi meta tha pas sto profil sou kai stin ipografi sou tha pas na kaneis epikkolisi ayto....kai patas enimerwsi..elpizw na se boithisa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιοβαννα μηπως να παει στο xarakas που ειναι πιο ευκολο γιατι ετσι μου φανηκε εμενα ως ασχετη:silly: που ειμαι,τι λες?

Σια μου γεια σου:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ πολύ jovanna και υβόννη θα το κάνω μόλις πάω σπίτι γιατί από τη δουλεία δεν μπορώ να μπώ στο lilypie...να'στε καλά κορίτσια και ελπίζω να τα καταφέρω...:) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε sia μου πως έβαλες να λέει και πόσο καιρό είσαι πα;ντρεμένη?? εκανα ακι γω κάτι αλλα δεν ξέρω αν θα το βάλει:kiss::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια μου χαχαχαχαχ ολες οι ασχετες ας ενωθουμε:laugh: αμα δεις πιο κατω η Σια μαλλον το κατεβασε απο www.xarakas.gr,για δοκιμασε ,δεν ξερω απο το αλλο να σου πω.:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρία μου έχει δίκιο η υβόννη μπές στο site που σου λέει και θα βγάλεις άκρη...το sticker σου εμφανίζεται, απλά μάλλον κάτι δεν έκανες σωστά με τις ημερομηνίες...good luck!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...